Sveiki visi Cinema Bizarre gerbėjai! Jūs užsukote į pirmąjį ir didžiausią Cinema Bizarre gerbėjų forumą visoje Lietuvoje, kuriame galėsite sužinoti viską apie šią grupę bei dalyvauti kitose mūsų diskusijose ir konkursuose. Tad nedelsdami prisijunkite prie mūsų, nes čia esate visada laukiami. :)
Sveiki visi Cinema Bizarre gerbėjai! Jūs užsukote į pirmąjį ir didžiausią Cinema Bizarre gerbėjų forumą visoje Lietuvoje, kuriame galėsite sužinoti viską apie šią grupę bei dalyvauti kitose mūsų diskusijose ir konkursuose. Tad nedelsdami prisijunkite prie mūsų, nes čia esate visada laukiami. :)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

'to change the world, go change yourself.' yu


 

 LiLLy snow land

Go down 
2 posters
AutoriusPranešimas
LiLLy Angelas
BIZOKU narys



Prisijungė : 2010-12-02
Pranešimų skaičius : 9

LiLLy snow land Empty
RašytiTemos pavadinimas: LiLLy snow land   LiLLy snow land Icon_minitimeKv. 12 02 2010, 02:18

Sveika, Raminta.
Esu maloniai nudžiuginta, jog galiu tave globoti ir būti Tavuoju angelu! Gali mane vadinti Pakalnute. Svarstai iš kur toks keistas vardas? Manau, ši gėlė tokio baltumo, jog asocijuojasi su sniegu, o kvepia kaip kalėdinis rytas! Na taip, dauguma angelų mano, jog aš keistuolė. BET svarbiausia - aš sau patinku, ir tikiuosi tu taip pat mane pamėgsi. Kol kas tiek apie mane.
Esu pakankamai girdėjusi apie tave, bet galėtum plačiau papasakoti apie save? Kaip sekasi rašyti eilėraščius? Mėgstamiausias muzikos žanras?
Neslėpsiu, esu įkyri.
Ir,
LiLLy snow land Hug__by_Defies
(???) x2
law law law ya!
Pakalnutė
Atgal į viršų Go down
LiLLy
BIZOKU narys
LiLLy


Prisijungė : 2009-09-25
Age : 27
Pranešimų skaičius : 69

LiLLy snow land Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: LiLLy snow land   LiLLy snow land Icon_minitimeKv. 12 02 2010, 02:33

Sveika, Pakalnute,

Labai smagu žinoti, kad turiu savo angeliuką. Žinai, pasakoti apie save nėra lengva, tad manau man būtų žymiai lengviau jei tu paklausinėtum. Kalbant apie eilėraščius, tai kartais parašau kokį nors. Tačiau, dar neužplūdo didysis įkvėpimas. am. Dėl muzikos, tai net nežinau. ^^

Būtų smagu žinoti ir ką nors apie savo angeliuką. Kodėl manai, kad esi įkiri? Ką veiki, be globojimo? Ir ar lauki švenčių? ;>

Num. Kol kas tiek.
Rami <3

P.S. Į tokį nuostabų paveiksliuką negalima atsakyti neigiamai. ^^
Atgal į viršų Go down
LiLLy Angelas
BIZOKU narys



Prisijungė : 2010-12-02
Pranešimų skaičius : 9

LiLLy snow land Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: LiLLy snow land   LiLLy snow land Icon_minitimeKv. 12 02 2010, 16:36

[i]
Labas rytas, Raminta!
Štai dar viena nauja diena ir iki kalėdų liko vos dvidešimt trys dienos! Teisingai suskaičiavau?
Iš tikro, kalėdos artėja. Girdžiu artėjančius skambučius, sapnuoju kalėdines eglutes, užuodžiu migdolų kvapą ir karštos arbatos aromatą, net nosį trina! Vaikų džiaugsmai, šiluma, artimieji... Gražu!
Kokias tu Kalėdas įsivaizduoji? Galų gale, jas mėgsti? Jei taip, kodėl?
Įkyrumas pasireiškia dažnai, esu smalsi, užduodu banalius klausimas, bet Tu man tokia įdomi! Viską noriu apie tave sužinoti! ^^
Be globojimo sėdžiu po medžiu ir daug daug svajoju! Šokinėjo ant vieno debesėlio, štai ir ant kito! Nesu rimtas angelėlis, veikiau vėjavaikis, trūksta rūpestingumo. BET žadu pasikeisti!
Eeeeeeeer, atėjo laikas paskanauti!
Spoiler:
Su meile,
Pakalnutė.
[/i
Atgal į viršų Go down
LiLLy
BIZOKU narys
LiLLy


Prisijungė : 2009-09-25
Age : 27
Pranešimų skaičius : 69

LiLLy snow land Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: LiLLy snow land   LiLLy snow land Icon_minitimeKv. 12 02 2010, 22:49

Labu, Pakalnute,

Pripažinsiu, kol kas tu dar moki skaičiuoti. ^^
Na man Kalėdos, tai šiluma, kai už lango šalta, cinamono kvapas, dovanėlių ruošimas, pakavimas, dainų dainavimas, eglutės puošimas, mandarinai, draugai, artimieji.. Taigi yra daugybė priežasčių jas mėgti. ^^
Ir žinai, tu tikrai nuostabus angeliukas. Na. Nepakartojamas jausmas tave turėti! ^^

Myliu, <3
Raminta
Atgal į viršų Go down
LiLLy Angelas
BIZOKU narys



Prisijungė : 2010-12-02
Pranešimų skaičius : 9

LiLLy snow land Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: LiLLy snow land   LiLLy snow land Icon_minitimePen. 12 03 2010, 22:14

Sveika, mylimiausia globotine Raminta!
Iki kalėdų liko dvidešimt dvi dienos. Smagu, ką?
Kokia baisi diena. Man spėjo išmaudyti kiti angeliukai tarp debesų! O ar šią žiemą jau gavai gniūžtę? :/
Yra ir gerų naujienų, šiandien daug daug sniego! Jei maudo, tai su sniegu, o kai mažai sniego pasitaiko ir purvų. Dabar žiūriu apačion ir matau bežaidžiančius vaikus, vienas nugriūna, kitam tenka paragauti sniego... o štai anas stovi sustiręs. Kas už Tavo langų vyksta?
Vaje, reikia išsidžiuvinti plaukus! Šiam kartui tiek, čiao!

Pakalnutė.
Atgal į viršų Go down
LiLLy
BIZOKU narys
LiLLy


Prisijungė : 2009-09-25
Age : 27
Pranešimų skaičius : 69

LiLLy snow land Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: LiLLy snow land   LiLLy snow land Icon_minitimeŠt. 12 04 2010, 03:09

Sveika, Pakalnute,

Taip, jau jaučiasi Kalėtų dvelksmas.
Šią žiemą gniūžtės negavau. O tavo draugai, regis, padūkę..
Pas mane už lango balta, sninga ir matosi šviesos namų languose.
Tikiuosi nesusirgsi angeliukiškomis ligomis.

Iki.
Rami
Atgal į viršų Go down
LiLLy Angelas
BIZOKU narys



Prisijungė : 2010-12-02
Pranešimų skaičius : 9

LiLLy snow land Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: LiLLy snow land   LiLLy snow land Icon_minitimeŠt. 12 04 2010, 04:29

Hey hey hey!
Nieko, pratusi aš prie savo nuostabių draugų =D
Va, šią žiemą sugebėjau net porą kartų susirgti. Nors sloga, tačiau vistiek. O kaip tau? Dar neteko šiais metais sirgti, kad ir trumpai? ; D
Klausyk, rytoj pasipildysiu sąskaita ir atakuosiu SMS'ais tave! Perspėju iškart, vėliau infarktas ištiks ; DDD
Šiandien dar norėjau palinkėti labos nakties LiLLy snow land 932900
Atgal į viršų Go down
LiLLy
BIZOKU narys
LiLLy


Prisijungė : 2009-09-25
Age : 27
Pranešimų skaičius : 69

LiLLy snow land Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: LiLLy snow land   LiLLy snow land Icon_minitimeŠt. 12 04 2010, 21:47

Labu.

O tai angeliukų ligos tokios pat kaip žmonių ar nelabai?
Šiais metais sirgau. Savaitę, man regis. Paskui buvo sunku pagauti mokyklos ritmą, bet nieko. Pripratau.
Ką gi, laukiu atakos. Ir nemanau, kad kas nutiks. Tiesiog bus turėti angeliuką ir telefone.

Ačiū, kad esi su manim. <3
Atgal į viršų Go down
LiLLy Angelas
BIZOKU narys



Prisijungė : 2010-12-02
Pranešimų skaičius : 9

LiLLy snow land Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: LiLLy snow land   LiLLy snow land Icon_minitimeSk. 12 05 2010, 00:20

Labas vakaras, Raminta!
Ligos pakankamai panašios kaip ir žmonių. Tik ligos angelėlius veikia kitaip nei jus.
Tikiuosi, kad šiais metais nebesirgsi ^^
Šiandien nesulaukei atakos, bet pažadu, rytoj ji bus! *nod*
Kaip praėjo ši diena? Jau padarei namų darbus? Kokia šiuo metu mėgstamiausia daina?
Klausimanija ; D

Su meile,
Pakalnutė.
Atgal į viršų Go down
LiLLy
BIZOKU narys
LiLLy


Prisijungė : 2009-09-25
Age : 27
Pranešimų skaičius : 69

LiLLy snow land Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: LiLLy snow land   LiLLy snow land Icon_minitimeSk. 12 05 2010, 00:54

Hey!

Namų darbų dar nepadariau, nes važinėjau po parduotuves. Saugojau brolį, tada vieną berniuką, o dabar esu pas draugę svečiuose, nors jos nėra namie. Tai smagu.. ^^
Šiaip, tai diena praėjo nuostabiai, nes nusipirkau kepurę! Na, tai skamba juokingai, bet kol ją radau..
Hm. Dėl dainos, tai tiksliai nežinau, bet spėju, kad ji būtų iš cb repertuaro.
Labai trumpa klausimanija, retkarčiais galėtų būti ir ilgesnė.

Myliu. <3
Rami
Atgal į viršų Go down
LiLLy Angelas
BIZOKU narys



Prisijungė : 2010-12-02
Pranešimų skaičius : 9

LiLLy snow land Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: LiLLy snow land   LiLLy snow land Icon_minitimeSk. 12 05 2010, 21:10

LiLLy snow land 15qtctl
LiLLy snow land 2w7mwb5
Atgal į viršų Go down
LiLLy
BIZOKU narys
LiLLy


Prisijungė : 2009-09-25
Age : 27
Pranešimų skaičius : 69

LiLLy snow land Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: LiLLy snow land   LiLLy snow land Icon_minitimeSk. 12 05 2010, 21:45

Sveika, Pakalnute,

Tai turbūt, kad nusibostų. Bet kartais nekenkia. ^^
Per savaitgalį spėjau apsipirkti, pabūti pas draugę, pasiruošti mokyklai. Broliukui eglutę padaryti (tai užimė labai daug laiko). Taip. Sniego daug. Ir man tai labai patinka! ^^
Mėgstamiausio metų laiko neturiu, bet turbūt labiausiai patinka žiema ir vasara. Žiemą būna sniego, šalta, Kalėdos, mano gimtadienis.. Vasara atsipalaiduoju, atsigaunu nuo mokyklos, galima sakyti galiu daryti ką noriu. Tai vat.
O koks tavo mėgstamiausias metų laikas? ^^
Apie Cinema Bizarre sužinojau prieš du metus, vasarą. Ir pirmoji išgirsta daina buvo Forever or never.
O tu, angelėli kada apie juos sužinojai, ir kokią pirmą dainą išgirdai?
Dar turiu vieną klausimėlį. Kokią tu mane įsivaizduoji?

Su džiaugsmu. ^^
Raminta
Atgal į viršų Go down
LiLLy Angelas
BIZOKU narys



Prisijungė : 2010-12-02
Pranešimų skaičius : 9

LiLLy snow land Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: LiLLy snow land   LiLLy snow land Icon_minitimePir. 12 06 2010, 23:43

LiLLy snow land 2n8a0px
Atgal į viršų Go down
LiLLy
BIZOKU narys
LiLLy


Prisijungė : 2009-09-25
Age : 27
Pranešimų skaičius : 69

LiLLy snow land Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: LiLLy snow land   LiLLy snow land Icon_minitimeAntr. 12 07 2010, 01:07

Sveika,

Šiaip net nežinau savo mėgstamiausios Kalėdinės dainos.
Man irgi nemažai namų darbų, bet išsikapstysiu.
Ačiū, o tu labai mielas angeliukas.
Vis dar nesulaukiu atakos.
Nu. Einu daryti savųjų mokyklos darbelių.

Raminta
Atgal į viršų Go down
LiLLy Angelas
BIZOKU narys



Prisijungė : 2010-12-02
Pranešimų skaičius : 9

LiLLy snow land Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: LiLLy snow land   LiLLy snow land Icon_minitimeKv. 12 09 2010, 23:28

hey hou hey hou
neturi mėgstamiausios kalėdinės dainos? :oo
bėda. o klausyk, žinai gerų dainelių susijusių su Kalėdomis? vos kelias esu girdėjusi ir visos savotiškai mielos, norėčiau papildyti šventinių dainų sąrašą, padėsi? (:
namų darbai nėra labai blogai, bet kas per daug, tas nesveika :sss
haha, sulaukei atakos, nors nedidelė, bet stengiausi. šiaip, nelabai sekasi rašyti telefonu, mygtukai baisos pabaisos.
err, papasakok, ką įdomaus nuveikei per pastarasias dienas? ^^
žo, tai tiek, bėgu :///
mylajūraminta, pakalnutė.
Atgal į viršų Go down
LiLLy
BIZOKU narys
LiLLy


Prisijungė : 2009-09-25
Age : 27
Pranešimų skaičius : 69

LiLLy snow land Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: LiLLy snow land   LiLLy snow land Icon_minitimePen. 12 10 2010, 04:00

Labas,

Esi girdėjus dainas:
Last christmas?
Blue christmas?
White christmas?
Wonderful Christmastime?
Please come home for christmas?
All i want for christmas is you?
Santa claus is coming to town?
Rocking around the christmas tree?
Jingle bell rock?
Paklausyk. Man nebūtinai patinka visos dainos, kai kur tik kelios vietos, bet..
Per šią savaitę. Hm. Gal yra lengvesnis klausimas? ;>

Labanakt,
Raminta.
Atgal į viršų Go down
LiLLy Angelas
BIZOKU narys



Prisijungė : 2010-12-02
Pranešimų skaičius : 9

LiLLy snow land Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: LiLLy snow land   LiLLy snow land Icon_minitimeAntr. 12 21 2010, 17:02

hou hou hei hei *hug*
iš Tavo paminėtų dainų, esu klausiusi vos porą ;s bus pats laikas pasiklausyti!
lengvesni klausimai? lauki atostogų, o gal jau jos Tau prasidėjo? mėgsti rašyti realius laiškelius? esi kada rašiusi laiškelį Kalėdų seneliui?
Ir labai atsiprašau, jog ilgai neparašiau virtualaus laiškelio. žinau prastas pasiteisinimas sakyti, jog sirgau, bet ką padarysi. tau teko šiais metais sirgti? bent sloga?
Labai trumpai, bet su didžiausia meile,
Pakalnutė.
Atgal į viršų Go down
LiLLy
BIZOKU narys
LiLLy


Prisijungė : 2009-09-25
Age : 27
Pranešimų skaičius : 69

LiLLy snow land Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: LiLLy snow land   LiLLy snow land Icon_minitimeKv. 12 23 2010, 00:42

Hey,

Na, man jau atostogos. Šiandien prasidėjo.
Taip, man patinka gauti realų laiškelį ir į jį atrašyti.
Laišką Kalėdų seneliui rašiau. Šiais metais taip pat.
Taip sirgau. Savaitę nėjau į mokyklą..

Raminta.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





LiLLy snow land Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: LiLLy snow land   LiLLy snow land Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
LiLLy snow land
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» a corner of bright and light snow for Vaivorykste.^^

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Archyvas :: Slapto draugo beieškant-
Pereiti į: