Sveiki visi Cinema Bizarre gerbėjai! Jūs užsukote į pirmąjį ir didžiausią Cinema Bizarre gerbėjų forumą visoje Lietuvoje, kuriame galėsite sužinoti viską apie šią grupę bei dalyvauti kitose mūsų diskusijose ir konkursuose. Tad nedelsdami prisijunkite prie mūsų, nes čia esate visada laukiami. :)
Sveiki visi Cinema Bizarre gerbėjai! Jūs užsukote į pirmąjį ir didžiausią Cinema Bizarre gerbėjų forumą visoje Lietuvoje, kuriame galėsite sužinoti viską apie šią grupę bei dalyvauti kitose mūsų diskusijose ir konkursuose. Tad nedelsdami prisijunkite prie mūsų, nes čia esate visada laukiami. :)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

'to change the world, go change yourself.' yu


 

 Šukuosenos

Go down 
+30
Helena
Ra2g@
izotovuse
spider2713
Burbuliukė
MaNiaaKyTe
Vi
Giie.
mizukis.
Illusion
Gabi...
tei
akwileaa
akvuteb
ziedune
Yumina.
Austeja
Elli
gedviliukas
ex-Duffy
Gretaa
Sisley
Uge;p
efi
Br!
april
irmantyte
skirmante
Dzukele
algitad
34 posters
Pereiti prie : 1, 2, 3, 4  Next
AutoriusPranešimas
algitad
BIZOKU narys
algitad


Prisijungė : 2008-12-21
Location : kaunas
Age : 28
Pranešimų skaičius : 371
Mėgstamiausias CB narys : visi

Šukuosenos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Šukuosenos   Šukuosenos Icon_minitimeTr. 12 02 2009, 23:03

Kokia jūsų plaukų spalva? Ilgis? Kokios šukuosenos norėtumėte? Manau tai gana plati tema tad padiskutuokime ;DD
Atgal į viršų Go down
Dzukele
BIZOKU narys
Dzukele


Prisijungė : 2008-12-24
Location : Varėna
Age : 29
Pranešimų skaičius : 515
Mėgstamiausias CB narys : Strify

Šukuosenos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šukuosenos   Šukuosenos Icon_minitimeTr. 12 02 2009, 23:15

Ruda plaukų spalva, plaukai gana ilgi.
Kadangi plaukai ilgi galiu pasidaryti įvairiausias šukuosenas.
Atgal į viršų Go down
skirmante
BIZOKU narys
skirmante


Prisijungė : 2008-09-29
Location : Panevėžys
Age : 30
Pranešimų skaičius : 767
Mėgstamiausias CB narys : Kiro&Yu

Šukuosenos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šukuosenos   Šukuosenos Icon_minitimeTr. 12 02 2009, 23:16

Dabar esu bondinė ir plaukai iki pėčiu.Mėgstu trumpas šukuosenas ir žinoma šviesius plaukus.Natūralus mano plaukai yra rudi ,ilgi ir banguoti mėgau ta šukuosena kol nusprendžiau nusikirpti.Po to sekė tamsiai ruda spalva o vėliau ir juodi.Dabar jie nudažyti šviesiai ir bus dar šviesinami nors mastau vėl apie rudus plaukus.
Atgal į viršų Go down
irmantyte
Some people believe in God. I believe in Music.
irmantyte


Prisijungė : 2008-05-29
Location : Savannah, Georgia, U.S.
Age : 28
Pranešimų skaičius : 1297
Mėgstamiausias CB narys : strify

Šukuosenos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šukuosenos   Šukuosenos Icon_minitimeKv. 12 03 2009, 01:18

Turiu ilgus rudus - medaus atspalvio plaukus.
Kai šviečia saulė, pradinių klasių mokiniai, ir vyresnių klasių mokiniai rėkia:
RYŽA !!!
Nekenčiu jų, bet myliu savo plaukus. Kartais nesuprantu, kodėl, jie neatskiria, kur TIKRAI oranžinė ar ryža, o ne ruda su rausvu atspalviu >.<
Plaukų ilgis, iki užpakalio, tad galiu pasidaryti visokias šukuosenas. Buvau pašviesinus juos sruogelėm, bet jos nuaugo, nes tai nubo gana senai. Dabar plaukus gadinu su tiesintuvu, nes nekenčiu susiraičiusių plaukų. Būtent šiuo metu noriu arba trumpai juos nusikirpt, arba nusidažyt šviesiau.
Atgal į viršų Go down
https://www.facebook.com
april
full time dreamer
april


Prisijungė : 2009-02-10
Location : Panevėžys
Age : 29
Pranešimų skaičius : 1965

Šukuosenos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šukuosenos   Šukuosenos Icon_minitimeKv. 12 03 2009, 02:06

mano dabar jau ataugę, labai iškarpyti, maždaug iki menčių smėlio atspalvio plaukai. ankščiau buvau blondinė, bet kaip ir visos su laiku nutamsėjau ir likau neaiški. : D šiaip dažniausiai man patinka arba rudi arba šviesūs. mano pačios iš prigimties tiesūs, kartais nuo drėgmės banguojasi, bet šiaip man garbanos nelabai paklusniai laikosi. ilgis tradiciškai iki pečių. : D gali būti ir ilgesni, bet jau iki pusės nugaros man nepatinka, gal ant kito ir gražiai atrodo, bet pati nesiauginu, nes nervina, man turi trumpi kristi. : DD o kai jau mano iškarpyti tai nelabai jau kokias šukuosenas man čia ir galima daryti, kasytės durnai susipina, uodega kai susirišu iškrenta plaukai priekiniai, garbanos nesilaiko... xD bet man patinka kaip yra.
Atgal į viršų Go down
Br!
BIZOKU narys
Br!


Prisijungė : 2008-08-31
Location : Joniskis :D
Age : 27
Pranešimų skaičius : 149
Mėgstamiausias CB narys : Xexexexe :

Šukuosenos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šukuosenos   Šukuosenos Icon_minitimeKv. 12 03 2009, 02:16

Šiuo metu jie rudi ir visi iškarpyti iki pečių ir dar garbanotis pradėjo x.x
Šeipt tai noriu lb lb ilgų, lygių ir šviesių plaukų ;DD
Atgal į viršų Go down
efi
R O F L M A O
efi


Prisijungė : 2008-10-21
Location : trashland.
Age : 28
Pranešimų skaičius : 1254
Mėgstamiausias CB narys : yu <3

Šukuosenos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šukuosenos   Šukuosenos Icon_minitimeKv. 12 03 2009, 02:46

mano šviesiai rudi, kuokštas peroxidinės blondinės šone, iškarpyti trumpais sluoksniais, ir žemiau pečių
Atgal į viršų Go down
Uge;p
BIZOKU narys
Uge;p


Prisijungė : 2009-11-11
Location : Kaunas.
Age : 28
Pranešimų skaičius : 359
Mėgstamiausias CB narys : Kiro.

Šukuosenos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šukuosenos   Šukuosenos Icon_minitimeKv. 12 03 2009, 03:10

Esu karamelė. ;DD Tokia kažkokia.. Plaukai žemiau pečių, iškarpyti, bet nieko nesimato nes jie žiauriai baguojasi.. Ir joks tiesintuvas niekas nepadeda..Man atrodo kad tik tik išėjus iš kirpyklos gerai atodau..Nevuoja mane tie plaukai. Norėčiau gražių, sveikų, tiesių plaukų žemiau liemenuko. ;DD
Atgal į viršų Go down
Sisley
loves Kiro 4ever



Prisijungė : 2008-07-25
Age : 28
Pranešimų skaičius : 1902

Šukuosenos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šukuosenos   Šukuosenos Icon_minitimeKv. 12 03 2009, 04:23

plaukai stori, tokie apyšviesiai rudi, siekia mentis. Kažkada buvo ilgesni, vasaros pabaigoj nukirpo, iškarpė, tai buvo maždaug iki pažastų, dabar ataugo >_< (noriu kuo greičiau į kirpyklą xD). Šiaip noriu trumpų plaukų, gal kiek padažytų [svajonė - strify šukuosena ;DD]
Atgal į viršų Go down
efi
R O F L M A O
efi


Prisijungė : 2008-10-21
Location : trashland.
Age : 28
Pranešimų skaičius : 1254
Mėgstamiausias CB narys : yu <3

Šukuosenos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šukuosenos   Šukuosenos Icon_minitimeKv. 12 03 2009, 04:37

o dabar kaip noriu nusikirpt - Šukuosenos 070607_rihanna2_400X400

Vot.. Gal tik šiek tiek trumpesnius priekyje.
Atgal į viršų Go down
Gretaa
BIZOKU narys
Gretaa


Prisijungė : 2008-10-05
Location : tokyo
Age : 29
Pranešimų skaičius : 798

Šukuosenos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šukuosenos   Šukuosenos Icon_minitimeKv. 12 03 2009, 05:01

Mano plaukai stori, pūsti, žemiau pečių ir dar garbanoti, eina jie na*ui kaip aš jų nekenčiu, joks tiesintuvas jų neištiesina. O juos visokius turėjau ir rudus, ir ryžus, ir raudonus, ir violetinius, dabar tai juodi, bet labai seniai jau dažiau (rugpjūtį) tai jie greičiau tokie rudai juodi, nei juodi, aš kadangi ilgai su viena šukuosena neišbūnu tai maždaug apie kalėdas žadu galą nusidažyt baltai, priekį juodai, ir nusikirpt pagaliau normalius kirpčiukus. Plaukų negailiu visai, dievinu eksperimentus, ko tik pas mane nebuvo su jais padaryta, kirpčiai ir normalūs buvo, ir ant šono, išskusti šonai, dažyta ryškiai raudona grifka kai juodais plaukais seniau buvau dar, kirpti trumpai, auginti, poto vėl kirpti, dažyti šimtą kartų,balinti, iškarpyti. : D Natūralus tai rudi nujaučiu kažkada buvo.
Atgal į viršų Go down
http://www.shaltis.blogas.lt
efi
R O F L M A O
efi


Prisijungė : 2008-10-21
Location : trashland.
Age : 28
Pranešimų skaičius : 1254
Mėgstamiausias CB narys : yu <3

Šukuosenos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šukuosenos   Šukuosenos Icon_minitimeKv. 12 03 2009, 05:26

Norėjau kažkada išsiskusti šonus bet dabar labiau prie širdies dredai.
Vo Greta, kadangi ekspermentuot mėgsti dredus susivelk : D
Atgal į viršų Go down
ex-Duffy
BIZOKU narys
ex-Duffy


Prisijungė : 2008-06-18
Age : 30
Pranešimų skaičius : 1460
Mėgstamiausias CB narys : strify

Šukuosenos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šukuosenos   Šukuosenos Icon_minitimeKv. 12 03 2009, 19:39

ko tik nedariau aš su tais plaukais gyvenime. skutau, kirpau, dažiau. nežinau kiek kartų pakeičiau plaukų spalvą. buvo mano plaukai violetiniai, bordiniai, šviesiai rudi, riži kaip pas hayley iš paramore, juodi, mėlyni, raudoni, šviesiai ryži ir galiausiai nusprendžiau, kad nebe tas laikas, kai man reikia išsidirbinėt. prieš mėnesį maždaug nusiėmiau savo natūralią spalvą ir savo bepradėjusius augt plaukus vėl nukirpau trumpai. jei kas ir norit trumpų plaukų, o ypač kare kirpimo susitaikykit, kad rytais arba norint kur nors išeit ir gražiai atrodyt teks ilgai kiurksot prie veidrodžio. atrodo plaukų pas mane nedaug, jie net nesusiriša, bet žiauriai sunku su jais.
Šukuosenos Dsc05810

bendras vaizdas atrodo maždaug šitaip.
Atgal į viršų Go down
Gretaa
BIZOKU narys
Gretaa


Prisijungė : 2008-10-05
Location : tokyo
Age : 29
Pranešimų skaičius : 798

Šukuosenos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šukuosenos   Šukuosenos Icon_minitimeKv. 12 03 2009, 20:31

Lola rašo:
Norėjau kažkada išsiskusti šonus bet dabar labiau prie širdies dredai.
Vo Greta, kadangi ekspermentuot mėgsti dredus susivelk : D
Kažkada tikrai galvojau apie tai. Bet viskas ateity. : )
Atgal į viršų Go down
http://www.shaltis.blogas.lt
gedviliukas
BIZOKU narys
gedviliukas


Prisijungė : 2008-12-24
Location : Kaišiadorys
Age : 30
Pranešimų skaičius : 644

Šukuosenos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šukuosenos   Šukuosenos Icon_minitimePen. 12 04 2009, 01:57

kolkas plaukai yra rudi. dengia pečius.
Ankščiau [kažkada gal prieš 3-4 metus] turėjau ilgus, iki liemens.
Bet ėmiau ir nusikirpau iki pečių ;D
Vienu momentu gailėjausi, bet dabar visiškai ne.
Planuoju greitu laiku eiti ir patrumpinti iki pečių, iškarpyti ;]
Atgal į viršų Go down
Elli
BIZOKU narys
Elli


Prisijungė : 2009-03-07
Location : Wonderland.
Pranešimų skaičius : 434
Mėgstamiausias CB narys : S h i n .

Šukuosenos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šukuosenos   Šukuosenos Icon_minitimePen. 12 04 2009, 03:01

Pas mane juodi plaukai, iškarpyti, ilgio šiektiek ilgesni už pečius.
Užknisa mane, susibanguoja, susigarbanoja. kaip iš šiknos ištraukti. >.<
Ir svarbiausia, kad kai išsiplaunu galvą ir su džiovintuvu išsitiesinu plaukus po 5 min jie vėl susiraito.
net neįsivaizduoju kaip dabar norėčiau kirptis. turėjau tiesius kirpčius, vėliau nukirpo baisiau nei pragare tai nešiojau susikėlusi į viršų, vėliau vėl kirpčiai, tada vėl baisiau nei pragare, ir paskutinį kartą kai kirpausi, tai buvau su kirpčiais ant šono. dabar plaukai ataugo, tai nešioju ant šono.ir kiekvieną kartą kai nusikerpu kirpčius, kartoju sau, kad daugiau jų nebesikirpsiu. o dabar vėl svajoju apie kirpčius. :/
Atgal į viršų Go down
Austeja
BIZOKU narys



Prisijungė : 2009-09-25
Pranešimų skaičius : 15

Šukuosenos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šukuosenos   Šukuosenos Icon_minitimeŠt. 12 05 2009, 01:40

Mano tai Pusilgiai bandau dabar iškarpimą sulyginti su normaliais. Irgi nervuoja užsilenkia ten jie visai. O taip susirišu į arklio uodegą ir vaikštau kaip ponis ;D
Atgal į viršų Go down
Yumina.
BIZOKU narys
Yumina.


Prisijungė : 2009-09-02
Location : Vilnius, Lithuania
Pranešimų skaičius : 1344

Šukuosenos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šukuosenos   Šukuosenos Icon_minitimeŠt. 12 05 2009, 18:39

Šviesūs, žemiau pečių, tačiau pažastų nesiekia. Kadangi iškarpyti - rytais stovi kaip tik nori, o tai žiauriai užknisa, ypač kai žinau, kad dėl jų turiu keltis penkiolika minučių anksčiau.
Tačiau plaukai visada lieka paskutiniu atributu rytais, tad jeigu turiu vos penkias minutes - susitvarkau tik grifką (šiuo metu ji - ant šono), o kas lieka susirišu į uodegą ir susikeliu. Na, o jei nenuskyla taip, kad laiko neturiu išvis, grifką perskiriu į dvi dalis ir paguldau ant šonų, paprastai. O taip, tada atrodau tikrai kvailai xD
Seniau, kai plaukai nebuvo iškarpyti, jie buvo net labai tiesūs, jokio pagarbanavimo net kai grįždavau namo po lietaus ir be skėčio. Išsikarpius jie pradėjo riestis, kas vienu metu man taip nepatiko, kad nusipirkau plaukų tiesintuvą, kuris šiuo metu nepaliestas guli spintoj.
Na, visai neseniai buvo užėjus plaukų garbanavimo manija, tačiau supratus, kad garbanos man netinka, viskas grįžo į savo vėžias. Tačiau galbūt kažkada vėl prie to grįšiu, plaukai tada bent atrodo paklusnesni.
Jei kalbant apie dažymą, per, berods, atostogas, buvau nusipirkus juodų plaukų dažų, kurie išspaudus pasirodė violetiniai, o ant mano plaukų nesėkmingai tapo žaliai žili. Nuo tos dienos prisiekiau, kad daugiau jokių dažymų :D
O jei apskritai, apie kirpimą, plaukus išsikarpau kiekvieną kartą nuėjus į kirpyklą, nesvarbu, kad kone kiekvieną kartą ten einu su tikslu pagaliau pasikeisti šukuoseną į kažką naujo, kitokio. Deja.
Šiuo metu auginu kasas, nors vienu metu ir buvo užplaukęs noras nusivaryt plaukus iki smakro. Tik klausimas ar man pavyks, mat vos tik jie normaliau ataugs, vėl lėksiu kirptis, o paskui, as always, gailėsiuos ;D
Atgal į viršų Go down
http://photoslikecocaine.blogspot.com/
ziedune
BIZOKU narys
ziedune


Prisijungė : 2009-12-04
Location : Staciunai
Pranešimų skaičius : 593
Mėgstamiausias CB narys : Strify, Yu

Šukuosenos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šukuosenos   Šukuosenos Icon_minitimeSk. 12 20 2009, 04:15

Plaukai rudi
ilgis ilgesni negu iki peciu
todel galiu darytis bet kokia sukuosena
Atgal į viršų Go down
akvuteb
BIZOKU narys
akvuteb


Prisijungė : 2009-11-18
Location : Pakruojis-Stačiūnai
Age : 28
Pranešimų skaičius : 737

Šukuosenos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šukuosenos   Šukuosenos Icon_minitimeSk. 12 20 2009, 21:33

Negaleciau gyventi be savo dveju kasyciu xD
Spalva: aukso (bet aplinkiniams atrodau ryza, gal jiems akinius reiki isigyti or something)
lgis: iki uzpakalio.
Niekada nekirpti, niekada nedazyti :)
Viskas naturalu ^_^
Atgal į viršų Go down
irmantyte
Some people believe in God. I believe in Music.
irmantyte


Prisijungė : 2008-05-29
Location : Savannah, Georgia, U.S.
Age : 28
Pranešimų skaičius : 1297
Mėgstamiausias CB narys : strify

Šukuosenos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šukuosenos   Šukuosenos Icon_minitimeSk. 12 27 2009, 02:10

Haha, nisikirpau ilgus plaukus , kurie siekė užpakalį, o dabar yra truputį žemiau, nei pečiai , ir kas geriausia, nesigailiu. Išsišakoje plaukų galiukai privedė prie plaukų kirpimo : )
Atgal į viršų Go down
https://www.facebook.com
akwileaa
BIZOKU narys
akwileaa


Prisijungė : 2008-10-13
Pranešimų skaičius : 373

Šukuosenos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šukuosenos   Šukuosenos Icon_minitimeSk. 12 27 2009, 17:34

Iškart sakau, mano - plaukai siaubingi.
Aš natūrali blondinė, bet tamsėju.
Taigi dažausi šviesiomis sruogomis.
Bet jau ketinu liautis, nes draugė užsiprašė.
So, viskas dėl jos. >.<
Negaliu pakęsti, kai mano plaukai būna tiesūs, bet kai reikėdavo išsitiesinti, tai niekaip.
Dažniausiai plaukus susuku į 5-6 ragiukus, kai ryte išpakuoju atrodo visai nieko. :}
Dabar manio plaukai siekia mentis, bet žiauriai noriu nusikrpti.
Atgal į viršų Go down
tei
BIZOKU narys
tei


Prisijungė : 2009-12-25
Pranešimų skaičius : 72

Šukuosenos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šukuosenos   Šukuosenos Icon_minitimeSk. 12 27 2009, 19:17

šiuo metu mano plaukai yra rudi ir trumpi(iki pečių). buvo tamsiai, tamsiai rudi, bet jau nublukę.
kaaip aš tik nesidažiau... todėl mano plaukai apmirę. sakė kirpėja, kad jei vėl nusidažysiu plaukus išvis iš jų nieko nebeliks. bet aš negaliu kitaip. man reik nusidažyt. xdd šį kartą nusidažysiu juodai, priekyje galbūt ryžai, o gal baltai(nors nelabai...). apsikirpsiu irgi kitaip. pasitrumpinsiu biški ir apsikarpysiu galvoj kuokštą(ne viršuj), kad galėčiau pasivelt. xdddd netikiu, kad mano plaukai po nusidažymo išmirs, nes jie tikrai atsigavę...
Atgal į viršų Go down
Gabi...
BIZOKU narys
Gabi...


Prisijungė : 2009-05-11
Location : Kėdainiai
Age : 29
Pranešimų skaičius : 352
Mėgstamiausias CB narys : Kiro

Šukuosenos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šukuosenos   Šukuosenos Icon_minitimeSk. 12 27 2009, 20:21

Jau kaip nekenčiu savo plaukų..Jie garbanojasi..Beveik kiekvieną rytą keliuosi anksčiau,kad išsitiesinčiau..Jau ir lūžinėt pradėjo..Pavydžiu,toms kas turi ilgus tiesius plaukus xD
Šeip labai gražu kai plaukai išpūsti xDD Vat tokių aš norečiu xDD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Šukuosenos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šukuosenos   Šukuosenos Icon_minitimeSk. 12 27 2009, 22:19

Žiūriu, čia visi taip 'myli' savo plaukus.;DDDD
Aš irgi juos taip stipriai 'myliu', kad į kirpyklą nespėju lakstyt.xDDD
Išsiplovus plaukus jų nedžiovinu, einu šlapiais miegot, tai rytais vaizdelis būna.. ojojoj.: D
Ir vistiek aš nieko jiem nepasidarau, nebent jei jau taip viršugalvy styro spygliai, tada paiimu ir susisegu tuos plaukus, kad į akis nelįstų. Nebent dar kartais, kai namie būnu, susipinu drakoniuku kasą vidury galvos. Tada bent normaliau atrodo.
Bet rytais, prieš eidama į mokyklą nieko dažniausiai jiem nesidarau. Laiko neturiu.: DD
Dabar pastebėjau, kad mano plaukai nebe taip tragiškai atrodo, jau šiek tiek ataugo po paskutinio kirpyklos apsilankymo.;DD O prieš tai pati paėmiau ir nusikirpau kirpčius, taip buvau ant plaukų susinervinus.XDD
Dar jie banguojasi kažkaip bukai, vieną dieną labiau, kitą dieną lyg ir tiesūs. Bet aiiii, nesiruošiu jų tiesint, laiko neturiu.;DDD
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Šukuosenos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šukuosenos   Šukuosenos Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Šukuosenos
Atgal į viršų 
Puslapis 14Pereiti prie : 1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Off-topic :: Grožis ir mada-
Pereiti į: