Sveiki visi Cinema Bizarre gerbėjai! Jūs užsukote į pirmąjį ir didžiausią Cinema Bizarre gerbėjų forumą visoje Lietuvoje, kuriame galėsite sužinoti viską apie šią grupę bei dalyvauti kitose mūsų diskusijose ir konkursuose. Tad nedelsdami prisijunkite prie mūsų, nes čia esate visada laukiami. :)
Sveiki visi Cinema Bizarre gerbėjai! Jūs užsukote į pirmąjį ir didžiausią Cinema Bizarre gerbėjų forumą visoje Lietuvoje, kuriame galėsite sužinoti viską apie šią grupę bei dalyvauti kitose mūsų diskusijose ir konkursuose. Tad nedelsdami prisijunkite prie mūsų, nes čia esate visada laukiami. :)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

'to change the world, go change yourself.' yu


 

 Akiniai

Go down 
+47
Strifutė.
Yumina.
Michi
G
Darkness.*
ziedune
Austeja
infinity.
akvuteb
Uge;p
Gabi...
Br!
Jony
Vi
irmantyte
skirmante
Elli
Sshina1
eiichi
Yazy
Temari-Yumi
mizukis.
Sima89
Demy
pauler
adiaV
carolina.
wose
Gretaa
Victoria
vaiduzee
Ernesta*
_Shinya_
efi
adatuke
Emo<3Shin
Giie.
laurutia57
siemka112
cipole
Utjia
lameja
cioliuke
Dzukele
algitad
Dite12
Sisley
51 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutoriusPranešimas
Ernesta*
BIZOKU narys
Ernesta*


Prisijungė : 2008-08-16
Location : Sostinius ;}~
Age : 29
Pranešimų skaičius : 148
Mėgstamiausias CB narys : Kiro ;}*

Akiniai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Akiniai   Akiniai - Page 2 Icon_minitimeAntr. 03 10 2009, 23:06

akiniai-mano silpnybe ;D batai ir akiniai ;D
akiniu turiu dauggg ;D bet nevisus nesioju. man patinka dideli arba tokie apvalus, arba kvadratiniai.. ivairus. ;D zodziu as juo myliu ;DD
seip nuo 5 metuku nesioju akinius su dioptrijom, bet jau nuo tada pirkdavau nuos aules akinius, nors ir nebuvo galima, nes tie akiniai tipo iskraipo kazkaip ten ta vaizda.. nu zodz.. dabar paaugau nesioju akinius tik prie pc ir Nd. ;DD bet ir su dioptrijom turiu labai daug akiniu... ;D
akinukai.. grozis! :D
Atgal į viršų Go down
https://www.youtube.com/ErnestaCb
Svečias
Svečias
Anonymous



Akiniai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Akiniai   Akiniai - Page 2 Icon_minitimeTr. 03 11 2009, 00:10

nuo penkerių iki septynerių nešiojau akinius,o dabar per kilometrą,galiu įžlibinti,koks troleibusas atvaro. : DDD
atsimenu,kiekvieną vakarą reikdavo vieną akinių stiklą apvynioti bintu.
ačiū dievui dabar nebereikia.
bet vėl užsimaniau.: DDD
Atgal į viršų Go down
vaiduzee
BIZOKU narys
vaiduzee


Prisijungė : 2008-12-29
Location : Alytus
Age : 28
Pranešimų skaičius : 100
Mėgstamiausias CB narys : Shin ;**

Akiniai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Akiniai   Akiniai - Page 2 Icon_minitimeTr. 03 11 2009, 02:51

Nešioju ir jau gan ilgai, gal kokius 6 metus labai norėčiau kad mano akys būtų geros, nes prie kompo galiu tik pusvalandį per dieną būt, teliko irgi ilgai negaliu žėt, nes akis labai pradeda skaudėt, vienu žodžiu nešiosiu visą gyvenimą, bet jau dabar manau, kad kaip užaugsiu, tai ten kažkokią operaciją darysiuos ir sutvarkys viską ir tada galėsiu "vėl aiškiai matyti pasaulį" XD
Atgal į viršų Go down
Victoria
BIZOKU narys
Victoria


Prisijungė : 2008-08-15
Location : Alytus
Age : 29
Pranešimų skaičius : 468

Akiniai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Akiniai   Akiniai - Page 2 Icon_minitimeTr. 03 11 2009, 03:04

Deja, bet tenka nešioti akinius. Jau senokai prastai matau. Nuo rudens turiu ir akinius. Esu trumparegė. Gatvėje dažnai neatpažystu žmonių, nes paprasčiausiai neįmatau jų veidų. :D Šiaip norėčiau lešių, bet tas įdėjimas ir išėmimas mane baugina. :D
Atgal į viršų Go down
Gretaa
BIZOKU narys
Gretaa


Prisijungė : 2008-10-05
Location : tokyo
Age : 29
Pranešimų skaičius : 798

Akiniai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Akiniai   Akiniai - Page 2 Icon_minitimeTr. 03 11 2009, 19:21

nenešioju, bet noriu. Akiniai - Page 2 63295
Atgal į viršų Go down
http://www.shaltis.blogas.lt
Sisley
loves Kiro 4ever



Prisijungė : 2008-07-25
Age : 28
Pranešimų skaičius : 1902

Akiniai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Akiniai   Akiniai - Page 2 Icon_minitimeTr. 03 11 2009, 20:22

Žmonės, džiaukitės kad nenešiojat!!!!!!!!!!!!!! Nors kai kam atrodo siaubingai gražu, bet kai susigadini akis tada jau nebe taip faina. Aš labai pavydžiu tiems, kuriems nereikia akinių.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Akiniai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Akiniai   Akiniai - Page 2 Icon_minitimeTr. 03 11 2009, 22:01

aš tai kaiptik noriu akis susigadinti.
man patiko,tas laikas kai nešiojau akinius <3
Atgal į viršų Go down
adatuke
BIZOKU narys
adatuke


Prisijungė : 2008-11-04
Location : pnvz.
Age : 29
Pranešimų skaičius : 1442
Mėgstamiausias CB narys : Kiro

Akiniai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Akiniai   Akiniai - Page 2 Icon_minitimeTr. 03 11 2009, 22:06

Is dalies pritariu Sausainiuko nuomonei. Akiniai tikrai nera taip blogai kaip kaikas mano.
Bet susigadinti akiu nenorekit niekas!
Atgal į viršų Go down
wose
BIZOKU narys
wose


Prisijungė : 2008-05-18
Location : Šiauliai
Pranešimų skaičius : 294
Mėgstamiausias CB narys : Strify!*

Akiniai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Akiniai   Akiniai - Page 2 Icon_minitimeTr. 03 11 2009, 23:48

turiu siuntimą , pas akių daktarą .
Turbūt lieps nešioti, nes pc ir televizorius daro savo .
O šeip , visai noriu nešioti juos . :D
Atgal į viršų Go down
Victoria
BIZOKU narys
Victoria


Prisijungė : 2008-08-15
Location : Alytus
Age : 29
Pranešimų skaičius : 468

Akiniai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Akiniai   Akiniai - Page 2 Icon_minitimeTr. 03 11 2009, 23:59

Sisley rašo:
Žmonės, džiaukitės kad nenešiojat!!!!!!!!!!!!!! Nors kai kam atrodo siaubingai gražu, bet kai susigadini akis tada jau nebe taip faina. Aš labai pavydžiu tiems, kuriems nereikia akinių.

Aš Tau visiškai pritariu. Nesuprantu kaip galima norėti susigadinti akis ir nešioti akinius. Taip, gal jie ir tinka, gal gražu, bet kai juos nusiimi ir realiai suvoki kaip silpnai matai, kaip supranti, kad to nebepataisysi pasidaro siaubinga. Akys nebematys geriau nei matė. Akiniai jų negydo, vitaminai nepadeda. Jei jau matai blogai taip ir matysi. Neperšu Jums savo nuomonės, bet patariu rimtai susimąstyti apie tą norą nešioti akinius. Kai juos užsidėsit, pabūsit savaitę, kai suprasit kokia silpna Jūsų rega tas noras praeis ir tik tada suprasit ką padarėt specialiai gadindamos akis.
Atgal į viršų Go down
_Shinya_
BIZOKU narys
_Shinya_


Prisijungė : 2008-09-19
Pranešimų skaičius : 378

Akiniai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Akiniai   Akiniai - Page 2 Icon_minitimeKv. 03 12 2009, 01:29

Pritariu Sisley ir Victoria. Žinokit nieko gero būti žlibai... Kartais taip norisi nusiimti akinius, bet žinai kad be jų nieko nematysi... O jeigu dar gydytojai nustatė, kad akinius reikės nešioti visą gyvenimą [kaip man], tai iš vis... O jeigu gadinsit akis, tai galit iki aklumo susigadint...
Atgal į viršų Go down
Sisley
loves Kiro 4ever



Prisijungė : 2008-07-25
Age : 28
Pranešimų skaičius : 1902

Akiniai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Akiniai   Akiniai - Page 2 Icon_minitimePen. 03 13 2009, 00:07

Sausainiukas ^^ rašo:
aš tai kaiptik noriu akis susigadinti.
man patiko,tas laikas kai nešiojau akinius <3

Nu, žiūrint kaip tas akis susigadini... Jei nuo pc ar tv, tai dar nieko... Bet pavyzdžiui man tai visai nefaina, kai dėl akių ligos reikia nešiot akinius, kurie vizualiai didina akis, ir nepažįstami žmonės praeidami spokso ir sako: "žiūrėk kokios akys..." Niekam to nelinkėčiau.
Atgal į viršų Go down
carolina.
BIZOKU narys
carolina.


Prisijungė : 2008-10-06
Location : Trakai
Age : 30
Pranešimų skaičius : 524

Akiniai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Akiniai   Akiniai - Page 2 Icon_minitimePen. 03 13 2009, 00:25

Nešioju gana seniai ir man visai patinka, atrodau protinga bent : D
Bet nenešioju pastoviai, esu trumparegė, tai tik kai žiūriu TV, į lentą žiūrėt. Norėčiau pasikeist rėmus ir galbūt įsigyt lęšius, nors pripratau jau prie jų, man patinka ir manau, kad tinka;} Akiniai - Page 2 91669
Atgal į viršų Go down
adiaV
BIZOKU narys
adiaV


Prisijungė : 2008-12-04
Location : Ignalina
Age : 30
Pranešimų skaičius : 102

Akiniai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Akiniai   Akiniai - Page 2 Icon_minitimePir. 03 16 2009, 00:08

Nešiojau juos nuo 4 metų, dėl žvairumo, kas metus važiuodavau pas
daktare tikrintis, darė operaciją kai buvo 5 metai. Operacija tikrai labai
sumažino mano žvairumą.
Prieš metus tikrinausi akis, tada man buvo 14m ir daktarė pasakė, kad nuo 14m
žvairumas nesumažės, bet jo ir taip nelabai galima įžiūrėt, na kartais :).
Atėjo vasara, užsidėdavau nuo saulės akinius ir taip po truputi atpratau nuo
paprastų akinių, siais mokslo metais jau jų nenešioju :DDD.
Atgal į viršų Go down
pauler
BIZOKU narys
pauler


Prisijungė : 2009-01-15
Location : Alytus
Age : 28
Pranešimų skaičius : 120
Mėgstamiausias CB narys : Kiro

Akiniai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Akiniai   Akiniai - Page 2 Icon_minitimeSk. 03 22 2009, 17:35

Kolkas dar nereikia, bet kai buvau maža, pati labai norėjau akinių
Atgal į viršų Go down
Demy
BIZOKU narys
Demy


Prisijungė : 2009-03-10
Location : kaunas
Pranešimų skaičius : 87
Mėgstamiausias CB narys : kiro

Akiniai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Akiniai   Akiniai - Page 2 Icon_minitimeSk. 03 22 2009, 18:40

su akiniais draugauju nuo 1klases...juos nesioju visa laika, taip noreciau ju atsikratyti.ateityje noreciau pasidaryti akiu operacija arba bent isigyti lesius
Atgal į viršų Go down
Sima89
BIZOKU narys
Sima89


Prisijungė : 2008-08-18
Age : 28
Pranešimų skaičius : 88
Mėgstamiausias CB narys : Strify

Akiniai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Akiniai   Akiniai - Page 2 Icon_minitimeSk. 04 05 2009, 23:24

Akinius nešioju nuo 3 klasės. Akiniai man patinka tik aišku būtų smagiau, jeigu to nereikėtų. Gal po kiek laiko įsigysiu lešius, o gal ir toliau nešiosi akinius. Akiniai - Page 2 82202
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Akiniai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Akiniai   Akiniai - Page 2 Icon_minitimeSk. 04 05 2009, 23:50

Aš noriu akinių.
Bet su paprastai stiklais.
Tik dėl grožio.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Akiniai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Akiniai   Akiniai - Page 2 Icon_minitimePir. 04 06 2009, 13:23

Pamenu,žiauriai norėjau akinių,kai pasakė,kad reiks nešiot. Bet tik pradėjo iš tiesų reikėt nešiot ir nuolatinai,tai užgrūdau juos į patį tolimiausią kampą. Nors jie nėra baisūs,bet paprasčiausiai manau,kad man jie netinka ir t.t O dbr,kai regėjimas belekoks blogas,tikrai gailiuos,kad specialiai sėdėdavau labai arti TV ar pc,ir žiūrėdavau į lempą,kad tik regėjimą pagadinti.
Atgal į viršų Go down
mizukis.
yu is all mine.xp
mizukis.


Prisijungė : 2009-02-13
Age : 35
Pranešimų skaičius : 2263

Akiniai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Akiniai   Akiniai - Page 2 Icon_minitimeTr. 04 15 2009, 01:39

Akiniai- nebent nuo saules :)
Bet jie man nlb tinka ir daznai juos kur nors nukisu :D
Atgal į viršų Go down
Temari-Yumi
BIZOKU narys
Temari-Yumi


Prisijungė : 2008-10-27
Location : Vilnius
Age : 73
Pranešimų skaičius : 654

Akiniai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Akiniai   Akiniai - Page 2 Icon_minitimeKv. 04 16 2009, 05:54

Na aš tai akis susigadinau gal 3 ar tai 4 klasėje. Tai man liepė akinius nešiot tada, kai nematau šūlėj nuo lentos, skaitau knygą, sėdžiu prie pc ar žiūriu teliką.
Bet vat 9 klasėje Yumi susigadino akis taip, kad reikėjo keisti akinius ir dar pastiprint. : D Dabar juos nešioju visur ir visada išskyrus tada, kai reikia miegoti. : D
Pradžioje buvau labai nepatenkinta, nes man akiniai nepatiko, o dabar visai nieko. Tik va būtų gerai kontaktinius lęšius nešiot, kai eini į kokį klubą ar šiaip tūsą, nes su akiniais, tai nelabai patogu būtų. : D
Visgi akiniai nėra jau toks blogas dalykas, bet vistiek geriau saugoti savo akis.
Atgal į viršų Go down
http://www.japonija.forumn.org
Yazy
BIZOKU narys
Yazy


Prisijungė : 2009-02-27
Pranešimų skaičius : 87

Akiniai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Akiniai   Akiniai - Page 2 Icon_minitimePen. 04 24 2009, 02:21

Nenesioju akiniu, bet visai noreciau grazu sui juodais remeliais. xDDD
O saules tai aisku nesioju xD
Atgal į viršų Go down
eiichi
BIZOKU narys
eiichi


Prisijungė : 2009-05-30
Age : 28
Pranešimų skaičius : 1520

Akiniai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Akiniai   Akiniai - Page 2 Icon_minitimeSk. 07 19 2009, 15:14

Nešioju tik saulės akinius, bet jaučiu greit reiks ne tik saulės..Regėjimą susivariau :ooo
Atgal į viršų Go down
Sshina1
BIZOKU narys
Sshina1


Prisijungė : 2009-07-16
Pranešimų skaičius : 151

Akiniai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Akiniai   Akiniai - Page 2 Icon_minitimeSk. 07 19 2009, 22:07

Akinukus nesioju jau apie 3 su puse metu bet nesioju kai tv ziuriu ir mokykloje per pamokas.. patinka man
Mano roziniai draugai ..
Atgal į viršų Go down
efi
R O F L M A O
efi


Prisijungė : 2008-10-21
Location : trashland.
Age : 28
Pranešimų skaičius : 1254
Mėgstamiausias CB narys : yu <3

Akiniai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Akiniai   Akiniai - Page 2 Icon_minitimeKv. 08 13 2009, 00:41

Jau man rods 5 metus nešioju akinius, pripratau ir gerai XD Šį kartą jie yrą juodį su 8 mažyčiais blizgučiais ant kiekvieno šono.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Akiniai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Akiniai   Akiniai - Page 2 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Akiniai
Atgal į viršų 
Puslapis 24Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Off-topic :: Grožis ir mada-
Pereiti į: