Sveiki visi Cinema Bizarre gerbėjai! Jūs užsukote į pirmąjį ir didžiausią Cinema Bizarre gerbėjų forumą visoje Lietuvoje, kuriame galėsite sužinoti viską apie šią grupę bei dalyvauti kitose mūsų diskusijose ir konkursuose. Tad nedelsdami prisijunkite prie mūsų, nes čia esate visada laukiami. :)
Sveiki visi Cinema Bizarre gerbėjai! Jūs užsukote į pirmąjį ir didžiausią Cinema Bizarre gerbėjų forumą visoje Lietuvoje, kuriame galėsite sužinoti viską apie šią grupę bei dalyvauti kitose mūsų diskusijose ir konkursuose. Tad nedelsdami prisijunkite prie mūsų, nes čia esate visada laukiami. :)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

'to change the world, go change yourself.' yu


 

 Tau, Ki_Ai!

Go down 
2 posters
AutoriusPranešimas
Ki_Ai/Angeliukas
BIZOKU narys
Ki_Ai/Angeliukas


Prisijungė : 2010-12-02
Pranešimų skaičius : 2

Tau, Ki_Ai! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Tau, Ki_Ai!   Tau, Ki_Ai! Icon_minitimeKv. 12 02 2010, 04:29

Tau, Ki_Ai! 134349
Labas, Ki_Ai! Kadangi esu tavo angelas sargas, manau galėsiu kreptis į tave vardu, kai tik tu man jį pasakysi. :)
Taigi susipažinkim, kuo tu vardu?
Vat, aš visą adventą iki pat Kalėdų stengsiuos, kad tau būtų linksma ir kiekvieną dieną džiuginsiu (na bent jau stengsiuosi) tave pradžiuginti. Nenorėdama būti tradiciniu ir banaliu angelu stengsiuosi kiekvieną dieną suteikti tau daugiau nei trumpas Kalėdinos eilėraštukas.
Na, kolkas iki, nuo rytojaus pradėsim kartu kiekvieną dieną laukti Kalėdų Tau, Ki_Ai! 895504
Atgal į viršų Go down
Ki_Ai
BIZOKU narys
Ki_Ai


Prisijungė : 2008-08-22
Location : Alytus
Age : 27
Pranešimų skaičius : 277

Tau, Ki_Ai! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tau, Ki_Ai!   Tau, Ki_Ai! Icon_minitimeKv. 12 02 2010, 23:03

Labas !!
Mano vardas Diana :D
Labai džiaugiuosi, kad kartu lauksim Kalėdų :D Tikiu, kad bus labai labai labai linksma (:

Myliu , bučiuoju :D
Atgal į viršų Go down
Ki_Ai/Angeliukas
BIZOKU narys
Ki_Ai/Angeliukas


Prisijungė : 2010-12-02
Pranešimų skaičius : 2

Tau, Ki_Ai! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tau, Ki_Ai!   Tau, Ki_Ai! Icon_minitimeŠt. 12 04 2010, 15:56

Labas ir atsiprašau už vėlavimą, buvau tikrai labai labai užsiėmusi. Na, žinai, angeliški darbai, įtempta savaitė ir panašiai... Kaip tu laikaisi, Diana? Tau, Ki_Ai! 195891
Mes visi čia danguje džiaugiamės, nes pagaliau atėjo šeštadienis, ir jis toks nuostabiai gražus, visur aplinkui balta, visur tiesiog tvyro Kalėdų kvapas, o pati ar mėgsti Kalėdas?
Pas mus danguje dabar kaip tik darbo metas, visi ruošiamės Kalėdom ir stengiamės šventes gražesnes padaryti jums, žemės gyventojai.
Ką pati veiksi šį savaitgalį,ar labai šalta pas jus žemėje? Tau, Ki_Ai! 134349
Su didele meile, Tavo Angelas Tau, Ki_Ai! 134166

Tau, Ki_Ai! Christmasgraphics10
Atgal į viršų Go down
Ki_Ai
BIZOKU narys
Ki_Ai


Prisijungė : 2008-08-22
Location : Alytus
Age : 27
Pranešimų skaičius : 277

Tau, Ki_Ai! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tau, Ki_Ai!   Tau, Ki_Ai! Icon_minitimeAntr. 12 07 2010, 02:37

Labas angelėli <3

Savaitgalį praleidau fantastiškai, aišku tai atsipirko nedidele trauma, bet nepaisant visko buvo labai linksma :)
O Tu ką nuveikei per savaitgalį?

Myliu, bučiuoju :)*
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Tau, Ki_Ai! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tau, Ki_Ai!   Tau, Ki_Ai! Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Tau, Ki_Ai!
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Archyvas :: Slapto draugo beieškant-
Pereiti į: