Sveiki visi Cinema Bizarre gerbėjai! Jūs užsukote į pirmąjį ir didžiausią Cinema Bizarre gerbėjų forumą visoje Lietuvoje, kuriame galėsite sužinoti viską apie šią grupę bei dalyvauti kitose mūsų diskusijose ir konkursuose. Tad nedelsdami prisijunkite prie mūsų, nes čia esate visada laukiami. :)
Sveiki visi Cinema Bizarre gerbėjai! Jūs užsukote į pirmąjį ir didžiausią Cinema Bizarre gerbėjų forumą visoje Lietuvoje, kuriame galėsite sužinoti viską apie šią grupę bei dalyvauti kitose mūsų diskusijose ir konkursuose. Tad nedelsdami prisijunkite prie mūsų, nes čia esate visada laukiami. :)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

'to change the world, go change yourself.' yu


 

 Disos linksmasis advento kalendorius!

Go down 
2 posters
AutoriusPranešimas
Disos_sparnuotoji
BIZOKU narys
Disos_sparnuotoji


Prisijungė : 2010-12-01
Pranešimų skaičius : 11

Disos linksmasis advento kalendorius! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Disos linksmasis advento kalendorius!   Disos linksmasis advento kalendorius! Icon_minitimeTr. 12 01 2010, 21:25

Disos linksmasis advento kalendorius! 11lh4eu
.. ir 23 iki Kūčių.

labas labučiauskas Disa! :)

leisk prisistatysiu :) esu Snaigė, Tavo angelėlis :) visą advento laikotarpį bet kokia kaina stengsiuos praleisti smagiai su Tavimi :)
iškart sakau, kad gavai patikimą angelėlį, tad jei tik kokios problemos - klausau ištempus ausis!!
įspėju, kad čia, danguje, interneto ryšys gali kartais nutrūkti, bet man patikėti ir kiti duomenys kaip su Tavimi susisiekti. ;)
iškarto labai atsiprašau, jei pasitaikys dienų, kad nesulauksi mano laiškelio ar panašiai. niekada nesakyk niekada, visko gali pasitaikyt, ir angelėliai kartais būna užsiėmę, bet stengsiuos kaip įmanoma bendrauti su Tavimi!
taip pat esu atviras angelėlis, tik neatskleisiantis tikrosios tapatybės. jei nori daugiau ko sužinoti apie mane, Snaigę - drąsiai klausk :)
o šiandieną pradėkime su susipažinimu. labai labai gėda, bet net aš žinau mažai apie Tave, o kad būtų lengviau susibendrauti, prašau Tavęs papasakoti apie save :) kaip būtų geriau į Tave kreiptis, kokią muziką mėgsti, gal pati esi sugalvojusi kaip praleisime mūsų dienas iki Kalėdų..? :)

labai labai laukiu Tavo atsako!

su meile,
Snaigė.
Atgal į viršų Go down
Disa
BIZOKU narys
Disa


Prisijungė : 2008-10-11
Age : 31
Pranešimų skaičius : 359

Disos linksmasis advento kalendorius! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Disos linksmasis advento kalendorius!   Disos linksmasis advento kalendorius! Icon_minitimeKv. 12 02 2010, 01:47

Labas snaige. Tu net neįsivaizduoji, kaip mane nudžiugino kai atėjusi čia pastebėjau man sukurtą temelę. Doh... jaučiuosi lengvai apsvaigusi nuo prieškalėdinės nuotaikos. Visi visur skuba, kartu ir aš, tad nepyk, kad per skubėjimą negalėsiu rišliai dėstyti minčių. :D
Iki laimės man nereikia kažko nepaprasto, stebuklingo... Pakanka paprastų, šiltų ir malonių dalykų.
Mano tikrasis vardas Vaida, ir kreipsiesi į mane vardu ar tiesiog Disa, man nėra skirtumo.
Apie save galiu papasakoti tiek, kad mėgstu šilumą, esu užkietėjęs ožiaragis ir man labai patinka muzika (rock'as, j-rock'as). Net nežinau, jei dar kas nors domins, klausk drąsiai, aš irgi pakankamai atvira. ;]]
Suprantu, kad kartais galiu iš tavęs ir nesulaukti žinių, bet tai pateisinama, nes, kaip jau minėjau, visi visur nuolat skuba ir niekur nespėja. :)
Ačiū, kad būsi su manimi visą šį nuostabų laikotarpį. Manau sutarsim... ;]
Atgal į viršų Go down
Disos_sparnuotoji
BIZOKU narys
Disos_sparnuotoji


Prisijungė : 2010-12-01
Pranešimų skaičius : 11

Disos linksmasis advento kalendorius! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Disos linksmasis advento kalendorius!   Disos linksmasis advento kalendorius! Icon_minitimeKv. 12 02 2010, 01:53

o, ačiū, labai knietėjo sužinoti Tavo vardą, Vaida :)
net aš pajaučiau Tavo džiaugsmą - iš to džiaugsmo net mano sparneliai plasnoti pradėjo! ^^
taip, 21 amžius.. visi visur skuba :)
na aš irgi skubu... skubu, kad tik Tu linksmai praleistum Advento laikotarpį :)
tikiuosi nepyksi, jei džiuginsiu Tave ne su rocku ar j-rocku, o su kalėdine muzika :)
smagu, kad esam abi atviros - taip tik geriau susibendrausim! ^^
labai labai malonu susipažinti!!!

na, o aš einu ir palieku Tau šiek tiek dainų ir juoko :)



xoxo,
Snaigė.
Atgal į viršų Go down
Disos_sparnuotoji
BIZOKU narys
Disos_sparnuotoji


Prisijungė : 2010-12-01
Pranešimų skaičius : 11

Disos linksmasis advento kalendorius! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Disos linksmasis advento kalendorius!   Disos linksmasis advento kalendorius! Icon_minitimeKv. 12 02 2010, 20:19

Disos linksmasis advento kalendorius! 1zb3reg
..ir 22 iki Kūčių.

labas, Vaidilute! ^^ ok, sorry, Vaida :)
(pamaniau, kad Vaidilutė gana mielai skamba, bet bijau kad gali įsižeisti, sorry dar kartą ;x)

tikiuosi Achmedas privertė bent šyptelti prieš miegą :) pamaniau, kad bus linksmesni sapnai ko nors prieš miegą linksmo pažiūrėjus... na, bet kaip sakoma žmogus gerai miega, jei visiškai neprisimena, kad ką sapnuotų. tikiuosi kad ir Tu gerai išsimiegojai, nors sapnuoti kartais tikrai geriau.:)
kaip šiandien sekėsi mokykloje? tikiuosi jokių problemų nekilo, nebent tų piktų dėdžių ir tetų namų darbų kalnai. tikiuosi Tau viskas gerai! :)
žinai, norėjau paklausti.. ar Tau patinka tokios žiemiškos šventės? ar patinka žiema? kaip Jūsų šeima švenčia Kalėdas? :)

nekantrauju sulaukti Tavo atsakymo!
sekmės!

xoxo,
Snaigė.
Atgal į viršų Go down
Disa
BIZOKU narys
Disa


Prisijungė : 2008-10-11
Age : 31
Pranešimų skaičius : 359

Disos linksmasis advento kalendorius! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Disos linksmasis advento kalendorius!   Disos linksmasis advento kalendorius! Icon_minitimePen. 12 03 2010, 03:35

Labas Angelėli. Neįsižeidžiau. Vaidilutė tikrai gražiai skamba ;]
Achmedas tikrai geras komikas. Dievinu jo pasirodymus... ;))
Mokykloje? Naaa... Kaip čia pasakius. Būna ir geriau, bet labai skųstis negaliu. Kai už lango taip gražiai sninga visiškai nesinori sėdėti pamokose. Jei nebūtų taip šalta, tikriausiai į kambarį manęs niekas neįvarytų ;]]
Man laaaabai patinka Kalėdos, Kūčios... Šios šventės man patinka labiau dėl savo prasmingumo ir ramumo, nei dėl dovanų ar linksmo pasibuvimo su draugais. Tos šventės man Šventos, todėl man jau įaugo į kraują, kad jas privalu švęsti kartu su visa šeima. Negalėčiau nenueiti į bažnyčią ir nepadėkoti aukščiausiam už viską ką turiu.
Kalėdos man kažkas tokio... Net nežinau kaip pasakyti, bet tai kažkas nepaprasto. Nes tuo laikotarpiu visi žmonės norėdami to ar ne širdeles pripildo gerumu ir optimizmu. Taigi, išvada viena... Gerumo laikotarpis - Kalėdos. O gerumas man patinka... ;]]

Na, o tu, Snaige. Kaip gyveni ten, viršuje? Nešalta?
Taigi, gero vakaro tau...

P.S. Nusiųsčiau tau vilnones kojines, jei tik žinočiau, kas galėtų tau jas perduoti ;]]
Atgal į viršų Go down
Disos_sparnuotoji
BIZOKU narys
Disos_sparnuotoji


Prisijungė : 2010-12-01
Pranešimų skaičius : 11

Disos linksmasis advento kalendorius! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Disos linksmasis advento kalendorius!   Disos linksmasis advento kalendorius! Icon_minitimePen. 12 03 2010, 21:31

Disos linksmasis advento kalendorius! 2lcsefl
..ir 21 iki Kūčių.

labas Vaidilute! (kadangi nepyksti, būsi Vaidilutė :) )

neveltui Achmedą ir dėjau! ;D jis tikrai sugeba prajuokinti. pritarsiu dėl sedėjimo mokykloje ar namuose sningant. jei pati gyvenčiau kaip ir Tu, tikrai bėgčiau ir vartyčiaus sniege visą dieną!
labai miela buvo klausyti Tavo pasakojimo apie žiemiškas šventes ;] matosi, kad teisinga puse žiūri į šias šventes (didelis pliusas Tau, mano mylimoji globotine! ;) ) ir labai šaunu girdėti, kad esi tikinti ir nueini į bažnyčią : ) su Dievuliu dar bendrauti neteko, nes gyvenu šiek tiek toliau nuo jo, bet tikiu kad visos Tavo maldos ir prašymai pereina jam į ausį ;] nenustebau kad Tau patinka gerumas - nes pati iš pirmo žvilgsnio pasirodei labai gera ir matau, kad taip ir yra.;]
man viskas gerai :) apsisiautus vilna ir apsistačius aplink pilną kakavos ;] gal ir Tu nori?

spausk čia aaaand čia. ^^

kadangi pati negaliu būti prie pat Tavęs, siunčiu Tau draugą :) kurį taip pat turėsi šerti mandarinais, kasdieną nepamiršti uždėti kalėdinės kepuraitės, pavaišinti karštu šokoladu, kakava ar arbata.. p.s. jis nemėgsta miegoti vienas ;]

ačiū labai labai už kojines, bet geriau jas perduoti tiems, kurie tokio turto neturi.. :)

gal papasakosi kaip šiandien sekėsi? :) tikiuosi nesergi ar nekyla jokių kitų problemų!

palieku tave su daina:
https://www.youtube.com/watch?v=yXQViqx6GMY

dar...
--> spausk <--

xoxo,
Snaigė.
Atgal į viršų Go down
Disa
BIZOKU narys
Disa


Prisijungė : 2008-10-11
Age : 31
Pranešimų skaičius : 359

Disos linksmasis advento kalendorius! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Disos linksmasis advento kalendorius!   Disos linksmasis advento kalendorius! Icon_minitimeŠt. 12 04 2010, 03:01

Sveikas Angelėli. Aš irgi vartyčiausi po sniegą, jei taip šalta nebūtų (brrr... ;D)
Kakavos aš taip pat neatsisakyčiau.;]

O tas draugas tai tikrai man patinka Disos linksmasis advento kalendorius! 130821. :D Rūpinsiuosi juo kaip tik sugebėsiu. :DD
Šiandien man sekėsi ganėtinai neblogai, neskaitant, kad mokyklos ir namų darbų ruošimo... ;/
Nesergu. Ir tuo džiaugiuosi, nes nėra nieko blogiau, kaip sėdėti namie apsikamšius ir nė nosies į lauką negalėti iškišt.
Problemų kyla. Ypač tada, kai reikia pakelti žmogui nuotaiką. Kartais to padaryti nesugebu. ;/
Na bet čia, neketinu tavęs užversti savais reikalais.
Geriau tu papasakok dar ką nors apie save. Man tikrai labai įdomu. ;]]
Ačiū už dainą. Ji man bene labiausiai primena artėjančias Kalėdas...
Tiesiog, AČIŪ už viską!!! <3
Atgal į viršų Go down
Disos_sparnuotoji
BIZOKU narys
Disos_sparnuotoji


Prisijungė : 2010-12-01
Pranešimų skaičius : 11

Disos linksmasis advento kalendorius! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Disos linksmasis advento kalendorius!   Disos linksmasis advento kalendorius! Icon_minitimeŠt. 12 04 2010, 03:14

mieloji, visiškai nėra už ką!!!!!!!! ;]
iš viršaus matau, kad augintiniui pas Tave patinka. (happy) ;DD
mokykla ir namų darbai... suprantamas daiktas, visus jis užknisa >.>
turi problemų? nebijok, pasakok, kas atsitiko?
Snaigė neliks rami, kol Vaida nieko nepapasakos. pakelti žmogui nuotaiką.. uff, kartais tikrai sunku..
mano viena yda, kad kai nebūna klausimų, man tiesiog nesiriša nieko pasakyt ;x tad jei nori ką sužinoti - man bus lengviau atsakyti į klausimus ^^
man asmeniškai ši daina yra tik antroje vietoje. bet ji geriausiai įsimenama, tad kaip ir žinodama kad Tau ji patinka, įdėjau *.*
o, ar žiūrėjai "vienas namuose"? ^^

gero Tau vakaro,
Snaigė.
Atgal į viršų Go down
Disa
BIZOKU narys
Disa


Prisijungė : 2008-10-11
Age : 31
Pranešimų skaičius : 359

Disos linksmasis advento kalendorius! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Disos linksmasis advento kalendorius!   Disos linksmasis advento kalendorius! Icon_minitimeŠt. 12 04 2010, 03:59

Blogas dalykas yra prieraišumas. Kai draugui negera ir pačiam negera. O dar blogiau, kai nesugalvoji kaip tą draugą pralinksminti... Kartais, matyt užtenka nelysti žmogui į akis, ir viskas savaime susitvarko. Ačiū, kad nori padėti... Labai geras angelas esi. ;) Džiaugiuosi, kad pakliuvai būtent man ;]
Nežiūrėjau vienas namuose, nes jau mačiau jį laaabai daug kartų :D

Tau irgi gero vakaro, Snaige. ;]
Atgal į viršų Go down
Disos_sparnuotoji
BIZOKU narys
Disos_sparnuotoji


Prisijungė : 2010-12-01
Pranešimų skaičius : 11

Disos linksmasis advento kalendorius! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Disos linksmasis advento kalendorius!   Disos linksmasis advento kalendorius! Icon_minitimeŠt. 12 04 2010, 19:40

Disos linksmasis advento kalendorius! Kysmd
..ir 20 iki Kūčių

labas mano mylimoji Vaidilute!

kaip Tu protingai šneki... visiškai pritarsiu dėl to prieraišumo :) bet jei nesi prisirišęs prie draugo, tai reiškia kad tokie jūs ir draugai.. taip, dažnai padeda tas variantas, kad trumpam palikti žmogų vieną, savo apmąstymams, nusiraminimui...
aš visiems visada noriu padėti, but especially Tau! nesu aš geras angelėlis, tiesiog gavau labai gerą globotinę, tad stengiuosi prie Jos pritapti, kad Ji jautųsi gerai.. :)
o aš kažkaip "vieną namuose" įsijungiau :D sena gera kalėdinė tradicija, kurią aš taip pat mačius 100< kartų, bet kai rodo šį filmą, aš asmeniškai visada pasijaučiu, kad JAU kalėdos.. :)
na, o kaip šiandien dienelė? koks jausmas apima matant kiemą visiškai baltą..? :) ar išgėrei konors karšto? pamaitinai, pagirdei augintinį? ;DD o gal ir pameni ką sapnavai? :) papasakok, man labai įdomu! ^^

geros dienos!
xoxo,
Snaigė.
Atgal į viršų Go down
Disa
BIZOKU narys
Disa


Prisijungė : 2008-10-11
Age : 31
Pranešimų skaičius : 359

Disos linksmasis advento kalendorius! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Disos linksmasis advento kalendorius!   Disos linksmasis advento kalendorius! Icon_minitimeŠt. 12 04 2010, 22:28

Labas mano angelėli...
Protingai kalbu ne aš o tu :D Tiesą sakai: jei neprisiriši prie draugo tai anoks čia ir draugas. Daug kartų tai jau pastebėjau.
Be to, esi labai labai geras angelas.
O diena šiandien tai tiesiog nuostabi. Daug visko įvyko, todėl dabar jaučiuosi išsunkta visomis prasmėmis.
Teko dalyvauti rajoniniame konkurse, kur mūsų kolektyvas užėmė 1 vietą. Tas įvertinimas suteikia tiek optimizmo ir gerų emocijų, kad dabar negaliu liautis šypsotis.
Man žiema patinka, ypač pabalusi žemė. Sniegas asocijuojasi su gražiausiu metuose laikotarpiu, primena šilumą ir tuo pačiu šaltuką spaudžiantį gamtą už lango. Gražu...
Augintinis, kaip ir aš, ištroškęs dėmesio, tad stengiuosi jį jam ir rodyti ;DD
Gaila, nepamenu, ką sapnavau, bet žinau, kad labai kietai miegojau...
O gal tu nori, ką nors man papasakoti? Būtų smagu ką nors išgirsti... :D

Ir tau geros dienelės. ;D
Iki.
Atgal į viršų Go down
Disos_sparnuotoji
BIZOKU narys
Disos_sparnuotoji


Prisijungė : 2010-12-01
Pranešimų skaičius : 11

Disos linksmasis advento kalendorius! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Disos linksmasis advento kalendorius!   Disos linksmasis advento kalendorius! Icon_minitimeSk. 12 05 2010, 02:03

sveika darkart, Vaidut ;]

na, gal nesiginčikim kuri protinga - abi tokios ;D
labai džiaugiuosi už Tave!!!!!! koks kolektyvas, koks konkursas? man labai įdomu! ^^ dar kartą sveikinu!
Disos linksmasis advento kalendorius! Congratulations-2
smagu, kad Tau patinka žiema ^^ man ji irgi patinka. ^^
neveltui Tau tokį augintinį daviau - tikiuosi jums sekas gerai Disos linksmasis advento kalendorius! 927361
kietai miegoti irgi gerai ^^

o aš papasakosiu kaip šiandien bandžiau pabuvoti jūsų pasauly. lakioju lakioju per sniegą, visi aišku žiūri į mane. matyt dėl to kad aš su sparneliais ir visa balta. ir vienu metu taip bėgau pro kažkokį daiktą, žmonės jį šaligatviu vadina, bėgau ir taip paslydau and didžiulo ledo ir nugriuvau ;sssss šauni diena, ane? ;s
na, bet nevermind. mes su kitais angeliukais tik smagiai pasijuokėm iš šio įvykio ir db žinosiu, kad pas jus reiktų atsargiau elgtis.. ;DD

na, nežinau ar Tau patinka tokia muzika, bet man asmeniškai labai patinka šitas mcfly cover'is. ^^
https://www.youtube.com/watch?v=CBcuzRy8noo&feature=related

gero vakaro Tau, Vaidut!
Snaigės siūlymas: pasidaryti puodelį kakavos, arbatos ar net kavos šiltesniam vakarui ^^

xoxo,
Snaigė.
Atgal į viršų Go down
Disos_sparnuotoji
BIZOKU narys
Disos_sparnuotoji


Prisijungė : 2010-12-01
Pranešimų skaičius : 11

Disos linksmasis advento kalendorius! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Disos linksmasis advento kalendorius!   Disos linksmasis advento kalendorius! Icon_minitimeSk. 12 05 2010, 21:14

Disos linksmasis advento kalendorius! 15off9h
..ir 19 iki Kūčių

labas Vaida!

šiandien sekmadienis. tikintieji eina į sekmadienines mišias melstis. o mes danguje klausomės jūsų maldų ir padedame Dievui.
na, šia atlikėjas nėra visų mėgstamiausias, mano irgi nelabai, bet ši daina ir video klipas... <333
pasimelskim kartu su Bieberiu už geresnį rytojų ir žmones, kurie neturi beveik nieko.
https://www.youtube.com/watch?v=o9tJW9MDs2M

tuo pačiu noriu paklausyti Tavo nuomonę, koks turėtų būti geresnis rytojus (:

god bless you,
Snaigė.
Atgal į viršų Go down
Disa
BIZOKU narys
Disa


Prisijungė : 2008-10-11
Age : 31
Pranešimų skaičius : 359

Disos linksmasis advento kalendorius! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Disos linksmasis advento kalendorius!   Disos linksmasis advento kalendorius! Icon_minitimeSk. 12 05 2010, 22:21

Labas, mano angelėli.
Atsakysiu į anksčiau užduotus klausimu ;]
Tai va.
Konkursas tai buvo "Rajoninis dainuojamosios poezijos festivalis". Na jis vyko pirmą kartą rajone. Buvo išties smagu. Juolab, kad laimėjome 1 vietą. Išvis tedalyvavo 7 kolektyvai, bet lengva nebuvo, nes visi atvyko pakankamai gerai pasiruošę. Mano kolektyvas buvo 8 merginos, 5 dainavom ir 3 grojo. Atstovavom Batakių vidurinę mokyklą, o tiksliau Batakius. (Tauragės raj. ;])
Ačiū už sveikinimus...
Ir tas coveris man labai patiko ;D

O apie mišias tai galiu pasakyti tiek, kad į jas nevaikštau. Esu protestantų tikėjimo, todėl einu tik į pamaldas, kurios vyksta kartą į mėnesį. (Išimtinais atvejais, kelis kart per mėnesį).
O šita Bieberio daina man ganėtinai graži. Nėra jis mano mylimiausias atlikėjas, bet nieko prieš jį irgi neturiu...

Geresnis rytojus? Well... Sunku pasakyti. Nelygu, kas kam gerai. Tačiau man, geresnis rytojus būtų toks, kuriame nebeliktų bulvarinių žurnalų, neapykantos artimui dėl nereikšmingų dalykų, būtų gera šypsotis einant gatve ir negalvoti, kad už tai tave kažkas palaikys "nesveiku" žmogumi. Galėčiau apie tai kalbėti daug ir ilgai, bet nenoriu čia taip išsiplėsti.
O tau, koks rytojus atrodytų geresnis? ;]

God bless you too. ;)
Atgal į viršų Go down
Disos_sparnuotoji
BIZOKU narys
Disos_sparnuotoji


Prisijungė : 2010-12-01
Pranešimų skaičius : 11

Disos linksmasis advento kalendorius! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Disos linksmasis advento kalendorius!   Disos linksmasis advento kalendorius! Icon_minitimeAntr. 12 07 2010, 00:00

Disos linksmasis advento kalendorius! 2crnb0j
..ir 18 iki Kūčių

labas Vaida!

atleisk, kad negaliu anksčiau parašyti ;] prieš šventes angeliukų darbai suspartėjo, tad kartais išviso teks laukti mano laiškelio ne čia, o ir telefonu.. ;x labai labai atsiprašau!
dainuojamoji poezija! kaip šaunu! dar kartą nuoširdžiausi sveikinimai Jums ^^
man irgi mcfly labai gražiai sudainavo^^

psss...niekam nesakyk... esu blogas angeliukas ir pati į bažnyčias nevaikštau.. ššš!!! pasistengsiu prieš šventes nueiti ^^
aš irgi nesu didelė Bieberio megėja, bet ši daina ir video klipas labai pakerėjo..

man geresnis rytojus būtų be karų, žudynių, visi žmonės būtų sveiki, laimingi, taikūs, visi būtų viskuom aprūpinti ir etc... geresnis rytojus man be jokios blogybės, man svarbu, kad visi būtų laimingi.;]

na, ir vėl pirmadienis... kaip sekėsi šiandien? ^^ gal ką gero nuveikei? išmokai? atradai? ^^ pasakok!

gero vakaro,
xoxo,
Snaigė.
Atgal į viršų Go down
Disa
BIZOKU narys
Disa


Prisijungė : 2008-10-11
Age : 31
Pranešimų skaičius : 359

Disos linksmasis advento kalendorius! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Disos linksmasis advento kalendorius!   Disos linksmasis advento kalendorius! Icon_minitimeAntr. 12 07 2010, 04:12

Labutis ;]
Suprantu tave. Ir džiaugsiuosi bet kada, kada tik gausiu nuo tavęs žinių.
Pirmadienis... Ech, susitikau su draugais, pasėdėjau pamokose, susitikau su kitais draugais iš kitos mokyklos, po to turėjau pravažiavimą ir vairavimo kursus ;DD nuobodoka diena (neskaitant valandos su draugais).
Šiaip nemėgstu pirmadienių. Bet... jis jau praėjo! ;D
Kaip tu gyvuoji?
Lauksiu žinių.
Iki ;]]]
Atgal į viršų Go down
Disos_sparnuotoji
BIZOKU narys
Disos_sparnuotoji


Prisijungė : 2010-12-01
Pranešimų skaičius : 11

Disos linksmasis advento kalendorius! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Disos linksmasis advento kalendorius!   Disos linksmasis advento kalendorius! Icon_minitimeAntr. 12 07 2010, 22:02

Disos linksmasis advento kalendorius! 2u5g6br
..ir 17 iki Kūčių

labas Vaidilute! (:

labai labai šaunu, kad turiu supratingą globotinę (: visada pasistengsiu bet kaip su Tavimi palaikyti ryšį!
ištikro, buvimas su draugais yra geriausia.. (: man taip pat. bet dažniausiai vaikštau viena, nes draugų turiu mažai ;x
vairavimo kursai? (: mokaisi vairuoti? (: kaip sekėsi pravažiavimas? ar sunku? (:
aš gyvuoju gerai ^^ tik sakau, kad jau atsiranda darbų prieš Kalėdas... o ką Tu norėtum nuveikti prieš Kalėdas? (: ką nors gero sau, šeimai, draugams..? (:

geros dienos,
xoxo,
Snaigė.
Atgal į viršų Go down
Disa
BIZOKU narys
Disa


Prisijungė : 2008-10-11
Age : 31
Pranešimų skaičius : 359

Disos linksmasis advento kalendorius! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Disos linksmasis advento kalendorius!   Disos linksmasis advento kalendorius! Icon_minitimeTr. 12 08 2010, 02:18

Labas mano angelėli... :D
Džiugu vėl tave pamatyt savo temoje. Ar minėjau, kad neįsivaizduoju geresnio angelo nei tu? Neminėjau? Na tai žinok dabar! Tu pats pats PATS geriausias angelėlis iš visų.
Mes dažnai pamirštam paprasčiausiai padėkoti tiems patiems draugams už buvimą kartu. Man draugai, lyg dovana, o už dovanas visuomet reikia padėkoti. ;D Taigi, dėkoju ir tau. Laikau tave, angelėli, savo draugu, ir džiaugiuosi, kad nepabijojau užsiregistruoti į šį šaunų projektą. :D
Taip, kursai... Tikra kankynė. Ypač tokiu metų laiku, kai norėtųsi veikti ką kitą. Sunku atsiklausyti 4 valandas (akademines) paskaitų. O pravažiavimai išvis... ;D Pavojinga aš kelyje šiaip. :DD
Smagu, kad ir tau sekasi gerai. Na, jei nebūtų tų darbų, nelabai ir jaustųsi Kalėdos (neskaitant sniego ir vien to pavadinimo, kad jau gruodis ;)).
Prieš Kalėdas taip pat turiu daugybę visokiausių darbų, labai retai būnu namie. Visur skubu, visur nespėju. ;D
Šiuo metu labai spaudžia kursai ir mokslai. Ypač mokslai. Artėja pusmečio pabaiga, o pažymiai pas mane nėra patys geriausi. ;/
Nelabai mėgstu pirkti Kalėdines dovanas, nes dažnai neturiu minčių, ką galėčiau padovanoti. Tad dažnai padarau kokią nors smulkmenėlę savo rankomis. Juk svarbiausia parodyti, kad žmogus tau rūpi ir plius, dovanos neturėtų užgožti tikrosios Kalėdų prasmės. Na, baigiu čia filosofuoti... (Įsiplepėjau jau ;DD)
Gero vakaro tau, angelėli... ;]]
~Tavo globotinė~
Atgal į viršų Go down
Disos_sparnuotoji
BIZOKU narys
Disos_sparnuotoji


Prisijungė : 2010-12-01
Pranešimų skaičius : 11

Disos linksmasis advento kalendorius! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Disos linksmasis advento kalendorius!   Disos linksmasis advento kalendorius! Icon_minitimeTr. 12 08 2010, 21:49

Disos linksmasis advento kalendorius! Nbrjar
..ir 16 iki Kūčių

labučiauskas Vaidilute! (:

awawawawawaw! labai miela buvo girdėti, kad esu geriausias angeliukas! žinok labai stengiaus, ir matau, kad pastangos atsipirko ;] ačiū labai, geriausia globotine, dėkodama siunčiu Tau man asmeniškai mėgstamiausia Kalėdų dainą.




ar matai, kaip greit ateis Kalėdos? Snaigė šiandien ypač kalėdiška ;] apsikrovus mandarinais ir kakava. nuo mandarinų jau po truputį net bloga daros, bet negaliu nustoti valgiusi!
ačiū ir Tau, kad esi su manimi ^^
hehe ;] visiems visada prieš Kalėdas būna sunku, daugiau darbų, mokslų... tad tik palinkėsiu sekmės visa tai ištverti : )
ir vėl pasirodysiu nevykusiai, bet Kalėdų proga aš nieko nei perku, nei darau. padarau tik atvirukus. nu draugėm kažkokią nesąmonėlę nuperku, o artimuosius paprasčiausiai apdovanoju apkabinimais, bučiniais ir šiluma bei meile : ) bėje Tu kalbi labai teisingai, tad man belieka tik sutikti su Tavo filosofijom.. ;D

na o kaip Tau trečiadienis? : ) kokios nuotaikos?
štai tau kakavos ir sausainių <-- click.

geros popietės!

Snaigė (rašydama xoxo pasijaučiu kaip Gossip Girl.. >.<)
Atgal į viršų Go down
Disa
BIZOKU narys
Disa


Prisijungė : 2008-10-11
Age : 31
Pranešimų skaičius : 359

Disos linksmasis advento kalendorius! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Disos linksmasis advento kalendorius!   Disos linksmasis advento kalendorius! Icon_minitimeKv. 12 09 2010, 01:22

Sveikas mano angelėli ;D
Nėra už ką dėkoti. Tiesą pasakiau :D
Graži daina bet to... :)
Laikas bėga taip greit, kad nespėju jo sugaudyti. Čia pirmadienis, čia sekmadienis. Toks gyvenimo tempas labai išmuša mane iš pusiausvyros. ;D
O mandarinai tai tikras skanėstas. Bent jau gruodžio pradžioj, nes vėliau man vien nuo pažiūrėjimo į juos negera darosi ;DDD
Na, atvirukų aš jau niekam nebeužrašinėju. Praradę vertę jie mano akyse. Geriau parašau ilgą ir nuoširdų/linksmą laišką. Visi lieka patenkinti ;DD
Nablogas trečiadienis. ;DD Pravažiavimas pasisekė gan neblogai ir šiaip nuotaika ganėtinai gera. Plius - mažai namų darbų.
Tik labai jaudinuosi dėl orų. Savaitgalį turiu išvykti į Vilnių.(Jei neatrašysiu į šią temą, tai labai nesupyk ;]) Bijau, kad keliai bus užversti sniegu ir mano kelionė nuplauks... ;/ na, bet geriau taip nenutiktų. :/
Ačiū už kakavą ir sausainiu. ;]
Tau taip pat, gero vakaro, Snaige! <3
Atgal į viršų Go down
Disa
BIZOKU narys
Disa


Prisijungė : 2008-10-11
Age : 31
Pranešimų skaičius : 359

Disos linksmasis advento kalendorius! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Disos linksmasis advento kalendorius!   Disos linksmasis advento kalendorius! Icon_minitimeSk. 12 26 2010, 18:45

AČIŪ DIDELIS DIDELIS AČIŪ!
Buvai nuostabus angeliukas. Dėmesio gavau užtektinai...
Dėkui už kiekvieną sms, kiekvieną postą šioje temojo...
Šis laikas iki Kalėdų man tikrai neprailgo.
Džiaugiuosi, kad gavau progą susipažinti su tokių mielu ir šiltu žmogučiu-angeliuku, kaip tu ;DD
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Disos linksmasis advento kalendorius! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Disos linksmasis advento kalendorius!   Disos linksmasis advento kalendorius! Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Disos linksmasis advento kalendorius!
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Archyvas :: Slapto draugo beieškant-
Pereiti į: