Sveiki visi Cinema Bizarre gerbėjai! Jūs užsukote į pirmąjį ir didžiausią Cinema Bizarre gerbėjų forumą visoje Lietuvoje, kuriame galėsite sužinoti viską apie šią grupę bei dalyvauti kitose mūsų diskusijose ir konkursuose. Tad nedelsdami prisijunkite prie mūsų, nes čia esate visada laukiami. :)
Sveiki visi Cinema Bizarre gerbėjai! Jūs užsukote į pirmąjį ir didžiausią Cinema Bizarre gerbėjų forumą visoje Lietuvoje, kuriame galėsite sužinoti viską apie šią grupę bei dalyvauti kitose mūsų diskusijose ir konkursuose. Tad nedelsdami prisijunkite prie mūsų, nes čia esate visada laukiami. :)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

'to change the world, go change yourself.' yu


 

 Baby, it's cold outside (CBizarre kampelis)

Go down 
3 posters
AutoriusPranešimas
~cbizarre~little_angel
BIZOKU narys
~cbizarre~little_angel


Prisijungė : 2010-12-02
Pranešimų skaičius : 12

Baby, it's cold outside (CBizarre kampelis) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Baby, it's cold outside (CBizarre kampelis)   Baby, it's cold outside (CBizarre kampelis) Icon_minitimeKv. 12 02 2010, 02:36

Baby, it's cold outside (CBizarre kampelis) Fghhffgdg
Labas CBizarre! O štai ir aš, tavo mažasis angelėlis, su kuriuo tu bendrausi šiuo snieguotu metu. Baby, it's cold outside (CBizarre kampelis) 940288
Stengsiuosi, kaip tik sugebėsiu, kad pakelčiau tau nuotaiką, patarčiau ar padėčiau (kreipkis, jei prireiks ;))
Būtų labai malonu sužinoti ką nors apie tave. Ką mėgsti, ko ne... Viską viską Baby, it's cold outside (CBizarre kampelis) 130821

Man gali pasakoti viską, kas tik ant širdelės guli... Baby, it's cold outside (CBizarre kampelis) 1014

O aš apie save daug nepasakosiu, tik pasakysiu, kad nesu labai labai romantiškas angelėlis, tad nusiteik, laiką su manimi leisti linksmai ir smagiai. Baby, it's cold outside (CBizarre kampelis) 91669

Tai va. Pradžiai paruošiau tau iššūkį. ( http://resources.kaboose.com/games/arctic-antics.html )
Patikrinsiu tavo reakciją, kuri ypač reikalinga, tamsiu paros metu ir kai aplink slidūs takeliai. Baby, it's cold outside (CBizarre kampelis) 682356


P.S. Šiandien pirmoji gruodžio diena, tad sveikinu su ŽIEMA!! Baby, it's cold outside (CBizarre kampelis) 1014

su meile, pūkė... ;]*
Atgal į viršų Go down
CBizarre
BIZOKU narys
CBizarre


Prisijungė : 2009-05-25
Location : Kaunas
Pranešimų skaičius : 330
Mėgstamiausias CB narys : Visi.

Baby, it's cold outside (CBizarre kampelis) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baby, it's cold outside (CBizarre kampelis)   Baby, it's cold outside (CBizarre kampelis) Icon_minitimeKv. 12 02 2010, 03:25

Labas, Angelėli.

Laksčiau vis į forumą, nosį įkišdama pažiūrėti ar neparašei, ir štai, sulaukiau! Taaaip smagu dabar:) nujaučiu, kad būsi geras angelėlis ir manęs nepaliksi vienos laukti Kalėdų , argi ne taip?:)
Hmm, sakai nori sužinoti viską viską apie mane.. Bet kad tu žinotum, kokia tai sunki užduotis! Na, visų pirma, tai esu vardu Dalia, jei kartais nežinotum ;P toliau.. Ką mėgstu? Kalėdas, va, mėgstu:)
Jetau, koks mano angelas rūpestingas! Pagalvoja net apie mano reakcijos greitumą:D manau, kad išlaikiau išbandymą, perėjau į antrą lygį tame žaidime. Toliau žaist labai jau tingėjosi *rausteli*

Ačiū, Pūke, Tave taip pat su pirmąja žiemos diena!
Na ir žinoma, dėkoju už praskaidrintą nuotaiką bei įžiebtą Kalėdinę liepsnelę:)
Iki. <33

Atgal į viršų Go down
~cbizarre~little_angel
BIZOKU narys
~cbizarre~little_angel


Prisijungė : 2010-12-02
Pranešimų skaičius : 12

Baby, it's cold outside (CBizarre kampelis) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baby, it's cold outside (CBizarre kampelis)   Baby, it's cold outside (CBizarre kampelis) Icon_minitimeKv. 12 02 2010, 03:40

Sveika dar kartelį. ;) Man labai malonu susipažinti su tavimi Dalia Baby, it's cold outside (CBizarre kampelis) 940288 Mane gali vadinti tiesiog Pūke. Baby, it's cold outside (CBizarre kampelis) 102225
Išbandymą tikrai išlaikei. *gėda pūkei, nes antro lygio taip ir nepasiekė ;)*
Kadangi man jau laikas skirsti, palieku tave šiandien su šia melodija... Jaukaus ir šilto vakaro Tau, mano globotine ;]



Labanakt, pūkė... ;]
Atgal į viršų Go down
~cbizarre~little_angel
BIZOKU narys
~cbizarre~little_angel


Prisijungė : 2010-12-02
Pranešimų skaičius : 12

Baby, it's cold outside (CBizarre kampelis) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baby, it's cold outside (CBizarre kampelis)   Baby, it's cold outside (CBizarre kampelis) Icon_minitimePen. 12 03 2010, 03:24

Baby, it's cold outside (CBizarre kampelis) 383
Labas mano mieloji globotine... Kaip laikaisi? Kaip dienelė praėjo? Papasakok, kas naujo tavo gyvenimėlyje vyksta? ;))
Žinai, jau antroji žiemos diena. Visur sniegas, šaltukas ir vėjas. O norint nesušalti tokiu žvarbiu oru vertėtų turėti keletą daiktų šalia savęs. Pirmiausia:
*Šiltas kojines (ypač praverčia po ilgo pasivaikščiojimo lauke... ;])
*Karšto vandens (arbatą/kavą/kakavą visi mėgsta ;])
*Šokolado ( jis padeda palaikyti gerą formą tiek fiziškai, tiek morališkai Baby, it's cold outside (CBizarre kampelis) 907604 Baby, it's cold outside (CBizarre kampelis) 159461 )
*Ramios muzikos (kurios galėtum klausyti kai erzina kiekvienas garsas Baby, it's cold outside (CBizarre kampelis) 264338 )
*Įdomią knygą (kuri padėtų stumti nuobodokus vakarus)
*Pliušinį žaisliuką (kuris šildytu tave prieš užmiegant;])
*Ir visų svarbiausia, turėti žmogų/nes, apie kurį/iuos pagalvojus nusišypsotum ir visuomet pasijustum laiminga.)

Tad žiema nebus baisi, jei turėsi visus šiuos daiktus (neskaitant paskutinio punkto ;D), o jei dar neturi, nenusimink, viskas ateina su laiku ir dideliu noru.

Ramaus tau vakaro, Dalia...

~Pūkė~



Atgal į viršų Go down
CBizarre
BIZOKU narys
CBizarre


Prisijungė : 2009-05-25
Location : Kaunas
Pranešimų skaičius : 330
Mėgstamiausias CB narys : Visi.

Baby, it's cold outside (CBizarre kampelis) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baby, it's cold outside (CBizarre kampelis)   Baby, it's cold outside (CBizarre kampelis) Icon_minitimePen. 12 03 2010, 05:31

Labas!^^

Sudarei nuostabų sąrašą:D Tikrai, būtent tų dalykų tereikia, kad Advento laikotarpis praeitų kuo puikiausiai. Labai džiaugiuosi, kad prie kiekvieno sąraše esančio punkto drąsiai galiu išraityti varnelę! Dar, į sąrašiuką derėtų įtraukti ir Tave - mano Angeliuką. Tokį turėti nemažiau svarbu bei labai labai gera.<3

Ši diena prabėgo gerai. Užsitempus šaliką iki ausų ir eidama susigūžus nuo šalčio tikrai paburnojau, kad oras tiesiog "nuostabus" ir norėtųsi šiltesnio. Tačiau grįžus namo, šiltai apsirengus ir išsivirus skanios arbatos, prisėdau ir klausydama ramios muzikos (vienas labai svarbių dalykų iš Tavo sąrašo!) bei žiūrėdama pro langą pagalvojau, kad bet kokiu atveju - myliu žiemą. Jau vien dėl tos nuostabios nuotaikos, kuri tvyro ore artėjant Kalėdoms.. Ehh, nerealus jausmas:D va, dar kiekvieną dieną suku galvą ką padovanoti brangiems žmonėms.. Minčių kartais užplūsta daug ir neblogų, tačiau ne visoms joms lemta išsipildyti ;s na, bet nebekvaršinsiu Tau galvos tokiais dalykais :D
Geriau ir Tu man papasakok ką nors apie save. Man taaaip įdomu! Nieko nepasakei apie save apart to, kad nesi romantiškas angeliukas, nors, beje, aš manau, kad gali būti visoks, Tau vistiek puikiai seksis:)

Ramaus vakaro ir Tau.
Iki, Angelėli.
Atgal į viršų Go down
~cbizarre~little_angel
BIZOKU narys
~cbizarre~little_angel


Prisijungė : 2010-12-02
Pranešimų skaičius : 12

Baby, it's cold outside (CBizarre kampelis) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baby, it's cold outside (CBizarre kampelis)   Baby, it's cold outside (CBizarre kampelis) Icon_minitimeŠt. 12 04 2010, 02:05

Sveika Dalia... Džiugu girdėti, kad sąrašiukas jau "gatavas" jei galima taip pasakyti ;]] Labai malonu girdėti, kad toks angelas (nelabai vykęs angelas) sugeba, kažką padaryti teisingai. ;)
Labai džiaugiuosi, kad vakar diena prabėgo gerai. Nes blogos akimirkos dar niekam nieko gero nedavė. Tikiuosi šiandiena buvo ne ką prastesnė... :)

Aš apie save galėčiau pasakyti tiek, kad nesu tas šventumo įsikūnijimas gyvenantis virš visų, danguje. Man tai atrodo kiek per pompastiška. Aš angelas gyvenantis čia, tarp visų... Paprastas ir žemiškas! Kaip jau sakiau, nesu laaaabai romantiškas, bet švelnumą mėgstu. (Jis kartais pasireiškia labai ryškiai, kaip vėliau pastebėsi) Bet dažniau stengiuosi visus, ypač savo globotinę, užkrėsti šypsena ir juoku. Liūdėti ar nuobodžiauti nėra kada.
O jei netyčia apsėdo bloga nuotaika, geriau atsimink tai, kad šiame pasaulyje yra daugybė žmonių (ir ne tik žmonių ;]) kurie gali tau padėti išspausti šypseną net kritiškiausiu atveju.




Gero vakaro... Pūkė ;)
Atgal į viršų Go down
CBizarre
BIZOKU narys
CBizarre


Prisijungė : 2009-05-25
Location : Kaunas
Pranešimų skaičius : 330
Mėgstamiausias CB narys : Visi.

Baby, it's cold outside (CBizarre kampelis) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baby, it's cold outside (CBizarre kampelis)   Baby, it's cold outside (CBizarre kampelis) Icon_minitimeŠt. 12 04 2010, 22:33

Labas, Pūke.
Tu visiškai teisi, liūdėti ar nuobodžiauti nėra kada :) ir kiekvienas Tavo apsilankymas šioje temoje dar labiau mane atitolina nuo to.
Kaip smagu girdėti, kad Tu angelas, kuris egzistuoja tarp mūsų visų ir ne tik sėdi ant debėsėlio krašto stebėdamas pasaulį. Ką gali žinoti, galbūt kažkada jau buvau susidūrusi su Tavimi, dabartiniu savo angeliuku:)
Beje, labai graži daina! ^^ dėkui Tau.

Iki<3
Atgal į viršų Go down
~cbizarre~little_angel
BIZOKU narys
~cbizarre~little_angel


Prisijungė : 2010-12-02
Pranešimų skaičius : 12

Baby, it's cold outside (CBizarre kampelis) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baby, it's cold outside (CBizarre kampelis)   Baby, it's cold outside (CBizarre kampelis) Icon_minitimeŠt. 12 04 2010, 22:58

Baby, it's cold outside (CBizarre kampelis) F9cc377479d3d72116197b636025d336

Labas mano mieliausioji globotine! Kaip laikaisi? Nesušalai šiandien? Kaip dienelė? Noriu žinoti viską, kas dedasi aplink tave. ;]
Smagu, kad patiko daina.
Norėjau paklausti, ar jau žinai ko prašysi Kalėdų Senelio? Žinau, kad buvai gera mergaitė, tad Senelis turėtų neaplenkti ir tavo namų.

Radau tokį eilėraštuką. Nežinau ar tau patiks, bet man jis turi tam tikro žavesio ir užslėptą mintį.

Šią naktį nei vienos žvaigždės
Ir miestas tyli
Žmogus jau niekad nemylės
Bet žmogų myli

Su sniego magiška šviesa
Nutrauksiu stygą
Žvakes užpūsiu. Stos tamsa
Užversiu knygą

(Simas Švitra)


Ką manai? ;]

Lauksiu tavo atsakymo.
Iki.
Pūkė ;]

Atgal į viršų Go down
~cbizarre~little_angel
BIZOKU narys
~cbizarre~little_angel


Prisijungė : 2010-12-02
Pranešimų skaičius : 12

Baby, it's cold outside (CBizarre kampelis) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baby, it's cold outside (CBizarre kampelis)   Baby, it's cold outside (CBizarre kampelis) Icon_minitimeSk. 12 05 2010, 22:48

Baby, it's cold outside (CBizarre kampelis) Cute-angel--hello-t-koni
Sveika mano mieliausioji!
Kaip praleidai dieną? Buvai lauke?
Visur taip balta, lyg cukraus pudros priberta. Ar nebūtų smagu, kristi į tuos baltus patalus už lango ir pasivartyti?
Primintų vaikystę, ar ne?
O kad jau prakalbau apie vaikystę, šį kartą padovanosiu tau trumpą pasaką.
Šilto vakaro tau.

Kartą žmogus seno medžio plyšyje pastebėjo kokoną. Jam bežiūrint, kokonas praplyšo. Žmogus ilgai stebėjo, kaip pro mažą plyšelį stengiasi išlįsti drugelis.

Laikas ėjo, drugelį lyg ir apleido jėgos, o plyšys vis buvo per mažas. Atrodė, kad drugelis padarė viską, ką galėjo, bet jo jėgos išsiveržimui į laisvę buvo per menkos.

Žmogus nusprendė drugeliui padėti: Jis išsitraukė peiliuką ir perpjovė kokoną.

Drugelis tuoj išrėpliojo.Bet jo kūnelis buvo gležnas, jo sparneliai buvo silpni ir neišsivystę. Drugelis juos vos judino.

Žmogus stebėjo toliau, tikėdamasis, kad drugelis tuoj tuoj išskleis sparnus ir nuskris.

Žmogus norėjo padėti, tačiau nežinojo, kad pastangos lendant pro siaurą plyšį plaštakei būtinos. Tik taip jos kraujas iš kūno patenka į sparnus, kad jie galėtų išsiskleisti, kad peteliškė galėtų skristi.

Gyvenimas vertė plaštakę sunkiai veržtis į laisvę, kad ji sutvirtėtų.

Juk ir mums gyvenime kartais labai reikalingos pastangos.

Gyvendami be sunkumų mes nusilptume, nebūtume stiprūs.

O silpni negali skristi…

Aš prašiau stiprybės, o gyvenimas man davė… sunkumus, kad juos įveikdamas tapčiau stiprus.

Aš prašiau išminties, o gyvenimas man davė problemas, kad jas įveikdamas mokyčiausi.

Aš prašiau turtų, o gyvenimas man davė jėgas ir protą, kad galėčiau dirbti.

Aš prašiau sugebėjimo skristi, o gyvenimas man skyrė kliūtis, kad jas įveikčiau.

Aš prašiau meilės, o gyvenimas man siuntė žmones, kuriems aš galėjau padėti įveikti jų problemas.

Aš prašiau gerovės, o gyvenimas davė man galimybes.

Aš negavau nieko, ko prašiau, bet gavau viską, ko man reikėjo.

Gyvenk be baimės, drąsiai sutik visas kliūtis ir įrodyk, kad tu gali jas įveikti...




Pūkė ;]
Atgal į viršų Go down
CBizarre
BIZOKU narys
CBizarre


Prisijungė : 2009-05-25
Location : Kaunas
Pranešimų skaičius : 330
Mėgstamiausias CB narys : Visi.

Baby, it's cold outside (CBizarre kampelis) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baby, it's cold outside (CBizarre kampelis)   Baby, it's cold outside (CBizarre kampelis) Icon_minitimeAntr. 12 07 2010, 03:10

Labas, Pūke! *hug*

Nepyk, kad ilgokai neatrašiau. Kaip tau sekėsi per tas dieneles?
Man jos prabėgo gan gerai, taip kaip visada ir beveik nieko naujo. Pritariu Tau, lauke taip gražu, tarsi cukraus pudros priberta:) šiandien kaip tik teko prisiminti vaikystę, nes bėgau nuo tiesiai į mane skrendančių sniego gniūžčių. Prieš tai buvau pagavus save mąstant, kaip smagu būtų nerūpestingai ir vėjavaikiškai pažaist su sniegu, nebijot sušalt, sušlapt ir tiesiog juo džiaugtis. Tačiau kai jau taip nutinka, noras akimirksniu pranyksta:D na, po to kartais ir vėl užeina, bet jau nebepasakosiu tos pačios pasakos be galo..:D dar džiaugiuosi, kad mama nepyko dėl kai kurių prastų pažymių trimestre, kurį neseniai išvedė. Kartais, deja, labai pritrūksta valios mokytis, nors noro ir yra ;/ taaip sunku susikaupt pastaruoju metu.
Ačiū už puikią pasaką bei nuostabius žodžius! Tokie dalykai priverčia susimąstyti, dažnai net pralinksmėti pagalvojus, kad kartais per daug skundžiamės ir, palyginus, gyvenam net labai gerai.:)
Na, dabar aš einu išgerti karštos arbatos prieš miegą:)
Iki.

Su meile,
Tavo globotinė
Atgal į viršų Go down
~cbizarre~little_angel
BIZOKU narys
~cbizarre~little_angel


Prisijungė : 2010-12-02
Pranešimų skaičius : 12

Baby, it's cold outside (CBizarre kampelis) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baby, it's cold outside (CBizarre kampelis)   Baby, it's cold outside (CBizarre kampelis) Icon_minitimeTr. 12 08 2010, 02:06

Labas mano miela globotine ;}
Man kaip visada, sekasi neblogai. Nelabai visur spėju!
Turėčiau atsiprašyti, kad vakar tavęs neaplankiau. *parausta* Tai va, atsiprašau dar kartelį. Tikiuosi labai nepyksti... ;] Kaip šiandien sekėsi mokykloje? Suprantu, kad sunku susikaupti, nes mintys šiuo metu daugeliui skrajoja visai kitur nei reiktų. Na, bet tikiuosi sekasi neblogai. :D
Na, o aš kaip visada, su savo pamokslais. Šiandien skiriu tau šią pasakaitę. :)

Kartą gyveno žmogus, visą savo gyvenimą pašventęs angelų ieškojimui. Jo namuose buvo krūvos knygų apie angelus, krūvos kompaktinių diskų, kurios paleidęs groti, ne vieną ir ne du kartus galėjai išgirsti žodį "angelas", pluoštai nuotraukų, kuriose neva buvo užfiksuoti angelai. Tačiau tas žmogus buvo liūdnas.Labai liūdnas. Jis liūdėjo, todėl, kad per visą savo ilgą amžių, nematė nei vieno tikro angelo, net pačio mažiausio.
Savo gyvenimo pabaigoje, kai apie jo lovą zujo anūkai ir proanūkiai, kai jo grublėtą ranką ligos patale laikė jo mylimoji, o jo vaikai su mylinčia šypsena veide žiūrėjo į savo tėtį, jis suprato, kad tai, ko visą savo gyvenimą taip uoliai ieškojo yra čia pat, jo kambaryje...

Neieškok angelų aukštai,
Nes jie čia pat žemai-
Tavo šeima, artimieji, draugai...


O čia, kad visiškai neužsnūstum,žaidimėlis ;D

Gero vakaro tau... Pūkė ;]

Baby, it's cold outside (CBizarre kampelis) Angel
Atgal į viršų Go down
CBizarre
BIZOKU narys
CBizarre


Prisijungė : 2009-05-25
Location : Kaunas
Pranešimų skaičius : 330
Mėgstamiausias CB narys : Visi.

Baby, it's cold outside (CBizarre kampelis) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baby, it's cold outside (CBizarre kampelis)   Baby, it's cold outside (CBizarre kampelis) Icon_minitimeTr. 12 08 2010, 18:46

Labas!

Tikrai nepykstu, kad vieną dienelę neparašei ir puikiai suprantu Tave:) aš taip pat ne visada galiu čia parašyti.. Tikiuosi nepyksti ir Tu:)
Koks smagus žaidimas, dėkui:D įsivaizdavau, kad tas angelėlis tai Tu, tad jam padėti stengiausi kaip įmanydama:)
Taip pat ir 'pamokslas' labai patiko. Visiška tiesa, kad angelai yra tie žmonės, kuriems rūpim ir kurie rūpi mums:) nebūtina žiūrėti į dangų ir ieškoti jame mažos sparneliais skrajojančios būtybės su aureole virš galvos.
Ačiū, kad nepamiršti manęs.

Iki. Baby, it's cold outside (CBizarre kampelis) 920550
Atgal į viršų Go down
~cbizarre~little_angel
BIZOKU narys
~cbizarre~little_angel


Prisijungė : 2010-12-02
Pranešimų skaičius : 12

Baby, it's cold outside (CBizarre kampelis) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baby, it's cold outside (CBizarre kampelis)   Baby, it's cold outside (CBizarre kampelis) Icon_minitimeKv. 12 09 2010, 01:40

Labutis mano mieloji globotine! Baby, it's cold outside (CBizarre kampelis) 94443
Ačiū už supratingumą... Baby, it's cold outside (CBizarre kampelis) 1014

Tas žaidimas tikrai įtraukiantis. Baby, it's cold outside (CBizarre kampelis) 682356

O angelų žemėje tikrai kur kas daugiau nei gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Draugai, šeima, artimieji... Va kur tikri angelai. Baby, it's cold outside (CBizarre kampelis) 647471


Taigi. Kaip praėjo diena? Kaip sekėsi mokykloje? Noriu žinoti viską viską... Baby, it's cold outside (CBizarre kampelis) 130821

O čia tau muzikytė. Net nežinau, ar tokia muzika tau patinka, bet mane ji tikrai kažkuo žavi Baby, it's cold outside (CBizarre kampelis) 920550



P.S. Jei netyčia pasidarytų liūdna ar šiaip nebūtų nuotaikos ir neturėsi ką veikti. Paskaityk šitą. (Nelabai į Kalėdų temą, na bet vis tiek... Baby, it's cold outside (CBizarre kampelis) 884598) Padeda pakelti nuotaiką... ;D
http://www.grand.lt/humoras/dienorasciai/44-katino-dienorastis

Pūkė Baby, it's cold outside (CBizarre kampelis) 766394
Atgal į viršų Go down
CBizarre
BIZOKU narys
CBizarre


Prisijungė : 2009-05-25
Location : Kaunas
Pranešimų skaičius : 330
Mėgstamiausias CB narys : Visi.

Baby, it's cold outside (CBizarre kampelis) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baby, it's cold outside (CBizarre kampelis)   Baby, it's cold outside (CBizarre kampelis) Icon_minitimeSk. 12 12 2010, 22:17

Myliausiasis Angeliuk,

Ir vėl atsiprašau, kad atrašau taip vėlai. Tikiuosi, kad nepyksti..
Eh, labai pataikei įdėdama čia tą dainą! Aš ją labai mėgstu :) juk nevisos kalėdinės dainos turi būti linksmos, šokti kviečiančios popsūškės:D
O tas katino dienoraštis tikrai pakėlė nuotaiką!;D ačiū, Pūke.
Dienos praėjo neblogai. Galėčiau teigti, kad puikiai, jei tik nebūčiau susirgusi. Šiuo metu mažiausiai norisi sėdėti namie..
Nors, kai šiandien su mama pasipuošėm eglutę, namai iškart prisipildė kalėdinės nuotaikos, juose būti pasidarė daug smagiau ir jaukiau:)

Ačiū, kad vis pradžiugini parašydama.
Geros dienos,
Dalia
Atgal į viršų Go down
~cbizarre~little_angel
BIZOKU narys
~cbizarre~little_angel


Prisijungė : 2010-12-02
Pranešimų skaičius : 12

Baby, it's cold outside (CBizarre kampelis) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baby, it's cold outside (CBizarre kampelis)   Baby, it's cold outside (CBizarre kampelis) Icon_minitimeAntr. 12 14 2010, 03:45

Labas, labas, labas ;]
Nepykstu aš dėl nieko! Tai tu turėtum pykt, kad turi tokį darbais apsikrovusį angelą, kuris sunkiai įgyvendina savo pareigas.
Džiugu, kad patiko daina. Man ji taip pat tokia išskirtinė atrodo...
Tai jei jau praėjo gerai, galėtum praplėsti pasakojimą ir detaliau išreikšti savo mintis, kurios man labai svarbios.
Na, jei sergi, tai jau nekas. ;/ Peršalai? Nenešioji kepurės? Dažniau arbatytės gerk ir laikyk kojas šiltai...
Jau pasipuošei eglutę? ;D Kaip smagu!! Man tai labai patinka eglutės kvapas.
O puošėt dirbtinę ar gyvą? Papasakok viską...
Sveik, mano globotine...
Siunčiu 100 apkabinimų. ;]

Baby, it's cold outside (CBizarre kampelis) Hugs


Pūkė! ;]
Atgal į viršų Go down
CBizarre
BIZOKU narys
CBizarre


Prisijungė : 2009-05-25
Location : Kaunas
Pranešimų skaičius : 330
Mėgstamiausias CB narys : Visi.

Baby, it's cold outside (CBizarre kampelis) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baby, it's cold outside (CBizarre kampelis)   Baby, it's cold outside (CBizarre kampelis) Icon_minitimeAntr. 12 14 2010, 04:33

Sveika, Pūke.

Baik Tu, gavau puikų angeliuką, kuriam visiškai neturiu jokių priekaištų ir myliu:)
Atspėjai, kad nenešiojau kepurės ;/ galbūt dėl to ir peršalau. Reikės pasitaisyti ir pradėti nešioti!:)
Kuo dienos gerai prabėgo? Na, buvau šauniame gimtadienyje, kuriame tikriausiai ir spėjau peršalti, kai sušilusi vėlų vakarą išbėgau į lauką neužsisegusi palto:D dar atsiminiau bei atrašiau į laiškus, kurie jau gan ilgai pas mane užsibuvo pamiršti. Prisiminiau ir senus pažįstamus, su kai kuriais iš jų atgaivinau ryšius. Dėl to dienos ir buvo smagios:)
Eglutę puošiam netikrą. Gaila, nes ir man labai patinka tas miško kvapas sklindantis nuo gyvos eglės.. Ankščiau iš visų jėgų reikalaudavau tokios eglutės, bet dabar labai gerai ir netikra:) bent jau nereikia rinkti byrančių spyglių, vargti ją atsinešant bei išnešant iš namų:D
Ačiū, Angeliuk, už apkabinimus! Tau taip pat jų daaug siunčiu.;*

Dalia
Atgal į viršų Go down
~cbizarre~little_angel
BIZOKU narys
~cbizarre~little_angel


Prisijungė : 2010-12-02
Pranešimų skaičius : 12

Baby, it's cold outside (CBizarre kampelis) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baby, it's cold outside (CBizarre kampelis)   Baby, it's cold outside (CBizarre kampelis) Icon_minitimeAntr. 12 14 2010, 22:36

Baby, it's cold outside (CBizarre kampelis) Outdoor-christmas-decorating-3
Labučiukas Dalyte ;]
Džiaugiuosi, kad nepyksti ant manęs, kai nesugebu su tavimi pasisveikinti kas dien :D
Kepurės yra gerai. Patikėk, žinau ką sakau... ;]
Na, jei jau gimtadienis ir dar atgaivinti ryšiai, tai tikrai yra dėl ko džiūgaut. ;D
Man taip pat labiau patinka gyvos eglutės. Tas kvapas, subadytos rankos puošiant ją... Mmm... Visa tai tikrai dvelkia šventėmis.
Ačiū ir tau. Už viską... ;]*

Iki Kalėdų liko ne per daugiausia laiko. Jau žinai, ko prašysi Kalėdų Senelio? Būtų įdomu išgirsti tavo svajones.
Gero vakaro, Dalyte... :D


Žaidimėlis ;]







Atgal į viršų Go down
~cbizarre~little_angel
BIZOKU narys
~cbizarre~little_angel


Prisijungė : 2010-12-02
Pranešimų skaičius : 12

Baby, it's cold outside (CBizarre kampelis) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baby, it's cold outside (CBizarre kampelis)   Baby, it's cold outside (CBizarre kampelis) Icon_minitimeTr. 12 22 2010, 23:24

Baby, it's cold outside (CBizarre kampelis) Christmas-tree
Sveikutė. Iškart atsiprašau, kad taip ilgai neapsireiškiau.
Sunku suspėti viską, kai artėja šventės...
Kaip gyvuoji tu? Kaip sekasi? Nesušalai dar?
Ar jauti, kad Kalėdos jau visai ant nosies. [O Kūčios dar arčiau ;D]
Tikiuosi tu jų lauki nemažiau nei aš...
Gero vakaro.

Pūkė ;]
Atgal į viršų Go down
CBizarre
BIZOKU narys
CBizarre


Prisijungė : 2009-05-25
Location : Kaunas
Pranešimų skaičius : 330
Mėgstamiausias CB narys : Visi.

Baby, it's cold outside (CBizarre kampelis) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baby, it's cold outside (CBizarre kampelis)   Baby, it's cold outside (CBizarre kampelis) Icon_minitimeKv. 12 23 2010, 19:20

Sveika, Pūke. <3
Iš anksto noriu atsiprašyti, kad čia negalėsiu atrašyti, kadangi šventėms išvažiuoju į Vilnių, kur nebus prieigos prie interneto.. Liūdna, kad taip atsitiko ir neišeis Šv. Kalėdų proga Tavęs pasveikinti laiku.. ;s žinok, beprotiškai laukiu tos dienelės, kai sužinosiu kas esi iš tikrųjų. Buvai nuostabus angeliukas, niekada neužmirštantis, visada pralinksminantis. Dar liko kelios dienos, bet iškart noriu pasakyti nuoširdų AČIŪ už visą tą laiką, kai man angelavai. Advento laikotarpis su Tavimi prabėgo žymiai greičiau nei įprasta, buvo labai smagu. Džiaugiuosi, kad galėjau Tave kažkiek pažinti. :)
Dovanėlės draugams išdalintos, šeimai bei giminėms jos jau taip pat supakuotos. Beliko sulaukti to momento, kai galėsim jas vieni kitiem įteikti, pasidžiaugti gražia švente.. Sunku patikėti, kad tiek ilgai laukta diena jau tuoj tuoj išauš ir teks vėl laukti kitų metų :)

Geros dienos!;*

Su meile,
Dalia
Atgal į viršų Go down
~cbizarre~little_angel
BIZOKU narys
~cbizarre~little_angel


Prisijungė : 2010-12-02
Pranešimų skaičius : 12

Baby, it's cold outside (CBizarre kampelis) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baby, it's cold outside (CBizarre kampelis)   Baby, it's cold outside (CBizarre kampelis) Icon_minitimeŠt. 12 25 2010, 18:59

Labas Dalyte! Nebuvau aš labai geras ir atsakingas angelas, bet stangiausi iš visų jėgų :D
Tikiuosi labai nenuvyliau.
O šiandien Kalėdos! Ir ta stebuklingoji dienelė atėjo...
Tikiuosi gavai daug dovanų, ir dar daugiau šilumos bei dėmesio iš artimų žmonių!
Neturiu daug laiko, per visą tą šventinį šurmulį, tad turiu skubėti...
Gerų Tau švenčių, mieloji globotine...

Pūkė ;D
Atgal į viršų Go down
CBizarre
BIZOKU narys
CBizarre


Prisijungė : 2009-05-25
Location : Kaunas
Pranešimų skaičius : 330
Mėgstamiausias CB narys : Visi.

Baby, it's cold outside (CBizarre kampelis) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baby, it's cold outside (CBizarre kampelis)   Baby, it's cold outside (CBizarre kampelis) Icon_minitimeSk. 12 26 2010, 03:43

Mieloji, ačiū už sveikinimą!:) Tau taip pat linkiu džiugių Šv.Kalėdų, laimingų Naujųjų metų. Na ir nekantrauju sulaukti laiškučio iš Tavo tikrosios anketos!:)
Atgal į viršų Go down
Disa
BIZOKU narys
Disa


Prisijungė : 2008-10-11
Age : 31
Pranešimų skaičius : 359

Baby, it's cold outside (CBizarre kampelis) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baby, it's cold outside (CBizarre kampelis)   Baby, it's cold outside (CBizarre kampelis) Icon_minitimeSk. 12 26 2010, 18:42

Tai va... Aš buvau tavo angeliukas ir mano vardas Vaida. Baby, it's cold outside (CBizarre kampelis) 520621 Žinau, nelabai vykęs angelas iš manęs išėjo, bet regis dariau viską,ką sugebėjo sugalvoti mano galvelė. Baby, it's cold outside (CBizarre kampelis) 241864 Tikiuosi labai neįkyrėjau ir suteikiau nors trupinėlį šilumos ir džiaugsmo.Baby, it's cold outside (CBizarre kampelis) 94443 Man buvo malonu tave globoti... Baby, it's cold outside (CBizarre kampelis) 682356
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Baby, it's cold outside (CBizarre kampelis) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baby, it's cold outside (CBizarre kampelis)   Baby, it's cold outside (CBizarre kampelis) Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Baby, it's cold outside (CBizarre kampelis)
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Archyvas :: Slapto draugo beieškant-
Pereiti į: