Sveiki visi Cinema Bizarre gerbėjai! Jūs užsukote į pirmąjį ir didžiausią Cinema Bizarre gerbėjų forumą visoje Lietuvoje, kuriame galėsite sužinoti viską apie šią grupę bei dalyvauti kitose mūsų diskusijose ir konkursuose. Tad nedelsdami prisijunkite prie mūsų, nes čia esate visada laukiami. :)
Sveiki visi Cinema Bizarre gerbėjai! Jūs užsukote į pirmąjį ir didžiausią Cinema Bizarre gerbėjų forumą visoje Lietuvoje, kuriame galėsite sužinoti viską apie šią grupę bei dalyvauti kitose mūsų diskusijose ir konkursuose. Tad nedelsdami prisijunkite prie mūsų, nes čia esate visada laukiami. :)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

'to change the world, go change yourself.' yu


 

 Sportas

Go down 
+45
cipole
Sisley
Jony
Vi
efi
Yazy
Temari-Yumi
mizukis.
cioliuke
Victoria
Dzukele
Burbuliukė
Sima89
vaiduzee
Demy
Disa
pauler
ievele
Kriss
carolina.
Giie.
Kei
Gillė xD
h3llo.
kammy
Utjia
Gretaa
NZN
Geta'sQueen
Austestron
siemka112
Strifutė.
ksenijux
Nutty
donamoda
irmantyte
givap
_lonely_angel_
infinity.
UnderMySkin
wose
MaNiaaKyTe
BonBonsė
white socks
britnė
49 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutoriusPranešimas
Disa
BIZOKU narys
Disa


Prisijungė : 2008-10-11
Age : 31
Pranešimų skaičius : 359

Sportas - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sportas   Sportas - Page 3 Icon_minitimeKv. 04 02 2009, 21:57

Vakar žaidžiau krepšinį... Visus negus nusilaužiau, bet buvo linksma...
Nėra krepšinis taip jau ir blogai... Na bet Futbolo niekas nepakeis... arba F-1...
Atgal į viršų Go down
Demy
BIZOKU narys
Demy


Prisijungė : 2009-03-10
Location : kaunas
Pranešimų skaičius : 87
Mėgstamiausias CB narys : kiro

Sportas - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sportas   Sportas - Page 3 Icon_minitimeKv. 04 02 2009, 22:29

is manes nekokia sportininke :) nemegstu nei estafeciu, nei kvadrato (ypac kvadrato)
o siaip vasara prabegu krosiuka ar pan.
Atgal į viršų Go down
vaiduzee
BIZOKU narys
vaiduzee


Prisijungė : 2008-12-29
Location : Alytus
Age : 28
Pranešimų skaičius : 100
Mėgstamiausias CB narys : Shin ;**

Sportas - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sportas   Sportas - Page 3 Icon_minitimeKv. 04 02 2009, 23:36

Man tai jau pradėjo patikt kūno kultūra, anksčiau tai jos taip nekenčiau... Dabar pradėjau labai tinklinį žaist... ;D
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Sportas - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sportas   Sportas - Page 3 Icon_minitimeKv. 04 02 2009, 23:54

sportas sveikata ! :D tragiskai nekenciu begiot , jau geriau stangas kelnosiu nei begsiu viena rata aplink stadiona ;D
siaip lankau aerobika ir rytietiskus sokius ( turkiski / indiski ) . Ziauriai patinka , nes nemegstu labai sukaist sportuojant ir megstu greitus rezultatus , tad sis sportas man kaip tik :D
labai noreciau lankyt joga , bet maciau kad menesiui 800 lt , tad susilaikiau :D
Atgal į viršų Go down
Sima89
BIZOKU narys
Sima89


Prisijungė : 2008-08-18
Age : 28
Pranešimų skaičius : 88
Mėgstamiausias CB narys : Strify

Sportas - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sportas   Sportas - Page 3 Icon_minitimePen. 04 03 2009, 00:31

Man patinka sportas, bet iš manes nekokia sportininkė.
Nemėgstu kvadrato, tinklinio.
Patinka krepšinis, futbolas, plaukimas, fechtavimasis.
Atgal į viršų Go down
Burbuliukė
BIZOKU narys
Burbuliukė


Prisijungė : 2008-08-12
Location : coffetown
Age : 28
Pranešimų skaičius : 258

Sportas - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sportas   Sportas - Page 3 Icon_minitimePen. 04 03 2009, 00:36

Lumce rašo:
sportas sveikata !
Aš už :DDD man tai šeip patinka bėgimas, futbolas, F-1, kartais kašį pažiūriu :DD Šeip kartais patinka šokt bet kokias nesąmones :DDD Ajjj ir plaukimas man kartais patinka, tik kai pradedu vaikščioti į baseiną man atsibosta :DD
Atgal į viršų Go down
Dzukele
BIZOKU narys
Dzukele


Prisijungė : 2008-12-24
Location : Varėna
Age : 29
Pranešimų skaičius : 515
Mėgstamiausias CB narys : Strify

Sportas - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sportas   Sportas - Page 3 Icon_minitimePen. 04 03 2009, 00:59

Labiausiai patinka važinėt dviračiu.Geriausias sportas mano manymu.O žiūrėt labiausiai mėgstu krepšinį ir F-1.
Atgal į viršų Go down
Victoria
BIZOKU narys
Victoria


Prisijungė : 2008-08-15
Location : Alytus
Age : 29
Pranešimų skaičius : 468

Sportas - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sportas   Sportas - Page 3 Icon_minitimePen. 04 03 2009, 01:24

Esu tokia baisi tinginė, kad net gėda. Kūno kultūros pamokoje judu kai vėžlys. Nepatinka man išvis ši pamoka. Tai ką jau kalbėti apie kažkokią saviveiklą. :D Geriau sėdėsiu ir rašysiu, nei eisiu į lauką pavažinėt dviračiu ar pabėgioti. Tai ne man. Nors vaikščiotis man patinka, o tai savotiška sporto ištaka. :DD Šiaip ar taip kai reikia vis dlėto pasportuoju ir bent kaip nors pajudu. :D
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Sportas - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sportas   Sportas - Page 3 Icon_minitimePen. 04 03 2009, 02:14

Geriausias sportas - be taisyklių.;DD
Šiaip smagu pažaist tinklinį, fotbolą, kašį ar šiaip kokius sportinius žaidimus.: DD
Arba pasivažinėt dviračiu po parką ar šiaip kur kitur.: DDD
KAi sportuoji, tai nuotaika pasitaiso.: DDDD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Sportas - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sportas   Sportas - Page 3 Icon_minitimeŠt. 04 04 2009, 01:52

Kofola rašo:
Geriausias sportas - be taisyklių.;DD
Šiaip smagu pažaist tinklinį, fotbolą, kašį ar šiaip kokius sportinius žaidimus.: DD
Arba pasivažinėt dviračiu po parką ar šiaip kur kitur.: DDD
KAi sportuoji, tai nuotaika pasitaiso.: DDDD





Šimtaprocentinis pritarimas :D
Atgal į viršų Go down
cioliuke
BIZOKU narys
cioliuke


Prisijungė : 2008-10-04
Age : 31
Pranešimų skaičius : 353
Mėgstamiausias CB narys : strify

Sportas - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sportas   Sportas - Page 3 Icon_minitimeŠt. 04 04 2009, 04:13

Kiekviena ryta ir vakara paskiriu pratimams. Daugiausiai laiko sportuoju vasara. tada turiu daugiau laisvo laiko : ) seip vazinet dviraciu, greit vaisciot. Diena prie namu kasi pazaist , na ir futbola paskutiniu metu : ) bet kvadratas tikrai ne man : D Seniau zaisdavau tenisa, bet jau raketes nezinia kur :) (matosi kad zaista su jom, kad net nezinau kur yra )
Atgal į viršų Go down
mizukis.
yu is all mine.xp
mizukis.


Prisijungė : 2009-02-13
Age : 35
Pranešimų skaičius : 2263

Sportas - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sportas   Sportas - Page 3 Icon_minitimeTr. 04 15 2009, 01:20

Žaidžiu lauko tenisa
Man tai patinka
Žaidimas idomus. Gali but komandinis, arba 1 vs 1
Be to susirenka gera kompanija ;)
Atgal į viršų Go down
Temari-Yumi
BIZOKU narys
Temari-Yumi


Prisijungė : 2008-10-27
Location : Vilnius
Age : 73
Pranešimų skaičius : 654

Sportas - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sportas   Sportas - Page 3 Icon_minitimeKv. 04 16 2009, 06:04

Uoj, aš tai mėgstu futbolą, beisbolą, krepšinį, tinklinį... Mhm. Žinau, kad kažką pamiršau, bet tai dzin. : D
Neužsiimdinėju jokiu sportu, nebent kovos menus galima įskaityti kaip sportą. : D Rytais ir vakarais tiesiog užsiimdinėju paprasta mankšta. >.<
Pojūčiai... Mhm. Jaučiuosi tada tikrai žvalesnė ir lankstesnė. Pas mane atsiranda tokios energijos, kad tik ir norisi daugiau judėti. : D

Atgal į viršų Go down
http://www.japonija.forumn.org
Yazy
BIZOKU narys
Yazy


Prisijungė : 2009-02-27
Pranešimų skaičius : 87

Sportas - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sportas   Sportas - Page 3 Icon_minitimePen. 04 24 2009, 02:20

Siaip, sportas yra gerai.
Megstu judo ir baseina
Atgal į viršų Go down
pauler
BIZOKU narys
pauler


Prisijungė : 2009-01-15
Location : Alytus
Age : 28
Pranešimų skaičius : 120
Mėgstamiausias CB narys : Kiro

Sportas - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sportas   Sportas - Page 3 Icon_minitimeKv. 05 28 2009, 02:07

Tinklinio manija dar nepraėjo, bet dabar kažkaip apie bėgimą galvoju...
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Sportas - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sportas   Sportas - Page 3 Icon_minitimeSk. 07 12 2009, 03:29

Su drauge stengiamės kiekvieną laisvą vakarą stadione lakstyti. Darom taip-2 ratus apibėgam,1 apeinam greitu tempu. Labai smagu. Pirma nerealiai pavargdavau,dabar kažkaip nelabai,pripratau matyt.
Atgal į viršų Go down
efi
R O F L M A O
efi


Prisijungė : 2008-10-21
Location : trashland.
Age : 28
Pranešimų skaičius : 1254
Mėgstamiausias CB narys : yu <3

Sportas - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sportas   Sportas - Page 3 Icon_minitimeKv. 08 13 2009, 00:40

Tenisas man labiausiai patinka - visą kitą man labai nepatinka XD Dar karatė ir tai kvon do yra gerai :D
Atgal į viršų Go down
irmantyte
Some people believe in God. I believe in Music.
irmantyte


Prisijungė : 2008-05-29
Location : Savannah, Georgia, U.S.
Age : 28
Pranešimų skaičius : 1297
Mėgstamiausias CB narys : strify

Sportas - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sportas   Sportas - Page 3 Icon_minitimePen. 08 14 2009, 16:50

Mėėėgstu sporta.
Žaidžiu futbola, krepšinį, lauko tenisa.
Labai mėgstu plaukioti, nardyti..
Arba kitaip pasakius mėgstu vandens sportą.
Atgal į viršų Go down
https://www.facebook.com
Vi
BIZOKU narys
Vi


Prisijungė : 2009-07-27
Location : Alytus
Age : 29
Pranešimų skaičius : 344

Sportas - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sportas   Sportas - Page 3 Icon_minitimePir. 08 17 2009, 21:51

Sportas -sveikata. Bet jei jūs pamanėt, kad aš baisiausia sportininkė ir pnš tai apsirikot. Neapkenčiu kūno kultūros pamokų. Man visai nepatinka sportuot. Kartais dar galima pamatyt mane važinėjančią su dviračiu, bet tik labai labai kartais. Veikiausiai vienintelis geras dalykas yra futbolas. Mielai žiūriu rungtynes, pasitaikius progai pati paspardau kamuolį, bet tai tiek. Manęs netraukia niekas kas susiję su sportu. Bėgimas išvis yra didžiulis šūdas, kurio aš žiauriai siaubingai nekenčiu. Krepšinis užknisa. Tinklinis nesąmonė. Žodžiu kaip supratot nekenčiu sporto. Man visai nesvarbu, kad tai mums tik į naudą.
Atgal į viršų Go down
Jony
BIZOKU narys
Jony


Prisijungė : 2009-05-11
Location : Pnwz
Age : 28
Pranešimų skaičius : 216
Mėgstamiausias CB narys : Strify ;D

Sportas - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sportas   Sportas - Page 3 Icon_minitimeKv. 08 27 2009, 22:30

Tai viena iš svarbiausia gyvenimo dalis Sportas - Page 3 387908
Lankau lauko tenisą žiauriai faina ir dar tokia nuostabi kompanija visą laiką žvengiam Sportas - Page 3 731238
Dar žiauriai mėgstu žaist kašę fulę kvadratą ir aišku tinklinį Sportas - Page 3 9867
Atgal į viršų Go down
http://www.formspring.me/ChikaNiikura
Sisley
loves Kiro 4ever



Prisijungė : 2008-07-25
Age : 28
Pranešimų skaičius : 1902

Sportas - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sportas   Sportas - Page 3 Icon_minitimeKv. 08 27 2009, 22:40

Fe, nemėgstu.
Nesu sutverta sportui, tie kas mane gerai pažįsta, žino kodėl.
Tik plaukiot žiauriai patinka :D bet toks tas mano plaukiojimas, tik dėl malonumo xDD
O šiaip dėl formos niekada nesportuočiau, pas mane jau nebėra ką numest ;P
Atgal į viršų Go down
cipole
BIZOKU narys
cipole


Prisijungė : 2008-11-02
Age : 27
Pranešimų skaičius : 132

Sportas - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sportas   Sportas - Page 3 Icon_minitimePen. 08 28 2009, 06:39

mėgstu sportą ir nelabai mėgstu juo užsiiminėt.
jau apie penkis metus slidinėju. šitas dalykas tai linksmas. ir kompanija nuostabi.
ir taip bečiuožiant įdomu būna, tai kokiam žmogeliui nusivarčiusiam padedu, tai pati nugriūnu, bet jau nemėgstu griūt. tada visur sniego prilenda, skauda ir juoktis norisi. bet vistiek slidinėjimas geras dalykas, neskaitant to kad po ištisos dienos ant šaltų keltuvų sėdynių, su akiniais kurie pervargina akis, o kartais ir ne, ir nušalusia šikna grįžti į namelį, bet linksmai atkentus tą dieną būna žiauriai gera. bet didžiausias minusas, tai jei grįžti iš kalnų turi šaunų įdegį: visas veidas rudas (kai kuriems net oda nusilupa) o tai kas buvo po griozdiškais akiniais-balta.
kitais metais ruošiuosi išmėgint snieglenčių meną, mat sako kad tai saugiau ir mažiau traumų būna.
be to turiu maniją tinkliniui, bet deja pažaidžiu tik su nevykusiom klasiokėm iš kurių tik 3 gerai žaidžia, bet joms "ne lygis" žaist ne tarpusavį...taip kad mano kaip tinklinio žaidėjos karjera neįmanoma.
taip pat mėgstu kvadratą, bet man nesiseka su juo. nors ir gerai gaudau, bet mane išmuša pačią pirma :/
dar mėginau krepšinį. tas dalykas man sekėsi. žaidiau tris metus ibet prasidėjo varžybos, tada ir mečiau. netiko laikas, daug važinėjimo ir begalės traumų. dar ir šiandien jaučiu kad kojos gerai išsukinėtos. (turėjau problemų su bėgiojimu. pynėsi kojos xD ir taip dažnai griūdavau, nes per ginčus net susimušdavom xD)
mėginau ir šaškes. (čia irgi sportas xD durnas bet sportas) tj čiampijonė buvau, bet atradau šachmatus ir pamiršau šaškes.
dar visai nesenai pradėjau dviračiu važinėt. po vakarinio pasivažinėjimo nebereikia ir vakarienės. jaučiuos soti nuo vabzdžių asorti.
ir meginu jodinėt, bet nelabai kas gaunasi, nes nesuvaldau draugės žirgo, o žirgyne nesustabdau xD
beto kartais mielai pasimankštinu rytais, nors derėtų tai paverst įpročiu

aš asmeniškai labai gerbiu sportuojančius žmones kurie nepadaro kaip aš. ilgai ir nuobodžiai ištobulinus iki mėgėjiško lygio (pvz) krepšininkės metu tą sporto šaką.

žodžiu suvariau ilgiausią rašinį apie sportą ir nieko doro nepasakiau. bet vistiek. o mano šūkis sporto tema "daug sporto-daug traumų! ir sveikatos kartais"
Atgal į viršų Go down
Gretaa
BIZOKU narys
Gretaa


Prisijungė : 2008-10-05
Location : tokyo
Age : 29
Pranešimų skaičius : 798

Sportas - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sportas   Sportas - Page 3 Icon_minitimeSk. 11 15 2009, 16:36

Nemyliu sporto. ;( Jis manęs irgi.
Atgal į viršų Go down
http://www.shaltis.blogas.lt
ex-Duffy
BIZOKU narys
ex-Duffy


Prisijungė : 2008-06-18
Age : 30
Pranešimų skaičius : 1460
Mėgstamiausias CB narys : strify

Sportas - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sportas   Sportas - Page 3 Icon_minitimeSk. 11 15 2009, 17:34

tinklinis absoliuti mano sporto šaka favoritė. neįsivaizduoju gyvenimo be šitos sporto šakos per kūno kultūros pamokas. esu išbandžiusi daug komandinių ir individualių sporto šakų pradedant krepšiniu baigiant tenisu, tačiau labiausia užkabino tinklinis. savo sodyboje net turiu įrengtą tinklinio aikštelę, kurioje su giminėmis arba draugais leidžiame šiltus vasaros vakarus. neįsivaizduoju savo savaitės be tinklinio. tai jau tampa mano giminės sportu.
sekantis sporto užsiėmimas, kurio sporto šaka nepavadinsi yra street dance. iš tiesų, dabar tai yra užsiėmimas, kuris mano gyvenime užima daug vietos. per šešiolika gyvenimo metų šoku jau šešis metus, tačiau atėjo laikas, kai nuo šio rugsėjo perėjau prie naujos šokio rūšies. neįsivaizduoju savo gyvenimo be šokio, vos išgirdusi muziką nuo vaikystės pradedu linguoti į ritmą.
išvis sportas yra neatsiejama mano gyvenimo dalis, neįsivaizduoju ką daryčiau jei dėl sveikatos problemų sportuoti negalėčiau.
Atgal į viršų Go down
Gabi...
BIZOKU narys
Gabi...


Prisijungė : 2009-05-11
Location : Kėdainiai
Age : 29
Pranešimų skaičius : 352
Mėgstamiausias CB narys : Kiro

Sportas - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sportas   Sportas - Page 3 Icon_minitimeSk. 12 27 2009, 20:24

Sportas tikrai ne man!
Nemėgstu visai aš jo..
Tik futbolą mielai lankyčiau,bet deje Kėdainiuose nėra mergaičių futbolo xD
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Sportas - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sportas   Sportas - Page 3 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Sportas
Atgal į viršų 
Puslapis 34Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Off-topic :: Grožis ir mada-
Pereiti į: