Sveiki visi Cinema Bizarre gerbėjai! Jūs užsukote į pirmąjį ir didžiausią Cinema Bizarre gerbėjų forumą visoje Lietuvoje, kuriame galėsite sužinoti viską apie šią grupę bei dalyvauti kitose mūsų diskusijose ir konkursuose. Tad nedelsdami prisijunkite prie mūsų, nes čia esate visada laukiami. :)
Sveiki visi Cinema Bizarre gerbėjai! Jūs užsukote į pirmąjį ir didžiausią Cinema Bizarre gerbėjų forumą visoje Lietuvoje, kuriame galėsite sužinoti viską apie šią grupę bei dalyvauti kitose mūsų diskusijose ir konkursuose. Tad nedelsdami prisijunkite prie mūsų, nes čia esate visada laukiami. :)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

'to change the world, go change yourself.' yu


 

 Miss_Ugne: aš nemoku patylėti

Go down 
3 posters
AutoriusPranešimas
Padraika
bizoku administratorė
Padraika


Prisijungė : 2008-10-27
Pranešimų skaičius : 1518

Miss_Ugne: aš nemoku patylėti Empty
RašytiTemos pavadinimas: Miss_Ugne: aš nemoku patylėti   Miss_Ugne: aš nemoku patylėti Icon_minitimeTr. 08 17 2011, 03:17

Miss_Ugne: aš nemoku patylėti 262437_234486676588589_163218547048736_574255_1664110_n

Laura: Ugnė – vardas, tinkantis žmogui su dideliu temperametu. Kaip apibūdintum savo charakterį?

Ugnė: Daug kartų galvojau apie savo charakterį: esu užsispyrusi, bet tikrai tarp manęs ir kitų žmonių įtemptų santykių nebūna..Tegul sprendžia kiti kokia aš esu. ;]

Laura: Dažnai pasikliauni kitų nuomone?

Ugnė: Jeigu žmogumi pasitikiu, tai taip.

Laura: Ko reikia, kad imtum juo pasitikėti?

Ugnė: Tai laiko klausimas, jeigu jauti, kad žmogui gali išsipasakoti ir jis tau yra atviras, aš juo pasitikiu, žinoma, būna veidmainių, todėl reikia būti atsargiam. Aš labai atsargiai renkuosi draugus.

Laura: Vegetare buvai 3 kartus. Kodėl tiek daug ir taip nesėkmingai?

Ugnė: Nuo pat mažų dienų aš "streikavau" ir vengiau mėsos valgymo. Truputi paaugusi nutariau tapti vegetare. Pirmuosius du kartus pati neištvėriau ir pradėjau valgyti mėsą, o trečiajį, kada jau beveik visus metus nevalgiau mėsos, buvau jau atpratusi ir nė minties, nei noro nebuvo valgyti gyvuliškos kilmės maisto, paskutinėmis dienomis man būdavo labai blogą, pradėjo trupėti kaulai - lūžo koja, gydytojas pareiškė, jog trūksta medžiagų, kurių suteikia mėsa, taigi, tėvai mane ėmė versti bent kartą per savaitę vartoti mėsą.Gaila, bet teks sulaukti pilnametystės, kada galėsiu rinktis, ką daryti, o ką ne.

Laura: Apibūdini save kaip anime ir manga auką. Kuo tai pasireiškia?

Ugnė: Kiauras dienas manęs neatplėši nuo kompiuterio - žiūriu anime, o jeigu neturiu galimybės žiūrėti anime, arba turiu kur nors išvykti, mano kelioninėje kuprinėje tikrai rasite Mangos. :>

Laura: Koks anime ir kokia manga tau patinko labiausiai? Gal Cosplay'ini?

Ugnė: Mano mėgstamiausia anime būtų "Sailormoon" ;D Gal dėl to, kad su šiuo animaciniu filmuku užaugau.. Šiuo metu mane patraukė "Durarara". Na o mėgstamiausia Manga - "Persikė" - "Peach Fuzz". Knyga atrodo vaikiška, bet man miela širdžiai: skaitau ir vis randu naujų bei įdomių detalių. Apie Cosplay'inimą..Tai mano viena iš svajonių: planuoju kada nors nuvykti į Klaipėdos Japan club'o cosplay renginį, bet gaila nėra su kuo. :/

Laura: Galbūt intensyviau domiesi ir Japonijos kultūra?

Apie kultūrą.. Tiesą pasakius - nelabai. Kas labiau iš jų pusės mane traukia - J-Rock'as.

Laura: Ar turi žalingų įpročių? Jei taip, kokie jie?

Ugnė: Jeigu kalbėti apie rūkimą ir gėrimą - tai tikrai ne.

Laura: Nebūtinai alkoholis ir tabakas. Kaip kokie nors kiti įpročiai, kurių norėtum atsisakyti?

Ugnė: Pagrindinis mano kvailas įprotis - tai nosies kišimas ten kur nereikėtų. Visada prisiverdu košės, tada būna labai nemalonu - aš nemoku patylėti.

Laura: Kaip susidomėjai Cinema Bizarre? Kas pirmiausia atkreipė tavo dėmesį?

Ugnė: Pamačiau jų nuotraukas Facebook'e, žinoma, pirma atkreipiau dėmesį į išvaizdą, po to susidomėjau jų muzika - man ji patiko. :]

Laura: Kokia Cinema Bizarre daina tau patinka labiausiai? Ką ji simbolizuoja?

Ugnė: The Way We Are. Man ši daina reiškia labai daug, ji tarytum paskatinimas būti savimi, nepasiduoti kitų įtakai, niekas mūsų nepakeis.

Laura: Ką tau reiškia ar simbolizuoja kiekvienas grupės narys?

Ugnė: Kiekvienas CB narys man yra labai svarbus, jie skatina mane nebijoti būti savimi, jeigu ne Yu ir Kiro aš dabar nesiruoščiau pradėti groti gitara, jeigu ne Shin - aš būčiau nepamėgusi bugnų trankesio, jeigu ne Luminor ir Rom3o aš dabar nebandyčiau groti pianinu.

Laura: Palinkėjimas BIZOKU.

Ugnė: Nesu puiki palinkėjimų rašytoja.. Keli žodžiai : Keep The Cinema Bizarre Pride Alive! Tegul Cinema Bizarre išlieka Bizokiečių širdyje dar ilgam - kartu męs galime viską!
Atgal į viršų Go down
Helena
BIZOKU narys
Helena


Prisijungė : 2010-06-25
Location : Battery City, Zone 6, California
Age : 29
Pranešimų skaičius : 425
Mėgstamiausias CB narys : Strify

Miss_Ugne: aš nemoku patylėti Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miss_Ugne: aš nemoku patylėti   Miss_Ugne: aš nemoku patylėti Icon_minitimeTr. 08 17 2011, 03:45

Holy crap, vat dėl vegetarizmo tai tu mane išgasdinai.. O___________O negi jokių vitaminų nevalgei? :O

Bet Bieber'is... Ugne, Ugne.. Ir dar Montana! Baisu :'DD
Atgal į viršų Go down
http://www.itskilljoything.tumblr.com
Miss_Ugne
BIZOKU narys



Prisijungė : 2011-04-30
Pranešimų skaičius : 946

Miss_Ugne: aš nemoku patylėti Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miss_Ugne: aš nemoku patylėti   Miss_Ugne: aš nemoku patylėti Icon_minitimeTr. 08 17 2011, 16:02

Helena rašo:
negi jokių vitaminų nevalgei? :O


Vartojau,bet matai nėr naudos :D
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Miss_Ugne: aš nemoku patylėti Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miss_Ugne: aš nemoku patylėti   Miss_Ugne: aš nemoku patylėti Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Miss_Ugne: aš nemoku patylėti
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: BIZOKU :: Projektas : interviu (2)-
Pereiti į: