Sveiki visi Cinema Bizarre gerbėjai! Jūs užsukote į pirmąjį ir didžiausią Cinema Bizarre gerbėjų forumą visoje Lietuvoje, kuriame galėsite sužinoti viską apie šią grupę bei dalyvauti kitose mūsų diskusijose ir konkursuose. Tad nedelsdami prisijunkite prie mūsų, nes čia esate visada laukiami. :)
Sveiki visi Cinema Bizarre gerbėjai! Jūs užsukote į pirmąjį ir didžiausią Cinema Bizarre gerbėjų forumą visoje Lietuvoje, kuriame galėsite sužinoti viską apie šią grupę bei dalyvauti kitose mūsų diskusijose ir konkursuose. Tad nedelsdami prisijunkite prie mūsų, nes čia esate visada laukiami. :)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

'to change the world, go change yourself.' yu


 

 Batai

Go down 
+53
sausainiukas
G
Yumina.
Elli
akvuteb
ziedune
Uge;p
algitad
Gabi...
skirmante
Jony
eiichi
infinity.
Love Kiro
Br!
izotovuse
Sshina1
cioliuke
britnė
Yune*
ex-Duffy
efi
Juode.
Strifutė.
Yazy
Temari-Yumi
Cuke_VieVa
mizukis.
Sisley
laurutia57
pauler
Demy
adiaV
wose
gedviliukas
Victoria
adatuke
ievele
Ernesta*
siemka112
Yu's Bitch.
ex - MaNiaaKyTe
Dite12
Integra
Utjia
irmantyte
linka9
deimante
Giie.
IndreDD
Diva
ShikaLover03
Gretaa
57 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutoriusPranešimas
irmantyte
Some people believe in God. I believe in Music.
irmantyte


Prisijungė : 2008-05-29
Location : Savannah, Georgia, U.S.
Age : 28
Pranešimų skaičius : 1297
Mėgstamiausias CB narys : strify

Batai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Batai   Batai - Page 2 Icon_minitimeKv. 03 12 2009, 17:45

MĖGSTU STAROPADŽIUS BALTUS SPORBAČIUS.
BE JŲ SAVO GYVENIMO NEĮSIVAIZDUOJU.
LINDY HOP'AS UŽVEDĖ MANE ANT ŠITŲ BATU.
LIKSIU TIK JIEMS IŠTIKIMA.
Atgal į viršų Go down
https://www.facebook.com
Victoria
BIZOKU narys
Victoria


Prisijungė : 2008-08-15
Location : Alytus
Age : 29
Pranešimų skaičius : 468

Batai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Batai   Batai - Page 2 Icon_minitimeKv. 03 12 2009, 19:51

Man labai patinka batai. :D
Šiaip dievinu aukštakulnius. Bet tokių neturiu. Paprasčiausiai nemanau, kad tokių metų pats laikas pradėt vaikščiot su batais, kurių kulnas siekia abelenkiek centimetrų. Be to su tokiais batais nepatogu. Labiausiai mėgstu skateshoes. Jie man labai patogūs, o ir gražūs. Kaip bebūtų keista niekad nebuvau ''užšokus'' ant inkariukų mados. Man jie nelabai. Labiausiai nekenčiu basučių. Nebent jos kažkokios stebuklingos būtų. :D Bet šiaip nelabai įsivaizduoju kaip turėtų atrodyt basutės, kurias norėčiau pirkti.
Atgal į viršų Go down
gedviliukas
BIZOKU narys
gedviliukas


Prisijungė : 2008-12-24
Location : Kaišiadorys
Age : 30
Pranešimų skaičius : 644

Batai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Batai   Batai - Page 2 Icon_minitimeKv. 03 12 2009, 20:14

Patys patogiausi pavasarį ir rudenį (kartais vasaros vėsesniom dienom) inkariukai ;P
Žiemai turiu gana patogius batus, truputį panašius į kerzus.
Vasarą būnant kaime :tapkės", o geriausia tai basai xDD
Kažkokiom šventėm (vestuvėm, gimtadieniams giminių) bateliai.
Į gamtą kedukai, arba tie patys inkariukai ;P
Batų turiu galybę, bet kaip visada ką apsiaut nėra xD
Atgal į viršų Go down
wose
BIZOKU narys
wose


Prisijungė : 2008-05-18
Location : Šiauliai
Pranešimų skaičius : 294
Mėgstamiausias CB narys : Strify!*

Batai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Batai   Batai - Page 2 Icon_minitimePen. 03 13 2009, 15:19

Pagrindiniai batai Skateshoes'ai, inkarai ir visokie kitokie ilgo pado batai.
Be kedų niekada taipat neapseičiau .
O žiemą tai nešioju kas patogu , kartais ir kerzai , kedai ir t.t .
Atgal į viršų Go down
adiaV
BIZOKU narys
adiaV


Prisijungė : 2008-12-04
Location : Ignalina
Age : 30
Pranešimų skaičius : 102

Batai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Batai   Batai - Page 2 Icon_minitimeŠt. 03 14 2009, 00:55

Su skateshoes'ais neišsiskiriu visais sezonais ar +30 C ar -30 C ;DDD. aš juos dievinu, jei galėčiau turėčiau jų po viną porą prie kiekvinos maikutės x). Dar patinka inkarai, turiu ir bateliu specialiom progom; bet šiaip jų nenešioju :)).
Atgal į viršų Go down
Demy
BIZOKU narys
Demy


Prisijungė : 2009-03-10
Location : kaunas
Pranešimų skaičius : 87
Mėgstamiausias CB narys : kiro

Batai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Batai   Batai - Page 2 Icon_minitimePen. 03 27 2009, 02:34

man patinka paprasti, patogus sporbaciai. turiu ir ant kablu pora poru batu, bet kazkaip man su jais pasidare nepatogu ir nebepatikt pradejo...batams nlb gailiu pinigu. bet buna problemu su mama kai nusiperku ''brangiausius'' batus, viena kart uzsidedu ir man jie nebepatinka ir jie guli spintoj :D
Atgal į viršų Go down
pauler
BIZOKU narys
pauler


Prisijungė : 2009-01-15
Location : Alytus
Age : 28
Pranešimų skaičius : 120
Mėgstamiausias CB narys : Kiro

Batai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Batai   Batai - Page 2 Icon_minitimeSk. 04 05 2009, 21:31

Man tai paprasti sportbačiai patinka
Atgal į viršų Go down
laurutia57
BIZOKU narys
laurutia57


Prisijungė : 2008-09-26
Age : 28
Pranešimų skaičius : 1031

Batai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Batai   Batai - Page 2 Icon_minitimeSk. 04 05 2009, 23:33

Nesioju skateshoes'us as juos dievinu <3 Man su jais vienas malonumas vaikscioti. ;D
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Batai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Batai   Batai - Page 2 Icon_minitimePir. 04 06 2009, 13:41

Neseniai mama nupirko inkariukus. Galvojau,kad bus žiauriai nepatogūs ir t.t Pirma net nenorėjau nešiot,tip-baisūs,nepatogūs,nu karoč,nepatiko man jie. Vieną dieną,neturėjau ką autis prie juodūs džinsų ir bliuskutės baltos. ir prisiminiau savo nekenčiamus in-ka-riu-kus :D Nuo tada negaliu skirtis su jais. Jie tokie graaaažūs,patogūs ir t.t Bėda būna kai reikia apsimaut kokius kaip mama sako"normalius" xD batus. nes skauda kojas ,beto jie negraaažūs,nu netokie gražūs kaip inkariukai. Šeip žiemą,nešioju paprastus batus,man patys gražiausi,vat tokieBatai - Page 2 Abv5yqucaa6vmedca93o0y5tik žinoma,be tokie didelio kulno :D . Panašius ir turėjau tik ilgesnius,ir dievinau juos,bet aišku,jie suplyšo ir jų dievinimas baigės :D . Šeip,batus derinu prie aprangos,ir perku tokie ,kad visų pirmą būtų gražūs. Vasarai dažniausiai šliurės,arba paprasti bateliaiBatai - Page 2 238781. Ir išvis,mano batai niekuom neišsiskiria iš kitų.
Atgal į viršų Go down
Sisley
loves Kiro 4ever



Prisijungė : 2008-07-25
Age : 28
Pranešimų skaičius : 1902

Batai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Batai   Batai - Page 2 Icon_minitimePir. 04 06 2009, 15:29

Man mieliausi, aišku, sportbačiai ;DDD Turiu ir inkarus, tie irgi nerealiai man mieli <33 Vasarą kai einu į miestą - basutės ar sportbačiai, o šiaip kai šilta nėra nieko geresnio už tapkes per pirštą <3 Žiemą, aišku, žieminiai batai su kailiuku ^^ Nedaug turiu batų, bet man užtenka xD Batų ant kulno neskubu pirkt, nes manau, kad dar ne laikas ;D O ir pati nesu labai elegantiška ar sexy ar šiaip fyfa xDDDDDD
Atgal į viršų Go down
mizukis.
yu is all mine.xp
mizukis.


Prisijungė : 2009-02-13
Age : 35
Pranešimų skaičius : 2263

Batai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Batai   Batai - Page 2 Icon_minitimeKv. 04 16 2009, 00:37

Ziema nesioju belekokius :D
Vasara dazniausiai sportbaciai arba inkariukai :D
Db vaikstau su ruuuuzavais inkariukais :D
Mano mylimiausi :D
Atgal į viršų Go down
Cuke_VieVa
BIZOKU narys
Cuke_VieVa


Prisijungė : 2008-11-05
Location : Kaunas
Age : 29
Pranešimų skaičius : 82
Mėgstamiausias CB narys : Kiro

Batai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Batai   Batai - Page 2 Icon_minitimeKv. 04 16 2009, 02:32

Nesiskiriu su sk8shoes'ais ir inkariukais ;DD*
Na ir su kerzais.
sk8shoes'u turiu 3 poras.Inkariuku turiu 3 poras taip pat.Kerzu turiu 2 poras.
O nesioju juos visus pagal nuotaika ;DD
Siuo metu vaikstau pakaitomis,tai su kerzais,tai su sk8shoes'ais ;DD
Atgal į viršų Go down
Temari-Yumi
BIZOKU narys
Temari-Yumi


Prisijungė : 2008-10-27
Location : Vilnius
Age : 73
Pranešimų skaičius : 654

Batai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Batai   Batai - Page 2 Icon_minitimeKv. 04 16 2009, 05:09

Oh. Batus tai aš mėgstu. : D
Šiaip anksčiau labai mėgau kerzus ir juos dažnai nešiodavau, o dabar jie guli spintoje ir su jais niekur nebeeinu. Na, kartais, kai man užeina aš juos užsidedu, bet kuo toliau tuo rečiau. Yra pas mane ir bateliai, bet kulnas žemas, nes nemėgstu per daug dideliu kulnu.
Inkarai manęs visiškai netraukė, netraukia ir žinau, kad netrauks. Nežinau kodėl ir man visiškai neįdomu. : D Aišku, kiekvienam pagal skonį...
Mėgstu ilgus batus. Iki kelių maždaug. Na, pas mane toks skonis, kad... : D Ne visi batai man įtinka. Kad ir madoj dabar visokie atsiranda, panos bėga pirkti, o aš... Aš nusiperku tai, kas nėra madinga, bet man gražu ir labai patinka bei svarbiausia - patogu.
Šiuo metu labiau sk8čiuzus nešioju. : D Patogūs, laisvi ir man patinka. >.<
Atgal į viršų Go down
http://www.japonija.forumn.org
Yazy
BIZOKU narys
Yazy


Prisijungė : 2009-02-27
Pranešimų skaičius : 87

Batai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Batai   Batai - Page 2 Icon_minitimePen. 04 24 2009, 02:31

Megstu skeiciuzikus. xD
Inkariukus.. ;DDD
Bteliai, tik vasara
Atgal į viršų Go down
Strifutė.
BIZOKU narys
Strifutė.


Prisijungė : 2008-09-16
Location : Skuodas
Age : 30
Pranešimų skaičius : 486
Mėgstamiausias CB narys : St, Ki

Batai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Batai   Batai - Page 2 Icon_minitimeŠt. 06 27 2009, 02:03

dažniausiai nešioju batus pagal sezoną, aišku sprotbačiai man geriausia, nes pirmiausia žiūriu į patogumą....nekenčiu nepatogių ar mažų, per didelių batų, su tokiais jaučiuos kaip paralyžiuota XDDD mano artimiausiuose planuose aukštakulniai, bet dar nepasiryžau jų nusipirkti, kadangi mano ūgis nelabai to leidžia ir taip dėl jo jaučiuos kvailai, žinau po poros metų kitaip galvosiu, bet kol kas yra kaip yra XD
Atgal į viršų Go down
Gretaa
BIZOKU narys
Gretaa


Prisijungė : 2008-10-05
Location : tokyo
Age : 29
Pranešimų skaičius : 798

Batai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Batai   Batai - Page 2 Icon_minitimeŠt. 07 04 2009, 18:47

Norėjau paklaust o kokius batus Jūs vasara nešiojat?
Ypač kai diena tokia, kad +30 man visiškai galvoj balaganas tada, nežinau ką autis. Kerzai pakolkas išvis numesti į šoną, nenoriu, kad kojos supūtų, o su tais vadinamais inkariukais ir šiaip visokiais sportbačiais vistiek kojos kaista, siaubas kažkoks. Nors imk ir basa išlėk...
Atgal į viršų Go down
http://www.shaltis.blogas.lt
Juode.
BIZOKU narys
Juode.


Prisijungė : 2008-08-09
Location : Vilnius
Age : 29
Pranešimų skaičius : 546

Batai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Batai   Batai - Page 2 Icon_minitimeŠt. 07 04 2009, 20:45

Vasarai: Basutės,kablai atviri(shame),inkariukai,vans
Ruduo: inkarai,šiaip batai įdomesni,kerzai,žygiabačiai.
Žiema:kerzai,batai bataičiaai,žygiabačiai
Pavasaris; VISKAS ką turiu :P
Atgal į viršų Go down
efi
R O F L M A O
efi


Prisijungė : 2008-10-21
Location : trashland.
Age : 28
Pranešimų skaičius : 1254
Mėgstamiausias CB narys : yu <3

Batai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Batai   Batai - Page 2 Icon_minitimeŠt. 07 04 2009, 22:09

Na pas mane žiema vasara, pavasari rudeni vienodi batai : D
/*/inkarai
/*/bateliai (spalvoti, zebro styliaus t.t)
/*/van'sai :)
/*/ir jei mama priverčia užsidėt ilgaaulius :/ bet šie tik žiema.
Atgal į viršų Go down
ex-Duffy
BIZOKU narys
ex-Duffy


Prisijungė : 2008-06-18
Age : 30
Pranešimų skaičius : 1460
Mėgstamiausias CB narys : strify

Batai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Batai   Batai - Page 2 Icon_minitimePir. 07 06 2009, 02:42

juode, nesupratau kodėl vasarą shame vaikščiot su kablais?
Atgal į viršų Go down
Juode.
BIZOKU narys
Juode.


Prisijungė : 2008-08-09
Location : Vilnius
Age : 29
Pranešimų skaičius : 546

Batai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Batai   Batai - Page 2 Icon_minitimePir. 07 06 2009, 04:06

Duffy rašo:
juode, nesupratau kodėl vasarą shame vaikščiot su kablais?
cia tik man taip , nu mano mamyte taip sako "tau ne geda?"
nereikia bandyt supraast mano nesveiku fraziu :)
Atgal į viršų Go down
Yune*
BIZOKU narys
Yune*


Prisijungė : 2008-02-21
Location : Alytus
Age : 31
Pranešimų skaičius : 785

Batai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Batai   Batai - Page 2 Icon_minitimePir. 07 06 2009, 04:38

Gretaa rašo:
Norėjau paklaust o kokius batus Jūs vasara nešiojat?
Ypač kai diena tokia, kad +30 man visiškai galvoj balaganas tada, nežinau ką autis. Kerzai pakolkas išvis numesti į šoną, nenoriu, kad kojos supūtų, o su tais vadinamais inkariukais ir šiaip visokiais sportbačiais vistiek kojos kaista, siaubas kažkoks. Nors imk ir basa išlėk...
ha... jo....
me tai jama batukus tokius atvirus...
o jei jau visai riesta, tai basutes... :D
šiaip dar mačiau pirkti "tinklinius sportbačius" tik nežnou kod nepirkau XDDDD
Atgal į viršų Go down
http://www.myspace.com/magicdomino
ex-Duffy
BIZOKU narys
ex-Duffy


Prisijungė : 2008-06-18
Age : 30
Pranešimų skaičius : 1460
Mėgstamiausias CB narys : strify

Batai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Batai   Batai - Page 2 Icon_minitimePir. 07 06 2009, 05:20

Yune* rašo:
Gretaa rašo:
Norėjau paklaust o kokius batus Jūs vasara nešiojat?
Ypač kai diena tokia, kad +30 man visiškai galvoj balaganas tada, nežinau ką autis. Kerzai pakolkas išvis numesti į šoną, nenoriu, kad kojos supūtų, o su tais vadinamais inkariukais ir šiaip visokiais sportbačiais vistiek kojos kaista, siaubas kažkoks. Nors imk ir basa išlėk...
ha... jo....
me tai jama batukus tokius atvirus...
o jei jau visai riesta, tai basutes... :D
šiaip dar mačiau pirkti "tinklinius sportbačius" tik nežnou kod nepirkau XDDDD


Yun, tinklinius?o_O
watahell is this?
Atgal į viršų Go down
Yune*
BIZOKU narys
Yune*


Prisijungė : 2008-02-21
Location : Alytus
Age : 31
Pranešimų skaičius : 785

Batai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Batai   Batai - Page 2 Icon_minitimePir. 07 06 2009, 05:32

Duffy rašo:
Yune* rašo:
Gretaa rašo:
Norėjau paklaust o kokius batus Jūs vasara nešiojat?
Ypač kai diena tokia, kad +30 man visiškai galvoj balaganas tada, nežinau ką autis. Kerzai pakolkas išvis numesti į šoną, nenoriu, kad kojos supūtų, o su tais vadinamais inkariukais ir šiaip visokiais sportbačiais vistiek kojos kaista, siaubas kažkoks. Nors imk ir basa išlėk...
ha... jo....
me tai jama batukus tokius atvirus...
o jei jau visai riesta, tai basutes... :D
šiaip dar mačiau pirkti "tinklinius sportbačius" tik nežnou kod nepirkau XDDDD


Yun, tinklinius?o_O
watahell is this?
ja... tokie jėga xD
nu žinai lyg paprasti sportbai, bet vietoj normalios medžiagos tinkliukas XD
nu tokie visai ... vėsūs atrodo ;DDDD
Batai - Page 2 560147
Atgal į viršų Go down
http://www.myspace.com/magicdomino
britnė
BIZOKU narys
britnė


Prisijungė : 2008-04-02
Location : telšiai
Age : 29
Pranešimų skaičius : 673

Batai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Batai   Batai - Page 2 Icon_minitimeKv. 07 16 2009, 22:33

esu mačius kažkada tokius tinklinius, tik nu jau man tai netiktų. kažada turėjau va tokius tinklinius sprotinius batelius, bet tie tinkleliai nuplyšo nuo pagrindo, nors iš tiesų patys geriausi batai vasarai buvo.
aišku, kai nesveikai karšta, įsispiriu į šlepetes kažkokias ir klepčioju. einu su tom šlepetėm visokius garsus skleisdama. tiksliau šlepetės skleidžia . lol
Atgal į viršų Go down
http://www.myspace.com/yeahthatsbree
cioliuke
BIZOKU narys
cioliuke


Prisijungė : 2008-10-04
Age : 31
Pranešimų skaičius : 353
Mėgstamiausias CB narys : strify

Batai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Batai   Batai - Page 2 Icon_minitimePen. 07 17 2009, 01:44

Aš turėjau tinklinius kedus. jie ilgai man tarnavo,kol neišaugau . o dabar kaip ir nematau kad būtų kur pirkti . O šeip vasara naudoju basutes . : DDD o jei dėl kitų batų. Man asmeniškai batai turi būt patogūs.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Batai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Batai   Batai - Page 2 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Batai
Atgal į viršų 
Puslapis 24Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Off-topic :: Grožis ir mada-
Pereiti į: