Sveiki visi Cinema Bizarre gerbėjai! Jūs užsukote į pirmąjį ir didžiausią Cinema Bizarre gerbėjų forumą visoje Lietuvoje, kuriame galėsite sužinoti viską apie šią grupę bei dalyvauti kitose mūsų diskusijose ir konkursuose. Tad nedelsdami prisijunkite prie mūsų, nes čia esate visada laukiami. :)
Sveiki visi Cinema Bizarre gerbėjai! Jūs užsukote į pirmąjį ir didžiausią Cinema Bizarre gerbėjų forumą visoje Lietuvoje, kuriame galėsite sužinoti viską apie šią grupę bei dalyvauti kitose mūsų diskusijose ir konkursuose. Tad nedelsdami prisijunkite prie mūsų, nes čia esate visada laukiami. :)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

'to change the world, go change yourself.' yu


 

 MaNiaaKyTe: visada atsiprašau jei iš ties būnu neteisi

Go down 
4 posters
AutoriusPranešimas
Padraika
bizoku administratorė
Padraika


Prisijungė : 2008-10-27
Pranešimų skaičius : 1518

MaNiaaKyTe: visada atsiprašau jei iš ties būnu neteisi Empty
RašytiTemos pavadinimas: MaNiaaKyTe: visada atsiprašau jei iš ties būnu neteisi   MaNiaaKyTe: visada atsiprašau jei iš ties būnu neteisi Icon_minitimeAntr. 08 23 2011, 06:51

MaNiaaKyTe: visada atsiprašau jei iš ties būnu neteisi Zx6zwo

MaNiaaKyTe - Gabija
Padraika - Laura

Laura: Lietuvą apėmusi krepšinio karštligė. Ką apie ją manai tu?

Gabija: Aš absoliučiai nesidomiu krepšiniu ir juo labiau jo nežiūriu. Tai nėra man patinkanti sporto šaka. Mieliau renkuosi konkūrus, dailųjį čiuožimą.

Laura: Esi viena vyriausių BIZOKU narių išbuvusi jame bene nuo pradžių. Ką tau reiškia BIZOKU kaita?

Gabija: Labai džiaugiuosi, kad forumas vis dar gyvuoja po grupės išsiskyrimo. Tačiau labai gaila, jog jame nebesilanko tiek gerbėjų kiek anksčiau, o ir "senbūvių" praktiškai nebeliko. Bet to pakeisti neįmanoma.Slenka laikas, keičiasi ir žmonės. Belieka stengtis ir augti toliau, kad grupei sugrįžus (aš vis dar tuo tikiu), jie mumis didžiuotųsi.

Laura: Turi keletą taturuočių. Ką jos tau simbolizuoja, kokios jos ir kur?

Gabija: Turiu jų keturias. Pirmąją pasidariau beveik prieš dvejus metus. Japoniški simboliai ant nugaros reiškia meilę, draugystę ir pasitikėjimą. Šie dalykai man svarbiausi gyvenime. Antroji - zodiako ženklas - ožiaragis - už ausies - atsirado po metų nuo pirmosios. Na o žvaigždutė šalia raktikaulio atsirado visiškai neplanuotai ir spontaniškai. Ėjau darytis užrašo "Phantomrider" ir taip gavos, jog išėjau su dviem tattoo. Tačiau nesigailiu. Žvaigždė simbolizuoja laimę ir sėkmę. "Phantomrider" - man brangios dainos pavadinimas. O ir pati jo reikšmė, nors lietuviškai ir nelabai verčiama, paslaptinga - tamsos riteris.

Laura: Turi zodiako ženklo taturuotę. Pasitiki astrologinėmis pranašystėmis? Ką tau reiškia tavo zodiako ženklas?

Gabija: Horoskopų neskaitau, nes kiekvienam žurnale ar portale jie skirtingi, bet zodiako ženklų apibūdinimai ir savybės pakankamai atitinka. Maniškis ne išimtis:) Esu raguotas padaras su savo principais ir įsitikinimais ir užsispyrus juos ginsiu. Nesvarbu teisi aš ar ne :)))

Laura: Sunkiai pripažįsti savo klaidas?

Gabija: Gaila, bet taip, tačiau visada atsiprašau jei iš ties būnu neteisi. Jei ne iš karto, tai bent praėjus kuriam laikui

Laura: Kada pradėjai domitės mada ir dizainu? Ką tau tai reiškia?

Gabija: dizainas man įaugęs į kraują, nes pas mane šeimoje visi šiek tiek prie meno. O mada yra mano gyvenimas. Privalau ja domėtis ne tiek dėl savęs, kiek dėl visažistės profesijos.

Laura: Sklinda gandas, kad Gabija yra grupės CHEVY vokalistė. Gal galėtum plačiau papasakoti apie šią grupę ir save muzikoje?

Gabija: kaip sakoma, visuose ganduose yra tiesos :D Iš tikro esu CHEVY vokalistė. Nors susibūrėme, o tiksliau, aš į grupę atėjau pakankamai nesenai, bet judame į priekį. Jau buvo keletas koncertų, parašiau dainų, kurias vis tobulinam repeticijose. Prieš kelias savaites susipažinau su žmonėmis, kurie užsiima jaunų grupių prodiusavimu, todėl ketinu daugiau ta tema su jais bendrauti, ir ką gali žinot, gal kada išleisim rimtų įrašų. To labai norėčiau, nes dainavimas reiškia labai daug, o Chevy man kaip tikra šeima. Aišku grojam alternatyvią muziką, tačiau ir ši kryptis nebėra tokia jau užgožta popso :)

Laura: Galbūt groji dar ir kokiu nors muzikos instrumentu?

Gabija: Dažniausiai nervais, ir tai darau tikrai meistriškai :D o jei rimtai, tai grojau būgnais, tačiau dėl laiko stokos juos apleidau. Jie vis dar laukia naujo šeimininko. Šiuo metu pagrindinis mano instrumentas yra balsas.

Laura: Kada pradėjai groti būgnais? Kas buvo tavo įkvėpėjas?

Gabija: Pradėjau grot maždau prieš tris metus. O įkvėpėjas - Shin :) Kai pamačiau kaip jis groja, užsispyriau, nusipirkau būgnus ir pradėjau vest iš proto namiškius ir kaimynus. Pirmoji daina, kurią mokiausi groti buvo Escape to the Stars.

Laura: Jeigu reikėtų papasakoti apie Gabijos gyvenimą kitam žmogui, koks pasakojimas tai būtų? Ką pabrėžtum, ką nuslėptum?

Gabija: Vien pasakojimu nieko nepeštum. Su manim reikia praleisti dieną ir naktį! Tada privalumai išlystų patys, o slėpti nieko neapsimoka, nes tai yra gyvenimo dalis.

Laura: Kaip susidomėjai Cinema Bizarre?

Gabija: Sėdėjau savo kambaryje ir skaičiau žurnalą. Sesuo kitame kambaryje užsileido Angel in Disguise. Nuo to karto jie ir atsirado mano gyvenime, nes buvau pakerėta melodijos ir žodžių.

Laura: Tavo sesuo taip pat domėjosi Cinema Bizarre?

Gabija: Taip. Būtent ji man juos parodė ir įkalbėjo važiuoti į Salt Sound festivalį.Net ir BIZOKU atradau per ją. Už tai esu be galo dėkinga.

Laura: Kas yra tavo gyvenimo variklis?

Gabija: Mano šeima. Tai brangiausias turtas ir paskata gyventi, tobulėti. O ir šiaip - aš myliu gyvenimą ir jis mane užveda :)

Laura: Kiek daug jie vis dar reiškia?

Gabija: Iš esmės, tai niekas ir nepasikeitė. Vis dar domiuosi jų gyvenimais, žiūriu video ir klausau dainų. Todėl galiu teigti, jog Cinema Bizarre man reiškia tikrai daug.

Laura: Palinkėjimas BIZOKU.

Gabija: Linkiu nepasiduoti ir tikėti. Juk sakoma, kad egzistuoja toks dalykas kaip minties galia. Visi galvokime apie CB sugrįžimą ir tai tikrai įvyks!
Atgal į viršų Go down
Miss_Ugne
BIZOKU narys



Prisijungė : 2011-04-30
Pranešimų skaičius : 946

MaNiaaKyTe: visada atsiprašau jei iš ties būnu neteisi Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MaNiaaKyTe: visada atsiprašau jei iš ties būnu neteisi   MaNiaaKyTe: visada atsiprašau jei iš ties būnu neteisi Icon_minitimeAntr. 08 23 2011, 14:56

Oh mein gott,būgnai!Masini mane,kaip tau su jais sekėsi? :>



P.s.
Tikiuosi visi neišsilakstysim iš Bizoku *beldžia į stalą* ir sulauksime CB sugrįžimo,malonu,jog vis dar tiki. ^^

Labai mielas,šiltas interviu,buvo malonu paskaityti. :)




Atgal į viršų Go down
MaNiaaKyTe
bizoku prezidentė
MaNiaaKyTe


Prisijungė : 2008-02-19
Location : new york
Age : 37
Pranešimų skaičius : 845

MaNiaaKyTe: visada atsiprašau jei iš ties būnu neteisi Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MaNiaaKyTe: visada atsiprašau jei iš ties būnu neteisi   MaNiaaKyTe: visada atsiprašau jei iš ties būnu neteisi Icon_minitimeAntr. 08 23 2011, 16:03

tol kol nepersilaužiau, tai tikrai kaimynus vedžiau iš proto grodama visokias nesąmones, bet vėliau išmokau ir visai neblogai sekėsi :D gaila, bet nustojus groti ir įgudžiai nyksta. Dabar vėl iš pradžių reiktų daug ko mokytis :)
Atgal į viršų Go down
Helena
BIZOKU narys
Helena


Prisijungė : 2010-06-25
Location : Battery City, Zone 6, California
Age : 29
Pranešimų skaičius : 425
Mėgstamiausias CB narys : Strify

MaNiaaKyTe: visada atsiprašau jei iš ties būnu neteisi Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MaNiaaKyTe: visada atsiprašau jei iš ties būnu neteisi   MaNiaaKyTe: visada atsiprašau jei iš ties būnu neteisi Icon_minitimeAntr. 08 23 2011, 18:55

labai įdomus žmogus esi, smaugu buvo skaityt interviu. :)

Pė.es. sėkmės grupės veikloje! :3
Atgal į viršų Go down
http://www.itskilljoything.tumblr.com
Sponsored content





MaNiaaKyTe: visada atsiprašau jei iš ties būnu neteisi Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MaNiaaKyTe: visada atsiprašau jei iš ties būnu neteisi   MaNiaaKyTe: visada atsiprašau jei iš ties būnu neteisi Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
MaNiaaKyTe: visada atsiprašau jei iš ties būnu neteisi
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» MaNiaaKyTe naujos foto

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: BIZOKU :: Projektas : interviu (2)-
Pereiti į: