Sveiki visi Cinema Bizarre gerbėjai! Jūs užsukote į pirmąjį ir didžiausią Cinema Bizarre gerbėjų forumą visoje Lietuvoje, kuriame galėsite sužinoti viską apie šią grupę bei dalyvauti kitose mūsų diskusijose ir konkursuose. Tad nedelsdami prisijunkite prie mūsų, nes čia esate visada laukiami. :)
Sveiki visi Cinema Bizarre gerbėjai! Jūs užsukote į pirmąjį ir didžiausią Cinema Bizarre gerbėjų forumą visoje Lietuvoje, kuriame galėsite sužinoti viską apie šią grupę bei dalyvauti kitose mūsų diskusijose ir konkursuose. Tad nedelsdami prisijunkite prie mūsų, nes čia esate visada laukiami. :)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

'to change the world, go change yourself.' yu


 

 anarchist.

Go down 
5 posters
AutoriusPranešimas
Fallen.
BIZOKU narys
Fallen.


Prisijungė : 2011-05-28
Pranešimų skaičius : 25

anarchist. Empty
RašytiTemos pavadinimas: anarchist.   anarchist. Icon_minitimeSk. 06 12 2011, 03:42

Atgal į viršų Go down
Ra2g@
BIZOKU narys
Ra2g@


Prisijungė : 2010-02-24
Location : Ignalina
Age : 27
Pranešimų skaičius : 522
Mėgstamiausias CB narys : Strify,Yu

anarchist. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: anarchist.   anarchist. Icon_minitimeSk. 06 12 2011, 04:46

Blondee ;D
bet tai kaaai auskarū ;D
Graži :)
Atgal į viršų Go down
https://www.facebook.com/Shinny.ninja
Miss_Ugne
BIZOKU narys



Prisijungė : 2011-04-30
Pranešimų skaičius : 946

anarchist. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: anarchist.   anarchist. Icon_minitimeSk. 06 12 2011, 17:40

Graži ;]

Labai skauda,kai į lūpą auskarą veria? 0.o
Atgal į viršų Go down
Fallen.
BIZOKU narys
Fallen.


Prisijungė : 2011-05-28
Pranešimų skaičius : 25

anarchist. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: anarchist.   anarchist. Icon_minitimeSk. 06 12 2011, 20:00

Ra2g@, na auskarų pas mane iš ties nemažai ir čia tikrai visų nesimato. :D dėkutis.^^
Miss_Ugne, ačiū. Visai neskauda. Kad ir kiek jau tų auskariukų turiu, niekur neskaudėjo. Aišku, priklauso ar vertis ketini salone ar namų sąlygomis, bet šiaip ar taip tai nėra skausminga. :3
Atgal į viršų Go down
Helena
BIZOKU narys
Helena


Prisijungė : 2010-06-25
Location : Battery City, Zone 6, California
Age : 29
Pranešimų skaičius : 425
Mėgstamiausias CB narys : Strify

anarchist. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: anarchist.   anarchist. Icon_minitimeSk. 06 12 2011, 20:46

WoW, girl. pavydėtina išvaizda. oh, kad aš galėčiau ką noriu su savimi daryt. :D

P.S. o man žvėriškai skaudėjo kai į lūpą auskarą vėrė.. :S
Atgal į viršų Go down
http://www.itskilljoything.tumblr.com
Fallen.
BIZOKU narys
Fallen.


Prisijungė : 2011-05-28
Pranešimų skaičius : 25

anarchist. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: anarchist.   anarchist. Icon_minitimeSk. 06 12 2011, 21:08

Helena, tėvai neleidžia? Maniškiems irgi tai labai nepatinka, bet aš maištaut pradėjau ne vien dėl to, kad tokia išvaizda yra man priimtina. Iš pradžių tai buvo lyg kerštas tėvams po išsikraustymo į užsienį.. dėl auskaro, tai gal blogai užmarino lūpą tavo? ;o Salone vėreis?
Atgal į viršų Go down
Helena
BIZOKU narys
Helena


Prisijungė : 2010-06-25
Location : Battery City, Zone 6, California
Age : 29
Pranešimų skaičius : 425
Mėgstamiausias CB narys : Strify

anarchist. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: anarchist.   anarchist. Icon_minitimeSk. 06 12 2011, 22:08

Taip, tėvai neleidžia (tiksliau tik mama, tėtis ne apie viską informuotas >:D) ir tik dėl to, kad tai liečia pinigus. Visus auskarus (liežuvį, lūpą, ausis) vėriausi už savo pinigus, tai šiaip taip nusileido. Tačiau vėl maištausiu greitu metu. >:D

Vėriausi salone, nešaldė, kreivai įvėrė ir labai skaudėjo, nes iš pirmo kažkaip pradūrė puse lūpos, paklausė ar viskas ok, atsakiau, kad taip ir tada jau galutinai pravėrė. Dėl tokio š negaliu rasti tinkamo auskaro žiedelio. Visi per dideli. ¬_¬
Atgal į viršų Go down
http://www.itskilljoything.tumblr.com
Fallen.
BIZOKU narys
Fallen.


Prisijungė : 2011-05-28
Pranešimų skaičius : 25

anarchist. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: anarchist.   anarchist. Icon_minitimeAntr. 06 14 2011, 22:26

Oh my god, tai kas čia per salonas, jei taip veria? Kitą syk geriau įversiu aš tau pati. :DD
Atgal į viršų Go down
Helena
BIZOKU narys
Helena


Prisijungė : 2010-06-25
Location : Battery City, Zone 6, California
Age : 29
Pranešimų skaičius : 425
Mėgstamiausias CB narys : Strify

anarchist. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: anarchist.   anarchist. Icon_minitimeAntr. 06 14 2011, 22:36

Fallen. rašo:
Oh my god, tai kas čia per salonas, jei taip veria? Kitą syk geriau įversiu aš tau pati. :DD

Drakono Ženklas. Šiaip neblogas salonas, viskas taip oficialu ir švaru, tik man taip nenusikilo. (iš karto persiprašau už reklamą) :D kai liežuvį vėrė tai viskas čiki buvo. :>

YAY! Oj, man daug skylučių reikės. :DD

O veri auskarus šiaip ar siesi su profesija? :>
Atgal į viršų Go down
http://www.itskilljoything.tumblr.com
Fallen.
BIZOKU narys
Fallen.


Prisijungė : 2011-05-28
Pranešimų skaičius : 25

anarchist. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: anarchist.   anarchist. Icon_minitimeAntr. 06 14 2011, 23:19

Drakono ženklas šiaip neblogas, bet ne tau vienai jau komplikacijų su juo buvo..
Oi ne, šiaip veriu. Liečiant specialybes tai turbūt būsiu šokėja, nes man taip labai patinka ir šokdama jaučiuosi tiesiog savimi. ^^
Atgal į viršų Go down
ielė
moderatorė
ielė


Prisijungė : 2009-06-14
Age : 27
Pranešimų skaičius : 1600
Mėgstamiausias CB narys : strify!

anarchist. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: anarchist.   anarchist. Icon_minitimePen. 06 24 2011, 04:44

antra nuotrauka - pasakiška!
tavo veido bruožai labai mieli^^
Atgal į viršų Go down
http://aviukaimekena.blogspot.com/
Sponsored content





anarchist. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: anarchist.   anarchist. Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
anarchist.
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Fans :: Nuotraukų galerijos-
Pereiti į: