Sveiki visi Cinema Bizarre gerbėjai! Jūs užsukote į pirmąjį ir didžiausią Cinema Bizarre gerbėjų forumą visoje Lietuvoje, kuriame galėsite sužinoti viską apie šią grupę bei dalyvauti kitose mūsų diskusijose ir konkursuose. Tad nedelsdami prisijunkite prie mūsų, nes čia esate visada laukiami. :)
Sveiki visi Cinema Bizarre gerbėjai! Jūs užsukote į pirmąjį ir didžiausią Cinema Bizarre gerbėjų forumą visoje Lietuvoje, kuriame galėsite sužinoti viską apie šią grupę bei dalyvauti kitose mūsų diskusijose ir konkursuose. Tad nedelsdami prisijunkite prie mūsų, nes čia esate visada laukiami. :)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

'to change the world, go change yourself.' yu


 

 Kasdieninis makiažas

Go down 
+73
LM.C*IS*LOVE
Helena
MEMORIES
Unendlichkeit
Yumina.
irmantyte
G
april
eiichi
spider2713
ziedune
gedviliukas
Sisley
TheFantastė
akvuteb
Elli
Vi
Melita
skirmante
ex-Duffy
Strifutė.
cherry
_Rubina_
MaNiaaKyTe
britnė
Yazy
mizukis.
Diva
Burbuliukė
adatuke
pauler
Demy
ievele
gailiukas
efi
laurutia57
Emo<3Shin
Evy
Yu's Bitch.
carolina.
BonBonsė
white socks
Utjia
Padraika
donamoda
Geta'sQueen
nr1uranusskyracer
Gillė xD
Vika^^
ex - MaNiaaKyTe
infinity.
paukstylis
FunnyBoo
Giie.
Gretaa
UnderMySkin
Ernesta*
DreamsStar
ateive_is_veneros
Victoria
DeadlyDoll
Aimi
Kane
lauriuxxx
Lala
Love Kiro
lameja
Integra
nykstukas
*InGrY*
nothing
Kei
anngelemi
77 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutoriusPranešimas
Diva
BIZOKU narys
Diva


Prisijungė : 2008-08-19
Location : Ignalina
Age : 30
Pranešimų skaičius : 467

Kasdieninis makiažas - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kasdieninis makiažas   Kasdieninis makiažas - Page 4 Icon_minitimePen. 04 10 2009, 23:42

Mano kiekvieno ryto "menas" dažytis:
/*/ Pabundu ir atrodau gražesnė nei nenuprausta morda - nespuoguota.
/*/ Nusiprausiu veida "Clean and clear" antishine (Shin Kasdieninis makiažas - Page 4 927361 ). Tada pamačiusi save veidrodyje išsigąstu, nes oda parausta ir išsiryškina spuogai. Tada tepasi tonikas ir drėkinamasis kremas.
/*/ Išsigandusi veidrodžio išsivalau dantis ir maunu iš vonios.

Ilgiausias procesas:
/*/ Pūdra - jei galėčiau jos nenaudočiau, bet genai man pagailėjo lygios ir bespuogės odos... Pūdra Nivea, gana švelni ir laaabai šviesi. Aš pati visad labai balta. Kasdieninis makiažas - Page 4 91669
/*/ Tušas - jau pradėjau nebendaudoti, šiaip anksčiau pasidažydavau, bet supratau, kad vistiek nėra skirtumo. Mano blakstienos juodos iš prigimties (kaip ir antakiai), tad tiesiog jas pašukuoju.
/*/ Akių pieštukas - mano artimiausias pažįstamas draugas, bet naudoju jį gana keistai visad braukiu po viršutinio voko blakstienomis, kol ta odelė po blakstienomis tampa juoda. Praktiškai atrodo, kad blakstienos padažytos, nors taip nėra.
/*/ Iš tiesų, nemėgstu dažytis lūpų, bet tiesiog kartais pabalinu jas pūdra ir padažau raudonu Nivea blizgiu. Kaip iš reklamos: Tobulai rausvos, kaip neapkramtytos...
/*/ Kvepalai - Tom Tailor - vasariško kvapo, mandarinų ir dar kažko kvapų mišinys, daugeliui patinka, o aš jau jų nebejaučiu kvapo...



Nemėgstu dažytis, bet mano oda baisiai nepaslėpiama: išberia, apšerpėja, nueina dėmėmis. Nors kartais ir visai nieko atrodo... Kasdieninis makiažas - Page 4 884598
Tiesą sakant, nepasidažius akių ,mano akys atrodo kaip Tom Kaulitz, (ir blakstienomis ir spalva) tada susinervinu ir pasidažau. Kasdieninis makiažas - Page 4 698604
Atgal į viršų Go down
adatuke
BIZOKU narys
adatuke


Prisijungė : 2008-11-04
Location : pnvz.
Age : 29
Pranešimų skaičius : 1442
Mėgstamiausias CB narys : Kiro

Kasdieninis makiažas - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kasdieninis makiažas   Kasdieninis makiažas - Page 4 Icon_minitimeŠt. 04 11 2009, 00:59

Gretaa rašo:
Nesuprantu, kam jaunos panos ant savo veido pudrą krauna? Tipo gražu? Niekada jos nenaudojau, nei karto užsitepus nebuvau, taip šlykštu žiūrėt kaip eina kokia trylikinė su pudros tona ant mordos o dar kaip sakė Zujkutė , būna kad spalvą ne pagal save pasirenka, o vistiek mano, kad atrodo labai gražiai. Dar spėsiu odą su visokiom pudrom sugadint..

Toks vaizdas kad sis komentaras skirtas man Kasdieninis makiažas - Page 4 621796 Pirma, greta, kaip tu supranti pudros naudojima? Man dievas nepadovanojo lygios ir bespuoges odos. Todel kasdien vargstu bandydama uzmaskuoti spuogus. Butent tam man pudra ir maskuojamasis piestukas yra reikalingi Kasdieninis makiažas - Page 4 937821 Visiskai sutinku su tavo nuomone, kad negrazu kai merginu veidus darko pudra. Tiesa man ja padeda issirinkti suaiges zmogus ir aplinkiniai su kuriais bendrauju net nepastebi o dauguma net nezinojo kad as ja naudoju. Taigi ne tau mane ir kitas panelias teisti Kasdieninis makiažas - Page 4 82202
Atgal į viršų Go down
Gretaa
BIZOKU narys
Gretaa


Prisijungė : 2008-10-05
Location : tokyo
Age : 29
Pranešimų skaičius : 798

Kasdieninis makiažas - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kasdieninis makiažas   Kasdieninis makiažas - Page 4 Icon_minitimeŠt. 04 11 2009, 03:58

Čia nebuvo nieko asmeniško ir ta žinutė nebuvo skirta asmeniškai tau. lol. Ne man teist, savaime suprantama ne mano reikalas, aš pasakiau kad MAN nepatinka, MAN negražu, MAN žiauriai atrodo. Kaip jum - ne mano problemos, naudokit ar nenaudokit jūs tos pudros kaip norit. ir visų pirma aš sakiau man žiauru kai prisitepa jos žiauriai daug ir ne pagal odos spalvą, o tokiame naudojime kaip tavo nematau nieko blogo, jeigu norisi mažu pudros kiekiu paslėpt netobulą odą ir so on, jeigu tau ji reikalinga tair naudok aišku, doooh.
Atgal į viršų Go down
http://www.shaltis.blogas.lt
lameja
BIZOKU narys
lameja


Prisijungė : 2008-03-21
Location : Alytus
Age : 34
Pranešimų skaičius : 246
Mėgstamiausias CB narys : YU

Kasdieninis makiažas - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kasdieninis makiažas   Kasdieninis makiažas - Page 4 Icon_minitimeŠt. 04 11 2009, 04:36

Paziurint i tavo gretaa foto tai as ne tik pudra naudociau...

******************************************************************

o seip as visokius seselius labai megstu pirkti , tik ju nenaudoju kiekviena diena...
kasdiena uzsidedu pudros , prisikraunu blakstienas tuso ( ilgos ir tankios) :D
Atgal į viršų Go down
http://www.myspace.com\lamejais
mizukis.
yu is all mine.xp
mizukis.


Prisijungė : 2009-02-13
Age : 35
Pranešimų skaičius : 2263

Kasdieninis makiažas - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kasdieninis makiažas   Kasdieninis makiažas - Page 4 Icon_minitimeTr. 04 15 2009, 00:40

Išsivalau dantis ir susisukuoju.
Mano veidas man nepatinka, bet...
Bet niekaip nesugebečiau nrml pasidažyti. Beto man tai nepatinka. 13 metų man tai atrodo truputį kvaila. Kai mokykloje matau c klases perginas prisitepusias akiu tušo ir lūpų dažų, arba savo klasiokę nemokšiškai prisitepliojusią akis ir užsitepusią nežmonišką kiekį makiažo pagrindo ar pudros [sr nelabai skiriu :D] man tai sukelia juoką.
Aš geriau jau nieko neteplioju, ir nors mano veidas man nepatinka, manau, kad to makiažu nepataisysi.
Atgal į viršų Go down
Yazy
BIZOKU narys
Yazy


Prisijungė : 2009-02-27
Pranešimų skaičius : 87

Kasdieninis makiažas - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kasdieninis makiažas   Kasdieninis makiažas - Page 4 Icon_minitimePen. 04 24 2009, 02:41

Dantu pasta, tusas, lupu blizgis, kvepalai..
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Kasdieninis makiažas - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kasdieninis makiažas   Kasdieninis makiažas - Page 4 Icon_minitimeSk. 04 26 2009, 02:39

/dantukų valymas.
/valomasis tonikas.
/kempudra nuo spuogų.
retai /maxfactor tušas.
/nivea lūpų balzamas.
/for fun kvepaliukai.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Kasdieninis makiažas - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kasdieninis makiažas   Kasdieninis makiažas - Page 4 Icon_minitimeSk. 04 26 2009, 22:32

RYTAS :

* issivalau dantis su Lacalut pasta :D ( atrodo taip rasosi ) :D
* tada nuprausiu veida su Garnier sveitikliu .
* Tusas ( kiekviena diena kitoks ) :D
* Makijazo pagrindas
* Biri pudra
* Vazelinas

VAKARAS :


* nusiprausiu veida
* issivalau dantis
* Clean&Clear kremas
* Gydomasis spuogu kremas
* Vazelynke ir vsio :D
Atgal į viršų Go down
britnė
BIZOKU narys
britnė


Prisijungė : 2008-04-02
Location : telšiai
Age : 29
Pranešimų skaičius : 673

Kasdieninis makiažas - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kasdieninis makiažas   Kasdieninis makiažas - Page 4 Icon_minitimeSk. 04 26 2009, 23:05

:: ryte ::

išsivalau dantis
su dantų šepetėliu patrinu lūpas
nusiprausiu veidą su drugnu vandeniu
nusišveičiu veidą su clean&clear šveičiamuoju prausikliu
atgaivinu odą su toniku
lūpas patepu vazelinu, o po keliolikos minučių ir su bespalviu blizgiu
kartais pasidažau blakstienas, prieš tai jas iššukavusi
pašukuoju antakius
papudruoju veidą su kompaktine pudra
paryškinu skruostus rožiniais skaistalais, o duobeles švelniai rudais
virš blakstienų augimo linijos su šviesiai rudu pieštuku nubrėžiu liniją ir dažus paskirstau

:: popiet arba vakare ::
nusivalau visą makiažą ir vėl iš naujo papudravusi veidą blakstienas patepu kosmetiniu ricinų aliejumi (kartą per keletą dienų)
patepu lūpas gydomuoju vazelinu
Atgal į viršų Go down
http://www.myspace.com/yeahthatsbree
MaNiaaKyTe
bizoku prezidentė
MaNiaaKyTe


Prisijungė : 2008-02-19
Location : new york
Age : 37
Pranešimų skaičius : 845

Kasdieninis makiažas - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kasdieninis makiažas   Kasdieninis makiažas - Page 4 Icon_minitimePen. 05 01 2009, 17:25

Rytais:

Išsivalau dantis
Nuprausiu veidą su prausikliu nuo spuogų. (Labai gera yra prancūzų firmos "Led" kosmetika problematiškai odai. Būna pirkti vaistinėse, bet tikrai nepigu. ;< Kai viską išnaudoju ir vėl reikia susipirkti dažniausiai šimtais gaunasi..)
Pateplioju spuogus su specialia želė.
Tada maskuojamasis pieštukas. (Net pudros naudoti nereikia.)
Tušas.
Akių pieštukas.
Ir kartais šešėliai.
Och žinoma plaukų tiesinimas. Everyday. ;/

Vakarais:

išsivalau dantis
Nuvalau akis su makiažo valikliu.
vėlgi nusiprausiu veidą. (kartą- du kartus į savaitę su šveitikliu.)
Atgal į viršų Go down
white socks
BIZOKU narys
white socks


Prisijungė : 2008-09-20
Location : kedainiai
Age : 32
Pranešimų skaičius : 381

Kasdieninis makiažas - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kasdieninis makiažas   Kasdieninis makiažas - Page 4 Icon_minitimePen. 05 01 2009, 18:11

Na:
- išsivalau dantis.
- nusiprausiu drugnu vandeniu ir šveitikliu.
-pasitepu veidą kremu.
-pasiblizginu lūpytes.
- ir kaip visada atrodau.;DDDD
Atgal į viršų Go down
_Rubina_
BIZOKU narys
_Rubina_


Prisijungė : 2009-01-27
Pranešimų skaičius : 52
Mėgstamiausias CB narys : Strify ;* Kiro ;)*

Kasdieninis makiažas - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kasdieninis makiažas   Kasdieninis makiažas - Page 4 Icon_minitimeŠt. 05 02 2009, 02:04

Issivalau dantis
Pasidazau su tushu
Pasidazau su piestuku
Uzsidedu labai sviesios pudros
Pasiblizginu lupas
Viskas Kasdieninis makiažas - Page 4 737147
Atgal į viršų Go down
cherry
BIZOKU narys
cherry


Prisijungė : 2008-03-26
Pranešimų skaičius : 327

Kasdieninis makiažas - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kasdieninis makiažas   Kasdieninis makiažas - Page 4 Icon_minitimeŠt. 05 02 2009, 04:56

*kas be ko,dantų valymas
*veido prausiklis
*akiu piestukas (dazau virsutinio voko odeles,kol jos tampa juodos. įprotis. ;D)
*tušas.
*šiek tiek pudros.
*lūpų blizgesys.(Oriflame "PowerShine")
*plaukų tiesinimas. doh.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Kasdieninis makiažas - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kasdieninis makiažas   Kasdieninis makiažas - Page 4 Icon_minitimeŠt. 05 02 2009, 19:48

*dantų valymas du kartus per dieną.
*vakare nusivalau toniku.
*vakarais ant lūpų užsitepu medaus ir alyvuogių aliejaus.
*vasarom blizgis,o žiemą balzamas.
*kai kur nos einu pvž. į gimtadienį konors tai "essence" "3in1 concealer"
Atgal į viršų Go down
efi
R O F L M A O
efi


Prisijungė : 2008-10-21
Location : trashland.
Age : 28
Pranešimų skaičius : 1254
Mėgstamiausias CB narys : yu <3

Kasdieninis makiažas - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kasdieninis makiažas   Kasdieninis makiažas - Page 4 Icon_minitimeŠt. 05 02 2009, 20:58

Ryte (bet kuriuo atveju)
-Nusiprausiu
-Išsivalau dantis
-Kartais balta skysta pudra
-Akių pieštukas
-4 tušai
-Blizgesys
-Išsitiesinu plaukus

Vakare
-Nusivalau makijažą
-Nusiprausiu
-Išsivalau dantis
Atgal į viršų Go down
Strifutė.
BIZOKU narys
Strifutė.


Prisijungė : 2008-09-16
Location : Skuodas
Age : 30
Pranešimų skaičius : 486
Mėgstamiausias CB narys : St, Ki

Kasdieninis makiažas - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kasdieninis makiažas   Kasdieninis makiažas - Page 4 Icon_minitimePen. 06 19 2009, 16:34

visai neseniai gal prieš mėnesį buvau neišskiriama su makiažu XD kiekvieną mielą rytą visokiausios pudros, blakstienų tušai, blizgiai ir t.t...visada nekenčiau pudros, bet kažkodėl ją naudodavau...ištikrųjų veidas daug gražesnis ir lygesnis palieka, beto užmaskuoja randelius, spuogelius....dabar jau pasakiau STOP betkokiam makiažui, nebent dar blakstienas padažau ar lūpas vazelinu....aš 100 kartų geriau jaučiuosi būdama visiškai be makiažo, o taip tai bijok net veidą paliest, kad visko nesusigadint....juolab, kad aš tokia tipo idealistė, kuriai viskas turi būti tvarkinga ir pagal mane.... XD tj va....jaunom panelėm patarčiau kuo mažiau dažytis...viskas gi atsilieps ateityje.....o jeigu labai jau gėdijatės spuogelių, juos geriausia paslėpt gydomuoju maskuojamuoju pieštuku ir viskas. ;]
Atgal į viršų Go down
ex-Duffy
BIZOKU narys
ex-Duffy


Prisijungė : 2008-06-18
Age : 30
Pranešimų skaičius : 1460
Mėgstamiausias CB narys : strify

Kasdieninis makiažas - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kasdieninis makiažas   Kasdieninis makiažas - Page 4 Icon_minitimePen. 06 19 2009, 17:39

nesitepu kalnų ant veido, naudoju ne itin daug kosmetikos. pudra yra daiktas, kurį gyvenime esu panaudojusi tikriausiai tiek kartų, kad galėčiau suskaičiuoti ant pirštų. esu visiškai PRIEŠ visus makiažo pagrindus, nes jie tik dar labiau iššaukia, baisybes ant veido. naudoju tušą, dažniausiai riečiamąjį ir ilginamąjį ir juodą akių pieštuką. aplamai nesvarbu, kokios spalvos pieštukas, kontūrų, ir akių apvado pieštukų turiu begalybes, mėgstu visokių spalvų, blizgančius ir taip toliau. tik viena bėda, kad aš labai tingiu juos teptis rytais, todėl pastoviai apsieinu tik su tušu. dar neišskiriamas mano draugas yra vazelinas, niekur be jo neišeinu. visiškai pritariu Strifutei . nereikia teptis tonos pudros kalnų ant veido, tam, kad atrodytumėt gražios, užtenka minimalaus kiekio makiažo natūralumui parodyti.
Atgal į viršų Go down
Utjia
BIZOKU narys
Utjia


Prisijungė : 2008-07-18
Location : Kaišiadorys
Age : 29
Pranešimų skaičius : 343

Kasdieninis makiažas - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kasdieninis makiažas   Kasdieninis makiažas - Page 4 Icon_minitimeSk. 06 28 2009, 22:53

Pudros niekada gyvenime nesu naudojus.;D Gal kokį kartą tik. Tingiu aš ją teptis, paskui turi saugot, nesiliest prie odos, kad nesugadintum.. O ir šiaip galiu lygia oda pasigirt.:DD Dažniausiai tik tušu ir vazelinu pasidažau šiek tiek. Retkarčiais skystu akių pieštuku, bet ir tuo rytais tingiu dažytis.:D
Atgal į viršų Go down
efi
R O F L M A O
efi


Prisijungė : 2008-10-21
Location : trashland.
Age : 28
Pranešimų skaičius : 1254
Mėgstamiausias CB narys : yu <3

Kasdieninis makiažas - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kasdieninis makiažas   Kasdieninis makiažas - Page 4 Icon_minitimePir. 06 29 2009, 03:32

pieštukas,tušas ir blizgesys.
Atgal į viršų Go down
laurutia57
BIZOKU narys
laurutia57


Prisijungė : 2008-09-26
Age : 28
Pranešimų skaičius : 1031

Kasdieninis makiažas - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kasdieninis makiažas   Kasdieninis makiažas - Page 4 Icon_minitimePir. 06 29 2009, 04:42

Akių pieštukas ir blizgesys.
Atgal į viršų Go down
lameja
BIZOKU narys
lameja


Prisijungė : 2008-03-21
Location : Alytus
Age : 34
Pranešimų skaičius : 246
Mėgstamiausias CB narys : YU

Kasdieninis makiažas - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kasdieninis makiažas   Kasdieninis makiažas - Page 4 Icon_minitimeAntr. 06 30 2009, 02:23

tusas , pudra , vazelinas - paprastai dienai .
jei kur nors sventiskai tai reikia kur kas daugiau :D
Atgal į viršų Go down
http://www.myspace.com\lamejais
Svečias
Svečias
Anonymous



Kasdieninis makiažas - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kasdieninis makiažas   Kasdieninis makiažas - Page 4 Icon_minitimeSk. 07 12 2009, 03:35

Laura nebesidažo. Visiškai. Nu ten dantų valymas,kremas tai čia ne makiažas gi :D Blakstienų net ir tų nebedažau,neesmė,kad jos
pas mane vos matomos.Ir man px. Prisidažau,pamirštu nusivalyt,tada poros užsikemša ir turi naują best friend'ą spuogą. O dabar jų
vengiu :D Oda nėra problematiška kad reiktų krauti pudrą,blakstienos svarbu išvis dar yra,o lūpoms ir vazelino užtenka :) Nežinau,gal kai pradėsiu į šūlę eit,vėl pradėsiu dažytis,bet vasarai net nereikia :D
Atgal į viršų Go down
Love Kiro
BIZOKU narys
Love Kiro


Prisijungė : 2008-06-14
Location : Vilnius
Pranešimų skaičius : 152
Mėgstamiausias CB narys : MM.

Kasdieninis makiažas - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kasdieninis makiažas   Kasdieninis makiažas - Page 4 Icon_minitimePen. 07 24 2009, 18:22

Skystas akių pieštukas, juodas tušas ir lūpų blizgesys.
Kartais juodi/balti/pilki/rožiniai šešėliai. Čia jau pagal nuotaiką ir norą.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Kasdieninis makiažas - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kasdieninis makiažas   Kasdieninis makiažas - Page 4 Icon_minitimeSk. 07 26 2009, 14:51

VarauPasStrify rašo:
Blakstienų net ir tų nebedažau,neesmė,kad jos
pas mane vos matomos.

Tas pats ir pas mane - iš toli neįžiūrėsi :D
Bet man jos ir tokios patinka - prie šviesių plaukų šviesios ir blakstienos. Ir apskritai manau, kad taip net gražiau :}
Atgal į viršų Go down
Gretaa
BIZOKU narys
Gretaa


Prisijungė : 2008-10-05
Location : tokyo
Age : 29
Pranešimų skaičius : 798

Kasdieninis makiažas - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kasdieninis makiažas   Kasdieninis makiažas - Page 4 Icon_minitimeSk. 07 26 2009, 21:50

Prausimosi želė nuo spuogų, drėkinamasis kremas, dar belenkiek visokių nesąmonių... Tada tušas + akių pieštukas + lūpdažis. Be makiažo negaliu išeit niekur, nežinau kodėl, jau kaip įprotis prieš išeinant pasidaręs... O šiaip ir pas mane tos blakstienos lievos kažkokios, trumpos, neryškios, tai bent jau tušu visada pasidažau. Tada ten kvepalai ir pan, vakare makiažo valiklis. Tariu ne visokiom pudrom, maskuojamiem pieštukam ir panašiai. Problemas reikia gydyt, o ne slėpt.
Atgal į viršų Go down
http://www.shaltis.blogas.lt
Sponsored content





Kasdieninis makiažas - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kasdieninis makiažas   Kasdieninis makiažas - Page 4 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Kasdieninis makiažas
Atgal į viršų 
Puslapis 46Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Off-topic :: Grožis ir mada-
Pereiti į: