Sveiki visi Cinema Bizarre gerbėjai! Jūs užsukote į pirmąjį ir didžiausią Cinema Bizarre gerbėjų forumą visoje Lietuvoje, kuriame galėsite sužinoti viską apie šią grupę bei dalyvauti kitose mūsų diskusijose ir konkursuose. Tad nedelsdami prisijunkite prie mūsų, nes čia esate visada laukiami. :)
Sveiki visi Cinema Bizarre gerbėjai! Jūs užsukote į pirmąjį ir didžiausią Cinema Bizarre gerbėjų forumą visoje Lietuvoje, kuriame galėsite sužinoti viską apie šią grupę bei dalyvauti kitose mūsų diskusijose ir konkursuose. Tad nedelsdami prisijunkite prie mūsų, nes čia esate visada laukiami. :)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

'to change the world, go change yourself.' yu


 

 karinos migdolinis debesėlis

Go down 
3 posters
Pereiti prie : 1, 2, 3  Next
AutoriusPranešimas
gniūžtėkarinutei
BIZOKU narys
gniūžtėkarinutei


Prisijungė : 2010-12-01
Pranešimų skaičius : 29

karinos migdolinis debesėlis Empty
RašytiTemos pavadinimas: karinos migdolinis debesėlis   karinos migdolinis debesėlis Icon_minitimeTr. 12 01 2010, 21:56

sveika, mieliausioji karina,
mano vardas Juki, kas išvertus iš japonų kalbos reiškia sniegą. esu slapta mergaitė, kuri atsiranda čia tik per kalėdas ir tik su gerais ketinimais.
šiais metais esu paskirta globoti tave!
esu keista. labai keista, pakankamai keista, bet noriu likti suprasta ir parodyti tau adventą savo akimis. tave vilioja tokia idėja? karinos migdolinis debesėlis Panda9
kartais imu ir pagalvoju, ko reikalaučiau iš savo angelėlio. manau, kad pirmiausia norėčiau, kad būtum aktyvi, Karina. pasijusiu vieniša ir liūdna, jeigu negalėsiu užmegzti ryšio su savo angelėliu.
uoj! tu tik nepamanyk, kad aš piktas angeliukas. angeliukai nebūna pikti. tiesiog jaučiuosi už tave atsakinga, tad stengiuosi pabandyti ir tave ,,pajudinti''. kad pajaustum tą mano atsakomybę.
o visų pirma, be tokių ilgų moralų, norėčiau su tavimi susipažinti. man labai sunku klausinėti ir nurodyti tau, ką turi pasakyti apie save. tad gal būtų kur kas lengviau, jeigu tu pati pasakytum man viską, ką nori, kad aš išgirsčiau, ir kas manai man galėtų būti svarbu karinos migdolinis debesėlis 97276_1 .
šiandien tavęs nenoriu labai kankinti. po tu nuvargsi ir iki kalėdų mano draugijos nebeištversi, juk taip?
paruošiau tau pirmąją staigmenėlę, suplakiau daug daug daug kavos :
karinos migdolinis debesėlis Tumblr12
pagaminau daug daug, nes nežinau, kokią mėgsti. : > išsirink skaniausią ir artimiausią širdžiai.
na, kokia ji?

iki kalėdų 24 dienos,
J U K I
Atgal į viršų Go down
gniūžtėkarinutei
BIZOKU narys
gniūžtėkarinutei


Prisijungė : 2010-12-01
Pranešimų skaičius : 29

karinos migdolinis debesėlis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: karinos migdolinis debesėlis   karinos migdolinis debesėlis Icon_minitimeKv. 12 02 2010, 03:15

karina,
šiandien, kad ir kaip bebūtų gaila nesulaukiau tavęs... na, nemalonu, bet ką padarysi.
mano responsibility skills privertė mane suabejoti. gal aš ir ne tokia įtakinga sargė. keista..
na, nesvarbu. juk atvykau palinkėti tau labos nakties. karinos migdolinis debesėlis 3163
šioje temoje jaučiuosi kaip savo namuose ant migdolinio debesėlio. norėčiau ir tau jį parodyti. čia taip nerealiai nebesveikai labai labai jauku ir faina ! ^ ^
linkiu tau šiai nakčiai gero poilsio ir tikiuosi, kad rytoj grįžusi jau rasiu laiškutį, kuris privers mane nusišypsoti ir prasiskaidrinti savo dieną.
juk kalėdos stebuklų metas..
noriu, kad tu taptum to stebuklo dalimi!

J U K I
Atgal į viršų Go down
kagremeu
BIZOKU narys
kagremeu


Prisijungė : 2009-05-30
Age : 29
Pranešimų skaičius : 189

karinos migdolinis debesėlis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: karinos migdolinis debesėlis   karinos migdolinis debesėlis Icon_minitimeKv. 12 02 2010, 03:34

Juki !!!
Kokius penkis kartus perskaičiau, kol įsitikinau, kad čia tikriausiai man. Šiaip baisoka man buvo nuklysti ne į savo temą, kartais genėtinai apsižioplinu :) Bet gerai pagalvojau ir nusprendžiau, kad daugiau karinų čia nemačiau ;D
Galiu pasakyti, kad mane jau sužavėjai ir tavo laiškutis labai mielas! Mane labai labai vilioja tavo idėja ir aš noriu pažvelgti į adventą tavo akimis :)
Pažadu! Labai stengsiuosi kiekvieną dieną megzti ryšio siūlus, o gal ir šviesolaidžius su tavimi karinos migdolinis debesėlis 273951 .
Ak, apie save ...man ganėtinai sunkoka papasakoti apie save. Tiesiog pasakysiu, kad dabar mane labai džiugina sniegas, nors man ir nepatinka žiema ir šalta. Miela bristi per sniegą, nes pas mane iki stotelės niekas jo nenuvalo ;D Kažkaip keistai šiais metais man atrodo, kad termometras dažnai klysta, nes nejaučiu tokio šalčio, kokį jis rodo. O ir save galėčiau pavadinti termometru! Labai greitai sušylu nuo karštos kambario temperatūros ir greitai sušąlu jai atvėsus. Šiaip labai stengiuosi nustoti skųstis ir matyti daugybę gerų dalykų aplink save. Geriau galiu papasakoti apie šiandieną. Žinau, kad buvo virš -20 laipsnių pas mane, todėl apsirengiau daug šilčiau, ir dar važiuodama į mokyklą spėjau susibraukyti novelių citatas rašiniui, kurį šiandien rašėme. Aš siaubingai lėtai nurašinėju, nes trukau kokį pusvalandį perrašyti rašinį iš juodraščio arba per daug išsiblaškius esu ir užsiplepėjau su suolo drauge :) Šiaip ne taip iškenčiau istoriją (turėtum žinoti, kad ji mano didis priešas!) ir geografiją(turėtum žinoti, kad man ji nuobodi, ir , jei nerašom, tai per ją miegu). O geriausios šios dienos pamokos tai informatika(tikiuosi neprisikalbėsiu!) ir muzika, nes man per muzika siaubingai lengvas daiktas yra solfedžiuoti ir panašiai. Pasisekė, kad atgal nereikėjo važiuoti autobusu, nes tėtis pasiėmė mane! Namo grįžau kokiomis 20 minučių anksčiau. Dar turėtum žinoti, kad esu didelė tinginė ir nieko gero grįžus nenuveikiau, nes žinojau, kad nieko neužduota (šitą dieną reikia apibraukti raudonai už tai!). O vat štai dabar sėdžiu ir tau atrašau tik tokiu vėlyvu metu. Nepyk! Nors dar man ne vėlyvas, nes einu miegoti anksčiausiai 00:00, bet kietiems gal jau vėlyvas. Gal jau baigsiu apie šiandieną!
Žinok, nujaučiu, kad man labai patiks su tavim bendrauti !
Ak, taip kavos nemėgstu (blush), bet bet matau, kad čia yra Green Tea. Tiesiai į dešimtuką, kad G r e e n ! Ją ir renkuosi :)

Ačiū labai karinos migdolinis debesėlis 920550

Pakaks man taukšti :)

Geros tau artėjančios dienelės !

Nuoširdžiai,
Karina
Atgal į viršų Go down
kagremeu
BIZOKU narys
kagremeu


Prisijungė : 2009-05-30
Age : 29
Pranešimų skaičius : 189

karinos migdolinis debesėlis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: karinos migdolinis debesėlis   karinos migdolinis debesėlis Icon_minitimeKv. 12 02 2010, 03:42

gniūžtėkarinutei rašo:
karina,
šiandien, kad ir kaip bebūtų gaila nesulaukiau tavęs... na, nemalonu, bet ką padarysi.
mano responsibility skills privertė mane suabejoti. gal aš ir ne tokia įtakinga sargė. keista..
na, nesvarbu. juk atvykau palinkėti tau labos nakties. karinos migdolinis debesėlis 3163
šioje temoje jaučiuosi kaip savo namuose ant migdolinio debesėlio. norėčiau ir tau jį parodyti. čia taip nerealiai nebesveikai labai labai jauku ir faina ! ^ ^
linkiu tau šiai nakčiai gero poilsio ir tikiuosi, kad rytoj grįžusi jau rasiu laiškutį, kuris privers mane nusišypsoti ir prasiskaidrinti savo dieną.
juk kalėdos stebuklų metas..
noriu, kad tu taptum to stebuklo dalimi!

J U K I

Juki!!!
Kaip mes apsilenkėm su laiku! Atsiprašau dar kartą, kad taip susivėlinau. Ėė, vėl tos 20 minučių !;D Dabar turėsi skaityti du mano laiškelius, nes nenorėjau jau to perkurti :) Ei, tu labai gera sargė, net neabejok tuo, tik būk kantrutė su manimi! ;D Aš vėlyvas paukštužėlis, kad ir kaip man patiktų rytas.
Man labai patinka šie tavo ir mano namučiai ! Mm, migdolinis debesėlis karinos migdolinis debesėlis 932900 ! Atmink, kad aš tau visuomet atrašysiu, nebent išpultų ypatingi atvejai, kurių tikimybė 5 %.
Taigi, kantrybės su manimi :) karinos migdolinis debesėlis 802428

Karina
Atgal į viršų Go down
gniūžtėkarinutei
BIZOKU narys
gniūžtėkarinutei


Prisijungė : 2010-12-01
Pranešimų skaičius : 29

karinos migdolinis debesėlis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: karinos migdolinis debesėlis   karinos migdolinis debesėlis Icon_minitimeKv. 12 02 2010, 15:32

labas rytas, karina,

jėtau, kaip nudžiugau, kai nusileidusi radau tavo laiškučius. pasijutau tokia pamaloninta ir dabar taip smagiai šypsausi. karinos migdolinis debesėlis Nurd
esi, berods, vienintelė karina šiame forume, tad pamaniau, kad kreipsiuosi į tave vardu, nes tavo nick man žiauuuuuriai keistas. gal nori paaiškinti, ką jis reiškia? ši tema, iš tikrųjų, skirta tau ir tu tikrai čia pataikei! kaip man gera jausti, kad pradeda veikti mano kalėdiniai kerai, tu jau jauti adventą ir nori jį patirti. pažadu, pasistengsiu, kad jis tau būtų išskirtinis ir vienintelis toks. aišku, jei padėsi man būdama čia ir kalbėdama su manimi.
sunku, kai turime tiek mažai laiko, tad norėčiau, kad stengtumeisi palaikyti ryšį su manimi kiekvieną dieną. juk tos dvidešimt trys dienos praskries taip staiga ir netikėtai ir jei mes nesugebėsime normaliai susibendrauti advento dvasia praskries pro mus, neleidusi mums jos pajusti.
karina, nejaugi tau nepatinka žiema? žiema yra gerai, nes žiemą būna kalėdos. o tas šaltukas, kuris nudažo nosytes raudonai, pusnys, kuriose taip smagu išsimurkdyti, tik prideda tai žiemai teigiamo atspalvio. kaip nežemiškai gera man gerti arbatą ant savo migdolinio debesėlio ir matyti pūgą už debesėlio. tada man taip šilta, gera ir jauku savo namuose. žiema yra stebuklinga. patikėk manimi.
o tu tikrai panaši į mane! aš visada viską darau paskutinę minutę. bet jei, kas nors bando ant manęs rėkti (o juk aš esu pakankamai bjauri mergaitė) atkertu, jog svarbiausia yra paskutinis rezultatas. o manasis dažniausiai būna teigiamas. kad ir prabėgomis, vis vien viską spėju.
kodėl tau nepatinka istorija ir geografija? tai patys įdomiausi mokslai man. mano debesėlis prašyte prašosi, kad nuvalyčiau dulkes nuo savo istorinių knygų, nes jis tuoj ims čiaudėti.
galėjai man pasakoti apie savo dieną net suskirsčiusi pasakojimą į minutes. man beprotiškai patinka tavęs klausytis. pajutau ryšį tarp mūsų ir man atrodo, jog tai yra labai svarbu karinos migdolinis debesėlis 97271_1 .
aš irgi jaučiu, kad mes puikiai sutarsime, Karina! nėra už ką karinos migdolinis debesėlis Kapook-18501-3530 . taukšk į valias, man tai labai labai patinka!
tikiuosi, kad ši diena bus tau puiki! laukiu tavo laiško!
karinos migdolinis debesėlis Tumblr13
štai tavo rytinis kavos puodelis. šią naktį man nesimiegojo, tad iškepiau ir sausainukų!

j u k i
Atgal į viršų Go down
gniūžtėkarinutei
BIZOKU narys
gniūžtėkarinutei


Prisijungė : 2010-12-01
Pranešimų skaičius : 29

karinos migdolinis debesėlis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: karinos migdolinis debesėlis   karinos migdolinis debesėlis Icon_minitimeKv. 12 02 2010, 15:37

Citata :


Juki!!!
Kaip mes apsilenkėm su laiku! Atsiprašau dar kartą, kad taip susivėlinau. Ėė, vėl tos 20 minučių !;D Dabar turėsi skaityti du mano laiškelius, nes nenorėjau jau to perkurti :) Ei, tu labai gera sargė, net neabejok tuo, tik būk kantrutė su manimi! ;D Aš vėlyvas paukštužėlis, kad ir kaip man patiktų rytas.
Man labai patinka šie tavo ir mano namučiai ! Mm, migdolinis debesėlis karinos migdolinis debesėlis 932900 ! Atmink, kad aš tau visuomet atrašysiu, nebent išpultų ypatingi atvejai, kurių tikimybė 5 %.
Taigi, kantrybės su manimi :) karinos migdolinis debesėlis 802428

Karina

Sveikutė dar kartelį,
man patinka atsakinėti į kuo daugiau laiškų iš karto, tad nerealiai nudžiugau, kai pamačiau, kad dar yra ir antrasis tavo laiškelis!
nieko tokio, man irgi nereikėjo tavęs šitaip užsipulti karinos migdolinis debesėlis 46542_1 . juk vakar buvo pirmoji diena, kai pradėjau pažinti tave! ir kaip aš nesupratau, kad tu mėgsti naktį. na, ir kvaišelė aš!
žinoma, būsiu kantri. tik atleisk, kartais ant mano migdolinio debesėlio užplaukia kitas debesėlis ir man ant galvos ima lyti, tada būnu pikta juki, kuri nežino, ko nori! ;D
na, jau jeigu kada man neatrašysi, tai skambinsiu varpais, būk pasiruošusi!

j u k i
Atgal į viršų Go down
gniūžtėkarinutei
BIZOKU narys
gniūžtėkarinutei


Prisijungė : 2010-12-01
Pranešimų skaičius : 29

karinos migdolinis debesėlis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: karinos migdolinis debesėlis   karinos migdolinis debesėlis Icon_minitimeKv. 12 02 2010, 23:43

Labas, Karina,
atskridau dar pakvaršinti tavo ir taip užimtos galvelės. jėj, kiek daug laiškų prirašiau tau ir kiek vargo tau dabar bus juo0s atrašinėti. tačiau supratau, kad pamiršau paklausti, kaip praėjo tavo diena.
o aš dar kalbu apie rūpestingumą. jei nėra pavyzdingo angelo, nebus ir pavyzdingo globotojo.
žinai, ką šiandien nuveikiau aš? turėjau labai smagią dieną. skraidžiau virš ispanijos. nors.. ne taip man ten ir patiko. ten dabar šilta ir nesninga, ir nors parduotuvės pasipuošę kalėdiškai, ir kepyklėlės pardavinėja kalėdinius riestainėlius, ta kalėdinė nuotaika visiškai neprilygsta mūsiškai. jau parskrisdama namo ir kurpdama tau laiškelį savo galvoje patekau į tokią pūgą, kad maniau, jog man kaip lėktuvams nepavyks nusileisti. ;D maniau. kad įstrigsiu kažkur ant svetimo debesėlio ir keletą dienų negalėsiu parašyti tau laiškų. būtų buve klaiku.
papasakojau tau apie savo dieną, nes dabar noriu išgirsti apie tavąją.
viva la espana!
linkėjimai iš ispanijos parvežti ir tau karinos migdolinis debesėlis 999161
su meile,

j u k i
Atgal į viršų Go down
kagremeu
BIZOKU narys
kagremeu


Prisijungė : 2009-05-30
Age : 29
Pranešimų skaičius : 189

karinos migdolinis debesėlis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: karinos migdolinis debesėlis   karinos migdolinis debesėlis Icon_minitimePen. 12 03 2010, 00:25

Juki !

Kaip smagu grįžus iš mokyklos skaityti tavo laiškelius :) Ak, argi aš nesakiau, kad jie be galo mieli?
Žinai, šiandien kažkaip netyčia pramiegojau! Et, vėl negirdėjau žadintuvo ir vietoj 5:55 atsikėliau 6:45! Tai yra tikras baisumėlis, nes po penkiolikos minučių aš jau turėčiau lėkti lauk. Mm, radau savo kojines, kurias buvau pasidėjusi ant radijatoriaus, kad pabudus būtų šiltos. Pasisekė, nes jos buvo t i k r a i šiltos. Man patinka tavo mintis viską sužymėti minutėmis! Nors labai tiksliai nepamenu, bet galiu pabandyti :) 6:50 šiltai apsirengiau ir išlėkiau pas senelius į kaimyninį namą. Ten tamsoje klaidžiojau ir ieškojau milimetrinio popieriaus. Neradau! 7:05 jau tapnojau į stotelę, nes tas mano blogietis autobusas penkiomis minutėmis anksčiau atvažiuoja ir nė nelaukia, nors mano stotelė paskutinė, tad turėtų pastovėti. Apskritai jau reikėtų nusistatyti tokį laiko tikslumą kaip pas mane, nes amžiais rodo dviem minutėm vėliau. Et, neteisybė. 7:10 jau sėdėjau autobuse ir važiuojant skaičiau Baltaragio malūną (vis nebaigiu tos knygos! o man taip smalsu, ar gerai pamenu pabaigą). Beje, juokingai atrodė, kai autobuse rodė -2 šalčio ;D 7:43 jau šokavau į mokyklą. Oi, kaip šalta buvo! Dėkui, Dievui, mokykloj yra gerieji radijatoriai, tai sėdėjau ir šildžiausi kartu paskaitydama tą Baltaragį. Ai, dar auklėtoja pasiteiravo, kodėl aš taip anksti mokykloj. Jau milijoną kartų jai sakiau, kad taip mane atveža autobusas. Tada 8:25 pasidėjau kuprinę klasėj ir laiptais leidausi pas dantistę. Och, mano fobija didžiausia! Bet ten tokia miela seselė, tai šiek tiek mane prisijaukino. Šį kartą ilgai truko, tai 8:55 bėgau į pamoką. Įsivaizduoji, vėlavau 30 minučių?! xD Tai reiškia, kad iš lęšių temos dabar nieko nesuprantu, nebent formulę vieną. 9:25 laukė chemijos praktinis. Man visada smagu rūgštį paversti rožiniu skysčiu ! ;D Tada sekė lietuvių, kur kažkokį neįdomų tekstą skaitėm. Matematika! Dievas!Kol kas man Pati pačiausia pamoka po muzikos :) Turėjo būti tikyba, bet vietoj jos kažkoks profesorius kalbėjo apie verslo mokykla. Jaučiu neteisybę, nes etikos grupei pasakojo apie filosofijos fakultetą ar kažką panašaus. Tai man būtų daug įdomiau ir naudingiau ;D Paskui technologijos: siuvinėjau, siuvinėjau, siuvinėjau. Tada be reikalo laukiau visą pamoką, per kurią pradėjau matematikos nd. Kadangi, fizikos mokytojas turėjo išeiti į konferenciją, tai laboratorinio darbo negalėjau atsiskaityti, o jei būčiau žinojus, tai anksčiau būčiau namučio grįžus. Na nieko, tada 15:05 ėjau į parduotuvę, kur pajaučiau kalėdinį šurmulį ir slėpiausi nuo šaltuko. 15:35 galiausiai ėjau į stotelę ir važiuojant namo vienas senukas man pasakė, kad skaitydama akis susigadinsiu ;D Kaip keista grįžti namo jau temstant.
Ak, mano nick'as xD Em, jis toks niekam tikęs man, nes senų senovėj nesugalvojau jokio kito, tai paėmiau savo ir savo sesių vardų pirmas raides.
Ei, geriau sakykim, kad aš stengiuosi, kad man patiktų žiema, ne taip blogai skambės ;D Beje, šiandien labai gražiai snigo per pamokas. Tokios didelėm snaigėm! O paskui, man einant, tokiu netikru rutuliukų sniegu ;D Na, jis tikras, bet man primena netikrą.
Na, istorija man nuo senų laikų nesiseka, ir niekaip niekaip man neišeina jos mokytis. Tikrai siaubingiausiai sunkus uždavinys man ją perprasti. Mano smegenys tiesiog blokuoja ją. O geografija ... na, neįdomi man. Gal todėl, kad aš labiau linkusi į matematiką, ir man ne prie širdies tos pamokos.

Ačiū beprotiškai už sausainius! karinos migdolinis debesėlis 920550

Nieko tokio, aš labai džiaugiuosi, kad tu tokia rūpestinga! ;D
Šiandien tiek! Man labai patinka su tavim kalbėti.

Nuoširdžiai,
Karina karinos migdolinis debesėlis 273951

P.S. Norėjau nusipirkti advento kalendorių, bet vėl pamiršau! ;D
Atgal į viršų Go down
kagremeu
BIZOKU narys
kagremeu


Prisijungė : 2009-05-30
Age : 29
Pranešimų skaičius : 189

karinos migdolinis debesėlis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: karinos migdolinis debesėlis   karinos migdolinis debesėlis Icon_minitimePen. 12 03 2010, 00:32

gniūžtėkarinutei rašo:
Labas, Karina,
atskridau dar pakvaršinti tavo ir taip užimtos galvelės. jėj, kiek daug laiškų prirašiau tau ir kiek vargo tau dabar bus juo0s atrašinėti. tačiau supratau, kad pamiršau paklausti, kaip praėjo tavo diena.
o aš dar kalbu apie rūpestingumą. jei nėra pavyzdingo angelo, nebus ir pavyzdingo globotojo.
žinai, ką šiandien nuveikiau aš? turėjau labai smagią dieną. skraidžiau virš ispanijos. nors.. ne taip man ten ir patiko. ten dabar šilta ir nesninga, ir nors parduotuvės pasipuošę kalėdiškai, ir kepyklėlės pardavinėja kalėdinius riestainėlius, ta kalėdinė nuotaika visiškai neprilygsta mūsiškai. jau parskrisdama namo ir kurpdama tau laiškelį savo galvoje patekau į tokią pūgą, kad maniau, jog man kaip lėktuvams nepavyks nusileisti. ;D maniau. kad įstrigsiu kažkur ant svetimo debesėlio ir keletą dienų negalėsiu parašyti tau laiškų. būtų buve klaiku.
papasakojau tau apie savo dieną, nes dabar noriu išgirsti apie tavąją.
viva la espana!
linkėjimai iš ispanijos parvežti ir tau karinos migdolinis debesėlis 999161
su meile,

j u k i

Juki !
Man vėl pranešė, kad tu už mane greičiau parašei dar vieną laiškelį ! Smagu be proto! karinos migdolinis debesėlis 932900
Kaip matau, aš atsakiau į tavo klausimą nė nepaklausta. Che, minties pojūčių galia apsireiškė xD
Gerai man sekėsi, nes nereikėjo nieko atsiskaitinėti, tik nustebino mokytoja pasakydama, kad matematikos bandomąjį rašysim jau antradienį ir, kad mažai laiko kartotis liko!
Ak, kaip miela! Ačiū už linkėjimus. Džiaugiuosi, kad niekur neužstrigai.
Žinai, kreipinys Juki man primena vieną mergaitę ir Haruki Murakami knygos ;D

Apkabinu,
Karina karinos migdolinis debesėlis 161216
Atgal į viršų Go down
gniūžtėkarinutei
BIZOKU narys
gniūžtėkarinutei


Prisijungė : 2010-12-01
Pranešimų skaičius : 29

karinos migdolinis debesėlis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: karinos migdolinis debesėlis   karinos migdolinis debesėlis Icon_minitimePen. 12 03 2010, 17:26

Karina !
aš kaip koks spirgutis ant keptuvės visada spirgu čia parašyti, bet baisu prirašyti per daug. mano laiškučiai mieli? tikrai? pasirodo veikia mano bandymas sudėti kaip galima daugiau širdies į juos. džiaugiuosi, kad bent kol kas mano pastangos atsiperka ir lieka pastebėtos. ^^
oho, keliesi taip anksti? nevargina tavęs tokia rutina? aš tikriausiai neiškęsčiau. labai mėgstu miegą, nors ne visada išeina užmigti, na, pavyzdžiui, ypatingai dabar. suuuuunnnnnkkuuuuu..!
neteisybė, kad tau taip anksti reikia keltis į mokyklą! jei būtų mano valia, viską ten pakeisčiau, atsižvelgdama į tokius žmones, kurie net nespėja užmigti, o jau turi keltis. daaah..! karinos migdolinis debesėlis 920550
ėhė, kokioj čia keistoje mokykloje mokaisi, kad dantistai nusileidus laipteliais? ;o mane labai sudominai, papasakok daugiau! ! karinos migdolinis debesėlis 460164
dantistų nebijok, juk svarbiausia, kad visiems galėtum šypsotis nuostabia šypsena (net neabejoju, kad tavoji yra būtent tokia!).
ech, lęšiai jei neklystu fizika, o vėluoti į fiziką yra žiauruma. niekada gyvenime nemėgau fizikos, man tai atrodė nereikalingas ir niekam tikęs mokslas. nieko nesuprantu. o kam man reikia mokytis tai, ko nesuprantu? ar pritari man? ^^
wow, kokios įdomios tavo dienos. manosios tavosioms tikrai negali prilygti! tu įdomi asmenybė, Karina.
turi daug sesių? kiek? kiek joms metų, ką jos veikia? įdomuįdomuįdomu!


atsakymas į antrąjį laiškutį :
ah, šiandien nebekūriau naujos žinutės, pamaniau, kad taupysiu naująsias technologijas ir negadinsiu jų. tuo labiau, kad nereikia daug atsakinėti.
juki, taip , žinau, kalbi apie dansu dansu dansu.
skaičiau tą knygą. malonu skaityti apie savo bendravardęęę!

šiandien tebūnie į tavo kiemą užsuko arbatadienis (aš tikrai pakvaišusi. kalbu tooookiais juokingais terminais).
pirmiausia, ilgai rinkau tau faktus apie arbatą ir noriu jais pasidalinti su tavimi, štai :

karinos migdolinis debesėlis Tumblr10
o štai čia žiemiškas šiltos šiltos arbatos puodukas tau. atsidaryk langą, rasi jį ten : )
karinos migdolinis debesėlis Tumblr14
su meile,

juki
Atgal į viršų Go down
gniūžtėkarinutei
BIZOKU narys
gniūžtėkarinutei


Prisijungė : 2010-12-01
Pranešimų skaičius : 29

karinos migdolinis debesėlis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: karinos migdolinis debesėlis   karinos migdolinis debesėlis Icon_minitimePen. 12 03 2010, 22:11

karinos migdolinis debesėlis Tumblr11

Karina !
kaip jauku, kai sninga ant tavo rašytų laiškų! tiesa sakant, tuoj imsiu skaičiuoti valandas, kas kiek laiko apsilankau pas tave. tikriausiai imu per dažnai apsilankyti žemėje. jei angelas gabrielius pastebės, kad taip dažnai dingstu bars, jog nesaugau savo debesėlio. stipresnis vėjas ims ir nupūs jį.
kaip tau šiandien sekėsi, ką nuveikei, juk penktadienis, gera diena, turėtum puikiai atšvęsti tai! karinos migdolinis debesėlis 241864
taip pat, manau, kad pribrendo laikas paklausti tavęs keleto klausimų :
kaip tu šventi kalėdas? koks pagrindinis tavo šeimos išskirtinumas švenčiant šią šventę?
su kuo tau asocijuojasi kalėdos?
žinai, turiu blogą įprotį, rašyti tada, kai ką nors sugalvoju. : p

j u k i
Atgal į viršų Go down
kagremeu
BIZOKU narys
kagremeu


Prisijungė : 2009-05-30
Age : 29
Pranešimų skaičius : 189

karinos migdolinis debesėlis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: karinos migdolinis debesėlis   karinos migdolinis debesėlis Icon_minitimeŠt. 12 04 2010, 05:08

J u k i !

Aš tavo laiškučiuose matau daug daug tavo širdelės, už tai juos ir myliu karinos migdolinis debesėlis 932900
Ak, miegas!
Tu juk nežinai, kad aš didelė jo priešė, ir tikriausiai nepažįstu daugiau nieko, kad nemylėtų miego. Miego nori nebent mano akys, tik ne aš. Man mamytė sakė, kad tiek mažai miegodama susigadinsiu akeles, ir manau, kad ji teisi, bet ... uch, nepatinka man pramiegoti tiek dienos, nes pakankamai prisisapnuoju ir per tą laiko dalį, kurią miegu, gal netgi daugiau sapnuoju už tuos, kurie miega visą pusdienį. Manęs tikrai nevargina tai, kad aš per dieną miegu 4-6 valandas karinos migdolinis debesėlis 520621 Tikriausiai tai išliko nuo mano buvusios nemigos, dabar ji, ačiū Dievui, dingo, ir aš migdausi nebe valandą ar ilgiau, o kokias 15 minutėlių daugiausiai. Nemigos dingimas patvirtina mano kovojimo su ja metodą. Manau, kad ir be miego yra daugybė įdomių dalykų, kuriuos dar reikia pažinti šiame pasauly ! Be to, man taip keltis reikia, nes tolokai nuo mokyklos gyvenu, tai autobusas ankstėliau.

Hm, aš pasakiau, kad pas dantistę nusileidus laipteliais, nes dantistė pirmame aukšte, o pamoka antrame, tai reiškia, kad man tikrai reikia leisti laipteliais norint pas ją nueiti :) Nepagalvok, kad ji kokiam slaptam rūsį vedasi vaikus kankinti ! Kaip tik, man rodos, kad kabineto langai rytinėj pusėj, nes, kai nebūna užtrauktos užuolaidėlės, tai matau saulę. Patikėk, nieko labiau už dantistus nebijau, net tamsos. Kai pirmą kartą šiais metais nuėjau, tai man nespėjo dar nieko padaryti, o jau apsiverkiau, kaip koks mažas vaikas.

Aš irgi nemėgstu fizikos, bet šiais metais kažkaip įdomiau pasidarė. Visgi paskutinius metus su ja draugauju. Taip, žinoma! Sutinku, kad nereikalingi tie dalykai, kurių nesupranti ir tau jie neįdomus.

Nemanau, kad mano dienos įdomios, tiesiog, nors jos ir atrodo vienodos, bet jas galima aprašyti įvairiai, ir pabrėžti smulkmenas, kurios tau labiausiai patiko ar įsiminė. Viena diena gali turėti milijono žodžių pasakojimą, ir vis tiek būsi ką nors pamiršęs, nes aš tau parašius prisiminiau daugybę dalykų, kurių nepaminėjau, o kai kuriuos tik keliais žodžiais parašiau. Jeigu tu pabandytum viską peržvelgti nuo rytinio pabudimo iki dabar, pastebėtum daug įdomių dalykų. Arba aš esu labai smulkmeniška!

Turiu tris jaunesnes seses. Greta, Eurika ir Emilija. 14, 7 ir 2 ! Dvi eina į mokyklą, o kita, kaip galima pastebėti iš amžiaus dar namie su mamyte būna. Na, jos, bent man, visos skirtingos ir turinčios po savąjį savybių rinkinį. Tik galiu pasakyti, kad kaip šeimos narė nepaveldėjau savo tėvų tokių ryškių savybių, kokios atsispindi jose. Tad, kai mokytojai sako, kad mes esame savo šeimos atspindžiai, aš nesutinku, nes kiekvienas vaikas skirtingai atspindi savo šeimą, todėl sunku būtų spręsti, kokia šeima yra iš tiesų. Bet jau čia nuklydau į lankas ;D

Mm, nuostabiai gražūs faktai apie arbatą! karinos migdolinis debesėlis 932900 Dėkoju tau labai už juos! Patinka man jie, kaip tik šiandien mama nupirko mėtų arbatos, bet tavo arbatadienį atidėsiu kitai dieną, nes šiandien buvo kakavadienis, nes nuo kakavos labai greitai įšylu, o šaltoka šiandien man buvo. Keista! Netgi, rodos, kosulys bando prikibti prie manęs.

Man patinka, kad tu rašai tada, kada įsigeidi, aš tiesiog sužavėta tuo. :) Ir vis šypsausi, nes pati taip greitai tau nespėju atrašyti ;D Bet tu nepergyvenk dėl to! Viskas labai puiku!

Gal šiandien taip smulkiai nepasakosiu apie dieną, nes ir taip prikalbėjau nemažai! Buvo tokia eilinė diena: ir gero, ir blogo po lygiai. Vakar diena daug geresnė! Nes vienintelė šiandienos gera pamoka - matematika. Visos kitos nelabai man. Važiuojant autobusu mąsčiau, kokią dovaną sugalvojus savo draugei gimimo dienos proga, nors tą dieną aš nuo ryto (pagal planus) keliausiu į Kauną, tikiuosi, man pavyks ją pasveikinti, nes jaučiu tokį norą. Beveik ir sugalvojau. Pačios netikėčiausios mintys ateina į galvą tokiose įvairiose vietose ir įvairiu metu. Žinoma, man patiktu ir gėlytę padovanoti, bet bijau, kad jai bus per šalta tokiu metu. Ai, dar žiūrėdama "Vienas namuose" prisigėriau tos kakavos, kad net negera pasidarė, bet vis tiek skanu ;D

Kalėdos ... įdomi tokia šventė, kai visi (ar bent dauguma nori būti geresni). Et, šiais metais jokio pažado sau nedaviau, ką praeitais metais žadėjau, nežinau. Gal arbatą gerti be cukraus ;D Manau, kad tai šeimos šventė, na galima dar kokį vieną, nieko neturintį, žmogų priimti, kad jis nesijaustų vienišas. Et, mano svajonėse per Kalėdas visi turėtų šypsotis, o kambaryje prie eglutės tvyroti tokia šilta atmosfera, kuria dalintųsi visi namiškiai. Nebūtų jokių piktų žvilgsnių. Deja, pas mane taip nebūna, būtinai kas nors lieka nepatenkintas. Dar labai miela būtų su kuo nors pasivaikščioti Kūčių vakarą, kai jau tamsu, snieguotu keliuku byrant gražiosioms snaigėms. Tiesiog pagalvoti ir patylėti. Nebūtina kalbėti, juk aš amžinai tyliu.
Na, o šventimas nemanau, kad labai jau ypatingas. Vakare visi einam prie Kūčių stalo valgyti. Pirma aš perskaitau Kūčių maldą, tada pradedam valgyti. Anksčiau pasidalinę kalėdaičiais, valgydavom kūčiukus su aguonpieniu, bet kiekvienais metais vis mažiau, kas nors iš mūsų taip daro. Gal vienintelis išskirtinis dalykas būtų tas, kad dovanas mes vakare išvyniojame, net nežinau, kodėl. Ir man netgi keista, kad visi kiti jas tik ryte pakuoja. O prieš išvyniojant dovanas aš labai visus kankinu, nes vynioju paskutinė ir labai lėtai. Man taip labiau patinka. O daugiau kokių kitų tradicijų kaip ir nėra.
O tu norėtum man papasakoti apie savo Kalėdas? karinos migdolinis debesėlis 927361
Kaip ir sakiau, kalėdos man asocijuojasi su ramybe, darna, šiluma, snaigėm už lango ir mandarinais bei kalėdinių popieriumi su kaspinėliais. Man labai patinka supakuoti dovanas.

Gal tiek šiandien bus, jau prisikalbėjau, tai daug! Tikiuosi, neužmigai beskaitydama. Beje, noriu tai padovanoti vieną gražią dainą, tik nežinau ar tau ji patiks ;D https://www.youtube.com/watch?v=tkhFLxWM8fY

Tiek šiandien, karinos migdolinis debesėlis 94443
Karina
Atgal į viršų Go down
gniūžtėkarinutei
BIZOKU narys
gniūžtėkarinutei


Prisijungė : 2010-12-01
Pranešimų skaičius : 29

karinos migdolinis debesėlis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: karinos migdolinis debesėlis   karinos migdolinis debesėlis Icon_minitimeSk. 12 05 2010, 02:35

labas, migdoliuk!
malonu, kad mano laiškai liko suprasti. iš karto atsiprašau, kad vėluoju nusileisti šitiek valandų. tiesiog tikrai, nuo tų istorinių romanų ant mano debesėlio prisikaupė tiek dulkių, kad tvarkiausi, o atlikdama šį darbą visiškai praradau laiko nuovoką. kai pamačiau laikrodį gavau šoką ir skriete nuskridau žemyn.
wow, na, tu tikrai išskirtinė! visi, kuriuos esu globojusi anksčiau taip mėgo miega, kad neretai pramiegodavo ir kalėdas. būdavo siaubinga. tada ir imdavau skambinti tuo kalėdiniu varpu, ir tai ne visada pavykdavo prikelti. karinos migdolinis debesėlis Cute-panda-emoticon-018 owww, nemiga.. žinau, ką tai reiškia. prisiskaitydavau tiek knygų, kad negalėdavau miegoti visą naktį.
bet ką tu veiki taip ilgai nemiegodama? neprailgsta laikas? pastebėjau, kad tu labai anksti važiuoji į mokyklą. ech, tikriausiai, neatsikelčiau taip anksti.
ėėėėėh, aš supratau, kad tavo dantisė yra pirmame aukšte, bet jūs turite nuosavą mokyklos dantistę, taip supratau? žinai, jauna aš mergaitė ne viskas man greitai ,,dašyla'', reikia kartais kelis kartus pakartoti. nesupyk tik !karinos migdolinis debesėlis 36_15_2_28401
nebijok dantistų, jei bijosi dantys ges, kaip tyčia. bet jei apsišarvuosi kantrybe, pamatysi, kad pas dantistus lankytis išvis nebereikės, o dantys bus sveiki kaip niekada!
aš fizikos atsisakiau tą pačią dieną, kai su ja susipažinau. tikriausiai mano protelis yra per menkas tokiam mokslui, kuris apima tiek daug šakų. galbūt įdomu, bet mano proto ten netraukia nė kiek.
tavo dienos net labai įdomios. žinai, mano braižas kiekvienam globotiniui panašus būna, kiekvienas man bando aprašyti savo dienas, bet tau kol kas sekasi geriausiai. patinka man tas lietuviškas žodis ,,cinkelis'' (o gal jis visgi iš rusų kalbos kilęs? hm..). manau, kad turi tu tą ,,cinkelį'' todėl man taip įdomu bendrauti su tavimi : )
na, tu tikrai esi pakankamai smulkmeniška, bet man labai patinka smulkmeniškumas, tad tuo tikrai nesiskundžiu ir netgi žaviuosi!karinos migdolinis debesėlis Kawaii
awww, kokia gausi tavo šeima! man patiktų turėti tiek seserų, jaučiu, kad puiki atmosfera vyrauja jūsų šeimoje! žinoma, neneigsiu sesėms sveika pasipykti, bet juk tu jas labai myli. ar ne?
o dėl savybių.. taip, jūs esate šeimos atspindžiai, juk visgi vienas ir tas pats genofondas.
žiūrėk man nesuusirk, gerk mano arbatėles ir būsi sveika. gaminu jas su tokia didele meile, kad ten pridedu ir begales imuniteto. xe xe.. karinos migdolinis debesėlis Emoticon__Happy_Hug__by_Mike512
matai, iš didelio rašto net išėjau iš krašto! rašiau tiek daug ir kasdien, o dabar staiga nutilau. labai tikiuosi, kad nepasigedai manęs! aš tikrai nedingsiu. nesu iš tų angelų, kurie išskrenda kur nors dėl diplomatinių santykių ar kitokių nesąmonių.
aš irgi vakar stebėjau vienas namuose. toks nerealiai kietas filmas. kiekvienais metais nusileidžiu pasižiūrėt. tą vakarą dauguma angelėlių nusileidžia, nebebijo angelo gabrieliaus. nes, kiek teko girdėti, net jis pats nusileidžia žvilgtelėti į šią kalėdinę tradiciją. karinos migdolinis debesėlis XMas-SantaClaus-ChasingPresents
ech, geri arbatą su cukrumi? su daug cukraus? su labai dauuuug cukraus?
man patinka arbata be cukraus, tada jaučiu tikrąjį jos skonį. niam!
o kodėl tavo namuose visada kas nors lieka nepatenkintas? čia natūraliai taip išeina ar yra tam tikros priežastys? mielai su tavimi pasivaikščiočiau kūčių vakarą, mielai, su didžiausiu malonumu! tikriausiai kalbėčiau, juk aš pakvaišusi! malčiau liežuviu visą vakarą. karinos migdolinis debesėlis Sled
mano kalėdos būna štai čia žemėje. kadangi kūčių vakarą turiu apleisti savo globotinį dvi kitas paras slapta stebiu savo globotinio kalėdas, taip pat stebiu nori globotinis su manimi nutraukti ryšį, ar ne.
tik antrosios kalėdų dienos vėlų vakarą vėl grįžtu ant savo debesėlio ir abu panyrame į minkštą miegą.
neaaa, neužmigau, kaip man patiko atrašinėti.
kaip praėjo tavo pirmasis gruodžio šeštadienis? papasakok!
lauksiu laiškelio.
karinos migdolinis debesėlis Snowing_2_text_2

j u k i
Atgal į viršų Go down
gniūžtėkarinutei
BIZOKU narys
gniūžtėkarinutei


Prisijungė : 2010-12-01
Pranešimų skaičius : 29

karinos migdolinis debesėlis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: karinos migdolinis debesėlis   karinos migdolinis debesėlis Icon_minitimeSk. 12 05 2010, 16:24

karina, karina, karina !
jėga, spėjau čia atsirasti greičiau negu tu atsiradai! bandysiu atsipirkti papildomu laiškelių skaičiumi, kad ir kaip juokingai visa tai skambėtų. šiandien atsikėliau labai anksti ir iš karto nusileidau pas tave. aišku, pakeliui susitikau keletą angelėlių, su kuriais pasikalbėjome apie globotinius ir taip užtrukau. kaip visada. ak, kokia aš nepunktuali! karinos migdolinis debesėlis 97a3b687c65eb1d6f029e16dd6e7cf47
šiandien sekmadienis, ir kaip man teko susidaryti nuomonę, bene labiausiai žemiečių nemėgstama diena. matyt, todėl, kad rytoj į mokyklą? o tu kaip jautiesi sekmadieniais? laiminga ar meldiesi, kad savaitgalis užsitęstų ilgiau? o išvis tu mėgsti mokyklą ar tau tai atrodo kančia ir ne būtinybė?
aš, kai sėdėdama ant savo migdolinio debesėlio galiu mokytis kada noriu ir ką noriu, nematau jokių problemų. man labai patinka mokytis mėgstamus dalykus! na, bet jei jūs, žemiečiai, pradėtumėte mokytis vien tai, kas jums įdomu, manau ne vienam iš jūsų tėvai kailio nepakasytų. ar ne? karinos migdolinis debesėlis D3b98de99f33c3a4f2de8d251abd2f76
papasakok man apie savo sekmadienį. prašau, prašau, prašau. *gražios akytės*
nors šiaip aš darau didelį nusikaltimą. pagrindinė mano kalbėjimo tema turėtų būti kalėdos, bet kiekvienais metais savo globotiniams pasakoju viską, kas ant liežuvio galo. čia gerai ar blogai? : o
iš tavo laiškelių sužinojau, kad tu labai mėgsti kakavą, tad šiandien ryte pagaminau tau puodelį ,,specialiosios juki kakavos''. ji, matyt, bus kitokia negu kitos, su kuriomis esi susidūrusi, bet kaip ir visada ruošta su meile ir rūpesčiu. tad štai tavo puodukas :
karinos migdolinis debesėlis Tumblr15
ir.. pridėjau cukraus, nes nežinau, kiek dar tau jo gali reikėti :
karinos migdolinis debesėlis Tumblr16
ir vieną cupcake desertui! juk negaliu nelepinti savo globotinio. ar taip? : p
karinos migdolinis debesėlis Tumblr17
bon apetit, karina!

j u k i
Atgal į viršų Go down
kagremeu
BIZOKU narys
kagremeu


Prisijungė : 2009-05-30
Age : 29
Pranešimų skaičius : 189

karinos migdolinis debesėlis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: karinos migdolinis debesėlis   karinos migdolinis debesėlis Icon_minitimeSk. 12 05 2010, 18:23

J u k i !

Ak, ak, ak! Kokia tu greita ! karinos migdolinis debesėlis 932900
Man ne gėda, kad tau vakar neatrašiau, nes ganėtinai anksti nusprendžiau išjungti pc karinos migdolinis debesėlis 520621

Pirma atsakysiu į vakar dienos tavo laišką!

Taigi, tame ir bėda, kad net taip ilgai nemiegodama aš nieko gero nenuveikiu, nes dažniausiai nakčiai pasilieku namų darbus (niekam tikęs įprotis!). O kartais naktį atrašinėju į laiškus. Kaip tik penktadienį baigiau rašyti laišką, užsitęsusį per aštuonis puslapius ;D
Taip, pas mus mokykloj yra dantistė, nejaugi ne visose mokyklose ji yra?
Kaip tu pagalvojai, kad man patinka cukrus? ;D Aš irgi geriu arbatą be cukraus, nes taip galiu pastebėti, kad jų skoniai skiriasi. Geriant su cukrum jos tampa ganėtinai panašaus skonio- visos saldžios. Ir šiaip kuo mažiau cukraus naudoju, bet kai kurių saldainių neatsisakau, kad ir tavo tokio gundančio pyragėlio ! karinos migdolinis debesėlis 982615

Šeštadienio rytą išskubėjau į paštą išsiųsti laiško ir atviruko, nes šeštadieniais paštas tik iki 13 valandos dirba. Šiek tiek užtrukau ten, nes man, visuomet, atviruke pritrūksta vietos, nes vietoj sveikinimo imu niekus paistyti. Uch, kaip šalta buvo! Kad prastumčiau laiką šmirinėjau po parduotuves ir knygynus, bet vis tiek per anksti į mokyklą atėjau. Tai perskaičiau bene visus ten esančius skelbimus ar reklamas. Galiausiai šiaip ne taip pradėjo rinktis nedidelė dalis mano klasės. Jie visuomet tokie pasyvuoliai kalėdiniame karnavale. Šiaip ne taip pavyko sugalvoti tą kalėdinį vaidinimą (neduok, Dieve, kam nors netiks!), ir visiems taip lengva kritikuoti, kai patys nieko negalvoja. Bet kokiu atveju, jei kam nors nepatiks, tai kritikuotojai patys turės pasiūlyti jau iki galo sugalvotą scenarijų. Tuo labiau, kad iki to liko labai mažai laiko! Tuomet važiavau pas močiutę, bet jos nebuvo namie. Žinai, suvalgiau visus ten esančius obuolius, nes daugiau nieko valgomo ten negalima rasti. Vakare, kai jau labai labai tamsu buvo, tėtis grįždamas iš Alytaus pasiėmė ir mane. Namuose žiūrėjau filmą "Riešutų duona", o vėliau filmuką "Spirited away", net mano mama susidomėjo ir jį žiūrėjo :)

Taip, žinoma, aš myliu savo seses, bet jos kas dieną mane erzina. O nepatenkinti lieka, nes visi yra labai principingi ir vienas kitam nenusileidžia. Vat viena dabar zurzia ir zurzia, kad duočiau kompiuterio. Uch, amžiais prasideda pykčiai.

Kaip malonu, kad norėtum su manim pasivaikščioti! Būtų labai smagu :) O tuo labiau, kad tu kalbėtum ir kalbėtum !

Man patinka sekmadieniai, bent jau pirma sekmadienio pusė, kai dar negalvoju, kad rytoj į mokyklą. O taip, man siaubingai nepatinka eiti į mokyklą. Gal kalta klasės atmosfera, nes mano klasė labai nesusibendravus, pasiskirsčius į grupuotes ir kiekvienas galvoja tik apie savo gerovė, be to skundžia vienas kitą. Nemanau, kad mano tėvams būtų labai svarbu, ar aš blogai mokyčiausi ar ne, nes jie sako, kad aš mokausi tik dėl savęs, o jeigu ima priekaištauti, pamiršę savo pasakymą, tai aš jiems tai primenu.

Dabar dar tik sekmadienio vidurdienis. Ir kol kas aš dar tik skaičiau knygą. Kadangi už lango labai daug sniego, tai mane labai vilioja mintis eiti į lauką. Manau, eisiu į mišką arba pasiimsiu slides :) Jau net bloga nuo namų oro, o pagalvojus apie snieguotą orą, net gera pasidaro !

Labai gerai, kad tu kalbi, ką nori, ir nematau čia nieko blogo! Patinka patinka man taip ! karinos migdolinis debesėlis 920550

Taip, dievinu kakavą, nors jos prisigeriu tiek, kad paskui subloguoju, bet kitą dieną vėl geriu jos daug. Niekaip nepasimokau! karinos migdolinis debesėlis 611572
Ačiū labai labai, šita tikrai skani! Juk viskas, kas su meile ir rūpesčiu, dar skaniau!

Šiandien atsisveikinu!

Su meile,
Karina karinos migdolinis debesėlis 909963
Atgal į viršų Go down
gniūžtėkarinutei
BIZOKU narys
gniūžtėkarinutei


Prisijungė : 2010-12-01
Pranešimų skaičius : 29

karinos migdolinis debesėlis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: karinos migdolinis debesėlis   karinos migdolinis debesėlis Icon_minitimeSk. 12 05 2010, 19:50