Sveiki visi Cinema Bizarre gerbėjai! Jūs užsukote į pirmąjį ir didžiausią Cinema Bizarre gerbėjų forumą visoje Lietuvoje, kuriame galėsite sužinoti viską apie šią grupę bei dalyvauti kitose mūsų diskusijose ir konkursuose. Tad nedelsdami prisijunkite prie mūsų, nes čia esate visada laukiami. :)
Sveiki visi Cinema Bizarre gerbėjai! Jūs užsukote į pirmąjį ir didžiausią Cinema Bizarre gerbėjų forumą visoje Lietuvoje, kuriame galėsite sužinoti viską apie šią grupę bei dalyvauti kitose mūsų diskusijose ir konkursuose. Tad nedelsdami prisijunkite prie mūsų, nes čia esate visada laukiami. :)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

'to change the world, go change yourself.' yu


 

 Rekomendacijos.

Go down 
5 posters
AutoriusPranešimas
donamoda
moderatorė
donamoda


Prisijungė : 2008-10-28
Location : Panevezys
Age : 31
Pranešimų skaičius : 969
Mėgstamiausias CB narys : nesakyysiu

Rekomendacijos. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Rekomendacijos.   Rekomendacijos. Icon_minitimePir. 12 06 2010, 02:14

Ši tema yra tiems, kurie nori išrinkti geriausius kuo objektyviau, bet jaučia, kad
perskaitytų Fan Fictiuon ar oneshot kiekis dar nėra toks didelis, kad galėtumėte spręsti.
ir tiems, kurie mato, jog kai kurie iš tiesų geri autoriai lieka užmiršti ir nori patarti dar nepareiškusiems savo
nuomonės BIZOKIEČIAMS patarti ką reikėtų paskaityti.

Prašom. Tai vieta jūsų rekomendacijoms.
Atgal į viršų Go down
donamoda
moderatorė
donamoda


Prisijungė : 2008-10-28
Location : Panevezys
Age : 31
Pranešimų skaičius : 969
Mėgstamiausias CB narys : nesakyysiu

Rekomendacijos. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rekomendacijos.   Rekomendacijos. Icon_minitimePir. 12 06 2010, 02:24

Taigi, užvedžiau šitą temą, tai pati ir pradedu :)

Manau, kad nepelnytai užmiršta yra puiki mūsų forumo autorė h3llo.
Jos parašyti Fan fiction "23:59. Penki iš tūkstančių." bei "Žibėk žibėk žvaigždute..."
man pačiai buvo labai įsimintini ir tiesiog kitokie. Deja, ji visada turėdavo mažiau skaitytojų,
nei kokia nors komedija apie Fyfos Strify gyvenimą, galbūt dėl to, kad jos kūriniai yra žymiai
gilesni. Taigi, patariu visoms dar neskaičiusioms užmesti akį į jos FF. Ne tik dėl balsavimo,
bet ir dėl gero pasiskaitymo.

Dar vienas dalykas naujesniems mūsų forumo nariams:
Kai jūsų dar čia nebuvo mes turėjom nuostabių žmonių savo tarpe: Simą ir Integrą.
Simos parašytas "Forever or never" yra kelių dalių, ir šis kūrinys yra vienas iš juokingiausių,
kokius aš pati prisimenu :)
O dėl Integros, kaip apskritai ypač talentingo žmogaus, manau nei vienas nedrįstų man paprieštarauti,
tai ji parašė ne tik NUMB bet ir daugiau nuostabių FF (neneigiu, NUMB yra iš tiesų ypatingas, bet verta atkreipti dėmesį ir į kutus jos darbus.) taip pat ir į jos parašytus oneshot.

tikiuosi pravers :)
Atgal į viršų Go down
bizariuke
BIZOKU narys
bizariuke


Prisijungė : 2009-06-29
Pranešimų skaičius : 659
Mėgstamiausias CB narys : Strify

Rekomendacijos. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rekomendacijos.   Rekomendacijos. Icon_minitimePir. 12 06 2010, 02:37

Išties pravertė :) O galėčiau sužinot: Simos "Forever or never" kurioje vietoje forume yra?Ieškojau,bet matyt būsiu praleidus pro akis :)
Atgal į viršų Go down
donamoda
moderatorė
donamoda


Prisijungė : 2008-10-28
Location : Panevezys
Age : 31
Pranešimų skaičius : 969
Mėgstamiausias CB narys : nesakyysiu

Rekomendacijos. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rekomendacijos.   Rekomendacijos. Icon_minitimePir. 12 06 2010, 02:49

Pasidomėsiu. Tuėrtų Digma žinoti, kur jis dingęs.
Atgal į viršų Go down
Juode.
BIZOKU narys
Juode.


Prisijungė : 2008-08-09
Location : Vilnius
Age : 29
Pranešimų skaičius : 546

Rekomendacijos. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rekomendacijos.   Rekomendacijos. Icon_minitimePir. 12 06 2010, 04:00

Geriausia rekomendacija pasiknist archyvuose ir 2009-2008 metų kūriniuose.
Tai suteiks tikrai daug emocijų :)

O be to dar ir pažins labiau visus visus.
Kas be ko ten glūdi daugybė gerų Integros,Digmos,Donatos,Simos,Gabijos ir kitų narių kūrinių.
Atgal į viršų Go down
Padraika
bizoku administratorė
Padraika


Prisijungė : 2008-10-27
Pranešimų skaičius : 1518

Rekomendacijos. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rekomendacijos.   Rekomendacijos. Icon_minitimeKv. 01 06 2011, 05:34

geriausia, ką esu skaičiusi:

britnės "meilė gimusi dešimtajame aukšte" ir "meilė gimusi dešimtajame aukšte 2".
donamodos "ignis", "aero moon'a", "išpažintis. mano metai".
h3llo. "žibėk žibėk, žvaigždute".
maniaakytes "fashion", "pirmas kartas".
victorios "nemylimi".
integros "numb".
bet kurį ielės. kūrinį.
Atgal į viršų Go down
april
full time dreamer
april


Prisijungė : 2009-02-10
Location : Panevėžys
Age : 29
Pranešimų skaičius : 1965

Rekomendacijos. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rekomendacijos.   Rekomendacijos. Icon_minitimeKv. 01 06 2011, 06:05

Kiek bandžiau atsiminti, nuo to laiko, kai esu čia, man labiausiai įsiminė Maniaakytės "Fashion", Integros "Numb" ir Donamodos "Išpažintis. Mano metai" tačiau adatukės ir ielės darbai taip pat verti dėmesio. :)
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Rekomendacijos. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rekomendacijos.   Rekomendacijos. Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Rekomendacijos.
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Forum :: geriausio visų laikų fan fiction ir one-shoto rinkimai!-
Pereiti į: