Sveiki visi Cinema Bizarre gerbėjai! Jūs užsukote į pirmąjį ir didžiausią Cinema Bizarre gerbėjų forumą visoje Lietuvoje, kuriame galėsite sužinoti viską apie šią grupę bei dalyvauti kitose mūsų diskusijose ir konkursuose. Tad nedelsdami prisijunkite prie mūsų, nes čia esate visada laukiami. :)
Sveiki visi Cinema Bizarre gerbėjai! Jūs užsukote į pirmąjį ir didžiausią Cinema Bizarre gerbėjų forumą visoje Lietuvoje, kuriame galėsite sužinoti viską apie šią grupę bei dalyvauti kitose mūsų diskusijose ir konkursuose. Tad nedelsdami prisijunkite prie mūsų, nes čia esate visada laukiami. :)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

'to change the world, go change yourself.' yu


 

 Spuogai

Go down 
+43
Helena
ex - MaNiaaKyTe
Yumina.
G
akvuteb
ziedune
Gabi...
Lamia Moonlight
CBizarre
Melita
cioliuke
britnė
efi
Vi
Elli
irmantyte
Yazy
Strifutė.
Deima_xD
april
mizukis.
siemka112
adiaV
Demy
Sisley
linka9
pauler
_Shinya_
adatuke
Utjia
ievele
Victoria
Emo<3Shin
cipole
infinity.
Disa
IndreDD
ex-Duffy
Giie.
wose
Geta'sQueen
Gretaa
Dite12
47 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3  Next
AutoriusPranešimas
Demy
BIZOKU narys
Demy


Prisijungė : 2009-03-10
Location : kaunas
Pranešimų skaičius : 87
Mėgstamiausias CB narys : kiro

Spuogai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Spuogai   Spuogai - Page 2 Icon_minitimeSk. 03 22 2009, 18:06

kolkas spuogu neturiu, bet vistiek i savaite viena karta tepuosi kauke
Atgal į viršų Go down
adiaV
BIZOKU narys
adiaV


Prisijungė : 2008-12-04
Location : Ignalina
Age : 30
Pranešimų skaičius : 102

Spuogai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Spuogai   Spuogai - Page 2 Icon_minitimeKv. 03 26 2009, 04:07

labai nervina, kad pas mane ju isokasta keli, bet butinai ne i tema vietoj, dazniausiai per viduri kaktos, tada atrodau kaip inde... ir ant nosies :) naudiju faberlik prausikli, tonika ir krema, bet geriausias naudotas buvo "teenagers" ;DDD.
Atgal į viršų Go down
siemka112
BIZOKU narys
siemka112


Prisijungė : 2008-11-08
Location : Manchester,Bury
Age : 28
Pranešimų skaičius : 953
Mėgstamiausias CB narys : Kiro&Yu

Spuogai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Spuogai   Spuogai - Page 2 Icon_minitimeKv. 03 26 2009, 04:10

krc pas mane ziauru...ant kaktos ar dar kur nera...bet ant nosies pilna...bandau nakint, bet nepadeda..
krc atrodau kaip klaunas...
Atgal į viršų Go down
Disa
BIZOKU narys
Disa


Prisijungė : 2008-10-11
Age : 31
Pranešimų skaičius : 359

Spuogai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Spuogai   Spuogai - Page 2 Icon_minitimePen. 05 29 2009, 22:16

Turiu ir man rods dar ilgai jų turėsiu... Daktarė pasakė, kad jie atsiranda nebūtinai dėl nešvaros... Dažniausiai jie atsiranda dėl tam tikrų organizmo sutrikimų:



  •  Stresas - labai geras draugas spuogam... Kuo daugiau nerviniesi tuo daugiau jų atsiranda.
  •  Genai - kartais spuogai atkeliauja genais, nebūtinai iš tėvų, gali būt ir iš senelių ar prosenelių...
  •  Žarnyno problemos - kasdien valgan sriubas, geriant skysčius, reguliariai sportuojant ir tuštinantis susinormalizuoja kai kurių liaukų veikla... Kaip gydytoja sakė "Mūsų oda - žarnyno veidrodis..."

Labai padeda maisto papildai ir žarnyno veiklą reguliuojantys vaistai...


Taigi, patariu valgyt sriubas, mažiau stresuot, ir nepirkti visokių ten šveitiklių prausiklių ir t.t. Nesakau kad jie nepadeda, bet spuogų su jais tikrai neišnaikinsite.


P.S. Atsiprašau, kad tarpai tarp eilučių tokie dideli, bet kompas kažkodėl pušį gaudo...

Atgal į viršų Go down
mizukis.
yu is all mine.xp
mizukis.


Prisijungė : 2009-02-13
Age : 35
Pranešimų skaičius : 2263

Spuogai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Spuogai   Spuogai - Page 2 Icon_minitimeSk. 05 31 2009, 18:42

Nekenciu spuogu xD
Mano kakta tragiskai nuo ju kencia xD
Bet db kazkokia nesamone mama nupirko tai padeda xD mazeja po truputi xD
Atgal į viršų Go down
april
full time dreamer
april


Prisijungė : 2009-02-10
Location : Panevėžys
Age : 29
Pranešimų skaičius : 1965

Spuogai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Spuogai   Spuogai - Page 2 Icon_minitimeAntr. 06 09 2009, 04:21

Hm, nu pas mane jų nėra tragiškai daug, nebent ant kaktos, nes žiūriu bręstu kažkaip keistai, tai tik šiais metais atsirado problemų XD Taip... Neseniai nusipirkau šitą lobį --> naudoju Clean&Clear veido prausiklį iš ryto, man lb gerai padeda, ir dar oda neblizga. O vakare nusivalau veidą su Clean&Clear valikliu, neesmė, kad nekvepia, bet padeda gerai :D
O šiaip, valiklį stengiuosi keisti, nes oda įpranta ir nebepadeda man po to.
Atgal į viršų Go down
Deima_xD
BIZOKU narys
Deima_xD


Prisijungė : 2009-01-14
Location : Vilnius
Age : 27
Pranešimų skaičius : 165

Spuogai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Spuogai   Spuogai - Page 2 Icon_minitimeTr. 06 17 2009, 02:20

Spuogai ! FU!! xD
na pas mane ju yra, bet as naudoju "gelbetoja" ( Spuogai - Page 2 731238 ) tagi labai labai labai daug nera :P
Atgal į viršų Go down
IndreDD
BIZOKU narys
IndreDD


Prisijungė : 2008-11-30
Pranešimų skaičius : 207

Spuogai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Spuogai   Spuogai - Page 2 Icon_minitimeTr. 06 17 2009, 02:32

Na o aš dabar kitą naudoju.
Tai: "Garnier" toniką,kažkokių žolelių aliejų ir "Clean&Clear"prausiklį.
Tik išsinaikinu šiek tiek atsileidžiu ir vėl pilna. Na bet žinoma jų dabar daug mažiau,
Atgal į viršų Go down
Strifutė.
BIZOKU narys
Strifutė.


Prisijungė : 2008-09-16
Location : Skuodas
Age : 30
Pranešimų skaičius : 486
Mėgstamiausias CB narys : St, Ki

Spuogai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Spuogai   Spuogai - Page 2 Icon_minitimePen. 06 19 2009, 16:05

šitie tai gyvenimo gadintojai....
Atgal į viršų Go down
Yazy
BIZOKU narys
Yazy


Prisijungė : 2009-02-27
Pranešimų skaičius : 87

Spuogai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Spuogai   Spuogai - Page 2 Icon_minitimeAntr. 07 28 2009, 16:29

Pas mane tų spuogų belenkiek. ;DD
Ypač, vasarą.
Bet grifka man juos labai dengia. ;DD
O aš naudoju toniką ir "Clean&Clear"prausiklį.
Atgal į viršų Go down
april
full time dreamer
april


Prisijungė : 2009-02-10
Location : Panevėžys
Age : 29
Pranešimų skaičius : 1965

Spuogai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Spuogai   Spuogai - Page 2 Icon_minitimeŠt. 08 01 2009, 15:28

Atradau šitą dalykėlį vaistinėje, naudoju jau savaitę, bent man tai sumažėjo tų nepakenčiamų spuogų ;)

Galit pasiskaityti
Spuogai - Page 2 1014 http://www.100metu.lt/213/12074/groziui_ir_kunui/veido_prieziura/himalaya
Atgal į viršų Go down
irmantyte
Some people believe in God. I believe in Music.
irmantyte


Prisijungė : 2008-05-29
Location : Savannah, Georgia, U.S.
Age : 28
Pranešimų skaičius : 1297
Mėgstamiausias CB narys : strify

Spuogai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Spuogai   Spuogai - Page 2 Icon_minitimeŠt. 08 01 2009, 19:01

Miss zandukai - Galbūt reiks pabandyt.
Tų bjuarybiu pas mane yra nemažai. Tuo labiau nes mano ode riebi. Įpatingai riebi. Naudoju "oriflame" Šveitiklis labai riebiai odai, "oriflame" kalė, pieštukas ir losionas nuo spuogų, Bei clean&Clear. Visi man padeda. bet labiausiai padeda muilas. Ačiū Muile, Jog Esi !
Atgal į viršų Go down
https://www.facebook.com
Elli
BIZOKU narys
Elli


Prisijungė : 2009-03-07
Location : Wonderland.
Pranešimų skaičius : 434
Mėgstamiausias CB narys : S h i n .

Spuogai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Spuogai   Spuogai - Page 2 Icon_minitimeSk. 08 02 2009, 05:56

Neturiu jokių [JOKIŲ;D] problemų su spuogais. : PP .
Atgal į viršų Go down
Vi
BIZOKU narys
Vi


Prisijungė : 2009-07-27
Location : Alytus
Age : 29
Pranešimų skaičius : 344

Spuogai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Spuogai   Spuogai - Page 2 Icon_minitimeAntr. 08 04 2009, 03:41

Pas mane spuogų plantacijos.:D Šiaip spuogai yra žiauru. Nekenčiu jų. Turiu didžiausią galybę. Seniau naudojau visokias priemones nuo jų, bet niekas nepadeda. Nebežinau ką daryt, nes atrodau klaikiai. Smakrą ''puošia'' spuogai, kaktą irgi spuogai, nosį tie nelemti inkštirai. Visas mano veidas tiesiog žiaurus. Kažkas tai beviltiško...
Atgal į viršų Go down
efi
R O F L M A O
efi


Prisijungė : 2008-10-21
Location : trashland.
Age : 28
Pranešimų skaičius : 1254
Mėgstamiausias CB narys : yu <3

Spuogai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Spuogai   Spuogai - Page 2 Icon_minitimeAntr. 08 04 2009, 21:21

O aš galiu pasigirti lygia oda. Neturiu jokių spuogų :p
Atgal į viršų Go down
britnė
BIZOKU narys
britnė


Prisijungė : 2008-04-02
Location : telšiai
Age : 29
Pranešimų skaičius : 673

Spuogai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Spuogai   Spuogai - Page 2 Icon_minitimeAntr. 08 04 2009, 21:49

visų pirma, spuogus reikia valyti iš vidaus - gerti arbatas, kurios būna specialiai odai valyti. po to reikia imtis kuo natūralesnės higienos, dažniau būti švariame ore ir t.t. tada bus galima pasigirti gražia oda.
Atgal į viršų Go down
http://www.myspace.com/yeahthatsbree
cioliuke
BIZOKU narys
cioliuke


Prisijungė : 2008-10-04
Age : 31
Pranešimų skaičius : 353
Mėgstamiausias CB narys : strify

Spuogai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Spuogai   Spuogai - Page 2 Icon_minitimeTr. 08 05 2009, 23:25

Visi žmonės kartais "gauna" spuogą . Tai normalu, ypač paauglystės metu .(man taip daktarė sakė po ligos).
kaip bri sakė , tai kuo daugiau gryno oro ir sveikesniu produktų . taip pat padeda ir veido masažas .
Atgal į viršų Go down
Melita
BIZOKU narys
Melita


Prisijungė : 2009-02-21
Age : 28
Pranešimų skaičius : 29
Mėgstamiausias CB narys : Kiro!!!!!!

Spuogai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Spuogai   Spuogai - Page 2 Icon_minitimeTr. 08 05 2009, 23:46

Ei nesigirkit savo veido odom giriaus giriaus ir kruva spuogu gavau Spuogai - Page 2 914155
Nors dabar viskas geriau nes is avon naturals valomaji tonika ir krema su arbat medziu ir agurkais tai tikrai padeda.
Nors mano puske nuejo pas odos daktara. Tai ten tipo paraso recepta pagal oda ir vaistinej padaro. Tai oda tirai pagirtina... Spuogai - Page 2 883658
Atgal į viršų Go down
http://one.lt
CBizarre
BIZOKU narys
CBizarre


Prisijungė : 2009-05-25
Location : Kaunas
Pranešimų skaičius : 330
Mėgstamiausias CB narys : Visi.

Spuogai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Spuogai   Spuogai - Page 2 Icon_minitimeKv. 08 06 2009, 00:42

Turiu pilna spuogų ant kaktos. Ir dar turiu labai kvailą įproti juos nusidraskyt, tai būna iš vis tragiškas vaizdas. Gerai, kad kirpčiukai tai uždengia. ;D
Kažkokį turėjom tepalą kuris labai padėjo. Net visokie šašai užgydavo greičiau... ;D
Atgal į viršų Go down
mizukis.
yu is all mine.xp
mizukis.


Prisijungė : 2009-02-13
Age : 35
Pranešimų skaičius : 2263

Spuogai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Spuogai   Spuogai - Page 2 Icon_minitimeKv. 08 20 2009, 13:31

ha ha.
naudojau prausiklį, kaukę, toniką, kremą ir dar velnias žino ką, kad tie spuogai išnyktų.
ir nafik nieks nepadėjo.
tada supykus ant viso pasaulio nusprendžiau nieko nedaryt. kaip bus taip.
ir žinot ką? po poros dienų tų nesamonių sumažėjo xD (party)
Atgal į viršų Go down
april
full time dreamer
april


Prisijungė : 2009-02-10
Location : Panevėžys
Age : 29
Pranešimų skaičius : 1965

Spuogai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Spuogai   Spuogai - Page 2 Icon_minitimePen. 08 21 2009, 23:39

Oho taktika xD
Gal yra tokių pykčio hormonų kurie padeda?
Reikės pradėt dažniau pykti... *susimąsto*
Juokauju :D
Atgal į viršų Go down
Lamia Moonlight
BIZOKU narys
Lamia Moonlight


Prisijungė : 2008-10-10
Location : Somewhere with vampires
Age : 29
Pranešimų skaičius : 75
Mėgstamiausias CB narys : Romeo

Spuogai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Spuogai   Spuogai - Page 2 Icon_minitimeSk. 08 23 2009, 01:38

Pas mane jie kartais patys praeina. Ir kazkaip nenaudoju jokiu priemoniu nebent kartais kazkoki tonika panaudoju kai matau kad jau blogai.
Atgal į viršų Go down
http://www.vampirefreaks.com/lamia-moonlight
infinity.
BIZOKU narys
infinity.


Prisijungė : 2008-10-03
Location : bikini bottom
Age : 26
Pranešimų skaičius : 1085
Mėgstamiausias CB narys : yu

Spuogai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Spuogai   Spuogai - Page 2 Icon_minitimeSk. 08 23 2009, 01:40

pas mane jų tik ant kaktos mylios. kitur mažai. naudoju clean&clear valiklį ir man gerai.
Atgal į viršų Go down
http://xpumadidasx.blogspot.com
Gabi...
BIZOKU narys
Gabi...


Prisijungė : 2009-05-11
Location : Kėdainiai
Age : 29
Pranešimų skaičius : 352
Mėgstamiausias CB narys : Kiro

Spuogai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Spuogai   Spuogai - Page 2 Icon_minitimePen. 10 30 2009, 21:37

naudoju prausikli is avon uzsisakiau..labai greit spuogus naikina xDD
Atgal į viršų Go down
Gretaa
BIZOKU narys
Gretaa


Prisijungė : 2008-10-05
Location : tokyo
Age : 29
Pranešimų skaičius : 798

Spuogai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Spuogai   Spuogai - Page 2 Icon_minitimeKv. 11 05 2009, 19:33

Aš pastebėjau vieną dalyką. (kuris ir taip iki šiol buvo elementarus). Kad kai tik prasideda mokslo metai, man prasideda odos problemos - spuogai, inkštirai ir panašiai. Vasarą - gražu švaru, o kai tik prasideda rugsėjis... Tai neišsimiegu, tai nervinuosi, valgau nelabai tinkamą maistą, tai į kiemą nelabai išeina išeit tai sėdžiu užsidarius tarp keturių sienų taip ir prasideda šiti bjaurybės. Spuogai - Page 2 621796
Atgal į viršų Go down
http://www.shaltis.blogas.lt
Sponsored content





Spuogai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Spuogai   Spuogai - Page 2 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Spuogai
Atgal į viršų 
Puslapis 23Pereiti prie : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Off-topic :: Grožis ir mada-
Pereiti į: