Sveiki visi Cinema Bizarre gerbėjai! Jūs užsukote į pirmąjį ir didžiausią Cinema Bizarre gerbėjų forumą visoje Lietuvoje, kuriame galėsite sužinoti viską apie šią grupę bei dalyvauti kitose mūsų diskusijose ir konkursuose. Tad nedelsdami prisijunkite prie mūsų, nes čia esate visada laukiami. :)
Sveiki visi Cinema Bizarre gerbėjai! Jūs užsukote į pirmąjį ir didžiausią Cinema Bizarre gerbėjų forumą visoje Lietuvoje, kuriame galėsite sužinoti viską apie šią grupę bei dalyvauti kitose mūsų diskusijose ir konkursuose. Tad nedelsdami prisijunkite prie mūsų, nes čia esate visada laukiami. :)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

'to change the world, go change yourself.' yu


 

 pastabos

Go down 
+7
CBizarre
Yumina.
MaNiaaKyTe
Ki_Ai
bizariuke
kagremeu
Padraika
11 posters
AutoriusPranešimas
Padraika
bizoku administratorė
Padraika


Prisijungė : 2008-10-27
Pranešimų skaičius : 1518

pastabos Empty
RašytiTemos pavadinimas: pastabos   pastabos Icon_minitimeSk. 12 26 2010, 00:26

visos jūsų pastabos apie kalėdinį bizoku projektą "slapto draugo beieškant".
gerovės, negerovės, priekaištai ir džiaugsmai. : )
Atgal į viršų Go down
kagremeu
BIZOKU narys
kagremeu


Prisijungė : 2009-05-30
Age : 29
Pranešimų skaičius : 189

pastabos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: pastabos   pastabos Icon_minitimeSk. 12 26 2010, 03:43

Gerai, aš pirma ^^

Tai va, mano angeliukas buvo nuostabų nuostabiausias! Labai džiaugiuosi, kad išdrįsau sudalyvauti "slapto draugo beieškant". Dėmesio gavau daugiau nei tikėjausi! Tikrai nuostabus mėnesis buvo bendraujant su Juki. Man vis tiek bus keista į ją kreiptis dafne. Galiu jai tik padėkoti ir nusiųsti šiltą apkabinimą ;D Už tokį didelį rūpestį, nes pamiršta tai jau tikrai nebuvau.

O priekaištai tai ne tik tiems, kurie pamiršo savo globotinius, bet ir tiems, kurie pamiršo savo angelus. Gėda jiems turėtų būti. Bet kokiu atveju, jie tikriausiai nė nepamatys šito.

Taigi, sakau ačiū !
Atgal į viršų Go down
bizariuke
BIZOKU narys
bizariuke


Prisijungė : 2009-06-29
Pranešimų skaičius : 659
Mėgstamiausias CB narys : Strify

pastabos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: pastabos   pastabos Icon_minitimeSk. 12 26 2010, 03:57

Oky,aš antra :) Taigi,savo angeliuku esu begalo patenkinta :) Labai labai :) Kaip ir KaGrEmEu,begalo džiaugiuos,kad išdrįsau sudalyvaut šiam smagiam projektuke :) Norėčiau labai labai šiltai,bei kalėdiškai apkabint ne tik savo angeliuką,bet ir tuos žmogeliukus,kurie rengė šį smagų užsiėmimą :) Beabejo ir visus forumiečius :) Pretenzijų neturiu,išskyrus tokius,kuriuos jau paminėjo aukščiau rašęs žmogeliukas :)
Taigi,viskuom esu labai patenkinta :) ir tariu didelį didelį AČIŪ!!!!^_^
Atgal į viršų Go down
Ki_Ai
BIZOKU narys
Ki_Ai


Prisijungė : 2008-08-22
Location : Alytus
Age : 27
Pranešimų skaičius : 277

pastabos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: pastabos   pastabos Icon_minitimeSk. 12 26 2010, 04:50

Tai vat ir aš pasireikšiu :)
Šiaip labai džiaugiuosi, kad antrus metus dalyvavau angelavime. Kiek pastebėjau šiemet taip pat buvo be galo šaunių angeliukų. Dar norėčiau pasidžiaugti savo globotine, kuri buvo tikrai nuostabi.
Na žinoma teko kai kam ir nusivilti savo angeliukais (pavyzdžiui man), bet manau, kad visada būna pateisinama priežastis viskam.
O šiaip labai AČIŪ visiems kurie prisidėjo prie šio projekto :D
Atgal į viršų Go down
MaNiaaKyTe
bizoku prezidentė
MaNiaaKyTe


Prisijungė : 2008-02-19
Location : new york
Age : 37
Pranešimų skaičius : 845

pastabos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: pastabos   pastabos Icon_minitimeSk. 12 26 2010, 05:54

AČIŪ TAU LILLY (RAMINTUK!)! tu tikrai pati geriausia, šilčiausia, ausia, ausia, ausia.
dėkui už puikų adventą.
Atgal į viršų Go down
Yumina.
BIZOKU narys
Yumina.


Prisijungė : 2009-09-02
Location : Vilnius, Lithuania
Pranešimų skaičius : 1344

pastabos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: pastabos   pastabos Icon_minitimeSk. 12 26 2010, 15:51

Buvo liūdna žiūrėti į temas, kuriose angelas kalbasi vienas, išvis dingsta parašęs vos vieną laiškelį ar matyti, kad ne visi džiaugiasi tuo, ką gavo, nes savo mažytę pareigą atlieka labai atsainiai. Tačiau buvo labai džiugu matyti temas, kuriose puslapiai vis auga ir auga, ir nei angelai, nei globotiniai vienas kito nepalieka ir labai šiltai bendrauja. Respect jums, žmonės! :D
Atgal į viršų Go down
http://photoslikecocaine.blogspot.com/
CBizarre
BIZOKU narys
CBizarre


Prisijungė : 2009-05-25
Location : Kaunas
Pranešimų skaičius : 330
Mėgstamiausias CB narys : Visi.

pastabos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: pastabos   pastabos Icon_minitimeSk. 12 26 2010, 22:17

Noriu padėkoti Disai, už tai, kad buvo puikus angeliukas, tikrai esu labai patenkinta :)
Kaip ir kiekvienais metais, taip ir šiais pasitaikė žmonių, kurie nenoriai bendravo su savo angelu ar globotiniu, bet, matyt, to jau neišvengsi. Nors, aišku, būtų puiku, kad kiekvienas prieš žaidimo pradžią dar rimčiau apsvarstytų tai, ar tikrai nori ir gali jame dalyvauti.
Na ir žinoma, labai ačiū mūsų Šaltučiui už rūpestį, pagalbą ir visą kitą!
Atgal į viršų Go down
ielė
moderatorė
ielė


Prisijungė : 2009-06-14
Age : 27
Pranešimų skaičius : 1600
Mėgstamiausias CB narys : strify!

pastabos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: pastabos   pastabos Icon_minitimeSk. 12 26 2010, 23:02

mano angelas buvo tiesiog tobulas. tikrai!
didžiausi šio projekto pliusai yra tai, kad gali susipažinti su naujais žmonėmis arba dar geriau pažinti rodos ir taip jau pažįstamus. atsiverti nežinant kam ir pasitikėti. b eto tai tikrai suteikė smagią kalėdinę nuotaiką, o kartu tai mažoje dėžutėje didelė dovana - draugas.
but, buvo ir blogoji pusė, kuri nuvylė kitus, bet kam apie tai?
viskas buvo pasakiška. būtų smagu, surengti daugiau tokių pažinimui projektų.
kas be ko - laura šaunuolė.
tai kaip kalėdų seneliui:
ačiū ačiū ačiū, laurai!
Atgal į viršų Go down
http://aviukaimekena.blogspot.com/
Donata*
BIZOKU narys
Donata*


Prisijungė : 2010-06-19
Location : Ukmergė, Lithuania
Age : 29
Pranešimų skaičius : 633
Mėgstamiausias CB narys : Strify

pastabos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: pastabos   pastabos Icon_minitimePir. 12 27 2010, 00:07

Labai noriu padėkoti savo angelui, kuris buvo nuostabus. Ačiū Brigitai už tai, kad taip nuoširdžiai globojo mane ^^
Manau, kad projektas buvo puikus ir kad galėtume tokius rengti dar dažniau :) Žinoma, visada pasitaiko, kad žmonės neranda laiko parašyti savo globotiniams ar globotiniai neatrašo angelams, bet, kaip jau CBizarre rašė, kiekvienas prieš dalyvaudamas projekte turėtų tai apsvarstyti ir nuspręsti, ar spės viską atlikti laiku. Bet, kiek mačiau, dauguma angelų šauniai atliko savo pareigas :)
Ir ačiū Laurai už tai, kad surengė šį projektą ir rūpinosi visais angelais ir globotiniais ^^
Atgal į viršų Go down
http://www.donatospasaulis.blogspot.com
adiaV
BIZOKU narys
adiaV


Prisijungė : 2008-12-04
Location : Ignalina
Age : 30
Pranešimų skaičius : 102

pastabos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: pastabos   pastabos Icon_minitimeAntr. 12 28 2010, 18:21

Buvo nuostabus projektas!
Turėjau nuoširdžią, puikią globotinę. Lyg būtų būtent man skirta.
Taip pat dėkoju savo Angeliukui.
Atgal į viršų Go down
LM.C*IS*LOVE
BIZOKU narys
LM.C*IS*LOVE


Prisijungė : 2010-11-22
Location : Japonija, Tokijas, Shinjuku-ku raj.
Age : 27
Pranešimų skaičius : 341
Mėgstamiausias CB narys : Shin/Yu

pastabos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: pastabos   pastabos Icon_minitimeAntr. 12 28 2010, 19:28

as tau irgi noriu padekoti, kad buvajj pujkus globotinis,
nors ir dingdavaj (:
bet vjskas praejo pujkej tad aciu tau (:
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





pastabos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: pastabos   pastabos Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
pastabos
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Archyvas :: Slapto draugo beieškant-
Pereiti į: