Sveiki visi Cinema Bizarre gerbėjai! Jūs užsukote į pirmąjį ir didžiausią Cinema Bizarre gerbėjų forumą visoje Lietuvoje, kuriame galėsite sužinoti viską apie šią grupę bei dalyvauti kitose mūsų diskusijose ir konkursuose. Tad nedelsdami prisijunkite prie mūsų, nes čia esate visada laukiami. :)
Sveiki visi Cinema Bizarre gerbėjai! Jūs užsukote į pirmąjį ir didžiausią Cinema Bizarre gerbėjų forumą visoje Lietuvoje, kuriame galėsite sužinoti viską apie šią grupę bei dalyvauti kitose mūsų diskusijose ir konkursuose. Tad nedelsdami prisijunkite prie mūsų, nes čia esate visada laukiami. :)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

'to change the world, go change yourself.' yu


 

 Drabužiai

Go down 
+23
mizukis.
G
Yumina.
Yazy
spider2713
ziedune
akvuteb
skirmante
Br!
Jony
Sshina1
Sisley
infinity.
sandrooska
Love Kiro
irmantyte
laurutia57
wose
vaiduzee
Giie.
cioliuke
ex - MaNiaaKyTe
ex-Duffy
27 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2
AutoriusPranešimas
mizukis.
yu is all mine.xp
mizukis.


Prisijungė : 2009-02-13
Age : 35
Pranešimų skaičius : 2263

Drabužiai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Drabužiai   Drabužiai - Page 2 Icon_minitimePir. 08 16 2010, 17:14

rengiuosi betką iš krūvos "vartojamų" drabužių. mano spinta nuo drabužių lūžta tiesiogine to žodžio prasme, bet pusės iš jų nenešioju. neklauskit kodėl, tiesiog nemoku aš dėvėt, pavyzdžiui, golfo ilgu kaklu.
Atgal į viršų Go down
Utjia
BIZOKU narys
Utjia


Prisijungė : 2008-07-18
Location : Kaišiadorys
Age : 29
Pranešimų skaičius : 343

Drabužiai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Drabužiai   Drabužiai - Page 2 Icon_minitimeTr. 08 18 2010, 01:48

Tiesiog dievinu plesytus dzinsus, didelius bliuzonus ir megztinius, sortus apibrizgusiom apaciom (tokiom apipeciotom, nemoku paaiskint : D),marskinelius su visokiais uzrasais (jeigu be ju-tada butinai turi buti ryskus ;D). Nekenciu sijonu (nebent kazkokia labai labai svarbi proga arba koncertas).
Rubu turiu labai daug, bet nesioju turbut koki trecdali tik. Kazkaip gaila ismest ar atiduot kam ;D
Atgal į viršų Go down
Rūta@-*
BIZOKU narys
Rūta@-*


Prisijungė : 2011-08-03
Location : Taurage
Age : 27
Pranešimų skaičius : 15
Mėgstamiausias CB narys : Yu/Shin/Ki

Drabužiai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Drabužiai   Drabužiai - Page 2 Icon_minitimeŠt. 08 20 2011, 15:02

Turiu dvi pilnas spintas ir vis dar neturiu ką apsirengti .. :DDD
Mėgstu džinsus (pastaruoju metu sugalvojau pirkti spalvotus) ,bliuskutes (arba labai ryškias,arba juodas),dažniausiai vaikštau su inkariukais.. jai kalbant apie sijonus,užsidedu džinsinį ir visvien einu su inkariukais :DD šiaip į nieką nesilygiuoju o rengiuos kaip man patinka ir tiek ; ))
Atgal į viršų Go down
Helena
BIZOKU narys
Helena


Prisijungė : 2010-06-25
Location : Battery City, Zone 6, California
Age : 29
Pranešimų skaičius : 425
Mėgstamiausias CB narys : Strify

Drabužiai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Drabužiai   Drabužiai - Page 2 Icon_minitimeŠt. 08 20 2011, 17:32

turiu silpnybę džemperiam. Drabužiai - Page 2 701921
esu susipykus su džinsais ir turiu daugiau žieminių rūbų, nei vasarinių. :DD
Atgal į viršų Go down
http://www.itskilljoything.tumblr.com
Miss_Ugne
BIZOKU narys



Prisijungė : 2011-04-30
Pranešimų skaičius : 946

Drabužiai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Drabužiai   Drabužiai - Page 2 Icon_minitimeSk. 08 21 2011, 14:29

Mano spinta prigrūsta visko,ir mano rūbai jau po biški užima ir tėvų spintą :D

O šiaip labiausiai mėgstu nešioti inkariukus,siaurėjančius džinsus ir maikutę,šaltesniu oru-užsivelku pertraukiamą džemperį.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Drabužiai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Drabužiai   Drabužiai - Page 2 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Drabužiai
Atgal į viršų 
Puslapis 22Pereiti prie : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Off-topic :: Grožis ir mada-
Pereiti į: