Sveiki visi Cinema Bizarre gerbėjai! Jūs užsukote į pirmąjį ir didžiausią Cinema Bizarre gerbėjų forumą visoje Lietuvoje, kuriame galėsite sužinoti viską apie šią grupę bei dalyvauti kitose mūsų diskusijose ir konkursuose. Tad nedelsdami prisijunkite prie mūsų, nes čia esate visada laukiami. :)
Sveiki visi Cinema Bizarre gerbėjai! Jūs užsukote į pirmąjį ir didžiausią Cinema Bizarre gerbėjų forumą visoje Lietuvoje, kuriame galėsite sužinoti viską apie šią grupę bei dalyvauti kitose mūsų diskusijose ir konkursuose. Tad nedelsdami prisijunkite prie mūsų, nes čia esate visada laukiami. :)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

'to change the world, go change yourself.' yu


 

 Batai

Go down 
+53
sausainiukas
G
Yumina.
Elli
akvuteb
ziedune
Uge;p
algitad
Gabi...
skirmante
Jony
eiichi
infinity.
Love Kiro
Br!
izotovuse
Sshina1
cioliuke
britnė
Yune*
ex-Duffy
efi
Juode.
Strifutė.
Yazy
Temari-Yumi
Cuke_VieVa
mizukis.
Sisley
laurutia57
pauler
Demy
adiaV
wose
gedviliukas
Victoria
adatuke
ievele
Ernesta*
siemka112
Yu's Bitch.
ex - MaNiaaKyTe
Dite12
Integra
Utjia
irmantyte
linka9
deimante
Giie.
IndreDD
Diva
ShikaLover03
Gretaa
57 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4
AutoriusPranešimas
Giie.
Always Keep The Faith!
Giie.


Prisijungė : 2008-07-05
Age : 28
Pranešimų skaičius : 855
Mėgstamiausias CB narys : Kiro

Batai - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Batai   Batai - Page 4 Icon_minitimePir. 11 09 2009, 17:08

Pritariu Gretai, pas mane irgi ju turi buti daug, daug ir visokiausiu. Jauciu batams silpnybe. Kai nueinu i parduotuve ir pamatau grazius batus jie butinai turi buti mano ir viskas : D. Naujausi kuriuos nusiprkau tai roziniai kedai kuriuos dievinu! (inlove) < 3
Atgal į viršų Go down
algitad
BIZOKU narys
algitad


Prisijungė : 2008-12-21
Location : kaunas
Age : 28
Pranešimų skaičius : 371
Mėgstamiausias CB narys : visi

Batai - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Batai   Batai - Page 4 Icon_minitimePir. 11 09 2009, 20:10

Batai manęs nekenčia, nes aš juos traumuoju Batai - Page 4 927361 nusiperku naujus batus, vos išeinu iš namų, užkliūnu ir juos suplėšau ^^ po to reikia daug super glue xDD
Batų pirkimas būna kankynė, nes esu jiems žiauriai išranki. Negana to, kad mano dydis 42, batai dar turi atitikti daug papildomų punktų. Todėl beveik visada su mama žiauriai susiriejam, bet nors ir apeinam visas batu parduotuves, vistiek randu sau tinkamus ^^
Atgal į viršų Go down
Uge;p
BIZOKU narys
Uge;p


Prisijungė : 2009-11-11
Location : Kaunas.
Age : 28
Pranešimų skaičius : 359
Mėgstamiausias CB narys : Kiro.

Batai - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Batai   Batai - Page 4 Icon_minitimeŠt. 11 14 2009, 03:50

Ai.. aš tai basa einu. Nee. Juokauju. Db veilokus nešioju. Ir patinka, tik užknisa kai sušlampa.. Ai.. dar skate'us nešioju. Inkarus. vasarą basanoškes. ;D
Atgal į viršų Go down
ziedune
BIZOKU narys
ziedune


Prisijungė : 2009-12-04
Location : Staciunai
Pranešimų skaičius : 593
Mėgstamiausias CB narys : Strify, Yu

Batai - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Batai   Batai - Page 4 Icon_minitimeSk. 12 20 2009, 21:31

Patys patogiausi man kroksai
Atgal į viršų Go down
akvuteb
BIZOKU narys
akvuteb


Prisijungė : 2009-11-18
Location : Pakruojis-Stačiūnai
Age : 28
Pranešimų skaičius : 737

Batai - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Batai   Batai - Page 4 Icon_minitimeSk. 12 20 2009, 21:39

Dievinu kedus, sportbacius.
Nekenciu aukstakulniu, bateliu {nors batelius daznai nesioju, nes mama liepia >.<}
Ziema megstu bekulnius, siek ties susmauktus {ar kaip cia pavadinti ^_^}, zemiau keliu :)
stai ir viskas ;)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Batai - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Batai   Batai - Page 4 Icon_minitimePir. 12 21 2009, 19:49

Mano nešiojami batai:

Batai - Page 4 2ivoayu Batai - Page 4 Img-thing?
: DDDD
Dar kartais užsidedu tuos tokius tipinius žieminius, jie pas mane yra ryškiai žali, ilgaauliai.
Namie tai su kroksais vaikštau xDD
O dabar labiausiai norėčiau tokių:
Batai - Page 4 Ineslc
Batai - Page 4 895504
Atgal į viršų Go down
Elli
BIZOKU narys
Elli


Prisijungė : 2009-03-07
Location : Wonderland.
Pranešimų skaičius : 434
Mėgstamiausias CB narys : S h i n .

Batai - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Batai   Batai - Page 4 Icon_minitimePir. 12 21 2009, 22:17

Vasarą: šliurės per pirštą. labai patogios, beto patinka man, kad jei nori jas nusiauti, tiesiog nuspiriu. xD
Pavasarį: Sportbačiai.
Rudenį: Sportbačiai.
Žiemą. Sportbačiai. Kartais mama išzyzia, kad nusipirkčiau "normalius" batus.;D
Atgal į viršų Go down
Yumina.
BIZOKU narys
Yumina.


Prisijungė : 2009-09-02
Location : Vilnius, Lithuania
Pranešimų skaičius : 1344

Batai - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Batai   Batai - Page 4 Icon_minitimeŠt. 07 24 2010, 22:59

Vasarą tampau batelius be kulno ir nieko daugiau. Ko jau ko, bet šlepečių per pirštą niekada nepernešiu, o ir tampyt sportbačius per karščius nėra noro, tad lieku prie batelių.
Rudenį dažniausiai nešiodavau sportbačius ir turėjau pačius mylimiausius, kol nesuplyšo, tad šiam rudeniui pasišvenčiau nusipirkti žemakulnius, o vėliau, kai bus šalčiau, ir su aukštesniu kulnu.
Žiemą nešioju ilgus, šiltus batus, tačiau praeitais metais negavusi uggsų, jų noriu šiems metams.
Pavasarį į eterį išleidžiu viską, ką turiu.
Atgal į viršų Go down
http://photoslikecocaine.blogspot.com/
G
BIZOKU narys



Prisijungė : 2010-01-16
Location : Kaunas, Žaliakalnis ;]
Age : 30
Pranešimų skaičius : 746
Mėgstamiausias CB narys : Kiro

Batai - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Batai   Batai - Page 4 Icon_minitimeAntr. 08 03 2010, 03:42

Geriausi mano draugai - sportbačiai. Ypač dievinu adidas. Žiemą, pavasarį, rudenį ir net kartais vasarą vaikštau su sportbačiais. Dažniausiai, vasarą, būna bateliai, bet be kulno, nes aukštakulnių negaliu pakęst. Žiemą mama aiškina, kad reikia vaikščioti su šiltais batais, bet man nepatinka. :D Siūlė ir ugg'us pirkt, bet kai su tokiais vaikšto kas antra mergina, nėra jokio noro būti tokiai pačiai, todėl noro juos pirkti - nėra. Sode, kaime, vaikštau su šlepetėm, nes patogiausia. :)
Asmeniškai man gražūs batai :
Batai - Page 4 Rjo5zd Batai - Page 4 F25szr Batai - Page 4 2itq9lv Batai - Page 4 2dsrec5


Atgal į viršų Go down
Strifutė.
BIZOKU narys
Strifutė.


Prisijungė : 2008-09-16
Location : Skuodas
Age : 30
Pranešimų skaičius : 486
Mėgstamiausias CB narys : St, Ki

Batai - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Batai   Batai - Page 4 Icon_minitimeŠt. 08 28 2010, 20:57

išmera 40.
nešioju tik patogius batus-dažniausiai sportbačius.
kadangi esu labai aukšta (spėju jau 180), tai į aukštakulnius nežiūriu visiškai.
mano mama nori, kad nešiočiau tik moteriškus batelius, kaip ji, tačiau tai ne mano stilius ir su baime laukiu rugsėjo 1, kada prie mokyklinės aprangos turėsiu mautis batelius, kurie turi mažą kulniuką. manau, jog paskutinę minutę užsimesiu savo naujus sportbačius (juodus) ir varysiu į mokyklą su jais.
Atgal į viršų Go down
adatuke
BIZOKU narys
adatuke


Prisijungė : 2008-11-04
Location : pnvz.
Age : 29
Pranešimų skaičius : 1442
Mėgstamiausias CB narys : Kiro

Batai - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Batai   Batai - Page 4 Icon_minitimeSk. 08 29 2010, 16:36

Norėjau pasiteirauti, merginos, kokia jūsų nuomone apie batus ant platformos?
Nešiojate tokius? Kaip manote tai madinga ir gražu ar neskoninga? :)

Atgal į viršų Go down
Yumina.
BIZOKU narys
Yumina.


Prisijungė : 2009-09-02
Location : Vilnius, Lithuania
Pranešimų skaičius : 1344

Batai - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Batai   Batai - Page 4 Icon_minitimeSk. 08 29 2010, 20:22

Mano manymu, platforma turi būti su saiku. O šiaip, man gražu :) Tiesa, nenešioju, mieliau renkuosi paprastą kulną.
Atgal į viršų Go down
http://photoslikecocaine.blogspot.com/
sausainiukas
BIZOKU narys
sausainiukas


Prisijungė : 2010-11-07
Location : sengai
Age : 28
Pranešimų skaičius : 127

Batai - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Batai   Batai - Page 4 Icon_minitimeKv. 11 25 2010, 22:47

converse, nedideli pilnapačiai, uggai ir sportbatukai. patys geriausi batai maaaaan.
Atgal į viršų Go down
Helena
BIZOKU narys
Helena


Prisijungė : 2010-06-25
Location : Battery City, Zone 6, California
Age : 29
Pranešimų skaičius : 425
Mėgstamiausias CB narys : Strify

Batai - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Batai   Batai - Page 4 Icon_minitimePen. 11 26 2010, 04:00

pavasarį - convers'iukai
vasarą - vansai arba converse.
rudenį - converse su šiltu įdėklu (mano paslaptis :D)
žiemą - pradžioj žiemos taip pat converse, o jau kai žemiau -10 laipsnių nusileidžia tenka dėtis normalius žieminius batus. :D

turiu problemų su dydžiu xD
Atgal į viršų Go down
http://www.itskilljoything.tumblr.com
LM.C*IS*LOVE
BIZOKU narys
LM.C*IS*LOVE


Prisijungė : 2010-11-22
Location : Japonija, Tokijas, Shinjuku-ku raj.
Age : 27
Pranešimų skaičius : 341
Mėgstamiausias CB narys : Shin/Yu

Batai - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Batai   Batai - Page 4 Icon_minitimeTr. 12 08 2010, 22:11

kerzukai ziema - vasara ;DD
Atgal į viršų Go down
Unendlichkeit
BIZOKU narys
Unendlichkeit


Prisijungė : 2010-06-25
Age : 29
Pranešimų skaičius : 534
Mėgstamiausias CB narys : Kiro

Batai - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Batai   Batai - Page 4 Icon_minitimeTr. 12 08 2010, 22:53

Pavasarį - lygiapadžiai pavasariniai bateliai, auštakulniai.
Vasarą - tapkės per pirštą, basutės.
Rudenį - batai iki kulniuko aukšti arba visai be kulno.
Žiemą - uggs'ai.
Atgal į viršų Go down
efi
R O F L M A O
efi


Prisijungė : 2008-10-21
Location : trashland.
Age : 28
Pranešimų skaičius : 1254
Mėgstamiausias CB narys : yu <3

Batai - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Batai   Batai - Page 4 Icon_minitimeKv. 12 09 2010, 04:56

žiema kerzai ;ddd
Atgal į viršų Go down
LM.C*IS*LOVE
BIZOKU narys
LM.C*IS*LOVE


Prisijungė : 2010-11-22
Location : Japonija, Tokijas, Shinjuku-ku raj.
Age : 27
Pranešimų skaičius : 341
Mėgstamiausias CB narys : Shin/Yu

Batai - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Batai   Batai - Page 4 Icon_minitimeKv. 12 09 2010, 23:14

paskutiniu metu sitie :
Batai - Page 4 Drmartensc.th

Atgal į viršų Go down
Yumina.
BIZOKU narys
Yumina.


Prisijungė : 2009-09-02
Location : Vilnius, Lithuania
Pranešimų skaičius : 1344

Batai - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Batai   Batai - Page 4 Icon_minitimeŠt. 01 01 2011, 20:22

Pastaruoju metu vien batai aukštesniais kulnais, be jų nė iš vietos. Šią žiemą - platformos, pavasariui laukia kablukai, o krūva sportbačių stebėtinai nugrūsti ir nesiruošia išlįsti.
Atgal į viršų Go down
http://photoslikecocaine.blogspot.com/
Utjia
BIZOKU narys
Utjia


Prisijungė : 2008-07-18
Location : Kaišiadorys
Age : 29
Pranešimų skaičius : 343

Batai - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Batai   Batai - Page 4 Icon_minitimeAntr. 01 04 2011, 03:32

Sportbaciai (DC dazniausiai-man jie graziausi kazkodel), inkarai, tokie a la kerzai/kariniai, uggsai, timbaland'ai.
O siaip siuo metu ziauriai noriu medpadziu. Nu zinot, toks tipo klumpes, tik ant kulno.:DD Siandien tokius nerealius matavaus, bet pagailejau pinigu biski ir padejau atgal i lentyna kraujuojancia sirdim...:DDD
Atgal į viršų Go down
Miss_Ugne
BIZOKU narys



Prisijungė : 2011-04-30
Pranešimų skaičius : 946

Batai - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Batai   Batai - Page 4 Icon_minitimeAntr. 05 24 2011, 20:25

Rudenį,pavasarį nešioju inkariukus,žiemą dažniausiai kerzus,o vasarą kaip pasitaiko :D
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Batai - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Batai   Batai - Page 4 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Batai
Atgal į viršų 
Puslapis 44Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Off-topic :: Grožis ir mada-
Pereiti į: