Sveiki visi Cinema Bizarre gerbėjai! Jūs užsukote į pirmąjį ir didžiausią Cinema Bizarre gerbėjų forumą visoje Lietuvoje, kuriame galėsite sužinoti viską apie šią grupę bei dalyvauti kitose mūsų diskusijose ir konkursuose. Tad nedelsdami prisijunkite prie mūsų, nes čia esate visada laukiami. :)
Sveiki visi Cinema Bizarre gerbėjai! Jūs užsukote į pirmąjį ir didžiausią Cinema Bizarre gerbėjų forumą visoje Lietuvoje, kuriame galėsite sužinoti viską apie šią grupę bei dalyvauti kitose mūsų diskusijose ir konkursuose. Tad nedelsdami prisijunkite prie mūsų, nes čia esate visada laukiami. :)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

'to change the world, go change yourself.' yu


 

 Stilius

Go down 
+53
Yumina.
Vi
akvuteb
corection
ziedune
Yazy
G
spider2713
Uge;p
Gabi...
mizukis.
h3llo.
skirmante
Jony
Sshina1
Padraika
Demy
ievele
Yu's Bitch.
linka9
ksenijux
Gretaa
Shinobi
Ernesta*
_lonely_angel_
Victoria
ex-Duffy
Giie.
karolyte
DeadlyDoll
Geil^^
cherry
CoMeTa
deimante
Aimi
Samara
s-mile
Strazdaniuke
borrow_13
Dipp
Kryzkele
Kei
Aistyte
Himbeere
KaroleLary
tokiuke
Mingailė
Yune*
RimuTja*
Tyla
Cappy
Dija
InfernalTears
57 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriusPranešimas
Gretaa
BIZOKU narys
Gretaa


Prisijungė : 2008-10-05
Location : tokyo
Age : 29
Pranešimų skaičius : 798

Stilius - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Stilius   Stilius - Page 4 Icon_minitimeKv. 01 29 2009, 02:26

linka9 rašo:
O del Emo tj manau kad tikrai LT mazai tokiu emo kurie pjaustosi venas...
Na bet venas pjaustosi ne ti emo pazistu daug zmoniu kurie ne emo bet vistiek pjaustosi Stilius - Page 4 130821
Tai daug durnių pažįsti.
Tai labai gerai, kad yra protingų žmonių Lietuvoje, kurie nesipjausto. Ir gerai, kad yra dar protingesnių, kurie nesijungia prie tokio kvailo, vaikiško ir idėjos neturinčio judėjimo, kaip ymou.
Šiandien ta, į "Kriminalinius tyrimus" paskambinusi 13metė (pagal balsą ir protą daugiau neduočiau) tai Dievuliau tu mano, visai blogai vaikui su galva, sako emo pjaustosi kai neturi ką veikt. Jezau, debilizmas. Eina į kapines pasivaikščiot. Toleruoju visus stilius aš, bet šito vaikų darželio, kuriame vaikai su kaspinėliais plaukuose ir puse uždengto veido, ne. Ne subkultūra, o kažkokia nesąmonė.
Atgal į viršų Go down
http://www.shaltis.blogas.lt
Yu's Bitch.
BIZOKU narys
Yu's Bitch.


Prisijungė : 2008-11-01
Location : Kaunas
Age : 30
Pranešimų skaičius : 145
Mėgstamiausias CB narys : Yu.

Stilius - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Stilius   Stilius - Page 4 Icon_minitimeKv. 01 29 2009, 02:40

Aš tai galvojau mirsiu,vos tik išgirdau "EMO judėjimas" XDDDDD
Ir krč ten dar stumia.
Ir ta pana kažkokia kiaura. ;DD
Mama sako,tu paskambink. ;DD
Visi ble iš balso būtų pažinę,tai pofik neskambinau. ;DD
Nes iš tikrųjų,kai taip stumia,skatina žmones dar labiau abejot ir smerkt kitokių stilių atstovus. Ypatingai emo,nors tokių LT nėra,nebent ten scene ar kaip ten jie. ;DD
Žodž. Juokinga ir kartu šokas.
Tik Lietuvoj įmanomi tokie dalykai. ;DD
Atgal į viršų Go down
ievele
BIZOKU narys
ievele


Prisijungė : 2008-09-23
Location : Palanga
Age : 32
Pranešimų skaičius : 68
Mėgstamiausias CB narys : kiro,shin

Stilius - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Stilius   Stilius - Page 4 Icon_minitimeSk. 03 01 2009, 19:03

o man emo visai graziai atrodo,tik ne mazvaikes kurios krutos nori pasirodyti,nemegstu forsu,skinu,neprijauciu metalistams,bet jei zmogus geras tai galeciau bendrauti su betkokio stiliaus atstovu.as nezinau koks mano stiliius,kazkoks savotiskas kuris vadinasi Ievos stilius :4568:dar fyfu nemegstu
Atgal į viršų Go down
Demy
BIZOKU narys
Demy


Prisijungė : 2009-03-10
Location : kaunas
Pranešimų skaičius : 87
Mėgstamiausias CB narys : kiro

Stilius - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Stilius   Stilius - Page 4 Icon_minitimeŠt. 04 04 2009, 02:03

man irgi emo visai graziai atrodo :) vat ko nemegstu tai forsu ir skinu nu gal dar ir gotu.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Stilius - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Stilius   Stilius - Page 4 Icon_minitimeAntr. 06 23 2009, 19:16

Žemai lenkiuos, visapusiškai gerbiu ir palaikau neformalus. Tai, kad žmogus nebijo išsiskirti iš minios yra tikrai labai pagirtina. Visiškai nesuprantu tokių, kurie netoleruoja to ir smerkia.
O kai pasižiūri, kai kone visi kitokie - atsiskyrėliai, net bloga daros. Šiuolaikinė visuomenė NESUGEBA suprasti, kad yra tokių, kuriems iki gyvo kaulo užkniso pilka masė.
Tiesiog .. imk ir sušaudyk. Juk koks skirtumas žmogaus išorė, koks skirtumas kaip jis rengiasi, dažosi ar pan? Juk svarbiausia - vidus.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Stilius - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Stilius   Stilius - Page 4 Icon_minitimeSk. 07 12 2009, 03:20

Zuikutė' rašo:
Žemai lenkiuos, visapusiškai gerbiu ir palaikau neformalus. Tai, kad žmogus nebijo išsiskirti iš minios yra tikrai labai pagirtina. Visiškai nesuprantu tokių, kurie netoleruoja to ir smerkia.
O kai pasižiūri, kai kone visi kitokie - atsiskyrėliai, net bloga daros. Šiuolaikinė visuomenė NESUGEBA suprasti, kad yra tokių, kuriems iki gyvo kaulo užkniso pilka masė.
Tiesiog .. imk ir sušaudyk. Juk koks skirtumas žmogaus išorė, koks skirtumas kaip jis rengiasi, dažosi ar pan? Juk svarbiausia - vidus.

Mano mintis skaitai. Niekad nesupratau,žmonių kurie stumia ant kitaip atrodančių,SAVO STILIŲ TURINČIŲ ŽMONIŲ. Jie išdrįsta būti kitokiais,jie sumaniai išsiskiria iš minios. Juk daug geriau išsiskirti originalia išvaizda nei nenormaliu elgesiu. Kai kurie,kurie įsilieją į tą pilką masę,gal tiesiog bijo būti atskirti,žeminami vien dėl to,kad atrodo kitaip,gal nesumąsto KAIP būti kitokiu. Na,bet nieko čia nepadarysi. Gi pasižiūri į gatve einantį gryną banglą,ar šeip įdomiai ,suderintai bei originaliai apsirengusį žmogų,pasidaro smagu,kad yra drąsių žmonių,su savom idėjom kurias jie reiškia rūbų pagalba.
Atgal į viršų Go down
ex-Duffy
BIZOKU narys
ex-Duffy


Prisijungė : 2008-06-18
Age : 30
Pranešimų skaičius : 1460
Mėgstamiausias CB narys : strify

Stilius - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Stilius   Stilius - Page 4 Icon_minitimePir. 07 13 2009, 01:31

geriausias pavyzdys. mergaitė norinti išsiskirti iš pilkos visuomenės : 10 metų emo zuikelis. vaikšto mieste kopijuodama emo aprangą iš gūglėje rastų nuotraukų, pjaustosi dėl to, kad wikipedijoj paskaitė, jog emo linkę į savižudybę, vaidina depresovą, nors iš tiesų tokia nėra. dzin, man ant tų neformalų, kurie tikrai yra normalūs, bet tokių gyvenime netoleravau ir netoleruosiu. tai vadinama : susirask stilių wikipedijoje. o šiaip, tas pasakymas, kad lietuvoje neformalų nėra yra manau, neteisingas. neformalų yra visur, visose šalyse, ir visur jie skirtingi. neformalas, mano manymu nebūtinai turi būti tiek gyvenimo būdu, tiek išvaizda. manau yra du tipai, tokių, kurie nori atrodyti kitaip. 1 ) jie tiesiog nori išsiskirti iš minios, ir atrodyti kitokie,parodyti, kad visokių yra, visokių ir reikia. 2 ) žmonės, kurie yra kitokie ir gyvenimo būdu ir subkultūra. tiesiog gyvena kitaip.
Atgal į viršų Go down
Padraika
bizoku administratorė
Padraika


Prisijungė : 2008-10-27
Pranešimų skaičius : 1518

Stilius - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Stilius   Stilius - Page 4 Icon_minitimePir. 07 13 2009, 01:57

Stilius toleruoju visus.
Tie "emo". Pati emo subkultūra yra visai kitokia nei daug kur vaizduojama. Emo yra emocionalūs, o tai, kad jie linkę pjaustytis atėjo tik dabar. Ir kiap sakėte, dešimtmetės jau vadina emo, nes tai "kieta".
Apskirtai dabar LT, nežinau ar ir kitose šalyse, bet paplito tokia "mada" turėti savo stilių ir nesvarbu, kad tas stilius tik išorėje. Kad ir vėl tie patys emo, jie lyg ir liūdni visada, o eini gatve ir matai, kaip iš laimės šūkauja ir spiruokliuoja. Manyčiau, kad toleruoti reikia visus, kurie stilių nešioja ne tik išorėje.
Man stilius yra individualybė, sugebėjimas save išreikšti nepasitelkiant mados.
Atgal į viršų Go down
Sshina1
BIZOKU narys
Sshina1


Prisijungė : 2009-07-16
Pranešimų skaičius : 151

Stilius - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Stilius   Stilius - Page 4 Icon_minitimeSk. 07 19 2009, 22:49

O man emo patinka.. Grazus tokie plaukuciai faini nu bet del pjaustymosi tai cia jau debilizmas kazkoks.. Pati kazkada norejau but PUSIAU emo tai patyliu.. Atvaro Sshina1 i mokykla rugsejo pirma tamsiai rudais plaukais su auskaru antaki ir juodai rozine.. Draugei sokas buvo :D o jos mama .. XD ziauru .. Daugiau taip nebedarysiu tikrai as esu as ir turiu savita hibridini stiliu :)
Atgal į viršų Go down
Jony
BIZOKU narys
Jony


Prisijungė : 2009-05-11
Location : Pnwz
Age : 28
Pranešimų skaičius : 216
Mėgstamiausias CB narys : Strify ;D

Stilius - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Stilius   Stilius - Page 4 Icon_minitimePen. 08 28 2009, 22:57

Mano stilius nenuspėjamas kartais viena diena galiu būti sportiška kita elegantiška Stilius - Page 4 766394
Atgal į viršų Go down
http://www.formspring.me/ChikaNiikura
skirmante
BIZOKU narys
skirmante


Prisijungė : 2008-09-29
Location : Panevėžys
Age : 30
Pranešimų skaičius : 767
Mėgstamiausias CB narys : Kiro&Yu

Stilius - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Stilius   Stilius - Page 4 Icon_minitimeSk. 09 13 2009, 01:19

Pas mane yra savitas stylius bunu kokia noriu
galiu but sportiška ar išvis but crazy
Atgal į viršų Go down
h3llo.
konkurso laimėtojas
h3llo.


Prisijungė : 2008-11-03
Location : kažkur Čia
Age : 30
Pranešimų skaičius : 972

Stilius - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Stilius   Stilius - Page 4 Icon_minitimeAntr. 09 15 2009, 23:47

man vienareikšmiškai geriausias stilius-visual kei.
pats jį kuriesi, atskleidi save, o ne tiesiog seki mada ir darai tai tam, kad būtum 'kietas'.
Atgal į viršų Go down
mizukis.
yu is all mine.xp
mizukis.


Prisijungė : 2009-02-13
Age : 35
Pranešimų skaičius : 2263

Stilius - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Stilius   Stilius - Page 4 Icon_minitimeKv. 10 29 2009, 16:19

aš žinau kaip atrodau ir kaip norėčiau atrodyt, bet man nepavyks.
nebent pavyktų numest svorio.
stiliaus neturiu, netūrėjau ir netūrėsiu, nes man papraščiausiai niekas netinka.
Atgal į viršų Go down
Gabi...
BIZOKU narys
Gabi...


Prisijungė : 2009-05-11
Location : Kėdainiai
Age : 29
Pranešimų skaičius : 352
Mėgstamiausias CB narys : Kiro

Stilius - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Stilius   Stilius - Page 4 Icon_minitimePen. 10 30 2009, 21:20

Man labai patinka emo stilius,bet tik stilius..tas ju pjaustymasis ir issisokinejimas mna ziauriai nepatinka....kazkada bandziau emo but,net geda prisimint atrodziau kaip vista kokia...Seip nemegstu forsu,marozu ir pan..;DD
Atgal į viršų Go down
Gretaa
BIZOKU narys
Gretaa


Prisijungė : 2008-10-05
Location : tokyo
Age : 29
Pranešimų skaičius : 798

Stilius - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Stilius   Stilius - Page 4 Icon_minitimeKv. 11 05 2009, 19:52

O aš nemėgstu subkultūrų, nemėgstu "etikečių" ir žmogaus "įspraudimo" į žodį "gotas" ar kažkas panašaus. Labai kvaila, tik labai siauro mąstymo žmonės pamatę juodai apsirengusį žmogų vadins jį gotu, o su aukštakulniais - fyfa. Aš asmeniškai pastaruoju metu pasidariau labai atvira visom idėjom, prasiplėtė akiratis, stilius kažkiek pasikeitė ir pasidariau ne tokia kategoriška aprangos atžvilgiu. kai 12 metų prisiklausius poprocko rėkavau, kad aukštakulniai, sijonai ir panašus stuff yra šūdas, dabar priimu viską į savo spintą, man svarbiausia - ekstravagancija ir nestandartiškumas, žodžiu pasakius galiu nešioti viską, bet ne kažką paprasto, nes mano manymu drabužiai yra asmenybės atspindys ir aš savo daugumą drabužių esu sukūrusi/pasisiuvusi kai viskas išplaukė iš fantazijos. Niekad nesutikčiau nešiot kažko madingo, skirto masėms, nes komercija yra didelis šūdas.
Atgal į viršų Go down
http://www.shaltis.blogas.lt
Uge;p
BIZOKU narys
Uge;p


Prisijungė : 2009-11-11
Location : Kaunas.
Age : 28
Pranešimų skaičius : 359
Mėgstamiausias CB narys : Kiro.

Stilius - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Stilius   Stilius - Page 4 Icon_minitimeŠt. 11 14 2009, 04:05

Nu žiūriu Lietuvoj tai kažkaip žiauriai.. Kaune ypač. Vien forsai ir fyfos.. ir niekas kitokių netoleruoja.. Aš išsitraukiau akių pištuką ir skarą iš egipto tai db tipo emo.. Nu žiauru. kažkada stotelėj stovėjau ir panelė tokia buvo.. Apsirengus tokia ilga juoda suknele, ant tokių galingų batų, su ausytėm mažytom ant galvos.. Ir rėkia kažkokie bernai: Lady Gaga!! Visu pirma tai koks jiem skirtumas, negi trugdo, visu antra ta panelė net nebuvo panaši į Lady Gaga. Man asnemiškai negražu, bet nerėkiu to tiesiai į akis.
Manau kad kai kiekvienas žmogus rengiasi kaip nori tai yra netgi pagirtinas dalykas.. Kai pasižiūri.. eina kokios penkios mergos mokykloj su vienodais megstiniais vien dėl to kad kažkuri pirma nusipirko ir paskui kitos atsilikt nenori..
Atgal į viršų Go down
spider2713
BIZOKU narys
spider2713


Prisijungė : 2010-01-16
Location : ten kur Kiro
Age : 44
Pranešimų skaičius : 395
Mėgstamiausias CB narys : Kiro

Stilius - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Stilius   Stilius - Page 4 Icon_minitimeSk. 01 17 2010, 19:06

esu savimi megstu juoda ir balta spalvas klasikini stikiu dievinu Stilius - Page 4 9867 jei tureciau galimybe tai buciau gote Stilius - Page 4 999161
Atgal į viršų Go down
G
BIZOKU narys



Prisijungė : 2010-01-16
Location : Kaunas, Žaliakalnis ;]
Age : 30
Pranešimų skaičius : 746
Mėgstamiausias CB narys : Kiro

Stilius - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Stilius   Stilius - Page 4 Icon_minitimeSk. 01 17 2010, 19:48

Man iš tiesų tai irgi nėra gražu gotai, emo, pankai ir tokie panašūs. Bet aš nevarau, nes tiesiog kiek žmonių, tiek skirtingų nuomonių. Galbūt kažkam gražu, kažkam ne. Pati atrodau tikrai paprastai, nes nejausčiau malonumo jei mane vadintų ''emo'' ''fyfa'' ar kažkaip panašiai.
Ir aš manau, kad stilius ir išvaizda nėra taip svarbu, kaip žmogaus vidus, Jo charakteris bei bendravimas. ;]]
Atgal į viršų Go down
Yazy
BIZOKU narys
Yazy


Prisijungė : 2009-02-27
Pranešimų skaičius : 87

Stilius - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Stilius   Stilius - Page 4 Icon_minitimePen. 02 19 2010, 23:44

Nesivaduoju jokiu stiliumi. Rengiuosi taip, kaip man patinka.
Mėgstu derint spalvas.xDDD
Atgal į viršų Go down
ziedune
BIZOKU narys
ziedune


Prisijungė : 2009-12-04
Location : Staciunai
Pranešimų skaičius : 593
Mėgstamiausias CB narys : Strify, Yu

Stilius - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Stilius   Stilius - Page 4 Icon_minitimeŠt. 02 20 2010, 02:05

Išbandžiau viską ką tik įmanoma, niekas netiko, tad aš rengiuos kaip man patinka.
Draugai sako, kad rengiuosi kaip metalistė, nes ant mano džinsų visada rasi metalo.
Bet tai dar nereiškia, kad aš metalistė, manau, kad pas kiekvieną yra ant kokio džinso koks metalo gabalas prikabintas.
Atgal į viršų Go down
corection
BIZOKU narys
corection


Prisijungė : 2009-11-17
Location : Kaunas ;**
Age : 28
Pranešimų skaičius : 48
Mėgstamiausias CB narys : Yu :]*~

Stilius - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Stilius   Stilius - Page 4 Icon_minitimePen. 02 26 2010, 21:50

Man patinka emo stilius.... Stengiuosi tokia buti ;Pp bet gaunasi, kad bunu panasesne i gote xD
Atgal į viršų Go down
akvuteb
BIZOKU narys
akvuteb


Prisijungė : 2009-11-18
Location : Pakruojis-Stačiūnai
Age : 28
Pranešimų skaičius : 737

Stilius - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Stilius   Stilius - Page 4 Icon_minitimeSk. 02 28 2010, 17:48

Aš esu viena iš tų kurie nieko neišsiskiria... neturiu apsoliučiai jokio stiliau... Seniau vengiau klasikinių drabužių, bet jie žiauriai patinka mama, tai jų mano spintoje daugėja.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Stilius - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Stilius   Stilius - Page 4 Icon_minitimeAntr. 05 25 2010, 21:52

Jau senokai nusprendus buvau, kad gana tų spalvotų paveiksliukų, sportbačių, maikučių juokingais užrašais, jump'ų visokių. reik rengtis elegantiškiau, taip sakant. Taigi, lepu lauk iš savo sportbatukų ir einu pirkt batelių :) nes jau sako draugai- veidukas ir protas lyg tais suaugę, bet apranga kaip antrokėlės :D ir šeip, pačiai noris ko nors elegantiško :)
Atgal į viršų Go down
mizukis.
yu is all mine.xp
mizukis.


Prisijungė : 2009-02-13
Age : 35
Pranešimų skaičius : 2263

Stilius - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Stilius   Stilius - Page 4 Icon_minitimeAntr. 05 25 2010, 22:43

išsiaiškinau, kad man tragiškai netinka visokie marškiniai, liemenės, švarkeliai ir, tuo labiau, klasikinės kelnės.
Vengiu dabar viso to kaip ugnies... na, išskyrus juodus marškinius turbūt.
Negaliu net įsivaizduot, kad ateis diena, kai nešiosiu batelius. jaučiu ir neateis xD
so, mano stilius turbūt belekoks, bet tik jau ne klasikinis. o_o
Atgal į viršų Go down
Vi
BIZOKU narys
Vi


Prisijungė : 2009-07-27
Location : Alytus
Age : 29
Pranešimų skaičius : 344

Stilius - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Stilius   Stilius - Page 4 Icon_minitimeAntr. 05 25 2010, 22:52

O kas čia tokio keturiolikmetei dėvėti džemperius, marškinėlius ir avėti sportbačius? Galbūt šiek tiek ne taip išsireiškei arba aš ne taip suprantu tavo pasisakymą.:)
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Stilius - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Stilius   Stilius - Page 4 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Stilius
Atgal į viršų 
Puslapis 45Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Off-topic :: Grožis ir mada-
Pereiti į: