Sveiki visi Cinema Bizarre gerbėjai! Jūs užsukote į pirmąjį ir didžiausią Cinema Bizarre gerbėjų forumą visoje Lietuvoje, kuriame galėsite sužinoti viską apie šią grupę bei dalyvauti kitose mūsų diskusijose ir konkursuose. Tad nedelsdami prisijunkite prie mūsų, nes čia esate visada laukiami. :)
Sveiki visi Cinema Bizarre gerbėjai! Jūs užsukote į pirmąjį ir didžiausią Cinema Bizarre gerbėjų forumą visoje Lietuvoje, kuriame galėsite sužinoti viską apie šią grupę bei dalyvauti kitose mūsų diskusijose ir konkursuose. Tad nedelsdami prisijunkite prie mūsų, nes čia esate visada laukiami. :)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

'to change the world, go change yourself.' yu


 

 Papuošalai

Go down 
+58
gedviliukas
rawrgod
spider2713
ziedune
G
akvuteb
april
akwileaa
Elli
Gabi...
infinity.
skirmante
Jony
Sshina1
ex-Duffy
Strifutė.
eiichi
Gretux008
Ligita*
cb4ever
Carol
Yazy
mizukis.
Burbuliukė
Demy
pauler
algitad
Geta'sQueen
adatuke
Kriss
lameja
IndreDD
Victoria
Dite12
wikinta
laurutia57
Utjia
ievele
Sima89
_Shinya_
tiro
efi
PaTrI:)*
Kei
wose
Sisley
Yune*
siemka112
white socks
Gillė xD
kammy
_lonely_angel_
Giie.
Kryzkele
deimante
LuLy
Gretaa
donamoda
62 posters
Pereiti prie : 1, 2, 3, 4  Next
AutoriusPranešimas
donamoda
moderatorė
donamoda


Prisijungė : 2008-10-28
Location : Panevezys
Age : 31
Pranešimų skaičius : 969
Mėgstamiausias CB narys : nesakyysiu

Papuošalai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Papuošalai   Papuošalai Icon_minitimePir. 12 15 2008, 02:56

ar mėgstat puoštis? o gal turit "prilipusių" papuošalų?
Aš turiu varinę pentagramą. Paprastutį pakabuką , jį nešioju kiekvieną dieną, tiesiog labai pripratau prie jo... Prisirišau.. Nors jis pirktas uz kokius 3 lt, bet man labai mielas, nes dovanojo draugė (mes tada užėjom į kažkokią parduotuvę ir nupirkom viena kitai po pakabuką...). Jis pirktas prieš kokius 5 metus, bet nešioju aš jį iki šiol, pakabintą ant odinės virvutės.
O šiaip papuošalų nenešioju... na, nebent auskarus...
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Papuošalai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Papuošalai   Papuošalai Icon_minitimePir. 12 15 2008, 03:03

Turiu pakabuką su "R" raide.
Bet db raidė nuo grandinėlės nukrito.
Atvirai sakant nepatinka man papuošalai.
Nemėgstu jų nešioti.
Atgal į viršų Go down
Gretaa
BIZOKU narys
Gretaa


Prisijungė : 2008-10-05
Location : tokyo
Age : 29
Pranešimų skaičius : 798

Papuošalai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Papuošalai   Papuošalai Icon_minitimePir. 12 15 2008, 03:24

Šiaip dabintis per daug nemėgstu. Kas per daug, tas nesveika. Visada ant mano kaklo tik pentagrama ir kryžiukas padovanotas draugės. Dar dažniausiai ir toks odinis dirželis pasigamintas mano pačios. Šitie papuošalai labai brangūs. Apyrankės.. Mėgstu odines, spygliuotas, ar šiaip padabintas metalu. Žiedų nekenčiu, jie man tik trukdo amžinai juos pametu. Nemėgstu auksinių papuošalų, didelių žiedų su milžiniškais rubinais , kažkoks kičas, tuštybė, tik noras parodyti savo dideles materialines galimybes. O auskarai kuo paprastesni, dažniausiai žiedeliai, tik ne kabantis spalvotas balaganas.
Atgal į viršų Go down
http://www.shaltis.blogas.lt
LuLy
BIZOKU narys
LuLy


Prisijungė : 2008-10-25
Age : 28
Pranešimų skaičius : 977

Papuošalai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Papuošalai   Papuošalai Icon_minitimePir. 12 15 2008, 05:37

Visada įsiveriu auskarus ir kokį pakabuką ar žiedus kelis. Šiaip tai neturiu "prilipusių" papuošalų.
Atgal į viršų Go down
deimante
BIZOKU narys
deimante


Prisijungė : 2008-06-10
Location : vilnius
Age : 30
Pranešimų skaičius : 539
Mėgstamiausias CB narys : Kiro

Papuošalai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Papuošalai   Papuošalai Icon_minitimePir. 12 15 2008, 19:11

Na šiaip kelis žiedus kartais užsidedu,bet nelabai mėgstu aš papuošalus...
Atgal į viršų Go down
Kryzkele
BIZOKU narys
Kryzkele


Prisijungė : 2008-07-01
Location : vilnius
Pranešimų skaičius : 176

Papuošalai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Papuošalai   Papuošalai Icon_minitimePir. 12 15 2008, 20:11

Nemegstu papuosalu. Kartais uzsidedu grandinele. Tik prilipes prie manes yra mano ziedas. Kryzius. Jis prie manes priauges XD
Atgal į viršų Go down
Giie.
Always Keep The Faith!
Giie.


Prisijungė : 2008-07-05
Age : 28
Pranešimų skaičius : 855
Mėgstamiausias CB narys : Kiro

Papuošalai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Papuošalai   Papuošalai Icon_minitimePir. 12 15 2008, 20:45

Pastaruoju metu pamegau papuosalus ;DDDD bet tik ziedus ir apyrankes ;DDD turiu du ziedus kurie prie manes "Prilipo'' ;DDDD ir apyranke kuri nenusiima ;DDDD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Papuošalai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Papuošalai   Papuošalai Icon_minitimePir. 12 15 2008, 22:56

jau kokius 3 metus nuo kaklo nenusiimu medinio kryziuko . Pasventintas todel ne taip baisu :D
o siaip visai man patinka dabintis , bet aisku su saiku :D
dievinu medinius karoliu :D
Atgal į viršų Go down
_lonely_angel_
BIZOKU narys
_lonely_angel_


Prisijungė : 2008-10-26
Location : Kazkur
Age : 31
Pranešimų skaičius : 63
Mėgstamiausias CB narys : Shin

Papuošalai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Papuošalai   Papuošalai Icon_minitimePir. 12 15 2008, 23:44

Man lbj patinka apyrankes Papuošalai 932900 o ypac medines apyrankes Papuošalai 999161
jas nesioju beveik kiekviena diena...


Nekenciu auksiniu papuosalu...
Atgal į viršų Go down
kammy
BIZOKU narys
kammy


Prisijungė : 2008-05-24
Location : Gilioj Bedugnėj ..
Pranešimų skaičius : 89

Papuošalai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Papuošalai   Papuošalai Icon_minitimeAntr. 12 16 2008, 00:48

Papuošalai ? hmm..
Mėgstu kartais pasipuošti gražiais aksesuariais . Ypač mėgstu apyrankes ,kaklo papuošalus ,dar labai mėgstu sidabrą . Niekada nenešioju žiedų man su jais labai jau nepatogu .
Atgal į viršų Go down
http://www.myspace.com/naesta
Gillė xD
BIZOKU narys
Gillė xD


Prisijungė : 2008-10-27
Age : 32
Pranešimų skaičius : 55
Mėgstamiausias CB narys : Yu ;D

Papuošalai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Papuošalai   Papuošalai Icon_minitimePen. 12 19 2008, 03:28

Mėgstu papuošalus, bet su saiku, kai apsikarsto visur kur tik įmanoma ir dar tokiais ne į temą, man negražu. Pati nešioju saikingai. Lb patika auskarai. Jaučiu jiems silpnybę, iš visų savo papuošalų jų turiu daugiausiai. Anksčiau buvau pasinešusi ant apyrankių, db kažkaip praėjo tas laikotarpis. Išaugau. xD Nešioju jas, bet jau žymiai mažiau. Labiausiai mėgstu odines su metaliniais pagražinimais. Kaklo papuošalai ne man, žiedai irgi nelb, nors turiu vieną, kurio jau kokie 2-3 metai nenusiimu. Nebeisivaizduoju savęs be jo. Tiesiog "prilipo". ;D
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Papuošalai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Papuošalai   Papuošalai Icon_minitimePen. 12 19 2008, 03:30

Nemėgstu papuošalų.Neikada nenešioju. :8998:
Atgal į viršų Go down
white socks
BIZOKU narys
white socks


Prisijungė : 2008-09-20
Location : kedainiai
Age : 32
Pranešimų skaičius : 381

Papuošalai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Papuošalai   Papuošalai Icon_minitimePen. 12 19 2008, 03:45

niekad nenešiojau papuošalų ir nelabai noriu... Papuošalai 883658 nebent kartais auskarus...
Atgal į viršų Go down
siemka112
BIZOKU narys
siemka112


Prisijungė : 2008-11-08
Location : Manchester,Bury
Age : 28
Pranešimų skaičius : 953
Mėgstamiausias CB narys : Kiro&Yu

Papuošalai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Papuošalai   Papuošalai Icon_minitimePen. 12 19 2008, 04:09

labai retai nesioju papuosalus...megstu ziedus bet ju kasdien negaliu nesiot...mokykloj uzdrausti...turejau viena zieda delfiniukas ir vidury akmenelis keiciantis spalvas...buvau labai prie jo prisirisus...bet pameciau :(...
siaip paposalu nenesioju...nesiseka man su jais ...dazniausiai pametu..
Atgal į viršų Go down
Yune*
BIZOKU narys
Yune*


Prisijungė : 2008-02-21
Location : Alytus
Age : 31
Pranešimų skaičius : 785

Papuošalai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Papuošalai   Papuošalai Icon_minitimePen. 12 19 2008, 18:08

mėgstu papuošalus.
ir be saiko ;}
nešioju viską kas man gražu ir brangu širdutei :)
šiuo metu nenusiimu trijų pakabukų nuo kaklo,
[su keletu dar neapsipratau, tai nusiimu kartais -tad pastoviai būna 3 xD]
anksčiau nešiojau labai daug žiedų, bet dabar pabodo-
ieškau kažkokių naujų, bet nerandu to ko ieškau :}
auskarus taipogi dievinu ;D
turiu devynias galybes. ;D tik nevisad nešioju. kartais man jie užkliūna kur nereikia ;DDDD
vis tiek- pakabukai geriausias daiktas. ;DDD
dabar dar keletą noriu nusipirkti-
galybė gražių prieš kalėdas.. ;D
Atgal į viršų Go down
http://www.myspace.com/magicdomino
Sisley
loves Kiro 4ever



Prisijungė : 2008-07-25
Age : 28
Pranešimų skaičius : 1902

Papuošalai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Papuošalai   Papuošalai Icon_minitimePen. 12 19 2008, 18:44

Man papuošalai nelabai patinka... ;D Ausų neprasivėrus dar ir net nekėtinu artimiausiu metu vertis xDD Nebent kartais užsidedu kokią apyrankę ar pakabuką, bet labai retai... Nors apyrankių pas mane tai pilnos pakampės xD Kai tik pamatau kokią labai gražią, negaliu nenusipirkt, o po kelių dienų numetu prie senų ;DDDDDDDDDDDDDDDDD
Atgal į viršų Go down
wose
BIZOKU narys
wose


Prisijungė : 2008-05-18
Location : Šiauliai
Pranešimų skaičius : 294
Mėgstamiausias CB narys : Strify!*

Papuošalai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Papuošalai   Papuošalai Icon_minitimePen. 12 19 2008, 23:40

visai megstu as tuos papuosalus
dažniausiai nešioju apyrankę
auskarus , o kartais antkaklį ;DD
Atgal į viršų Go down
Kei
BIZOKU narys
Kei


Prisijungė : 2008-06-29
Location : Berlin
Age : 30
Pranešimų skaičius : 241
Mėgstamiausias CB narys : Shin

Papuošalai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Papuošalai   Papuošalai Icon_minitimeŠt. 12 20 2008, 03:00

man tai gražu auskarai,žiedai ir pakabukai :)
turiu pakabuką su GUESS toks bling-bling ,bet man begalo gražus :)
o šiaip visada papuošalus išmėtau XD
Atgal į viršų Go down
PaTrI:)*
BIZOKU narys
PaTrI:)*


Prisijungė : 2008-07-22
Location : Vilnius
Age : 29
Pranešimų skaičius : 67
Mėgstamiausias CB narys : Strify and Yu

Papuošalai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Papuošalai   Papuošalai Icon_minitimeŠt. 12 20 2008, 03:20

Na, as nesioju 2 ziedus, su kuriais niekaip negaliu
atsisveikint ir palikt juos ramybej xDDD
na dar auskarus, kai yra nuotaika uzsidedu pakabuti,
bet siaip tai as megstu pirkt, bet nenesiot, o tada jie guli... nors ir metus...
Atgal į viršų Go down
efi
R O F L M A O
efi


Prisijungė : 2008-10-21
Location : trashland.
Age : 28
Pranešimų skaičius : 1254
Mėgstamiausias CB narys : yu <3

Papuošalai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Papuošalai   Papuošalai Icon_minitimeAntr. 12 23 2008, 20:20

Turiu devynias galybes auskaru, pakabuku ir ziedu!
Siuo metu nesioju laaaaaaaaaabai grazu kryziuka dovanota drauges kuris buvo gan brangus ;D Netycia uztikau ji parduotuvei XDDD
Tiesa kartais uzsidedu antkakli su spygliais.. ;P
Nesioju paprastus auskariukus nes kiti labai maisosi su mano storais plaukais...
Turiu labai fajnus ziedus (vienas su kaukole!) Ir man mama turi visalaik nupirkt kazka su kaukolem...
Nu zodziu uzsidedu kai nuotaika yra!
;DDDD
Atgal į viršų Go down
tiro
BIZOKU narys



Prisijungė : 2008-12-17
Pranešimų skaičius : 119
Mėgstamiausias CB narys : Strify

Papuošalai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Papuošalai   Papuošalai Icon_minitimeSk. 01 04 2009, 17:27

Puostis, tai buciau ne as. Pas mane ira priliper ziedas, ji jau daugeli metu nesioju. Ir ant odines virvutes melynas drambliukas, ant kaklo. Man ji padovanojo klasiokas, 2klaseja. Tai man jis visada primena ji, ir nesa laime. Taip pat nesioju auskarus, bet kuklius ir mazucius. Papuošalai 241864
Atgal į viršų Go down
_Shinya_
BIZOKU narys
_Shinya_


Prisijungė : 2008-09-19
Pranešimų skaičius : 378

Papuošalai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Papuošalai   Papuošalai Icon_minitimeSk. 01 04 2009, 17:59

Būtinai auskarai. :D
Nešioju pakabukus, karolius, apyrankes, žiedus, šalikėlius... ;D
Atgal į viršų Go down
tiro
BIZOKU narys



Prisijungė : 2008-12-17
Pranešimų skaičius : 119
Mėgstamiausias CB narys : Strify

Papuošalai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Papuošalai   Papuošalai Icon_minitimeSk. 01 04 2009, 18:01

As tai salikus kolekcionuoju, mano svarbiausia stiliaus dalis, salikelis Papuošalai 471941
Atgal į viršų Go down
Sima89
BIZOKU narys
Sima89


Prisijungė : 2008-08-18
Age : 28
Pranešimų skaičius : 88
Mėgstamiausias CB narys : Strify

Papuošalai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Papuošalai   Papuošalai Icon_minitimeSk. 01 04 2009, 20:08

Mėgstu papuošalus...lb patinka pakabukai Papuošalai 387908 . Kur tik einu visada užsidedu kokį nors papuošalą. Papuošalai 82202
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Papuošalai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Papuošalai   Papuošalai Icon_minitimeSk. 01 04 2009, 20:20

Papuošalus dievinu. Ypaš pakabučius. Pas mane jų įvairovė tikrai gausi, ir vis ją pildau. Neseniai gavau tokią labai mielą katytę su širdies pakabučiu ant kaklo (jos xD). Dažniausiai nešioju tokį stiklinį obuolį, taip pat labai patinka. Pakabučių turiu bet kokioms progoms, specialiai kažkokiam drabužiui.
Nenešioju apyrankių, kažkodėl jos man nepatinka.
Auskarų kalnas. Įvairiausių spalvų, visokiausių formų. Turiu tik tris skyles, tad su auskarų derinimais problemų kaip ir neturiu ;D Bet auskarus sugebu labai dažnai pamest xD
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Papuošalai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Papuošalai   Papuošalai Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Papuošalai
Atgal į viršų 
Puslapis 14Pereiti prie : 1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Off-topic :: Grožis ir mada-
Pereiti į: