Sveiki visi Cinema Bizarre gerbėjai! Jūs užsukote į pirmąjį ir didžiausią Cinema Bizarre gerbėjų forumą visoje Lietuvoje, kuriame galėsite sužinoti viską apie šią grupę bei dalyvauti kitose mūsų diskusijose ir konkursuose. Tad nedelsdami prisijunkite prie mūsų, nes čia esate visada laukiami. :)
Sveiki visi Cinema Bizarre gerbėjai! Jūs užsukote į pirmąjį ir didžiausią Cinema Bizarre gerbėjų forumą visoje Lietuvoje, kuriame galėsite sužinoti viską apie šią grupę bei dalyvauti kitose mūsų diskusijose ir konkursuose. Tad nedelsdami prisijunkite prie mūsų, nes čia esate visada laukiami. :)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

'to change the world, go change yourself.' yu


 

 Vintage arba Retro

Go down 
+8
mizukis.
ielė
efi
Yumina.
akvuteb
irmantyte
Sisley
adatuke
12 posters
AutoriusPranešimas
adatuke
BIZOKU narys
adatuke


Prisijungė : 2008-11-04
Location : pnvz.
Age : 29
Pranešimų skaičius : 1442
Mėgstamiausias CB narys : Kiro

Vintage arba Retro Empty
RašytiTemos pavadinimas: Vintage arba Retro   Vintage arba Retro Icon_minitimeKv. 12 31 2009, 18:43

Stilistinė banga, vadinama vintage vardu, iš tiesų reiškia madą, sugrįžusią atgal iš praeities. Itin didelis susidomėjimas vintage stiliumi, prasidėjo 9 – ąjame dešimtmetyje, kai Prancūzijos, Amerikos ir Anglijos aukštuomenė pokyliuose pasirodydavo pasipuošusi „retro“ stiliaus apdarais. Laikui bėgant, šis aukštuomenės prasimanymas taip išpopuliarėjo, jog mada peržengė kilmingosios aristokratijos rėmus ir įsiliejo į vidutinės klasės gyvenimą, pasirodė to laikmečio žurnalų viršeliuose. Šiuo metu, vintage tapo kasdienis reiškinys, tačiau žmonių jau netenkina gražus daikčiukas iš antikvariato, jie trokšta prabangos, pažymėtos įžymaus kūrėjo logotipu. Tai lyg tikrasis „haute couture“, tik iš praeities - kartą jau gyvavęs, tačiau vėl sugrįžęs tam, jog atgimtų naujai.

Vintage arba Retro 12287thumb Vintage arba Retro 95995538Vintage arba Retro 10951thumbnailjpglkjlhj

Ka manot? Ar gražu ir ar patinka?
Gal domitės vitage, ar net rengiatės tokiu stiliumi?
O gal žinote kokių parduotuvių arba vietų iš kur galima gauti tokių drabužių?
Diskutojam.
Atgal į viršų Go down
Sisley
loves Kiro 4ever



Prisijungė : 2008-07-25
Age : 28
Pranešimų skaičius : 1902

Vintage arba Retro Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vintage arba Retro   Vintage arba Retro Icon_minitimeKv. 12 31 2009, 18:59

aš tai nuomonės, bent jau kol kas, apie šį dalyką jokios neturiu :D nesidomiu, bet šiaip iš šalies visai gražu, tikrai nesakyčiau, kad man nepatinka ^^ šiaip pati gal nelabai norėčiau taip rengtis, nelabai man pačiai toks rengimosi stilius prie širdies :)
Atgal į viršų Go down
irmantyte
Some people believe in God. I believe in Music.
irmantyte


Prisijungė : 2008-05-29
Location : Savannah, Georgia, U.S.
Age : 28
Pranešimų skaičius : 1297
Mėgstamiausias CB narys : strify

Vintage arba Retro Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vintage arba Retro   Vintage arba Retro Icon_minitimeSk. 01 03 2010, 23:42

aš taai išviso be nuomonės.
man ne labai
Atgal į viršų Go down
https://www.facebook.com
akvuteb
BIZOKU narys
akvuteb


Prisijungė : 2009-11-18
Location : Pakruojis-Stačiūnai
Age : 28
Pranešimų skaičius : 737

Vintage arba Retro Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vintage arba Retro   Vintage arba Retro Icon_minitimePir. 01 04 2010, 00:58

Man tai laaaaaaabai gražu, bet pati nesirengčiau xDDD
Atgal į viršų Go down
Yumina.
BIZOKU narys
Yumina.


Prisijungė : 2009-09-02
Location : Vilnius, Lithuania
Pranešimų skaičius : 1344

Vintage arba Retro Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vintage arba Retro   Vintage arba Retro Icon_minitimeAntr. 01 05 2010, 22:43

Netraukia akies, negražu, nepatinka.
Atgal į viršų Go down
http://photoslikecocaine.blogspot.com/
efi
R O F L M A O
efi


Prisijungė : 2008-10-21
Location : trashland.
Age : 28
Pranešimų skaičius : 1254
Mėgstamiausias CB narys : yu <3

Vintage arba Retro Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vintage arba Retro   Vintage arba Retro Icon_minitimeTr. 01 06 2010, 00:53

galima visąlaik prie kažko 'rokiško' arba 'pankiško' priderint ir tada super gerai atrodo;; bet reik mokėt derinti :D
Atgal į viršų Go down
ielė
moderatorė
ielė


Prisijungė : 2009-06-14
Age : 27
Pranešimų skaičius : 1600
Mėgstamiausias CB narys : strify!

Vintage arba Retro Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vintage arba Retro   Vintage arba Retro Icon_minitimeŠt. 03 27 2010, 22:24

o man patinka. visi tie taškai, bangos ir pan., išties įdomu, tik reikia mokėti derinti. ;>
Atgal į viršų Go down
http://aviukaimekena.blogspot.com/
mizukis.
yu is all mine.xp
mizukis.


Prisijungė : 2009-02-13
Age : 35
Pranešimų skaičius : 2263

Vintage arba Retro Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vintage arba Retro   Vintage arba Retro Icon_minitimePir. 04 05 2010, 17:41

jei renktis tik tokiu stilium, man asmeniškai negražu. bet detales prisiderinti galima :)
Atgal į viršų Go down
ziedune
BIZOKU narys
ziedune


Prisijungė : 2009-12-04
Location : Staciunai
Pranešimų skaičius : 593
Mėgstamiausias CB narys : Strify, Yu

Vintage arba Retro Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vintage arba Retro   Vintage arba Retro Icon_minitimeAntr. 04 06 2010, 00:58

Pamenu, kažkada buvo pas mus mokykloje '' Retro Kalėdos''
Įdomu buvo apsirengti, bet kaip akvuteb minėjo, nenorėčiau išeiti į gatvę taip apsirengusi...
Atgal į viršų Go down
eiichi
BIZOKU narys
eiichi


Prisijungė : 2009-05-30
Age : 28
Pranešimų skaičius : 1520

Vintage arba Retro Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vintage arba Retro   Vintage arba Retro Icon_minitimeAntr. 06 08 2010, 15:46

Man gražu, jei žmogui tinka. Nemanau, kad retro stilių tinka nešioti 14 metėms, ar panašaus amžiaus merginoms. Man kvailai atrodo, kai dar visai maža mergaitė išeina į gatvę/mokyklą taip apsirengusi. Pati tikrai taip nesirengčiau, nes man paprasčiausiai netiktų tokie rūbai. xD Gal kas nors iš bizokiečių galvoja taip pradėti rengtis/rengiasi?
Atgal į viršų Go down
adatuke
BIZOKU narys
adatuke


Prisijungė : 2008-11-04
Location : pnvz.
Age : 29
Pranešimų skaičius : 1442
Mėgstamiausias CB narys : Kiro

Vintage arba Retro Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vintage arba Retro   Vintage arba Retro Icon_minitimeAntr. 06 08 2010, 16:08

Man šis stilius labai patinka, labai mėgstu pavėpsot į tokius rūbus, bet pati rengtis taip dar nesiryžčiau. Manau, kad šį stilių perimsiu kai būsiu kiek vyresnė ir tai nemanau, kad rengčiausi grynai retro. Man gražiausia kai retro detales derina su šiuolaikiniais rūbais. Dabar turiu vieną retro stiliaus rankinę, na ji ne grynas vintage, bet panašu ir labai džiaugiuosi, gal kada įkelsiu foto :)
Atgal į viršų Go down
spider2713
BIZOKU narys
spider2713


Prisijungė : 2010-01-16
Location : ten kur Kiro
Age : 44
Pranešimų skaičius : 395
Mėgstamiausias CB narys : Kiro

Vintage arba Retro Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vintage arba Retro   Vintage arba Retro Icon_minitimePen. 06 11 2010, 23:00

labai grazu man tiktu toks stilius
Atgal į viršų Go down
Unendlichkeit
BIZOKU narys
Unendlichkeit


Prisijungė : 2010-06-25
Age : 30
Pranešimų skaičius : 534
Mėgstamiausias CB narys : Kiro

Vintage arba Retro Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vintage arba Retro   Vintage arba Retro Icon_minitimeSk. 06 27 2010, 22:41

Man gražu. O parduotuvių nebūtina speacialių ieškoti, rasti galima daug kur, tik reikia mokėti derinti viską (:
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Vintage arba Retro Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vintage arba Retro   Vintage arba Retro Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Vintage arba Retro
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Off-topic :: Grožis ir mada-
Pereiti į: