Sveiki visi Cinema Bizarre gerbėjai! Jūs užsukote į pirmąjį ir didžiausią Cinema Bizarre gerbėjų forumą visoje Lietuvoje, kuriame galėsite sužinoti viską apie šią grupę bei dalyvauti kitose mūsų diskusijose ir konkursuose. Tad nedelsdami prisijunkite prie mūsų, nes čia esate visada laukiami. :)
Sveiki visi Cinema Bizarre gerbėjai! Jūs užsukote į pirmąjį ir didžiausią Cinema Bizarre gerbėjų forumą visoje Lietuvoje, kuriame galėsite sužinoti viską apie šią grupę bei dalyvauti kitose mūsų diskusijose ir konkursuose. Tad nedelsdami prisijunkite prie mūsų, nes čia esate visada laukiami. :)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

'to change the world, go change yourself.' yu


 

 Ielės angel come here

Go down 
3 posters
AutoriusPranešimas
Ielės angel
BIZOKU narys



Prisijungė : 2011-12-07
Pranešimų skaičius : 4

Ielės angel come here Empty
RašytiTemos pavadinimas: Ielės angel come here   Ielės angel come here Icon_minitimeTr. 12 07 2011, 03:32

Sveikas mano gražuoliuk ;3
Džiaugiuosi, kad šiandien man pavyko su tavim susisiekti.
Taip, taip ir mes angelai naudojamės telefonais, bet tik tada, kai norime susisiekti su ypatingais žmonėmis.
O šiuo atveju toks esi tu.
Tu esi labai ypatingas man ir Dievui..
Jeigu ne jis aš turbūt nebūčiau tavęs gavęs.
Tikiuosi, kad mes bendrausime iki kalėdų ir net po jų, o gal net tapsime geriausiais draugais.
Tave mylintis angeliukas :33
Ielės angel come here Images?q=tbn:ANd9GcTihkvwSKVa-f7BOBgtpVswESG49P3qgPLxN1kKfvXM2RmxXQuJhBza0Ne6
Atgal į viršų Go down
ielė
moderatorė
ielė


Prisijungė : 2009-06-14
Age : 27
Pranešimų skaičius : 1600
Mėgstamiausias CB narys : strify!

Ielės angel come here Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ielės angel come here   Ielės angel come here Icon_minitimeTr. 12 07 2011, 21:21

mielas mano angelėli!

aš taip džiaugiuosi, kad tave turiu! o dabar ypač, kai kasdien pro langą matau krintančius sniego gabalėlius, o gavusi tavo žinutę dar labiau suprantu ir patikiu, kad kalėdos čia, kad visas tas jaukumas ranka pasiekiamas, o kai dar namai kvepia šokoladu, kakava, cinamonu! ačiū, kad randi man laiko :>

tavo globotinė,
gabrie
Atgal į viršų Go down
http://aviukaimekena.blogspot.com/
Ielės angel
BIZOKU narys



Prisijungė : 2011-12-07
Pranešimų skaičius : 4

Ielės angel come here Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ielės angel come here   Ielės angel come here Icon_minitimeSk. 12 11 2011, 01:27

Mano mielas globotinį.
Atleisk, kad kelias dienas apleidau tave, tiesiog apsirgau ir gulėjau lovytėje.
Kaip tu besilaikai?Ar jau gyveni kalėdiškomis nuotaikomis?Tikiuosi, kad tau viskas gerai ir tave greit išgirsiu.
Tavo mielas,
angeliukas~
Ielės angel come here Angel5
Atgal į viršų Go down
ielė
moderatorė
ielė


Prisijungė : 2009-06-14
Age : 27
Pranešimų skaičius : 1600
Mėgstamiausias CB narys : strify!

Ielės angel come here Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ielės angel come here   Ielės angel come here Icon_minitimeSk. 12 11 2011, 03:01

mano angele,

man taip buvo neramu ir liūdna, kai nesulaukiau iš tavęs jokios žinutės. jau buvau bepradėjusi manyti, kad užmiršai mane. taip! mano nuotaikos ypač kalėdinės, lanko draugai, gauni dovanų kalėdų proga, skubi vakarais pirkti jų pats, namo grįžti kvepia sausainiais ir mandarinais, groja kalėdinės dainos!
o kaip tu pats gyvuoji? ar jau pasveikai! papasakok maaan!^^
Atgal į viršų Go down
http://aviukaimekena.blogspot.com/
Ielės angel
BIZOKU narys



Prisijungė : 2011-12-07
Pranešimų skaičius : 4

Ielės angel come here Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ielės angel come here   Ielės angel come here Icon_minitimeSk. 12 11 2011, 18:05

Tikrai, tikrai atsiprašau.Daugiau taip nedingsiu (:
Aš ne visai pasveikau, bet jaučiuosi gerai. Tikiuosi, kad greitai pasveiksiu ir galėsiu paslapčia apkabinti tave.
Oo, puiku. Aš niekad nevalgiau mandarinu ir tikriausiai jų nevalgysiu, nes esu jiems alergiškas, bet pas mus danguje labai skamba dažnai skamba kalėdinės melodijos ir visi laukiame Kalėdų, o ypač Šv. Mišių. Linkiu ir tau jose pabūti, nes kai būti jose užlieja ramumo ir šilumos jausmas.Taip smagu, kartu melstis su kitais žmonėmis ir klausytis, kaip gieda šventiškas choras.
Ielės angel come here 250px-Giorgione_014_crop
Atgal į viršų Go down
ielė
moderatorė
ielė


Prisijungė : 2009-06-14
Age : 27
Pranešimų skaičius : 1600
Mėgstamiausias CB narys : strify!

Ielės angel come here Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ielės angel come here   Ielės angel come here Icon_minitimeŠt. 12 17 2011, 21:31

angele,

na apie pamaldas ir kitus tikinčiųjų dalykus net nebandysiu išsiplėsti, nes tai kiekvieno pasirinkimo reikalas. tačiau, negaliu nepritarti, kad kalėdos artėja su kiekviena minute, kad ta atmosfera kas vakarą apgaubia^^
Atgal į viršų Go down
http://aviukaimekena.blogspot.com/
Ielės angel
BIZOKU narys



Prisijungė : 2011-12-07
Pranešimų skaičius : 4

Ielės angel come here Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ielės angel come here   Ielės angel come here Icon_minitimeKv. 12 22 2011, 00:18

mano globotinį,
buvau apleidęs tave, todėl labai atsiprašau, nes teko apsireikšti ligoninėje.
kad tu žinotum, kaip aš laukiu kalėdų~
jau puošiame viską ir maista po biškį ruošiame.
o kaip tau sekasi? ar jau papuošiai namus ?
Atgal į viršų Go down
ielė
moderatorė
ielė


Prisijungė : 2009-06-14
Age : 27
Pranešimų skaičius : 1600
Mėgstamiausias CB narys : strify!

Ielės angel come here Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ielės angel come here   Ielės angel come here Icon_minitimeKv. 12 22 2011, 19:57

angele,
taip! aš taip pat labai laukiu kalėdų! o juk jos - čia pat
šiugžda dovanų popierius, kvepia namai sausainiais, visi šypsosi, su nekantrumu laukia
o mano namai, jau seniausiai visaip išpuošti ir supuošti

su meile,
Atgal į viršų Go down
http://aviukaimekena.blogspot.com/
akuyukai-chan
BIZOKU narys



Prisijungė : 2011-11-28
Pranešimų skaičius : 24

Ielės angel come here Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ielės angel come here   Ielės angel come here Icon_minitimePir. 12 26 2011, 05:17

Na ką. Štai ir metas pasirodyti. Ačiū, kad lydėjai mane iki pat Kalėdų ir pakliuvai būtent man :3 Labai džiaugiuosi n.n
Atgal į viršų Go down
ielė
moderatorė
ielė


Prisijungė : 2009-06-14
Age : 27
Pranešimų skaičius : 1600
Mėgstamiausias CB narys : strify!

Ielės angel come here Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ielės angel come here   Ielės angel come here Icon_minitimePir. 12 26 2011, 21:55

ačiū tau be proto :***
Atgal į viršų Go down
http://aviukaimekena.blogspot.com/
akuyukai-chan
BIZOKU narys



Prisijungė : 2011-11-28
Pranešimų skaičius : 24

Ielės angel come here Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ielės angel come here   Ielės angel come here Icon_minitimePir. 12 26 2011, 22:16

Nėra už ką :33 tikiuosi, kad nebuvau bloga :D ir atsiprašau, kad ant pabaigos apleidau, bet labai užimta buvau
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Ielės angel come here Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ielės angel come here   Ielės angel come here Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Ielės angel come here
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Archyvas :: Baltais angelų sparnais palytėti-
Pereiti į: