Sveiki visi Cinema Bizarre gerbėjai! Jūs užsukote į pirmąjį ir didžiausią Cinema Bizarre gerbėjų forumą visoje Lietuvoje, kuriame galėsite sužinoti viską apie šią grupę bei dalyvauti kitose mūsų diskusijose ir konkursuose. Tad nedelsdami prisijunkite prie mūsų, nes čia esate visada laukiami. :) 
rodiklisRegistruotisPrisijungti

'to change the world, go change yourself.' yu


Share | 
 

 Taisyklės

Go down 
AutoriusPranešimas
MaNiaaKyTe
bizoku prezidentė
MaNiaaKyTe

Prisijungė : 2008-02-19
Location : new york
Age : 32
Pranešimų skaičius : 845

RašytiTemos pavadinimas: Taisyklės   Kv. 10 02 2008, 19:49

FORUMO TAISYKLĖS

1.Nefloodinti, t.y. nerašyti nereikalingų žinučių, nekurti temų, kurios jau yra. Taip pat nenukrypti nuo temos, pavyzdžiui: temoje kalbama apie naują grupės dainą, o kažkas parašo „Kaip sekasi?“.
Prie floodo tai pat priskiriamos ir tos žinutės, kuriose būna vien šypsenėlės arba vienas ar du žodžiai. Vengti žinučių su žodžiais ,,pritariu‘‘, ,,ir man taip pat‘‘ ir panašiai. Normalią žinutę turi sudaryti bent jau vienas rišlus sakinys.
2.Neįžeidinėti kitų forumo lankytojų. Įžeidinėjamas lankytojas turi pilną teisę kreiptis į administratores ar kitus aukštesnį rangą turinčius forumo asmenis. Forume skatinti toleranciją, o ne vienų žmonių pyktį kitų atžvilgiu.
3. Nesikeikti ir negrūsti kitiems per prievartą savo nuomonės. Visi turi savo nuomonę ir ją reikia gerbti. Kiekvienas gali laisvai reikšti savo nuomonę, ir nė vienas negali jos užginčyti, jei ji nėra absoliučiai neteisinga.
4.Į forumą draudžiama dėti internetinius adresus, kurie gali pakenkti kitų vartotojų kompiuteriams. Taipogi nedėti jokių pornografinių tinklalapių ir panašiai.
5.Neplagijuoti forume pateiktos informacijos t.y. nekopijuoti ir nedėti į savo tinklalapį ar forumą informacijos, kurią radote šiame forume. Tai galite daryti tik su administratorių leidimu ar prie informacijos prirašius mūsų saito adresą (ženklas, kad iš jo ėmėte informaciją).
6.Nereklamuokite savo arba svetimų tinklalapių ar forumų ten, kur papuola (temose, savo paraše ir t.t.). Tam yra sukurta speciali tema. Tai pat nereklamuoti į asmeninius pranešimus be kurios nors administratorės sutikimo. Į savo parašus galima dėti tik nuorodas į jūsų pačių asmeninius puslapius (jūsų blogas, myspace ir t.t.).
7.Į parašą nedėkite kilometrinių užrašų ar didelių paveikslėlių, nes jis bus pakeistas moderatorių arba ištrintas.
8.Nedėkite į forumą nuorodų, iš kurių galima parsisiųsti Cinema Bizarre albumų, nes tai yra piratavimas ir už tai galime būti nubausti. Naudokite tik oficialias , viešuose tinklapiuose pateiktas parsisiuntimo nuorodas.
9.Jei nuotrauka, kurią norite dėti yra labai didelė, nenaudokite [img] kodo. Dėkite tik tos nuotraukos nuorodą arbą sumažintą paveikslėlį.
10. Turint nusiskundimų, pasiūlymų ar pastebėjus nusižengimus kreiptis į forumo administraciją. Mes atliksime atitinkamus veiksmus, pritaikysime tinkamas bausmes.

FORUMO BAUSMĖS
Bausmės yra taikomos, šitaip :
• pamačius asmenį nusižengiantį taisyklėms, pirmiausia, yra duodamas įspėjimas forume arba asmenine žinute
• įspėjimai yra skaičiuojami ir nusižengus tris kartus dedamas bannas tam tikram tarpui arba visam laikui
• atlikus didelę bausmę, bannas dedamas iš karto be jokio perspėjimo
• nė vienas administratorius negrasina forumo nariams banninimu, todėl prašome, nariai, jūsų nepiktnaudžiauti tuo, kad mes galime taip daryti ir nesakyti, jog tai bus atlikta neteisėtai.

FORUMO VALDŽIOS PRIĖMIMO IR NUŠALINIMO TAISYKLĖS
• į forumo valdžią priimami žmonės, kurie yra aktyvūs, patikimi ir besilaikantys taisyklių
• žmonės , išrinkti į valdžią, turi atlikti jiems parinktas užduotis, jų neatlikę jie yra svarstomi administratorių posėdyje ir sprendžiama, ką su jais daryti
• nušalinami žmonės nedirbantys, nesilaikantys taisyklių, neklausantys paliepimų.

Pagarbiai, forumo administracija.

Administracija pasilieka teisę keisti taisykles ir už taisyklių nesilaikymą atitinkamas bausmes.

Atgal į viršų Go down
 
Taisyklės
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Forum :: Taisyklės-
Pereiti į: