Sveiki visi Cinema Bizarre gerbėjai! Jūs užsukote į pirmąjį ir didžiausią Cinema Bizarre gerbėjų forumą visoje Lietuvoje, kuriame galėsite sužinoti viską apie šią grupę bei dalyvauti kitose mūsų diskusijose ir konkursuose. Tad nedelsdami prisijunkite prie mūsų, nes čia esate visada laukiami. :)
Sveiki visi Cinema Bizarre gerbėjai! Jūs užsukote į pirmąjį ir didžiausią Cinema Bizarre gerbėjų forumą visoje Lietuvoje, kuriame galėsite sužinoti viską apie šią grupę bei dalyvauti kitose mūsų diskusijose ir konkursuose. Tad nedelsdami prisijunkite prie mūsų, nes čia esate visada laukiami. :)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

'to change the world, go change yourself.' yu


 

 Akiniai

Go down 
+47
Strifutė.
Yumina.
Michi
G
Darkness.*
ziedune
Austeja
infinity.
akvuteb
Uge;p
Gabi...
Br!
Jony
Vi
irmantyte
skirmante
Elli
Sshina1
eiichi
Yazy
Temari-Yumi
mizukis.
Sima89
Demy
pauler
adiaV
carolina.
wose
Gretaa
Victoria
vaiduzee
Ernesta*
_Shinya_
efi
adatuke
Emo<3Shin
Giie.
laurutia57
siemka112
cipole
Utjia
lameja
cioliuke
Dzukele
algitad
Dite12
Sisley
51 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutoriusPranešimas
Elli
BIZOKU narys
Elli


Prisijungė : 2009-03-07
Location : Wonderland.
Pranešimų skaičius : 434
Mėgstamiausias CB narys : S h i n .

Akiniai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Akiniai   Akiniai - Page 3 Icon_minitimeKv. 08 13 2009, 00:58

Nenešioju. Bet manau kad gali reikėti : DDD
Atgal į viršų Go down
Sisley
loves Kiro 4ever



Prisijungė : 2008-07-25
Age : 28
Pranešimų skaičius : 1902

Akiniai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Akiniai   Akiniai - Page 3 Icon_minitimeKv. 08 13 2009, 21:29

Norėčiau nešiot akinius nuo saulės, bet šiuo metu tai nelabai įmanoma.
Man akiniai nuo saulės yra daaaaug gražiau už paprastus ;DD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Akiniai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Akiniai   Akiniai - Page 3 Icon_minitimeKv. 08 13 2009, 22:27

Nešioju kolkas tik nuo saulės akinius.Vasara,beveik visada.
Bet jaučiu kad greitai reikės nešioti tikrus akinius.Nes kartais žiūrit į lenatą mokykloje tai reikia prisimerkti ir pasilenkti šiektiek arčiau kad supraščiau kas ten parašyta.
Atgal į viršų Go down
skirmante
BIZOKU narys
skirmante


Prisijungė : 2008-09-29
Location : Panevėžys
Age : 30
Pranešimų skaičius : 767
Mėgstamiausias CB narys : Kiro&Yu

Akiniai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Akiniai   Akiniai - Page 3 Icon_minitimePen. 08 14 2009, 15:47

Akinius nesioju jau kokius 4 metus,kai reikia skaityti,ziureti tv ir mokykloje ziurint i lenta,bet per vasara regejima ziauriai susivariau tai teks pirkt stipresnius akinius.
Atgal į viršų Go down
irmantyte
Some people believe in God. I believe in Music.
irmantyte


Prisijungė : 2008-05-29
Location : Savannah, Georgia, U.S.
Age : 28
Pranešimų skaičius : 1297
Mėgstamiausias CB narys : strify

Akiniai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Akiniai   Akiniai - Page 3 Icon_minitimePen. 08 14 2009, 16:48

Akinių nebenešiooooju :DD
Akys 10 - 9.5 :DD
O tai man labai puiku : DD
Saulės akinius labai myliu, turiu tik tokius kaip musės ar kaip kiti sako pattinsono :DD
Ta vat, o tie siauri nepatinka >.<
Atrodo kaip kokie Mafijozai man su tokiais akiniais :DD
Atgal į viršų Go down
https://www.facebook.com
Svečias
Svečias
Anonymous



Akiniai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Akiniai   Akiniai - Page 3 Icon_minitimeSk. 08 16 2009, 01:19

Nenešioju ir džiaugiuos labai geru regėjimu. Brolis prie pc sėdi žymiai trumpiau, nei aš, tačiau trečiadienį paaiškėjo, kad jo regėjimas 0,5 (normalus yra 1,0). Tikrinaus tą pačią dieną, mano cielas vienetas. Net nustebau, kaip jis taip akis susigadino!
O šiaip, jei kalbant apie normalius akinius, padedančius geriau matyt, tai man jie netinka, buvo išsimatuoti visų, kas tik davė *juokiasi* Ir apskritai manau, kad su jie sukelia nemažai nepatogumų, tad nešiot tikrai nenoriu.
O jei kalbant apie akinius nuo saulės, tai mane su jais retai pamatysi. Įsitikinau, kad tie, kurie man patinka, man paprasčiausiai netinka. Kaip jau sakė Inesa, siauri ir man nepatinka. O platūs mano veidui netinka ir tiek. Nors žinau, kad ir tas vaikščiojimas be akinių kenkia tikrai baisiai (kažkur skaičiau, kad čia kone 40 min prie TV, skaičiuojas nuo kažkokio laiko be akinių nuo saulės), bet neprisiverčiu užsidėt. Nebent riedant prie kokio ežero, bet ir tai dažniausiai lieka mašinoj..
Atgal į viršų Go down
Sshina1
BIZOKU narys
Sshina1


Prisijungė : 2009-07-16
Pranešimų skaičius : 151

Akiniai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Akiniai   Akiniai - Page 3 Icon_minitimeSk. 08 16 2009, 18:09

siaandien supratau kad as priklausoma nuo akiniu jau net miegu kartais su jais Akiniai - Page 3 392279
Atgal į viršų Go down
Utjia
BIZOKU narys
Utjia


Prisijungė : 2008-07-18
Location : Kaišiadorys
Age : 29
Pranešimų skaičius : 343

Akiniai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Akiniai   Akiniai - Page 3 Icon_minitimePir. 08 17 2009, 18:28

Aš nešioju ir nuo saulės, ir regėjimo.:DD
Regėjimas tai mano prastas-dešinė akis -1.75, kairė -1.5. :xx Turėčiau juos nešiot visada, bet niekaip neprisiverčiu su jais net į gatvę išeit. Nežinau, kažkaip nejaukiai jaučiuos..;D Tai aš su jais būnu tik namie, retkarčiais užsidedu mokykloj.
O nuo saulės tai man beveik jokie netinka. Tinka tik tie, kurie man nepatinka.xD Dabar turiu tokius Ray-ban stiliaus, tai su tais dar visai normaliai atrodau.xD Vieninteliai akiniai, kurie man tinka.xD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Akiniai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Akiniai   Akiniai - Page 3 Icon_minitimePir. 08 17 2009, 20:39

Utjia rašo:
dešinė akis -1.75, kairė -1.5.

*susigėsta* ką, jei blogas regėjimas, tai ne nulis kablelis kažkiek, o vienas kablelis kažkiek? Aš neišmanėlė! ;D

Žmonės, o Jūs už lešius, ar prieš? Galbūt nešiojat? Ir ar iš viso galima juos nešiot iki 18? Nes visai neseniai vienas žmogus sakė, kad lešiai tik nuo 18, nes nesusiformavęs kažkas iki tol. Mitas ar tiesa?
Atgal į viršų Go down
Vi
BIZOKU narys
Vi


Prisijungė : 2009-07-27
Location : Alytus
Age : 29
Pranešimų skaičius : 344

Akiniai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Akiniai   Akiniai - Page 3 Icon_minitimePir. 08 17 2009, 21:36

Nešioju akinius, nes susigadinau akis. Tai man laaabai nepatinka. Labai nepatogu. Man stikliukai nuolat išsiterlioja. Mane nervina, nes reikia juos visur tysiotis. Apskritai negaliu pakęst kai be jų taip blogai matau. Erzina nuolat dėtis juos, nes su jais negražiai atrodau. Šiaip kaip einu į miestą ar į mokyklą nesidedu tik kai reikia, bet vis tiek. Kaip norėčiau vėl gerai matyti, kad nereikėtų akinių. Tai siaubinga. Jei kas nors norit, jei jums gražu žinok, kad geriau jau gerai matyti nei nešioti akinius. Kol esat be jų atrodo oi kaip gražu, norėčiau ir pnš, bet jei tektų pačioms pradėti nešioti pajustumėt koks tai blogis.

Zuikute, man atrodo kai tarkim būna virš vieno tai žmogus nemato arti, o mato į tolį. Man yra priešingai - aš nematau į tolį, todėl mano akys 0. kažkiek (nežinau kiek, nes dabar jau bus mažiau nei prieš metus). Bet šiaip nežinau ar čia tikrai taip.
Aš už lęšius. Labai noriu. Dabar kai eisiu pas gydytoją pakalbėsiu su ja apie tai, nes akiniai žiauriai pabodo. Man atrodo, kad iki 18 lęšius nešioti galima, nes mano klasiokė su jais, o jai 15.Bet šito taip pat tiksliai nežinau.
Atgal į viršų Go down
Utjia
BIZOKU narys
Utjia


Prisijungė : 2008-07-18
Location : Kaišiadorys
Age : 29
Pranešimų skaičius : 343

Akiniai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Akiniai   Akiniai - Page 3 Icon_minitimeTr. 08 19 2009, 19:34

Zuikutė' rašo:
Utjia rašo:
dešinė akis -1.75, kairė -1.5.

*susigėsta* ką, jei blogas regėjimas, tai ne nulis kablelis kažkiek, o vienas kablelis kažkiek? Aš neišmanėlė! ;D

Žmonės, o Jūs už lešius, ar prieš? Galbūt nešiojat? Ir ar iš viso galima juos nešiot iki 18? Nes visai neseniai vienas žmogus sakė, kad lešiai tik nuo 18, nes nesusiformavęs kažkas iki tol. Mitas ar tiesa?
Kuo didesnis minusas, tuo blogesnis regėjimas.:D Nu tipo -0.5 yra geriau už -1.5.:D Pvz aš su -1.5 matau sunkiai įžiūriu trečią eilutę (nuo viršaus :D), o su -0.5 matydavau, man rodos, septynias ar tai šešias..
O šiaip lešius galima nešioti ir jaunesniems nei aštuoniolikos, tik patartina juo pradėt nešiot kai regėjimas būna nuo -2.0. Bent jau man taip dakatarė sakė..;d
Atgal į viršų Go down
Sisley
loves Kiro 4ever



Prisijungė : 2008-07-25
Age : 28
Pranešimų skaičius : 1902

Akiniai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Akiniai   Akiniai - Page 3 Icon_minitimeTr. 08 19 2009, 20:35

Aš tai labai labai labai noriu lęšių :D
Tikrai galima nešiot jaunesniems, turiu ne vieną pažįstamą nepilnametį su lęšiais ^^
Tik su mano regėjimu vargu ar galima įsitaisyt lęšius :/
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Akiniai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Akiniai   Akiniai - Page 3 Icon_minitimeTr. 08 19 2009, 21:01

Aš už tą mitą kažkam ausis nurausiu..

Patartina juos pradėt nešiot kai regėjimas būna nuo -2.0
Tai kokia nesąmonė, kad tik tokiu prastu regėjimu.. Man pvz labai gražūs lęšiai, pakeičiantys akių spalvą. Bet gi kietai - vieną dieną rudaakė, kitą jau žaliaakė ;D Norėčiau. Tik va bėda tas lęšių įsidėjimas ir išsiėmimas.
O nežinot, jei regėjimas -0,5 patartina akinius nešiot, ar dar nereik?
Atgal į viršų Go down
Jony
BIZOKU narys
Jony


Prisijungė : 2009-05-11
Location : Pnwz
Age : 28
Pranešimų skaičius : 216
Mėgstamiausias CB narys : Strify ;D

Akiniai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Akiniai   Akiniai - Page 3 Icon_minitimePen. 08 28 2009, 22:45

Ačiū dievui man jų nereikia Akiniai - Page 3 766394
Atgal į viršų Go down
http://www.formspring.me/ChikaNiikura
Br!
BIZOKU narys
Br!


Prisijungė : 2008-08-31
Location : Joniskis :D
Age : 27
Pranešimų skaičius : 149
Mėgstamiausias CB narys : Xexexexe :

Akiniai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Akiniai   Akiniai - Page 3 Icon_minitimeŠt. 08 29 2009, 17:33

Man jų nereikia bet turiu mintį nusipirk kitokios spalvos lešius ;DDD
Atgal į viršų Go down
Vi
BIZOKU narys
Vi


Prisijungė : 2009-07-27
Location : Alytus
Age : 29
Pranešimų skaičius : 344

Akiniai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Akiniai   Akiniai - Page 3 Icon_minitimeŠt. 08 29 2009, 22:02

Buvau pas akių gydytoją. Mano regėjimas dar tikrai nėra -2.0, bet sakė, kad lęšius nešiot galėčiau, tik, kad pagal mano akis ar ligą ar ką ten reiktų tokių, kurie kainuoja apie 400Lt, o keist juk reikia kas trys mėnesiai... Tai vat nežinau kaip ten, bet pagal mane nebūtina, kad regėjimas būtų -2.0.
O vat praitoj žinutėj susimaišiau, nes nepastebėjau, kad Utjia rašė, jog jos akys -1.75 ar pnš. O jei būtų 1.75 tai žmogus būtų toliaregis ir nematytų iš arti, ane?:D
Atgal į viršų Go down
carolina.
BIZOKU narys
carolina.


Prisijungė : 2008-10-06
Location : Trakai
Age : 30
Pranešimų skaičius : 524

Akiniai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Akiniai   Akiniai - Page 3 Icon_minitimePir. 08 31 2009, 01:23

Vi, manau, kad taip, nes aš nematau į tolį ir mano minusinis regėjimas. O šiaip lęšius galima nešiot jei jie tau tinka, jei juos priima akys ir tikrai nereikia laukti 18 metų. Kelios draugės nešioja. Ir pati norėčiau, kaip tik planuoju greitu laiku įsigyti regėjimui koreguoti skirtus lęšius. Tik, deja, akių spalvą pasikeist man yra sunkoka, kadangi jos yra tamsiai rudos. Buvau keletoj optikų ir man sakė, kad pakeistų spalvą tik tiek, kad priėjus matytųsi, pvz, mėlyna spalva ir tai aplink rainelę liktų mano ruda. Tačiau manau, kad nusipirksiu ir išmėginsiu, galbūt vis dėlto pasikeistų spalva :)
Pati turiu ir akinius, juos užsidedu žiūrėdama TV, mokyklooj, dažniausiai ir prie pc sedėdama užsidedu, nes man su jais labai patogu. Ir šiaip namie beveik visą laiką būnu su akiniais, tada viską kuo puikiausiai matau. Nors regėjimas nėra žiauriai blogas, bet jaučiuosi konfortiškiau viską matydama kaip žmogus su geru regėjimu.
Atgal į viršų Go down
Gabi...
BIZOKU narys
Gabi...


Prisijungė : 2009-05-11
Location : Kėdainiai
Age : 29
Pranešimų skaičius : 352
Mėgstamiausias CB narys : Kiro

Akiniai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Akiniai   Akiniai - Page 3 Icon_minitimePen. 10 30 2009, 21:26

na kolkas dar nereikia,bet tikiuosi ir nereikes..:D kazkaip kai matau kitus zmones su akiniais man labai grazu,bet pati tikraj nenoreciau xDD
Atgal į viršų Go down
Uge;p
BIZOKU narys
Uge;p


Prisijungė : 2009-11-11
Location : Kaunas.
Age : 28
Pranešimų skaičius : 359
Mėgstamiausias CB narys : Kiro.

Akiniai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Akiniai   Akiniai - Page 3 Icon_minitimePen. 11 20 2009, 02:54

Ech.. Nešioju. Anksčiau labai labai nekenčiau, bet dabar apsipratau ir daug kas pradėjo sakyt kad be akinių lievai atorodau.. Iš mamos paveldėjau. Norių naujų rėmelių. Again. ;D Viena mano akis -3 kita -3,5. Ir garantuotai blogės. Mamos 6 ir 7 berods tai ir man tas pats gresia.
Atgal į viršų Go down
efi
R O F L M A O
efi


Prisijungė : 2008-10-21
Location : trashland.
Age : 28
Pranešimų skaičius : 1254
Mėgstamiausias CB narys : yu <3

Akiniai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Akiniai   Akiniai - Page 3 Icon_minitimePen. 11 20 2009, 03:01

Laukiu aštuoniolikos ir su lazerių pasidarysiu operciją.
Vot. x'D
Atgal į viršų Go down
Sisley
loves Kiro 4ever



Prisijungė : 2008-07-25
Age : 28
Pranešimų skaičius : 1902

Akiniai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Akiniai   Akiniai - Page 3 Icon_minitimePen. 11 20 2009, 22:47

oo, kad man padėtų kokia paprastutė operacija, tai būtų labai gerai :D

anyway, dabar yra šiokia tokia tikimybė įsitaisyt lęšius. Mano regėjimas, ačiū Dievui, po truputį gerėja ir man reikia naujų akinių. Laukiu kada jau reiks rinktis rėmelius, laaaaabai noriu naujų ^^ bet lęšiai man būtų nerealu :) šiaip kažkada labai nemėgau akinių, tačiau šiaip yra labai gražių ir manau, man akiniai visai tinka ;D
Atgal į viršų Go down
akvuteb
BIZOKU narys
akvuteb


Prisijungė : 2009-11-18
Location : Pakruojis-Stačiūnai
Age : 28
Pranešimų skaičius : 737

Akiniai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Akiniai   Akiniai - Page 3 Icon_minitimeSk. 11 29 2009, 02:09

Man ziauria patinka mano akiniai... Kojeles raudonos o tie kur stiklus laiko juodi... Atskleidzia mano charakteri Akiniai - Page 3 932900
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Akiniai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Akiniai   Akiniai - Page 3 Icon_minitimeSk. 11 29 2009, 20:20

Man lęšiai geriau už akinius. ;DD
Turėjau tokius ryškiai žalius, tipo prie plaukų derinau, bet netiko. : DDD
Dabar tamsius pirksiu....
O su tuo įsidedinėjimu problemų nėra. : )
Atgal į viršų Go down
infinity.
BIZOKU narys
infinity.


Prisijungė : 2008-10-03
Location : bikini bottom
Age : 26
Pranešimų skaičius : 1085
Mėgstamiausias CB narys : yu

Akiniai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Akiniai   Akiniai - Page 3 Icon_minitimeSk. 11 29 2009, 20:44

aš turiu nešiot akinius, nes akys žvairos, kad lindzes nešiočiau. akinių stiklai gana stiprūs ir žodžiu. be akinių tikrai atrodau gražiau :DD bet be jų aš beveik akla xD
Atgal į viršų Go down
http://xpumadidasx.blogspot.com
Br!
BIZOKU narys
Br!


Prisijungė : 2008-08-31
Location : Joniskis :D
Age : 27
Pranešimų skaičius : 149
Mėgstamiausias CB narys : Xexexexe :

Akiniai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Akiniai   Akiniai - Page 3 Icon_minitimeKv. 12 03 2009, 02:13

Sisley rašo:
Aš tai labai labai labai noriu lęšių :D
Tikrai galima nešiot jaunesniems, turiu ne vieną pažįstamą nepilnametį su lęšiais ^^
Tik su mano regėjimu vargu ar galima įsitaisyt lęšius :/
Aš ir noriu žiauriai lęšių, bet man viskas su regejimu gerai x.x
xDDD
Beje dabar mano meilės tai yra wayfarers akinukai Akiniai - Page 3 932900
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Akiniai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Akiniai   Akiniai - Page 3 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Akiniai
Atgal į viršų 
Puslapis 34Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Off-topic :: Grožis ir mada-
Pereiti į: