Sveiki visi Cinema Bizarre gerbėjai! Jūs užsukote į pirmąjį ir didžiausią Cinema Bizarre gerbėjų forumą visoje Lietuvoje, kuriame galėsite sužinoti viską apie šią grupę bei dalyvauti kitose mūsų diskusijose ir konkursuose. Tad nedelsdami prisijunkite prie mūsų, nes čia esate visada laukiami. :)
Sveiki visi Cinema Bizarre gerbėjai! Jūs užsukote į pirmąjį ir didžiausią Cinema Bizarre gerbėjų forumą visoje Lietuvoje, kuriame galėsite sužinoti viską apie šią grupę bei dalyvauti kitose mūsų diskusijose ir konkursuose. Tad nedelsdami prisijunkite prie mūsų, nes čia esate visada laukiami. :)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

'to change the world, go change yourself.' yu


 

 karinos migdolinis debesėlis

Go down 
3 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3  Next
AutoriusPranešimas
gniūžtėkarinutei
BIZOKU narys
gniūžtėkarinutei


Prisijungė : 2010-12-01
Pranešimų skaičius : 29

karinos migdolinis debesėlis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: karinos migdolinis debesėlis   karinos migdolinis debesėlis - Page 2 Icon_minitimeTr. 12 08 2010, 05:54

karina dar kartelį,
šįsyk man parodė, kad kol rašiau gavau dar vieną žinutę. net nematei kaip nudžiugau, šiandien neturiu, ką veikti, tad laisvą vakarą norėjau praleisti būtent šitaip!
šiandien ryte taip pat patyriau tą sunku kėlimąsi. pramerkiau vieną savo žvitrią akį, piktai pažiūrėjau į savo skambantį žadintuvą ir jis nutilo. ir ką tu manai? sugedo nuo žvilgsnio! karinos migdolinis debesėlis - Page 2 Batman
įdėjau naujas baterijas, glosčiau, rūpinaus, bet neatsigavo. nu ir gerai.. jei rytoj pramiegosiu nepyk!
ne pirma tu man ir apie sunkiąją rusų kalbą pasakoji! teko girdėti, kad pas jus vadovėliuose žodžiai tokie sunkūs, kad net tikri rusai nepajėgia jų išversti. še tai tau.! čia tas pats, kas tu būdama lietuvė neišverstum lietuviško teksto. karinos migdolinis debesėlis - Page 2 Dance
matau,kad turi labai rūpestingą ir mielą mamą. ^^ gali papasakoti man apie ją daugiau. labai mėgstu klausyti istorijų apie mamas. karinos migdolinis debesėlis - Page 2 Cathug
o sunkus buvo matematikos bandomasis ar privėlei mano taip mėgstamų kvailų klaidų? aš tikriausiai pats neatidžiausias žmogus. jei man reiks, galiu skaityti sakinį milijoną kartų ir nematyt info, kurios man reikia.
kažkodėl neprisimenu, kad istorijoje būčiau mokiusis ką nors apie kauną. laisvu nuo visko laiku galėsi ir man tą temą atpasakoti. va tada tai tikrai gerai mokėsi. karinos migdolinis debesėlis - Page 2 Cloud9
wow, na tavo ir dienelės. atrodo, kad nė vienos minutės laisvos neturi. man labai įdomu būtų gyventi tokį gyvenimą. aš esu mergaitė, kuri labiau už viską mėgta viską planuoti minučių tikslumu. (nujaučiu, kad mane su tuo žadintuvu tikrai siejo glaudus ryšys). karinos migdolinis debesėlis - Page 2 Popcorn
geras ! druskininkai, net nebūčiau pagalvojusi. nors, dabar man puikiai paaiškinama, kodėl gyveni prie miško. domiuosi geografija, tad puikiai žinau, koks gražus ten kraštas. ach!
kokia miela tavo vardo reikšmė. o aš esu sniegas, tarytum turėčiau būti šalta ir tolima, bet yra visiškai atvirkščiai. tačiau nepaisant visko man patinka tas vardas, nes jis netradicinis! karinos migdolinis debesėlis - Page 2 Banned
na, tikrai keista, kad maža buvai rami. juk visi vaikai nerimsta savo kailyje. o aš va, nei vaikystėje, nei dabar nerimstu. nėr progreso pas mane!
karina, man regis, kad psichologijos profiliui reikia istorijos. tavęs tai netrikdo žinant, kad tu jos nemėgsti?
karinos migdolinis debesėlis - Page 2 Smiley-alien002
na, ką dabar jau labanaktis? (ar rasiu dar vieną laiškelį?;D)

j u k i



Atgal į viršų Go down
kagremeu
BIZOKU narys
kagremeu


Prisijungė : 2009-05-30
Age : 29
Pranešimų skaičius : 189

karinos migdolinis debesėlis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: karinos migdolinis debesėlis   karinos migdolinis debesėlis - Page 2 Icon_minitimePen. 12 10 2010, 00:46

Labas, Juki ;)

Vakar neparašiau tau. Tai va, nepyk. Juk buvau vakar Kaune ir grįžus buvau tookia pavargus, kad nė tai neatrašiau. Ir dar bekurdama draugei eilėraštį taip ir užmigau nepastebimai. Įsivaizduoji? Net žadintuvo nenusistačiau ir patalynės savo nesusiradau. Tikra baisybė. Gerai, kad atsikėliau ir be žadintuvo laiku, tik labai nustebau pamačiusi, kaip keistai miegojau.

O trečiadienis buvo labai smagus. Jei pradėsiu no 00:00 valandos, tai būtų taip. Supakavau dovaną. Ak, kaip aš mėgstu pakuoti dovanas! Visuomet stengiuosi kuo gražiau ir būtinai, kad būtų kaspinėlis. Man taip jie patinka :) Tuomet ėjau miegoti. Pabudau anksti anksti. Šį kartą nevažiavau autobusu, nes man reikėjo vėliau būti. Dar mamai papasakojau apie knygą. Galų gale ją baigiau. Juhu, dabar skaitysiu, ką noriu ir atsiskaitysiu su biblioteka rytoj. Tuomet mokyklos spintelėj pasidėjau dovaną ir ėjau su kitais laukti autobuso. Jis keistai pavėlavo. Jau galvojom, sugedo, nes praeitą kartą nė neprivažiavom Kauno ir jau sugedo. O tiek nedaug buvo likę. Šį kartą pavyko nusigauti iki Kauno. O pakeliui labai smagiai važiavom ir žaidėm "Taip ar ne?". Sunkiai sekėsi tokius, rodos, paprastus žodžius atspėti, bet smagu ;D Jie buvo:veržlė ir transformeris. Tada aplankėm botanikos sodą. Ak, kaip ten buvo karšta. Ir šiaip mažokai oro! Mm, mažai buvo žydinčių, bet visus apčiupinėjau, na, tik kaktusų laikiausi atokiau. Jie mane mėgsta badyti nė neprisiartinus! Tuomet zoologijos muziejuje. Uch, nepatinka man negyvi gyvūnai. Pašmirinėjau ten iki tam skirto laiko. Galų gale gavom laisvo laiko, tai susitikau su drauge :) Mm, graži labai Kauno eglutė. Ir norą spėjau užrašyti, tik labai jau neaiškiai, nes pirštai sušalę buvo. Em, paskui vėlavau, nes nežinojau, kur turėjom susitikti. Piktos mokytojos buvo, bet tiek jau to. Tada prie Alytaus vėl tas autobusas sugedo. Oi, sušalau aš! Tada ėjom į kitą autobusą, kuris tempė musiškį. Kažkiek laiko pastovėjom ir lipom į kitą autobusą, O tas tai šaunus! Ten tokios žalios švieselės yra. Dar likusį laiką gadinausi akis skaitydama, che, užtat baigiau ;D O pasiekus Druskininkus, namo namo su tėčiu. Gavau mandarinų, deja, alergija pasireiškė, kaip visada, bet aš vis tiek juos dievinu! Na, o tada žinai, kad susidėjus knygas traukiau namo.

Šiandien gavom atsakymus matematikos. Trūko dviejų taškų iki 10, žinoma, žioplos klaidos. Bet visą gyvenimą prisiminsiu trisdešimties laipsnių taisyklę ;D Daugiau su ja neapsižioplinsiu. Bet vis tiek džiaugiuosi !

Mano mama. Na ji labai pikta, nes mano sesės per ilgą ją taip įpykdė, kad ji visuomet tokia. Bet ji labai mus myli ir mes negalime skųstis. Duoda viską ką geriausia ir stengiasi labai. Išlepinti mes vaikai, nes mums viskas leidžiama. Labai gera mano mama!

Žinau žinau, kad reikia istorijos, bet tiek jau to su ja ;D

Gerai, daugiau neplepėsiu,
Iki,
Karina


Atgal į viršų Go down
gniūžtėkarinutei
BIZOKU narys
gniūžtėkarinutei


Prisijungė : 2010-12-01
Pranešimų skaičius : 29

karinos migdolinis debesėlis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: karinos migdolinis debesėlis   karinos migdolinis debesėlis - Page 2 Icon_minitimeŠt. 12 11 2010, 03:58

labas, karina,
visų pirmą, tai tikriausiai parašysiu ilgą ilgą pastraipą apie tai, kaip gėdingai jaučiuosi. nepatikėsi. nusivyliau savo, kaip angelo sugebėjimais. vakar nardžiau po forumą geras keletą valandų. ir žinai ką? nepastebėjau, kad tu parašei man atsakymą. karinos migdolinis debesėlis - Page 2 Smiley-ashamed007 dabar sėdžiu ir raudonuoju nesuprasdama, kaip tai galėjo nutikti. stengiausi būti tobulas angeliukas, bet palikau tave visai dienai manydama, jog tu man dar neatrašei. ech.. atleisk man!
žinojau, kad važiavai į kauną, ir galvojau, kad esi pavargusi ir neatrašysi, tad ir nekvaršinau tavo galvos papildoma daugybę laišku. juk po to pavargtum, kol atrašytum jų krūvą. na, o dabar, kai jaučiuosi tokia kalta, kad sugebėjau nepastebėti tavo laiško, tai jau užpilsiu laiškelių krūvą. na, gal ne krūva, bet bent trejetu tai tikrai. karinos migdolinis debesėlis - Page 2 Smiley-bounce001
mm.. rašei, kad pakavai dovaną. kam buvo dovana, ir kokia ji, jei ne paslaptis. aš tokia dovanų maniakė, kad viskas, kas susiję su jomis man labai įdomu. bet.. bet turėtum žinoti, kad dar nė vienos dovanos šioms kalėdoms nenupirkau. išsisėmiau, kol kas neturiu vaizduotės, ką galėčiau padovanoti. na, bet manau, kad dar atsiras žmonių, kurie nesąmoningai kalbėdami pasakys man tą dovanų idėją. karinos migdolinis debesėlis - Page 2 Smiley-char102
ar tas žaidimas taip ir ne, tai čia, kai paprasčiausiai sugalvoji žodį ir turi spėlioti tokiais klausimais, kad atsakymas būtų tik taip arba ne? jei šis, tai čia labai mėgiamas mano žaidimas. vienas mėgstamiausių. išvis mėgstu tą jausmą, kai žaidžiant žaidimus pagauna azartas ir tada taip norisi laimėti, kad sukaupi visas jėgas ir sieki savo tikslo. karinos migdolinis debesėlis - Page 2 Smiley-char023
oj, na, ir nepasisekė jums su autobusu. reikėjo siųsti mintis man, būčiau pasiėmusi draugų armiją ir būtume stebuklingai panaikinę gedimą. na, juk kalėdos, ir mes galime bent kiek prisidėti prie tų kalėdinių stebuklų darymo. karinos migdolinis debesėlis - Page 2 Smiley-char036
o kokią jau tada knygą skaitei? žiūriu keiti tu knygas, kaip kažkurioj šaly yra sakoma (na, ir lietuvoje yra taip sakoma) kaip kojines. net nespėju susigaudyti, kaip greitai keičiasi tavo skaitomos knygos.
na, kaip aš mėgstu mandarinus! gaila, kad mano migdoliniame debesėlyje jie toks retas svečias. aš išvis esu tokia užuomarša, kad visada pamirštu viską nusipirkti.
wow, šaunuole tu, kaip gerai parašei matematikos bandomąjį! karinos migdolinis debesėlis - Page 2 Smiley-char038 matematika man beveik kaip fizika, na, gal truputuką geriau. esu visiškai priklausoma nuo socialinių mokslų ir visiškai neturiu traukos tiksliesiems, tačiau aš labai džiaugiuosi, kai kitiems žmonėms šie mokslai sekasi! karinos migdolinis debesėlis - Page 2 Smiley-char035
na, man vis tiek neatrodo, kad tavo mama pikta. visos mamos yra geros ir antroji tavo sakinio apie mamą dalis tai parodo. visos mamos vaikams turi būti tobulos. žinoma, jos turi teisę pavargti, juk užauginti vaikus tikrai ne juokas! karinos migdolinis debesėlis - Page 2 Smiley-chores003

Atgal į viršų Go down
gniūžtėkarinutei
BIZOKU narys
gniūžtėkarinutei


Prisijungė : 2010-12-01
Pranešimų skaičius : 29

karinos migdolinis debesėlis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: karinos migdolinis debesėlis   karinos migdolinis debesėlis - Page 2 Icon_minitimeŠt. 12 11 2010, 04:08

vis galvojau, kuo galėčiau tave nustebinti. ir tada mano mintis aplankė geniali idėja. praeitame laiškelyje išsidavei, kad mėgsti mandarinus, bet kaip teko suprasti esu alergiška jiems. mane nuliūdino tas faktas, nes žinau, kaip sunku būti alergiškam kam nors, bet labai norėti to ir tą mėgti. na, juk ir sakoma : uždraustas vaisius saldžiausias. tad pasitelkiau į pagalbą savo burtus ir truputėlį pakerėjusi atnešiau tau šio vakaro siurprizą.
atnešiau tau užkerėtų mandarinų. mandarinų, kurių skonis toks pats kaip ir tų nekerėtųjų (drįsčiau teigti, kad šitie galbūt netgi skanesni), bet jie visiškai nesukels jokių alerginių veiksmų. atnešiau tau jų daugybę, kad galėtum mėgautis! karinos migdolinis debesėlis - Page 2 Smiley-chores008
karinos migdolinis debesėlis - Page 2 Tumblr22
taip pat atnešiau puodelį arbatos. šįkart ruošiau ją su dideliu malonumu ir dėmesiu, tad tikiuosi, kad ji tau bus ypatingai skani ir miela.
karinos migdolinis debesėlis - Page 2 Tumblr23
beje, keista klausti, bet man kilo vienas klausimas. tikiuosi, kad tu nemanai, jog aš kaip kokia piktoji ragana ir man rūpi vien sočiai tave pamaitinti. visos tos kavos, arbatos, pyragėliai ir mandarinai tai kaip mažas advento kalendorius. kiekvieną dieną tavęs laukiantis siurprizas, kurį gaminu su meile ir šypsena.
šiaip neprivalėjau tau šito aiškinti, tiesiog nenorėjau, kad suprastum mane ne taip. karinos migdolinis debesėlis - Page 2 Smiley-chores018

Atgal į viršų Go down
gniūžtėkarinutei
BIZOKU narys
gniūžtėkarinutei


Prisijungė : 2010-12-01
Pranešimų skaičius : 29

karinos migdolinis debesėlis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: karinos migdolinis debesėlis   karinos migdolinis debesėlis - Page 2 Icon_minitimeŠt. 12 11 2010, 04:12