Sveiki visi Cinema Bizarre gerbėjai! Jūs užsukote į pirmąjį ir didžiausią Cinema Bizarre gerbėjų forumą visoje Lietuvoje, kuriame galėsite sužinoti viską apie šią grupę bei dalyvauti kitose mūsų diskusijose ir konkursuose. Tad nedelsdami prisijunkite prie mūsų, nes čia esate visada laukiami. :)
Sveiki visi Cinema Bizarre gerbėjai! Jūs užsukote į pirmąjį ir didžiausią Cinema Bizarre gerbėjų forumą visoje Lietuvoje, kuriame galėsite sužinoti viską apie šią grupę bei dalyvauti kitose mūsų diskusijose ir konkursuose. Tad nedelsdami prisijunkite prie mūsų, nes čia esate visada laukiami. :)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

'to change the world, go change yourself.' yu


 

 Šukuosenos

Go down 
+30
Helena
Ra2g@
izotovuse
spider2713
Burbuliukė
MaNiaaKyTe
Vi
Giie.
mizukis.
Illusion
Gabi...
tei
akwileaa
akvuteb
ziedune
Yumina.
Austeja
Elli
gedviliukas
ex-Duffy
Gretaa
Sisley
Uge;p
efi
Br!
april
irmantyte
skirmante
Dzukele
algitad
34 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutoriusPranešimas
Illusion
BIZOKU narys
Illusion


Prisijungė : 2009-12-22
Age : 29
Pranešimų skaičius : 27

Šukuosenos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šukuosenos   Šukuosenos - Page 2 Icon_minitimeSk. 12 27 2009, 23:17

ankščiau turėjau labai iglus plaukus, bet nusikirpau, nes buvo labai pabodę ir šeip nepatogu, dabar mano plaukai tamsiai rudi, truputį ilgesni nei iki pečių.
Atgal į viršų Go down
mizukis.
yu is all mine.xp
mizukis.


Prisijungė : 2009-02-13
Age : 35
Pranešimų skaičius : 2263

Šukuosenos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šukuosenos   Šukuosenos - Page 2 Icon_minitimePir. 12 28 2009, 01:05

kai buvau mažesnė žiauriai norėjau ilgų plaukų.
bet spjoviau ir nusitrumpinau. ir dabar man verkiant reikia į kirpyklą dar patrumpint xD
Atgal į viršų Go down
Giie.
Always Keep The Faith!
Giie.


Prisijungė : 2008-07-05
Age : 28
Pranešimų skaičius : 855
Mėgstamiausias CB narys : Kiro

Šukuosenos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šukuosenos   Šukuosenos - Page 2 Icon_minitimePir. 12 28 2009, 20:54

Seniau turejau pakankamai ilgus pasibangavusius plaukus. Paskui nuikirpau iki peciu tai susigarbanojo, o dabar ir vel noriu ilgu ir garbanotu :D. Kazkaip pastaruoju metu jie pradejo labai garbanotis ir del to labai dziaugiuosi. Man patinka kai plaukai susigarbanoja tokiomis stambiomis garbanomis, nes labai graziai atrodo, bet po miego garbanu nelieka :D lieka tik pasibangavimai arba isvis tiesus. Ir turiu kelis patarimus kurioms plaukai nepatinka arba atrodo nusiure. Niekada ju nedziovinkit ir netiesinkit ir issiplovusios plaukus ju nesukuokite. Leiskit naturaliai isdziuti ir tik isdziuvusius gerai issukuokit. Ir niekada neikit miegoti slapiais plaukais : )
Atgal į viršų Go down
april
full time dreamer
april


Prisijungė : 2009-02-10
Location : Panevėžys
Age : 29
Pranešimų skaičius : 1965

Šukuosenos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šukuosenos   Šukuosenos - Page 2 Icon_minitimeAntr. 12 29 2009, 00:32

pagaliau nusidažiau.. labai nesimato, bet sruogos šviesios, labiausiai matosi ties grifka. pavasarį esu pažadėta dar labiau būti nušviesinta. : D o kolkas bandau banguoti savo nesąmonę ant galvos ir priekinius susirišti suėmus į galą. dar padoriai sakyčiau.. : D bet visgi po šito ale eksperimento paliksiu tiesius kokie ir yra, labiausiai tinka.
Atgal į viršų Go down
irmantyte
Some people believe in God. I believe in Music.
irmantyte


Prisijungė : 2008-05-29
Location : Savannah, Georgia, U.S.
Age : 28
Pranešimų skaičius : 1297
Mėgstamiausias CB narys : strify

Šukuosenos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šukuosenos   Šukuosenos - Page 2 Icon_minitimeKv. 03 04 2010, 21:25

tik tiesūs, arba nežmoniškai susivėle, kai tingiu šukuotis :D
nepatinka man kokios imantrios šukuosenos.
tiesa, drakoniukai man tas pats, kaip ir tiesūs plaukai : D
Atgal į viršų Go down
https://www.facebook.com
Vi
BIZOKU narys
Vi


Prisijungė : 2009-07-27
Location : Alytus
Age : 29
Pranešimų skaičius : 344

Šukuosenos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šukuosenos   Šukuosenos - Page 2 Icon_minitimeKv. 03 04 2010, 22:50

Mano plaukai gana ilgi, tamsūs. Kol nebuvau išsikarpius, jie buvo lygūs, bet dabar šiek tiek sukasi. Iš pradžių to nekenčiau, vėliau labai mylėjau, o dabar to nepaisau. Tiesa, kartais mąstau apie galimybę vėl paimti į rankas plaukų tiesintuvą, bet tokios mintys greit išgaruoja, nes tikrai nesu ta, kuri užsiims tuo. Neaukoju savo laiko dėl plaukų. Apskritai dažnai pagalvoju, kad norėčiau nusikirpt plaukus trumpai. Galbūt iš pradžių maždaug iki pečių, vėliau iki smakro. Bet labiausiai mane žavi mintis nusikirpt taip trumpai, kaip nešioja berniukai. Bet... Mano norai greit keičiasi, vienu metu noriu turėt trumpučius, kitu metu ilgus, o būna, kad užsimanau gan trumpų ir labai garbanotų. Tad kol kas nevertėtų daryt skubotų veiksmų, gal vėliau..
Dėl dažymo vėlgi mano nuomonė greit keičiasi. Kartais labai džiaugiuosi savo plaukų spalva, o kartais norėčiau virs šviesiaplauke. Bet šitas noras nėra labai stiprus. Galbūt tam man per daug gaila plaukų, nemanau, kad ryžčiausi.
Atgal į viršų Go down
efi
R O F L M A O
efi


Prisijungė : 2008-10-21
Location : trashland.
Age : 28
Pranešimų skaičius : 1254
Mėgstamiausias CB narys : yu <3

Šukuosenos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šukuosenos   Šukuosenos - Page 2 Icon_minitimeŠt. 05 22 2010, 18:49

Nusirėžiau. Iki smakro. xddd
Atgal į viršų Go down
mizukis.
yu is all mine.xp
mizukis.


Prisijungė : 2009-02-13
Age : 35
Pranešimų skaičius : 2263

Šukuosenos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šukuosenos   Šukuosenos - Page 2 Icon_minitimePir. 05 24 2010, 00:16

trumpi karpyti, bet dabar kirpčiai nenormaliai nukirpti.
nei ant šono, nei tiesiai nenormaliai atrodo >_>
Atgal į viršų Go down
Yumina.
BIZOKU narys
Yumina.


Prisijungė : 2009-09-02
Location : Vilnius, Lithuania
Pranešimų skaičius : 1344

Šukuosenos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šukuosenos   Šukuosenos - Page 2 Icon_minitimeKv. 06 03 2010, 19:40

Žadėjau užsiaugint - ir užsiauginau. Ištempus žemiau papų, o šiaip garbanojas, tai trumpesni atrodo. Ruošiuos dažytis dabar, tik mąstau, ar dar pašviesint, ar rudai nusivaryt. Ir šiaip, vasarą gadinsiu plaukus *juokiasi*
Atgal į viršų Go down
http://photoslikecocaine.blogspot.com/
Svečias
Svečias
Anonymous



Šukuosenos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šukuosenos   Šukuosenos - Page 2 Icon_minitimeAntr. 06 08 2010, 22:45

Ėėėė,žmogai,reik pagalbos!
Noriu vasarą nusidažyt plaukus laikinais, kad pažiūrėt kaip atrodau tamsi. Ar bandėt kas nors? Bijau iš tikro, nes ten visokiais atspalviais nuvarys man paskui...
Atgal į viršų Go down
akvuteb
BIZOKU narys
akvuteb


Prisijungė : 2009-11-18
Location : Pakruojis-Stačiūnai
Age : 28
Pranešimų skaičius : 737

Šukuosenos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šukuosenos   Šukuosenos - Page 2 Icon_minitimeAntr. 06 08 2010, 23:33

akvuteb rašo:
Negaleciau gyventi be savo dveju kasyciu xD
Spalva: aukso (bet aplinkiniams atrodau ryza, gal jiems akinius reiki isigyti or something)
lgis: iki uzpakalio.
Niekada nekirpti, niekada nedazyti :)
Viskas naturalu ^_^

vis dar nepasikeitę Šukuosenos - Page 2 471941
Atgal į viršų Go down
Yumina.
BIZOKU narys
Yumina.


Prisijungė : 2009-09-02
Location : Vilnius, Lithuania
Pranešimų skaičius : 1344

Šukuosenos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šukuosenos   Šukuosenos - Page 2 Icon_minitimeTr. 06 09 2010, 00:06

VarauPasStrify rašo:
Ėėėė,žmogai,reik pagalbos!
Noriu vasarą nusidažyt plaukus laikinais, kad pažiūrėt kaip atrodau tamsi. Ar bandėt kas nors? Bijau iš tikro, nes ten visokiais atspalviais nuvarys man paskui...
Bandžiau su toniku, iki šiol turiu. Atlėk į Vilnių, atiduosiu xD. Galiu pasakyt tik tiek, kad nuo šviesių plaukų tikrai nusiplauna normaliai, nors ir daug kas sako (pavyzdžiui, šiandien eurokos buvau, tai konsultantė sakė, kad nuo mano plaukų nenusiplaus, ne esmė, kad du kartus dažyti ir du kartus nuplauti be plėmų), kad nenusiplauna normaliai. Taip kad dažyk drąsiai : )
Atgal į viršų Go down
http://photoslikecocaine.blogspot.com/
Svečias
Svečias
Anonymous



Šukuosenos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šukuosenos   Šukuosenos - Page 2 Icon_minitimeTr. 06 09 2010, 00:13

O kaip vadinasi tas tonikas, nes iki Vilniaus važiuot jaučiu daug brangiau išeitų :D
Atgal į viršų Go down
Yumina.
BIZOKU narys
Yumina.


Prisijungė : 2009-09-02
Location : Vilnius, Lithuania
Pranešimų skaičius : 1344

Šukuosenos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šukuosenos   Šukuosenos - Page 2 Icon_minitimeTr. 06 09 2010, 01:23

VarauPasStrify rašo:
O kaip vadinasi tas tonikas, nes iki Vilniaus važiuot jaučiu daug brangiau išeitų :D
Rusiškas, taip ir vadinas :) Jis pigus, iki dešimties litų. Tik va raudono (žr. nuotrauką) niekur nesu mačiusi. O visai nieko būtų :DD
Šukuosenos - Page 2 Tonika01.th
Atgal į viršų Go down
http://photoslikecocaine.blogspot.com/
MaNiaaKyTe
bizoku prezidentė
MaNiaaKyTe


Prisijungė : 2008-02-19
Location : new york
Age : 37
Pranešimų skaičius : 845

Šukuosenos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šukuosenos   Šukuosenos - Page 2 Icon_minitimeTr. 06 09 2010, 01:40

aš su color pulse dažais dažiau nuplaunamais prieš kelis metus. iš tikrųjų gerai yra tie nuplaunami dažnai, visų pirma dėl to, kad vaizdo negadina ataugusios šaknys. o jums, kai jūsų plaukai šviesesni negu mano tai išvis labai gerai, nes nuo šviesių lengvai nusiplauna.
ir taip, iš tiesų, jei abejojat ar tiks jums ta spalva ar ,,muš'' iš veido pirma išmėginkit nuplaunamus.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Šukuosenos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šukuosenos   Šukuosenos - Page 2 Icon_minitimeTr. 06 09 2010, 01:55

Jo, pirma pabandysiu su nuplaunamais,o kažinau, gal tiks ir su normaliais nusidažysiu :)
Rasiuk,o kokia spalva dažei? Kažkur skaičiau, kad atspalvis gali pasilikt, kai dažė su kaštoniniais, tai maždaug mūsų plaukų spalvos mergaitė poryžė vaikščiojo, neatsiplovė.
Atgal į viršų Go down
Burbuliukė
BIZOKU narys
Burbuliukė


Prisijungė : 2008-08-12
Location : coffetown
Age : 28
Pranešimų skaičius : 258

Šukuosenos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šukuosenos   Šukuosenos - Page 2 Icon_minitimeTr. 06 09 2010, 01:56

Yumina. rašo:
Tik va raudono (žr. nuotrauką) niekur nesu mačiusi. O visai nieko būtų :DD
Šukuosenos - Page 2 Tonika01.th

Aš tai tą raudoną turiu :DD barbėm plaukus anksčiau dažydavau:DD
Atgal į viršų Go down
Yumina.
BIZOKU narys
Yumina.


Prisijungė : 2009-09-02
Location : Vilnius, Lithuania
Pranešimų skaičius : 1344

Šukuosenos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šukuosenos   Šukuosenos - Page 2 Icon_minitimeTr. 06 09 2010, 02:03

Lauruk, Juodai ant bonkutės, kuri išspausta buvo violetinė, o ant plaukų apyžalė (sun). Ne, jei rimtai, tai pirmą kartą, kai dažiau visą galvą, atspalvis tikrai buvo žalsvas, bet gi kietai :D O kai antrą kartą dažiau sruogą ir palaikiau gerą pusvalandį, tamsi gavosi.
O dėl tų kaštoninių, tai vasara, galima ir ryžai pavaikščiot xD

Burbuliau, kur pirkai? Ta prasme, kurioj pardoj?
Atgal į viršų Go down
http://photoslikecocaine.blogspot.com/
Svečias
Svečias
Anonymous



Šukuosenos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šukuosenos   Šukuosenos - Page 2 Icon_minitimeTr. 06 09 2010, 02:05

O Dieeeevulėliau,aš noriu ruda ruda ruda būt o ne žalia!! :DD Susiliesiu vasarą su aplinka visiškai :DD
Atgal į viršų Go down
Burbuliukė
BIZOKU narys
Burbuliukė


Prisijungė : 2008-08-12
Location : coffetown
Age : 28
Pranešimų skaičius : 258

Šukuosenos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šukuosenos   Šukuosenos - Page 2 Icon_minitimeTr. 06 09 2010, 02:56

Yumina. rašo:

Burbuliau, kur pirkai? Ta prasme, kurioj pardoj?

Eurokose man atrodo ;D nu ten ne aš pirkau ir tai jau čia prieš amžius pirkta:D
Atgal į viršų Go down
MaNiaaKyTe
bizoku prezidentė
MaNiaaKyTe


Prisijungė : 2008-02-19
Location : new york
Age : 37
Pranešimų skaičius : 845

Šukuosenos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šukuosenos   Šukuosenos - Page 2 Icon_minitimeTr. 06 09 2010, 03:02

eurokos ir dabar dar yra, visai nesenai buvau tai mačiau. ;)
Atgal į viršų Go down
Yumina.
BIZOKU narys
Yumina.


Prisijungė : 2009-09-02
Location : Vilnius, Lithuania
Pranešimų skaičius : 1344

Šukuosenos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šukuosenos   Šukuosenos - Page 2 Icon_minitimeAntr. 07 20 2010, 23:38

Šiek tiek pasikeitė ir mano ševeliūra dabar. Kuo toliau, tuo labiau mėgstu plaukus susigarbanot, o grifką, kuri šiaip jau yra smarkiai ataugusi, susikeliu į viršų. Na, o pastarosios jau nebenešioju per šoną, vasarą žymiai patogiau, kai ji būna laisva ir nereikia kas porą minučių vis apsižiūrėt, ar plaukai "vietoj". Tačiau rudenį vėl planuoju plaukus smarkiai išsikarpyt, o kokie reikalai bus su kirpčiukais - nusikirpsiu tiesiai, į šoną, ar išvis nekirpsiu - matysim.
Atgal į viršų Go down
http://photoslikecocaine.blogspot.com/
spider2713
BIZOKU narys
spider2713


Prisijungė : 2010-01-16
Location : ten kur Kiro
Age : 44
Pranešimų skaičius : 395
Mėgstamiausias CB narys : Kiro

Šukuosenos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šukuosenos   Šukuosenos - Page 2 Icon_minitimeKv. 07 22 2010, 00:57

na sukuosenu pas mane retas dalykas daugiausiai paprasati palaidi plaukai
Atgal į viršų Go down
mizukis.
yu is all mine.xp
mizukis.


Prisijungė : 2009-02-13
Age : 35
Pranešimų skaičius : 2263

Šukuosenos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šukuosenos   Šukuosenos - Page 2 Icon_minitimeKv. 07 22 2010, 01:04

noriu dažytis žydrai plaukus. ne visus, bet arba galą arba šoną. bet jaučiu, kad netiks.
Atgal į viršų Go down
efi
R O F L M A O
efi


Prisijungė : 2008-10-21
Location : trashland.
Age : 28
Pranešimų skaičius : 1254
Mėgstamiausias CB narys : yu <3

Šukuosenos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šukuosenos   Šukuosenos - Page 2 Icon_minitimeAntr. 10 19 2010, 19:22

iš blondinės į juodčkę :DDD
na žiauriai tamsiai ruda xd
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Šukuosenos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šukuosenos   Šukuosenos - Page 2 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Šukuosenos
Atgal į viršų 
Puslapis 24Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Off-topic :: Grožis ir mada-
Pereiti į: