Sveiki visi Cinema Bizarre gerbėjai! Jūs užsukote į pirmąjį ir didžiausią Cinema Bizarre gerbėjų forumą visoje Lietuvoje, kuriame galėsite sužinoti viską apie šią grupę bei dalyvauti kitose mūsų diskusijose ir konkursuose. Tad nedelsdami prisijunkite prie mūsų, nes čia esate visada laukiami. :)
Sveiki visi Cinema Bizarre gerbėjai! Jūs užsukote į pirmąjį ir didžiausią Cinema Bizarre gerbėjų forumą visoje Lietuvoje, kuriame galėsite sužinoti viską apie šią grupę bei dalyvauti kitose mūsų diskusijose ir konkursuose. Tad nedelsdami prisijunkite prie mūsų, nes čia esate visada laukiami. :)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

'to change the world, go change yourself.' yu


 

 Ūgis ir svoris.

Go down 
+31
LM.C*IS*LOVE
sausainiukas
Laura.
Ra2g@
white socks
carolina.
Gretaa
Ugnėlakis.
akwileaa
Vi
UFAS
Strifutė.
Bizz
irmantyte
Sisley
Gabi...
mizukis.
MaNiaaKyTe
nr1uranusskyracer
algitad
gedviliukas
spider2713
ziedune
Giie.
Elli
april
skirmante
G
akvuteb
Yumina.
Darkness.*
35 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3  Next
AutoriusPranešimas
Strifutė.
BIZOKU narys
Strifutė.


Prisijungė : 2008-09-16
Location : Skuodas
Age : 30
Pranešimų skaičius : 486
Mėgstamiausias CB narys : St, Ki

Ūgis ir svoris. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ūgis ir svoris.   Ūgis ir svoris. - Page 2 Icon_minitimePir. 04 26 2010, 20:52

ūgis - 179 (man atrodo. XD )
svoris apie 56.
Atgal į viršų Go down
irmantyte
Some people believe in God. I believe in Music.
irmantyte


Prisijungė : 2008-05-29
Location : Savannah, Georgia, U.S.
Age : 28
Pranešimų skaičius : 1297
Mėgstamiausias CB narys : strify

Ūgis ir svoris. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ūgis ir svoris.   Ūgis ir svoris. - Page 2 Icon_minitimePir. 04 26 2010, 21:18

Bizz, Strifute, kaip jums geraai dėl svorio.
Net pavydas suimė : D
Atgal į viršų Go down
https://www.facebook.com
mizukis.
yu is all mine.xp
mizukis.


Prisijungė : 2009-02-13
Age : 35
Pranešimų skaičius : 2263

Ūgis ir svoris. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ūgis ir svoris.   Ūgis ir svoris. - Page 2 Icon_minitimeAntr. 04 27 2010, 00:42

Bizz, tau tai daug? :o
užmuščiau ką nors, kad tiek sverčiau xD
Atgal į viršų Go down
G
BIZOKU narys



Prisijungė : 2010-01-16
Location : Kaunas, Žaliakalnis ;]
Age : 30
Pranešimų skaičius : 746
Mėgstamiausias CB narys : Kiro

Ūgis ir svoris. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ūgis ir svoris.   Ūgis ir svoris. - Page 2 Icon_minitimeAntr. 04 27 2010, 00:45

Mano ūgis toks pats.. 178. :D
Svoris 55. kg.
Dar atsikratyt reikia kokių 6 kg, ir būsiu laiminga. :D
Atgal į viršų Go down
UFAS
BIZOKU narys
UFAS


Prisijungė : 2010-04-18
Pranešimų skaičius : 35

Ūgis ir svoris. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ūgis ir svoris.   Ūgis ir svoris. - Page 2 Icon_minitimeAntr. 04 27 2010, 01:02

lol. Mano ūgis 173 cm kokie. ir 47 kg. kažkas panašaus. Daktarė sakė kad turiu svert apie 66 kg :D nesamone
Atgal į viršų Go down
Vi
BIZOKU narys
Vi


Prisijungė : 2009-07-27
Location : Alytus
Age : 29
Pranešimų skaičius : 344

Ūgis ir svoris. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ūgis ir svoris.   Ūgis ir svoris. - Page 2 Icon_minitimeAntr. 04 27 2010, 01:09

Atleiskit, bet kai kurios iš jūsų man juokingos. Ūgis virš 1m70, sveria maždaug 55kg ir drįsta sakyti, kad nori atsikratyti keleto kilogramų. Žinot, jums geriau patylėti, nes juokas ima. Kokios pasaulio jėgos verčia jus mąstyti, kad jūs esat apkūnios??? Sveriu virš 50kg, bet užtat esu daug mažesnė nei daugelis besiskundžiančiųjų. Turiu omeny tikrai žemą ūgį. Taip, man tikrai derėtų numesti šiek tiek svorio, bet jūs. Kai pamatau tokias žinutes pyktis venose verda, nes nusišnekat juodai. Ar pamąstot, kaip turėtų jaustis už jus daaaug stambesnės, apkūnios merginos? Pasauly begalės merginų, turinčių problemų su svoriu, bet, nelaimei, nuolat pilna ir tokių, kurios be jokio reikalo skundžiasi ''papildomais'' kilogramais. Po tokių niekšiškų kalbų daugėja sergančių anoreksija ar bulimija, nes stambesnės tai išgirdusios laisviausiai puola į neviltį. tad gal nekvailiokit?
P.S. Nenorėjau nieko įžeisti, bet patikėkit, yra žmonių, turinčių tikrą antsvorį, tad čia verkšlenti dėl normalaus svorio kvaila.
Atgal į viršų Go down
UFAS
BIZOKU narys
UFAS


Prisijungė : 2010-04-18
Pranešimų skaičius : 35

Ūgis ir svoris. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ūgis ir svoris.   Ūgis ir svoris. - Page 2 Icon_minitimeAntr. 04 27 2010, 02:46

Aš pritariu Tau Vi. Labai daug žmoniu yra nepatenkinti savim net tada kai atrodo gerai. Žmonės savikritiški nieko nepadarysim bet ir neverta i tai kreipti dėmesio. Aš tai pvz norėčiau priaugti kokius 5 kg. Aš jaučiuosi per liekna. Bet šiaip save myliu tokia kokia esu ir dėl to nesigraužiu.
Atgal į viršų Go down
Vi
BIZOKU narys
Vi


Prisijungė : 2009-07-27
Location : Alytus
Age : 29
Pranešimų skaičius : 344

Ūgis ir svoris. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ūgis ir svoris.   Ūgis ir svoris. - Page 2 Icon_minitimeAntr. 04 27 2010, 02:55

Žinau, kad neturėčiau į tai reaguoti, nes vis tiek nieko nepakeisiu, bet mane tiesiog siutina tokios žinutės. Manau, kad dar nėra žmogaus, kuriam visiškai patiktų jo išvaizda, bet nebūtina taip nusišnekėti, kai nėra jokio pagrindo.
Atgal į viršų Go down
Strifutė.
BIZOKU narys
Strifutė.


Prisijungė : 2008-09-16
Location : Skuodas
Age : 30
Pranešimų skaičius : 486
Mėgstamiausias CB narys : St, Ki

Ūgis ir svoris. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ūgis ir svoris.   Ūgis ir svoris. - Page 2 Icon_minitimeAntr. 04 27 2010, 20:54

mažiau lyginkitės su modeliais, manekenėm visokiom ir dings visi kompleksai dėl svorio ir t.t...
Atgal į viršų Go down
skirmante
BIZOKU narys
skirmante


Prisijungė : 2008-09-29
Location : Panevėžys
Age : 30
Pranešimų skaičius : 767
Mėgstamiausias CB narys : Kiro&Yu

Ūgis ir svoris. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ūgis ir svoris.   Ūgis ir svoris. - Page 2 Icon_minitimeAntr. 04 27 2010, 22:00

Jau kita savaite lankysiuos pas gydytoja ir sužinosiu tiksliai koks ūgis ir svoris.
Labai viliuosi kad bent kelis kilogramus priaugau.
O dėltu kurios lyginasi su manekėnemis.Kam lygintis jei visos esam savaip gražios ir išskirtinės.Juk ir patiem vaikinam nepatinka nes perdėtas kūdumas
Atgal į viršų Go down
G
BIZOKU narys



Prisijungė : 2010-01-16
Location : Kaunas, Žaliakalnis ;]
Age : 30
Pranešimų skaičius : 746
Mėgstamiausias CB narys : Kiro

Ūgis ir svoris. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ūgis ir svoris.   Ūgis ir svoris. - Page 2 Icon_minitimeAntr. 04 27 2010, 23:05

Taip, aš tikriausiai niekšė, nes turiu savo nuomonę ir tikslą.
Atgal į viršų Go down
MaNiaaKyTe
bizoku prezidentė
MaNiaaKyTe


Prisijungė : 2008-02-19
Location : new york
Age : 37
Pranešimų skaičius : 845

Ūgis ir svoris. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ūgis ir svoris.   Ūgis ir svoris. - Page 2 Icon_minitimeAntr. 04 27 2010, 23:45

jeigu tas tikslas atneša ligas ir visa kita, tai jau nebe tikslas. turiu klasiokę, kurios ūgis yra 184cm ir sveria ji 62kg. žinot, atrodo normalu, kol nepradedi lyginti su savimi. aš esu 171cm ir 59kg. juokingiausia tai, kad skiriamės tik dviem kilogramais, o mano kelnės ant jos kaba.
kiekvieną dieną mažiausiai tris kartus kiekvienas prikimba prie jos svorio, nes baisu žiūrėt.
kas per daug, tas niekada nebuvo sveika. galų gale, nereikia mesti tų kilogramų. ne nevalgyti visoms, kurios mesti ką nors norit reikėtų, o kiekvieną rytą po 100 atsilenkimų padaryt. sutvirtėtumėt ir viskas gerai būtų ir tų ,,baisenybių'' riebalų ant pilvo neliktų.
Atgal į viršų Go down
Vi
BIZOKU narys
Vi


Prisijungė : 2009-07-27
Location : Alytus
Age : 29
Pranešimų skaičius : 344

Ūgis ir svoris. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ūgis ir svoris.   Ūgis ir svoris. - Page 2 Icon_minitimeTr. 04 28 2010, 00:19

Pritariu Digmai. Su savo tokiais tikslais žmonės prisišaukia ligas, kurias sunku išgydyti ir kurios turi didelę psichologinę žalą.
Atgal į viršų Go down
mizukis.
yu is all mine.xp
mizukis.


Prisijungė : 2009-02-13
Age : 35
Pranešimų skaičius : 2263

Ūgis ir svoris. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ūgis ir svoris.   Ūgis ir svoris. - Page 2 Icon_minitimePen. 04 30 2010, 22:19

mano klasiokės ūgis 183cm, sveria ~50kg, plona visiškai ir skundžias kartais, kad stora.
...
man tai kvaila.
bet kai mano ūgis vos 166.5cm [pasirodo! >_<] o pastarąjį kartą kai svėriaus svarstyklės sustojo tik ties 71kg,
nemanau, kad zyziu ir stengiuos nevalgyt be reikalo.
atsilenkimai gali sutvirtint pilvą, bet jei juos daryčiau aš, tapčiau kvadratinė- pirma turiu svorio gerokai numest.
bent stengsiuosi [nežinau ar pavyks] tol, kol sau patiksiu.
tuo labiau kažkaip nenoriu, kad mane klasiokai vadintų Burbuliuku II, kas pažiūrėjus į mane, tikėtina.
Atgal į viršų Go down
akwileaa
BIZOKU narys
akwileaa


Prisijungė : 2008-10-13
Pranešimų skaičius : 373

Ūgis ir svoris. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ūgis ir svoris.   Ūgis ir svoris. - Page 2 Icon_minitimeŠt. 05 01 2010, 04:13

Ūgis - 1. 66, 5cm.
O svorio nesakysiu.
Sveriu tikrai per daug.
Atgal į viršų Go down
akvuteb
BIZOKU narys
akvuteb


Prisijungė : 2009-11-18
Location : Pakruojis-Stačiūnai
Age : 28
Pranešimų skaičius : 737

Ūgis ir svoris. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ūgis ir svoris.   Ūgis ir svoris. - Page 2 Icon_minitimeSk. 05 02 2010, 01:01

mano ūgis, kaip jau rašiau, pasirodo tikrai tik 165cm, o svoris 65kg... aš save laikau normalia ir man visiškai pofik, jei kas galvoja, kad sveriu per daug... aš savim patenkinta ir man gerai xD
Atgal į viršų Go down
Ugnėlakis.
BIZOKU narys
Ugnėlakis.


Prisijungė : 2008-09-21
Location : Kaunas
Age : 29
Pranešimų skaičius : 340

Ūgis ir svoris. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ūgis ir svoris.   Ūgis ir svoris. - Page 2 Icon_minitimeSk. 06 06 2010, 05:08

Tikriausiai esu žemiausia iš viso forumo xD ūgis maždaug 154cm, o svoris 42kg. Aš sau patinku tokia ir nenorėčiau, kad kažkas būtų kitaip.
Atgal į viršų Go down
Gretaa
BIZOKU narys
Gretaa


Prisijungė : 2008-10-05
Location : tokyo
Age : 29
Pranešimų skaičius : 798

Ūgis ir svoris. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ūgis ir svoris.   Ūgis ir svoris. - Page 2 Icon_minitimePir. 06 07 2010, 03:08

Kokia prasminga tema :) Nu, bet kad būčiau čia į temą, tai 1.67 ir 58. Visiškai nesvarbūs dalykai.
Atgal į viršų Go down
http://www.shaltis.blogas.lt
Yumina.
BIZOKU narys
Yumina.


Prisijungė : 2009-09-02
Location : Vilnius, Lithuania
Pranešimų skaičius : 1344

Ūgis ir svoris. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ūgis ir svoris.   Ūgis ir svoris. - Page 2 Icon_minitimeAntr. 07 20 2010, 23:30

Žinau tiksliai dabar.
Ūgis: 158 cm.
Svoris: 46 kg.
Figūra esu patenkinta.
Atgal į viršų Go down
http://photoslikecocaine.blogspot.com/
carolina.
BIZOKU narys
carolina.


Prisijungė : 2008-10-06
Location : Trakai
Age : 30
Pranešimų skaičius : 524

Ūgis ir svoris. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ūgis ir svoris.   Ūgis ir svoris. - Page 2 Icon_minitimeTr. 07 21 2010, 03:22

Ūgis 158 - 160 cm, tiksliai negaliu pasakyti, nes nuo pernai vasaros nesimatavau ūgio.
Svoris 44 kg.
Atgal į viršų Go down
spider2713
BIZOKU narys
spider2713


Prisijungė : 2010-01-16
Location : ten kur Kiro
Age : 44
Pranešimų skaičius : 395
Mėgstamiausias CB narys : Kiro

Ūgis ir svoris. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ūgis ir svoris.   Ūgis ir svoris. - Page 2 Icon_minitimeKv. 07 22 2010, 00:58

krenta svoris labai siuo metu sveriu 59kg turbut nuo streso
Atgal į viršų Go down
white socks
BIZOKU narys
white socks


Prisijungė : 2008-09-20
Location : kedainiai
Age : 32
Pranešimų skaičius : 381

Ūgis ir svoris. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ūgis ir svoris.   Ūgis ir svoris. - Page 2 Icon_minitimeKv. 07 22 2010, 18:04

164cm
49.5 kg
mažai man to, bet priaugti niekaip nepavyksta..:(
Atgal į viršų Go down
Ra2g@
BIZOKU narys
Ra2g@


Prisijungė : 2010-02-24
Location : Ignalina
Age : 27
Pranešimų skaičius : 522
Mėgstamiausias CB narys : Strify,Yu

Ūgis ir svoris. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ūgis ir svoris.   Ūgis ir svoris. - Page 2 Icon_minitimeKv. 07 22 2010, 21:52

ūgis 167, o svoris 53kg... Dar aug ir augt ;D
Atgal į viršų Go down
https://www.facebook.com/Shinny.ninja
Laura.
BIZOKU narys
Laura.


Prisijungė : 2009-09-16
Location : Lietuva
Age : 28
Pranešimų skaičius : 109
Mėgstamiausias CB narys : Visi

Ūgis ir svoris. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ūgis ir svoris.   Ūgis ir svoris. - Page 2 Icon_minitimeŠt. 07 31 2010, 20:19

Ūgis 1.67, svoris 49. Manau, kad dabar sveriu mažiau, tikriausiai max minus dvejais kilogramais. Norėčiau sverti maždaug apie 55 kg ir atrodyti kaip normalus žmogus ; DD
Atgal į viršų Go down
sausainiukas
BIZOKU narys
sausainiukas


Prisijungė : 2010-11-07
Location : sengai
Age : 28
Pranešimų skaičius : 127

Ūgis ir svoris. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ūgis ir svoris.   Ūgis ir svoris. - Page 2 Icon_minitimeKv. 11 25 2010, 22:46

ūgis 1.69 o svorio nesakysiu, tačiau medicininiame įraše KMI yra įdealus ir man to užtenka. :)
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Ūgis ir svoris. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ūgis ir svoris.   Ūgis ir svoris. - Page 2 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Ūgis ir svoris.
Atgal į viršų 
Puslapis 23Pereiti prie : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Off-topic :: Grožis ir mada-
Pereiti į: