Sveiki visi Cinema Bizarre gerbėjai! Jūs užsukote į pirmąjį ir didžiausią Cinema Bizarre gerbėjų forumą visoje Lietuvoje, kuriame galėsite sužinoti viską apie šią grupę bei dalyvauti kitose mūsų diskusijose ir konkursuose. Tad nedelsdami prisijunkite prie mūsų, nes čia esate visada laukiami. :)
Sveiki visi Cinema Bizarre gerbėjai! Jūs užsukote į pirmąjį ir didžiausią Cinema Bizarre gerbėjų forumą visoje Lietuvoje, kuriame galėsite sužinoti viską apie šią grupę bei dalyvauti kitose mūsų diskusijose ir konkursuose. Tad nedelsdami prisijunkite prie mūsų, nes čia esate visada laukiami. :)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

'to change the world, go change yourself.' yu


 

 Stilius

Go down 
+53
Yumina.
Vi
akvuteb
corection
ziedune
Yazy
G
spider2713
Uge;p
Gabi...
mizukis.
h3llo.
skirmante
Jony
Sshina1
Padraika
Demy
ievele
Yu's Bitch.
linka9
ksenijux
Gretaa
Shinobi
Ernesta*
_lonely_angel_
Victoria
ex-Duffy
Giie.
karolyte
DeadlyDoll
Geil^^
cherry
CoMeTa
deimante
Aimi
Samara
s-mile
Strazdaniuke
borrow_13
Dipp
Kryzkele
Kei
Aistyte
Himbeere
KaroleLary
tokiuke
Mingailė
Yune*
RimuTja*
Tyla
Cappy
Dija
InfernalTears
57 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AutoriusPranešimas
Svečias
Svečias
Anonymous



Stilius - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Stilius   Stilius - Page 5 Icon_minitimeTr. 05 26 2010, 02:10

Vi, norisi ir pačiai tų batelių ir kitokios elegantiškesnės aprangos. Kažkaip gal jau pabodo tos visokios spalvos, paveiksliukai. Noris, kad pati derinčiaus prie savo aprangos :) O keturiolikmetei nešiot džemperius ir pan. tai čia nieko tokio, nuo stiliaus ir žmogaus, iš tikrųjų, priklauso.
Atgal į viršų Go down
Vi
BIZOKU narys
Vi


Prisijungė : 2009-07-27
Location : Alytus
Age : 29
Pranešimų skaičius : 344

Stilius - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Stilius   Stilius - Page 5 Icon_minitimeTr. 05 26 2010, 02:23

Viskas gerai, suprantu. Tiesiog mano nuomonė kiek kitokia.:)
Atgal į viršų Go down
Yumina.
BIZOKU narys
Yumina.


Prisijungė : 2009-09-02
Location : Vilnius, Lithuania
Pranešimų skaičius : 1344

Stilius - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Stilius   Stilius - Page 5 Icon_minitimeTr. 05 26 2010, 20:47

O aš dievinu ryškias spalvas, įvairius džemperius su tas "vaikiškais" paveikslėliais ir šiaip myliu visa tai. Nesiruošiu išaugt iš jų, o ir klasikos nemėgstu.
Apskritai, džempai yra patogiausias dalykas žemėje.
Atgal į viršų Go down
http://photoslikecocaine.blogspot.com/
Strife
BIZOKU narys
Strife


Prisijungė : 2008-08-12
Age : 31
Pranešimų skaičius : 51
Mėgstamiausias CB narys : Yu

Stilius - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Stilius   Stilius - Page 5 Icon_minitimeSk. 01 02 2011, 23:31

Man irgi patinka vaikiski paveiksleliai ant drabuziu ir pan. Mama juokiasi is manes :D man nesvarbu, jei man patinka, tai nesvarbu kiek man metu.
Atgal į viršų Go down
LM.C*IS*LOVE
BIZOKU narys
LM.C*IS*LOVE


Prisijungė : 2010-11-22
Location : Japonija, Tokijas, Shinjuku-ku raj.
Age : 27
Pranešimų skaičius : 341
Mėgstamiausias CB narys : Shin/Yu

Stilius - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Stilius   Stilius - Page 5 Icon_minitimeSk. 01 02 2011, 23:46

o pas mane tu stiliu buvo visokiu visokiausiu.
Gote, emo, panke, repere, punk rokore, fyfa kazkada ;'D zodziu buvo visokiu, ir sendien paziurejus i savo ft pries pora metu daryta, man ima juokas nes baisiai atrodziau ;D
ba o dabar kazkaip daugiau prie repo, hip hop'o stiliau, nors neklausau tokios muzikos beveik.
dazniausiai mano pilki xxl dydzio dzinsai su uzlopytu kelenu kurios as myliu ir beveik visada nesioju, ir kareiviska plati maike, >.<
Atgal į viršų Go down
Helena
BIZOKU narys
Helena


Prisijungė : 2010-06-25
Location : Battery City, Zone 6, California
Age : 29
Pranešimų skaičius : 425
Mėgstamiausias CB narys : Strify

Stilius - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Stilius   Stilius - Page 5 Icon_minitimePir. 01 03 2011, 00:22

tie EMO.. ką žinau. buvo banga, dabar tik likučiai kai kur likę.
nei aš bandžiau būt emo, nei ką. nu patink man jų apranga, plaukai, make up šiek tiek. ir viskas. nesilygiavau į juos niekada, rengiausi taip, kaip man patinka. o man patinka juoda spalva ir dažniausiai tokios spalvos rūbų turiu. aišku iš savo ,,fainiausiųjų'' klasiokų gavau etiketę - emo. ir dzin. rengiuosi taip kaip patinka ir žaviuosi žmonėmis, kurie sugeba išsiskirti iš minios. va! Stilius - Page 5 423303
Atgal į viršų Go down
http://www.itskilljoything.tumblr.com
LM.C*IS*LOVE
BIZOKU narys
LM.C*IS*LOVE


Prisijungė : 2010-11-22
Location : Japonija, Tokijas, Shinjuku-ku raj.
Age : 27
Pranešimų skaičius : 341
Mėgstamiausias CB narys : Shin/Yu

Stilius - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Stilius   Stilius - Page 5 Icon_minitimePir. 01 03 2011, 00:59

mane irgi ir db klasiokai emo vadina, kurie nezino visaj kas tai yra.
o jiem emo yra juoda spalva ir juodos akys ;DD
Atgal į viršų Go down
bizariuke
BIZOKU narys
bizariuke


Prisijungė : 2009-06-29
Pranešimų skaičius : 659
Mėgstamiausias CB narys : Strify

Stilius - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Stilius   Stilius - Page 5 Icon_minitimePir. 01 03 2011, 01:01

Va va,pas mane klasėj irgi nevienas mane praminė emo,aišku gal ir nepiktai,o gan draugiškai,bet vistiek..praminė...Nea,man tai nėra įžeidimas ar dar kažkas,bet tiesiog aš neesu visiškai panaši į emo ir tiek...Pripažystu gal ir kažkiek mėginu lygiuotis,bet tik kažkuriais aspektais...Į emo nebent plaukų stilium,daugiau kaip ir niekuo ;D...Labiau mane žavi gotiškų drabužių aksesuarai,tačiau apksritai man į kažką lygiuotis nekaip sekas,todėl daug dažniau atrodau paprastai,nei kažkaip kitaip ;DD Žinoma,pasitaiko visokių stilių,bet prie vienos grupės savęs negalėčiau priskirt ;DD
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Stilius - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Stilius   Stilius - Page 5 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Stilius
Atgal į viršų 
Puslapis 55Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Off-topic :: Grožis ir mada-
Pereiti į: