Sveiki visi Cinema Bizarre gerbėjai! Jūs užsukote į pirmąjį ir didžiausią Cinema Bizarre gerbėjų forumą visoje Lietuvoje, kuriame galėsite sužinoti viską apie šią grupę bei dalyvauti kitose mūsų diskusijose ir konkursuose. Tad nedelsdami prisijunkite prie mūsų, nes čia esate visada laukiami. :)
Sveiki visi Cinema Bizarre gerbėjai! Jūs užsukote į pirmąjį ir didžiausią Cinema Bizarre gerbėjų forumą visoje Lietuvoje, kuriame galėsite sužinoti viską apie šią grupę bei dalyvauti kitose mūsų diskusijose ir konkursuose. Tad nedelsdami prisijunkite prie mūsų, nes čia esate visada laukiami. :)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

'to change the world, go change yourself.' yu


 

 Kompleksai

Go down 
+15
ziedune
akvuteb
efi
mastytojas
TheFantastė
april
Elli
skirmante
irmantyte
infinity.
white socks
Gretaa
Vi
Sisley
gedviliukas
19 posters
AutoriusPranešimas
gedviliukas
BIZOKU narys
gedviliukas


Prisijungė : 2008-12-24
Location : Kaišiadorys
Age : 30
Pranešimų skaičius : 644

Kompleksai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Kompleksai   Kompleksai Icon_minitimeŠt. 11 14 2009, 02:43

Spuogai, atsikišęs pilvukas, per storos šlaunys and so on..
Dauguma dėl to kompleksuoja, kitiem nesvarbu.
O kaip Jums? Ar dėl ko nors kompleksuojate? Kaip su tuo "kovojate" ?
Kompleksai 883658
Atgal į viršų Go down
Sisley
loves Kiro 4ever



Prisijungė : 2008-07-25
Age : 28
Pranešimų skaičius : 1902

Kompleksai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kompleksai   Kompleksai Icon_minitimeŠt. 11 14 2009, 03:59

iškart pasakau - aš kompleksų n e t u r i u . Visiškai.
Nekompleksuoju dėl nieko - nei dėl savo mažo ūgio, nei nesportiškumo, nei per mažo mano amžiui svorio, net dėl žvairų akių ar kreivų dantų. Nesakau kad esu patenkinta šiais dalykais, tačiau nedarau tragedijos. Tai kas man iš tiesų nepatinka, pvz mano dantys, galima nesunkiai sutvarkyti, tik tam reikia laiko. O jo mes kiekvienas dar turim į valias.
Apskritai, aš nesuprantu žmonių, kurie verkšlena dėl savo per didelės liemens apimties ar per mažos krūtinės, ar per storų šlaunų... Na nesuprantu, kas čia per problema. Juk gyvenimas nesugrius nuo to kad neatrodai kaip miss pasaulis.
Atgal į viršų Go down
Vi
BIZOKU narys
Vi


Prisijungė : 2009-07-27
Location : Alytus
Age : 29
Pranešimų skaičius : 344

Kompleksai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kompleksai   Kompleksai Icon_minitimeŠt. 11 14 2009, 04:21

Turiu daug kompleksų. Ir ne vien tik dėl išvaizdos, kaip, tarkim, Sisley, tu minėjai. Daug man jų įvarė bendraklasiai. Pastaruoju metu jau mokausi nebekreipti į juos dėmesio, nes kitaip šiam žiauriam pasauly tikrai neišgyvensiu, bet man tai labai sunku. Nemoku tiesiog nekreipt dėmesio, kaip man į akis drebia, kad aš tokia ar anokia. Dėl netolerancijos atsirado ir kompleksų dėl mano vidaus, nuomonės. Tarkim, čia ir dabar galiu drąsiai sakyti, kas man patinka ir kas ne, bet būna situacijų kuomet gėda prasižiot, nes žinau, kad visi tuojau puls šaipytis ir įžeidinėt. Bet aš stengiuosi mokytis, daug mokytis, tam, kad išmokčiau būti savimi, ir turiu savo jėgom pasidaryt storą šydą, kuris nepraleistų visų kitų žmonių kvailysčių. Bet, iš esmės, kai šalia nebūna tam tikrų žmonių, galiu labiau būti savimi, galiu labiau savimi pasitikėti, galiu drąsiai sakyti taip aš Vi ir aš tokia.
Atgal į viršų Go down
Gretaa
BIZOKU narys
Gretaa


Prisijungė : 2008-10-05
Location : tokyo
Age : 29
Pranešimų skaičius : 798

Kompleksai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kompleksai   Kompleksai Icon_minitimeŠt. 11 14 2009, 16:32

Neturiu nei vieno komplekso.
Atgal į viršų Go down
http://www.shaltis.blogas.lt
white socks
BIZOKU narys
white socks


Prisijungė : 2008-09-20
Location : kedainiai
Age : 32
Pranešimų skaičius : 381

Kompleksai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kompleksai   Kompleksai Icon_minitimeŠt. 11 14 2009, 18:10

Na aš manau ir man sako kad neturėčiau dėl ko kompleksuoti. Bet aš kompleksuoju dėl viso savo kūno. Kai esu su drabužiais nėra jokių bėdų, bet neduok dieve reikia rengtis maudymosi kostiumėlį. Aš kompleksuoju dėl nuogumo, tikrai ne dėl to, kad kažkas kažkur daugiau ar mažiau yra.
Manau dar šiek kompleksuoju dėl nosies ir ausų. Nes jie yra negražūs..
Atgal į viršų Go down
infinity.
BIZOKU narys
infinity.


Prisijungė : 2008-10-03
Location : bikini bottom
Age : 26
Pranešimų skaičius : 1085
Mėgstamiausias CB narys : yu

Kompleksai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kompleksai   Kompleksai Icon_minitimeŠt. 11 14 2009, 18:13

kompleksuoju dėl sugadintos figūros. susigadinau - atrodau kaip neėščia. dar užknisa mano (kaip ir per anksti) ir labai daug išbertas spuogais veidas. o daugiau dėl žvairos akies neturiu ko kompleksuoti.
Atgal į viršų Go down
http://xpumadidasx.blogspot.com
irmantyte
Some people believe in God. I believe in Music.
irmantyte


Prisijungė : 2008-05-29
Location : Savannah, Georgia, U.S.
Age : 28
Pranešimų skaičius : 1297
Mėgstamiausias CB narys : strify

Kompleksai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kompleksai   Kompleksai Icon_minitimePir. 11 16 2009, 20:49

Kompleksų turiu.
tai yra du dalykai.
Mano dantys ir mano figūra, t.y. šlaunys, liemuo...
Figūra taisau kiek galėdama, o dėl dantų jau nebesijaudinu.
Galiausiai, kas dien sau kartoju, jog esu be galo graži, ir tai veikia.
Tiesiog manau reikia turėti pasitikėjimo .
Atgal į viršų Go down
https://www.facebook.com
skirmante
BIZOKU narys
skirmante


Prisijungė : 2008-09-29
Location : Panevėžys
Age : 30
Pranešimų skaičius : 767
Mėgstamiausias CB narys : Kiro&Yu

Kompleksai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kompleksai   Kompleksai Icon_minitimeŠt. 11 21 2009, 03:24

Visi turi kompleksu tik nevisi į juos kreipia dėmesio.Pati tikrai turiu kompleksu pavyzdžiui dėl ūgio,tikrai norėčiau būti žemesne,bet dabar irgi gerai.Nepatinka man mano krūtinė ir kas iš to aš tai paverčiu privalumu ir tiesiog visą laiką matau trukumu,bet atsistojus prieš veidrodi sau nusišypsau ir pasakau,kad esu graži tik taip išnaikinsi savo kompleksus.Taip pat ir ankstesnieji klasiokai buvo įvarė kompleksu,bet į juos nusispjoviau ir man nebuvo įdomu ką jie mato manyje blogai,nes pati sau aš esu graži.
Atgal į viršų Go down
Elli
BIZOKU narys
Elli


Prisijungė : 2009-03-07
Location : Wonderland.
Pranešimų skaičius : 434
Mėgstamiausias CB narys : S h i n .

Kompleksai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kompleksai   Kompleksai Icon_minitimeŠt. 11 21 2009, 04:10

Neturiu kompleksų. Jaučiuosi sau gan graži ir man visiškai nerūpi ką kiti galvoja.
Atgal į viršų Go down
april
full time dreamer
april


Prisijungė : 2009-02-10
Location : Panevėžys
Age : 29
Pranešimų skaičius : 1965

Kompleksai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kompleksai   Kompleksai Icon_minitimeŠt. 11 21 2009, 22:26

labai džiugu girdėti, kai kiti sako, kad neturi kompleksų. ištiktųjų ir reikia sau kartoti, kad esi gražus, jokia mada nei stumti ant savęs nei ant kitų. mano nuomonė, kiekvienas žmogus turi kažką gražaus savyje. o pati neneigiu, kompleksų turiu, bet noriu jų atsikratyti, ir diena po dienos matau pažangą. bjauriausia, kai kiti įvaro tau tą kompleksą, o tu imi ir patiki, stovi prieš veidrodį ir galvoji "ne jau tai tiesa". o jei tai visiška netiesa? geriausia, kaip sake skirmantė, nusispjauti.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Kompleksai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kompleksai   Kompleksai Icon_minitimeAntr. 11 24 2009, 22:47

Kompleksuoju dėl savo žandų,kad ir kaip tai juokingai skambėtų, akių ir figūros. Visus kompleksus įvarė bendraamžiai,iškyrus apie akis. Nu jos per didelės,kai kokios traktoriaus lempos :D Geriausia,kad aš nei vieno išskyrus figūrą negaliu pakeisti,o dėl jos dabar nenoriu gadintis sveikatos. Taigi,manau pakentėsiu :D
Atgal į viršų Go down
gedviliukas
BIZOKU narys
gedviliukas


Prisijungė : 2008-12-24
Location : Kaišiadorys
Age : 30
Pranešimų skaičius : 644

Kompleksai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kompleksai   Kompleksai Icon_minitimeAntr. 11 24 2009, 22:59

Dėl figūros nėra reikalo kompleksuoti ;] Visada gali ją pataisyti, jei tik nori ;P
Aš pati truputį kompleksuoju, dėl figūros, bet ją taisau ir nematau problemų ;DD
Pritariu skirmantės nuomonei, kad tiesiog reikia nusispjaut į tai, ką kažkas apie tave pasako, tau nemalonaus.. Svarbiausia, kad pati sau patinki ir nereikia kreipti per daug dėmesio į kitų replikas ;]
Atgal į viršų Go down
april
full time dreamer
april


Prisijungė : 2009-02-10
Location : Panevėžys
Age : 29
Pranešimų skaičius : 1965

Kompleksai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kompleksai   Kompleksai Icon_minitimeTr. 11 25 2009, 03:11

VarauPasStrify rašo:
Kompleksuoju dėl savo žandų,kad ir kaip tai juokingai skambėtų, akių ir figūros. Visus kompleksus įvarė bendraamžiai,iškyrus apie akis. Nu jos per didelės,kai kokios traktoriaus lempos :D Geriausia,kad aš nei vieno išskyrus figūrą negaliu pakeisti,o dėl jos dabar nenoriu gadintis sveikatos. Taigi,manau pakentėsiu :D

o man tai neskamba juokingai, visiškai suprantu tave, nes pati savųjų nemėgstu. nu bet kadangi turiu tokį niką, jis padeda pasijuokti iš saves ir nebe taip kompleksuoti. : D bet kai kurie pvz: kūno formos, tie patys žandai su metais ir brendimu užaugus gali visiškai pasikeisti. mano mama būdama maža buvo tokia kaip aš dabar, dideli žandai, užaugo - nepatikėtum pamatęs vaikystės nuotrauką. : D
Atgal į viršų Go down
TheFantastė
BIZOKU narys
TheFantastė


Prisijungė : 2008-09-28
Location : Kaunas
Age : 28
Pranešimų skaičius : 109
Mėgstamiausias CB narys : SHNIN ;D

Kompleksai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kompleksai   Kompleksai Icon_minitimeTr. 11 25 2009, 03:50

Kompleksų turiu... šiek tiek per didelis svoris...
Bet palaukit.. Kiekvienas turim ir pliusų ir minusų.
Mano manymu nereikia čia kompleksuoti..
Tiesiog reikia mokėti džiaugtis gyvenimu..
Tokiu kokį jį turi :)
Atgal į viršų Go down
http://www.myspace.com/thefantaste
mastytojas
BIZOKU narys
mastytojas


Prisijungė : 2009-03-21
Pranešimų skaičius : 33

Kompleksai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kompleksai   Kompleksai Icon_minitimePir. 12 07 2009, 03:31

Mielos merginos, jei pas jumei kreivos kojos, maza krutine, zvairos akys, smirda is burnos ar siaip nesimpatiskas veidas - kirskit naKuj miska-kersykit gamtai!.. O jei rimtai, kol dar nepamemet kirvio i rankas, - nekompleksuokit! Kiekvienas zmogus turi savy bruozu, tiek viduj tiek isorej, kurie ji daro graziu ir isskirtiniu... Nors turbut, moteris/mergaite be komplekso, kaip butas be balkono...
Yumina, jau kam, bet tikrai ne Tau del kazko kompleksuoti, Grozi tu. Net neabejoju, kad ir prikelta pati ankstyva ryta Tu atrodytum zavingai. Kompleksai 159461
Atgal į viršų Go down
efi
R O F L M A O
efi


Prisijungė : 2008-10-21
Location : trashland.
Age : 28
Pranešimų skaičius : 1254
Mėgstamiausias CB narys : yu <3

Kompleksai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kompleksai   Kompleksai Icon_minitimePir. 12 07 2009, 05:59

mastytojas rašo:
Mielos merginos, jei pas jumei kreivos kojos, maza krutine, zvairos akys, smirda is burnos ar siaip nesimpatiskas veidas - kirskit naKuj miska-kersykit gamtai!.. O jei rimtai, kol dar nepamemet kirvio i rankas, - nekompleksuokit! Kiekvienas zmogus turi savy bruozu, tiek viduj tiek isorej, kurie ji daro graziu ir isskirtiniu... Nors turbut, moteris/mergaite be komplekso, kaip butas be balkono...
Yumina, jau kam, bet tikrai ne Tau del kazko kompleksuoti, Grozi tu. Net neabejoju, kad ir prikelta pati ankstyva ryta Tu atrodytum zavingai. Kompleksai 159461

wow, pirmas protingas post'as kurį šiandien perskačiau x'D
Atgal į viršų Go down
akvuteb
BIZOKU narys
akvuteb


Prisijungė : 2009-11-18
Location : Pakruojis-Stačiūnai
Age : 28
Pranešimų skaičius : 737

Kompleksai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kompleksai   Kompleksai Icon_minitimeSk. 12 20 2009, 03:40

Esu gana apvali, bet del to nekompleksuoju Kompleksai 241864
Atgal į viršų Go down
ziedune
BIZOKU narys
ziedune


Prisijungė : 2009-12-04
Location : Staciunai
Pranešimų skaičius : 593
Mėgstamiausias CB narys : Strify, Yu

Kompleksai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kompleksai   Kompleksai Icon_minitimeSk. 12 20 2009, 04:06

esu truputi apvali bet sau del to nieko nesakau
Atgal į viršų Go down
Yumina.
BIZOKU narys
Yumina.


Prisijungė : 2009-09-02
Location : Vilnius, Lithuania
Pranešimų skaičius : 1344

Kompleksai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kompleksai   Kompleksai Icon_minitimeSk. 08 01 2010, 00:08

Visi kompleksai virtę privalumais : ))
Atgal į viršų Go down
http://photoslikecocaine.blogspot.com/
mizukis.
yu is all mine.xp
mizukis.


Prisijungė : 2009-02-13
Age : 35
Pranešimų skaičius : 2263

Kompleksai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kompleksai   Kompleksai Icon_minitimePir. 08 02 2010, 01:55

didžiausias kompleksas šiuo metu: mano balsas. negaliu pakęst girdėt savo balsą, nes jis net mane erzina ir dar be to, švepluoju truputi dėl plokštelės.
Atgal į viršų Go down
sausainiukas
BIZOKU narys
sausainiukas


Prisijungė : 2010-11-07
Location : sengai
Age : 28
Pranešimų skaičius : 127

Kompleksai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kompleksai   Kompleksai Icon_minitimeKv. 11 25 2010, 22:43

kompleksuoju dėl dantų, bet nežmoniškai laukiu aštuoniolikto gimtadienio, kada galėsiu susitvarkyti.
anksčiau kompleksavau dėl didelės krūtinės(visgi keturiolikametė) ir dėl svorio. dar dėl akių, bet dabar šie trys dalykai man tokie gražūs, kad aaaaaaah.
nesmerkiu kompleksuotų mergaičių. nebent jos kompleksuoja dėl to, kas yra akivaizdus melas.
Atgal į viršų Go down
ziedune
BIZOKU narys
ziedune


Prisijungė : 2009-12-04
Location : Staciunai
Pranešimų skaičius : 593
Mėgstamiausias CB narys : Strify, Yu

Kompleksai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kompleksai   Kompleksai Icon_minitimeSk. 12 05 2010, 02:41

Kompleksuoju šiuo metu dėl savo ūgio. Kadangi pakeičiau mokyklą, o ten labai žemi žmogeliūkščiai yra, ir labai nemalonu, kai prieš mane eina dešimtokas man iki pečiu
Atgal į viršų Go down
LM.C*IS*LOVE
BIZOKU narys
LM.C*IS*LOVE


Prisijungė : 2010-11-22
Location : Japonija, Tokijas, Shinjuku-ku raj.
Age : 27
Pranešimų skaičius : 341
Mėgstamiausias CB narys : Shin/Yu

Kompleksai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kompleksai   Kompleksai Icon_minitimeSk. 12 05 2010, 02:43

em kaip ir del niko paskutiniiu metu nekompleksioju, nebent del svorio...
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Kompleksai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kompleksai   Kompleksai Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Kompleksai
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Off-topic :: Grožis ir mada-
Pereiti į: