Sveiki visi Cinema Bizarre gerbėjai! Jūs užsukote į pirmąjį ir didžiausią Cinema Bizarre gerbėjų forumą visoje Lietuvoje, kuriame galėsite sužinoti viską apie šią grupę bei dalyvauti kitose mūsų diskusijose ir konkursuose. Tad nedelsdami prisijunkite prie mūsų, nes čia esate visada laukiami. :)
Sveiki visi Cinema Bizarre gerbėjai! Jūs užsukote į pirmąjį ir didžiausią Cinema Bizarre gerbėjų forumą visoje Lietuvoje, kuriame galėsite sužinoti viską apie šią grupę bei dalyvauti kitose mūsų diskusijose ir konkursuose. Tad nedelsdami prisijunkite prie mūsų, nes čia esate visada laukiami. :)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

'to change the world, go change yourself.' yu


 

 Batai

Go down 
+53
sausainiukas
G
Yumina.
Elli
akvuteb
ziedune
Uge;p
algitad
Gabi...
skirmante
Jony
eiichi
infinity.
Love Kiro
Br!
izotovuse
Sshina1
cioliuke
britnė
Yune*
ex-Duffy
efi
Juode.
Strifutė.
Yazy
Temari-Yumi
Cuke_VieVa
mizukis.
Sisley
laurutia57
pauler
Demy
adiaV
wose
gedviliukas
Victoria
adatuke
ievele
Ernesta*
siemka112
Yu's Bitch.
ex - MaNiaaKyTe
Dite12
Integra
Utjia
irmantyte
linka9
deimante
Giie.
IndreDD
Diva
ShikaLover03
Gretaa
57 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutoriusPranešimas
Sshina1
BIZOKU narys
Sshina1


Prisijungė : 2009-07-16
Pranešimų skaičius : 151

Batai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Batai   Batai - Page 3 Icon_minitimeSk. 07 19 2009, 22:27

Labai brangiu batu neperku vidutinius is danijos ,zygio batu ar pan . Vasara nesioju basutes ir sportbacius rudeni sportbacius ziema zieminius batukus ir sportbacius o pavasari batelius ir.. SPORTBACIUS.
Atgal į viršų Go down
izotovuse
BIZOKU narys
izotovuse


Prisijungė : 2008-11-12
Location : klaipeda
Age : 26
Pranešimų skaičius : 86
Mėgstamiausias CB narys : Yu <3

Batai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Batai   Batai - Page 3 Icon_minitimeAntr. 07 21 2009, 23:46

Shiap labiausiai megstu platformas ir kedus nju dar batelius. Tjurju platformu pora manjo patys mylimiausi batai. Tokie auksiniai , o platforma 5 cm. shiap vasara nesioju basutes ir batelius, ziema ilgus batus, pavasary kedus ir batelius, o rudeny kedus ir sjavo Platformas :)
Atgal į viršų Go down
Br!
BIZOKU narys
Br!


Prisijungė : 2008-08-31
Location : Joniskis :D
Age : 27
Pranešimų skaičius : 149
Mėgstamiausias CB narys : Xexexexe :

Batai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Batai   Batai - Page 3 Icon_minitimeTr. 07 22 2009, 04:01

Praeitą žiemą ėjau su storapadžiais xD O vasarą pavasarį, rudenį einu su inkariukais ir laiveliais dabar nesenai ieškojau batų bet vistiek nusipirkau 2 poras inkariukų vieni lb originaliai atrodo, drobiniai ;DDD dar turiu tapkes ir batus platforminius bet kažkaip jų nenešioju ;}}
Atgal į viršų Go down
Love Kiro
BIZOKU narys
Love Kiro


Prisijungė : 2008-06-14
Location : Vilnius
Pranešimų skaičius : 152
Mėgstamiausias CB narys : MM.

Batai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Batai   Batai - Page 3 Icon_minitimePen. 07 24 2009, 18:19

Nešioju Convers'us ir Vans'us daugiausiai.
Jie man patogiausi.
Dabar ieškau kerzų, tokie rudenį praverstų.
(think)
Atgal į viršų Go down
Gretaa
BIZOKU narys
Gretaa


Prisijungė : 2008-10-05
Location : tokyo
Age : 29
Pranešimų skaičius : 798

Batai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Batai   Batai - Page 3 Icon_minitimeSk. 07 26 2009, 17:06

Inkariukai dabar. Suplyšę, bet labai mylimi. O man kas - man tai gražūs jie...
Atgal į viršų Go down
http://www.shaltis.blogas.lt
Svečias
Svečias
Anonymous



Batai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Batai   Batai - Page 3 Icon_minitimePir. 08 10 2009, 15:58

Man inkariukai patys mieliausi, bet kad plyšta baisiai.. Po dviejų porų baigės ir noras pirkt sekančius.
O šiaip dažniausiai tampau sportbačius. Patogiausi.
Vasarą - lengvos basutės, bet tik ne šlioplės, laabai nepatogu.
Rudenį nuo tų pačių basučių iki žieminių batų, priklauso nuo pačio rudens ir oro.
Žiemą ilgi, šilti batai. Bet tik ne kerzai! Man jie taip kraupiai atrodo. Sorry, jei ką įžeidžiau..
Pavasarį vėl sportbačiai! ;D
Šiaip daug batų neturiu, nejaučiu jokio potraukio neužsidarančioms spintoms.
Ai, tiesa, kablų nemėgstu. Taip, buvo laikas, kai nešiodavau, bet dabar į juos žiūriu kreivai. Tiesiog nelimpa.
Atgal į viršų Go down
efi
R O F L M A O
efi


Prisijungė : 2008-10-21
Location : trashland.
Age : 28
Pranešimų skaičius : 1254
Mėgstamiausias CB narys : yu <3

Batai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Batai   Batai - Page 3 Icon_minitimePir. 08 10 2009, 17:15

Dabar nuo kojų nenulipa mano naujausi iki kelio ilgumo inkariukai.Tiesa pasakius jei galėčiau tai ir miegočiau su jais :D
Atgal į viršų Go down
irmantyte
Some people believe in God. I believe in Music.
irmantyte


Prisijungė : 2008-05-29
Location : Savannah, Georgia, U.S.
Age : 28
Pranešimų skaičius : 1297
Mėgstamiausias CB narys : strify

Batai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Batai   Batai - Page 3 Icon_minitimePir. 08 10 2009, 17:20

Vasara - Basutės :DD arba kokie inkariukai, arba tiesiog mano milimieji sporbačiai : DD Su jais man snku išsiskirti : DDD
Net ir Žiema su sporbačiais vaikštau :DD
Na o vasara tai geriausia vaikščiot su šlepmėk yra : DD
Atgal į viršų Go down
https://www.facebook.com
britnė
BIZOKU narys
britnė


Prisijungė : 2008-04-02
Location : telšiai
Age : 29
Pranešimų skaičius : 673

Batai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Batai   Batai - Page 3 Icon_minitimePir. 08 10 2009, 18:40

hm batai batai batai.aš vos nepamišus dėl jų - pamatau kokius sportbačius, tai iškart NORIU, na bet visų gi nenusipirksi. o va per visą vasarą neišlipau iš mėlynų džinsinių sportbačių, dar kitaip vadinamų inkariukais. nors keletą kartų buvau priversta įsispirt į šlepetes, nes kaista kojos sportbačiuos, tai nemalonu kai trisdešimt laispnių karščio, o kojos verda uždaruos batuos. va jau žiūriu ką rudeniui pirkt, tai nusipirkau juodus sportbačius ir ieškau va tokių. ir jie man tokie gražūs.
Atgal į viršų Go down
http://www.myspace.com/yeahthatsbree
Sisley
loves Kiro 4ever



Prisijungė : 2008-07-25
Age : 28
Pranešimų skaičius : 1902

Batai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Batai   Batai - Page 3 Icon_minitimeAntr. 08 11 2009, 15:38

irmantyte rašo:
Vasara - Basutės :DD arba kokie inkariukai, arba tiesiog mano milimieji sporbačiai : DD Su jais man snku išsiskirti : DDD
Net ir Žiema su sporbačiais vaikštau :DD
Na o vasara tai geriausia vaikščiot su šlepmėk yra : DD

Ja, ja, šlepkės valdo ;DDD
Labai dažnai vasarą su jom vaikštau, pas mus čia toks miestelis tai negėda ir į maximą nuejt xDDD
Šiaip vasarą man arba šlepkės arba sportbačiai arba inkarai.
O dėl inkarų tai sutinku, jie tikrai labai plyšta. Bet man gražu, nors tu ką ;D Pirkčiau ir pirkčiau xD
Atgal į viršų Go down
britnė
BIZOKU narys
britnė


Prisijungė : 2008-04-02
Location : telšiai
Age : 29
Pranešimų skaičius : 673

Batai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Batai   Batai - Page 3 Icon_minitimeAntr. 08 11 2009, 16:18

o man po kasdienio nešiojimo sportbačiai suplyšta tik po pusmečio. tai čia negreit. O_O
Atgal į viršų Go down
http://www.myspace.com/yeahthatsbree
Sisley
loves Kiro 4ever



Prisijungė : 2008-07-25
Age : 28
Pranešimų skaičius : 1902

Batai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Batai   Batai - Page 3 Icon_minitimeTr. 08 12 2009, 18:18

Pamiršau dar paminėt kad myliu crocs'us <33
Pasimatavau neseniai krikšto mamos crocs'us, tai net ir per dideli pasirodė žiauriai patogūs ^^. Užsiprašiau gimtadieniui, žiauriai žiauriai noriu jų ;D
O dėl inkarų tai manau kad jų kokybė priklauso nuo kainos. Kai nusiperki už keliasdešimt litų tai ir tenka keist kas mėnesį. Kai buvau maža, turėjau vaikiškus inkarus, tai tuos dar db mano puskė nešioja.
Atgal į viršų Go down
infinity.
BIZOKU narys
infinity.


Prisijungė : 2008-10-03
Location : bikini bottom
Age : 26
Pranešimų skaičius : 1085
Mėgstamiausias CB narys : yu

Batai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Batai   Batai - Page 3 Icon_minitimeTr. 08 12 2009, 18:26

myliu inkarus, bet ju kazkaip nenesioju. Slepkes tik gamtoje, nes man su jom nepatogu. Batelius toleruoju tik tada kai reik puostis, o taip tai nesioju kedus, nes man jie patogiausi. Idomu butu tuos crocs'us isbandyt
Atgal į viršų Go down
http://xpumadidasx.blogspot.com
Giie.
Always Keep The Faith!
Giie.


Prisijungė : 2008-07-05
Age : 28
Pranešimų skaičius : 855
Mėgstamiausias CB narys : Kiro

Batai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Batai   Batai - Page 3 Icon_minitimeKv. 08 13 2009, 17:23

sio metu labai uzsinorejau aukstakulniu : D bet niekas man ju neperka ; D
Atgal į viršų Go down
eiichi
BIZOKU narys
eiichi


Prisijungė : 2009-05-30
Age : 28
Pranešimų skaičius : 1520

Batai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Batai   Batai - Page 3 Icon_minitimeKv. 08 13 2009, 20:14

Anksčiau kerzus nešiodavau (o taip xD).
Dabar atidaviau, kojas žiauriai trina. : DDD

O, kai šilta mane galim išvysti tik su sportbačiais. xD
Jaučiu ir rudenį ir žiemą taip reiks daryt. : DD
Atgal į viršų Go down
Sshina1
BIZOKU narys
Sshina1


Prisijungė : 2009-07-16
Pranešimų skaičius : 151

Batai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Batai   Batai - Page 3 Icon_minitimeSk. 08 16 2009, 18:15

ojj konversai... grozis Batai - Page 3 9867
Atgal į viršų Go down
Utjia
BIZOKU narys
Utjia


Prisijungė : 2008-07-18
Location : Kaišiadorys
Age : 29
Pranešimų skaičius : 343

Batai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Batai   Batai - Page 3 Icon_minitimePir. 08 17 2009, 18:30

Inkariukai, skate shoes, uggs.;D Pagrindiniai mano batai, su jais ir žiemą ir vasarą.xD
Atgal į viršų Go down
Jony
BIZOKU narys
Jony


Prisijungė : 2009-05-11
Location : Pnwz
Age : 28
Pranešimų skaičius : 216
Mėgstamiausias CB narys : Strify ;D

Batai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Batai   Batai - Page 3 Icon_minitimePen. 08 28 2009, 22:50

Mano mėgstamiausi yra inkariukai ju mano drabužinei krūvos Batai - Page 3 766394
Atgal į viršų Go down
http://www.formspring.me/ChikaNiikura
Br!
BIZOKU narys
Br!


Prisijungė : 2008-08-31
Location : Joniskis :D
Age : 27
Pranešimų skaičius : 149
Mėgstamiausias CB narys : Xexexexe :

Batai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Batai   Batai - Page 3 Icon_minitimeŠt. 08 29 2009, 17:20

Praeitą žiemą pravaikščiojau su skate shoes tai nuo druskos man jie nusitrynė ir spalva išbluko xDDD
Atgal į viršų Go down
irmantyte
Some people believe in God. I believe in Music.
irmantyte


Prisijungė : 2008-05-29
Location : Savannah, Georgia, U.S.
Age : 28
Pranešimų skaičius : 1297
Mėgstamiausias CB narys : strify

Batai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Batai   Batai - Page 3 Icon_minitimeSk. 08 30 2009, 15:45

Dabar jau belekokius priimu :DD
Atgal į viršų Go down
https://www.facebook.com
skirmante
BIZOKU narys
skirmante


Prisijungė : 2008-09-29
Location : Panevėžys
Age : 30
Pranešimų skaičius : 767
Mėgstamiausias CB narys : Kiro&Yu

Batai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Batai   Batai - Page 3 Icon_minitimeSk. 08 30 2009, 17:38

Dabar nesioju batelius bet pas mane pilna sportbaciu ju niekad neatsisakysiu jie man patogus
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Batai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Batai   Batai - Page 3 Icon_minitimeSk. 08 30 2009, 19:26

nusipirkau dabar ant kulniuko . ziauriai patogu . man patinka .
isvis man aukstakulniai graziausias batas ; )
dar nesioju kerzus , inkariukus , krioksus , kedus : )
pastaruju turiu apie 10 - 12 poru , bet dar vistiek perku :D
Atgal į viršų Go down
Sshina1
BIZOKU narys
Sshina1


Prisijungė : 2009-07-16
Pranešimų skaičius : 151

Batai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Batai   Batai - Page 3 Icon_minitimeSk. 09 06 2009, 22:33

Dabar i okykla nusipirkau baltus sportbacius su sidabriniais papuosimais Batai - Page 3 932900 negaliu skirtis su jais...
Atgal į viršų Go down
Gabi...
BIZOKU narys
Gabi...


Prisijungė : 2009-05-11
Location : Kėdainiai
Age : 29
Pranešimų skaičius : 352
Mėgstamiausias CB narys : Kiro

Batai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Batai   Batai - Page 3 Icon_minitimePen. 10 30 2009, 21:02

MAno mylimiausi inkariukai,be ju ne is vietos....Ir ziema ir vasara su inkariukais..Daugiau nieko nenesioju tik juosxDD Dar kartais Sk8shoes'us panesioju,bet atsibodo man jie greit..:DDDD Ziauriai nemegstu aukstakulniu nenesiojau ir niekada nenesiosiu c(=
Atgal į viršų Go down
Gretaa
BIZOKU narys
Gretaa


Prisijungė : 2008-10-05
Location : tokyo
Age : 29
Pranešimų skaičius : 798

Batai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Batai   Batai - Page 3 Icon_minitimeSk. 11 08 2009, 15:07

Batai, batai, BATAI, blemba, visada pas mane jų turi būt daug daug daug, visokių : D Negalėčiau visą laiką vaikščiot tik su kerzais arba su kedais ir taip "lįst" į vieną stilių. Visokių turių. Ir aukštakulnių, ir sportbačių ir inkariukų, ir kerzų. Viskas priklauso nuo rūbų kokius rengiuosi ir nuo oro. :] Viskas sueina reikiamoj situacijoj...
Atgal į viršų Go down
http://www.shaltis.blogas.lt
Sponsored content





Batai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Batai   Batai - Page 3 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Batai
Atgal į viršų 
Puslapis 34Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Off-topic :: Grožis ir mada-
Pereiti į: