Sveiki visi Cinema Bizarre gerbėjai! Jūs užsukote į pirmąjį ir didžiausią Cinema Bizarre gerbėjų forumą visoje Lietuvoje, kuriame galėsite sužinoti viską apie šią grupę bei dalyvauti kitose mūsų diskusijose ir konkursuose. Tad nedelsdami prisijunkite prie mūsų, nes čia esate visada laukiami. :)
Sveiki visi Cinema Bizarre gerbėjai! Jūs užsukote į pirmąjį ir didžiausią Cinema Bizarre gerbėjų forumą visoje Lietuvoje, kuriame galėsite sužinoti viską apie šią grupę bei dalyvauti kitose mūsų diskusijose ir konkursuose. Tad nedelsdami prisijunkite prie mūsų, nes čia esate visada laukiami. :)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

'to change the world, go change yourself.' yu


 

 Kasdieninis makiažas

Go down 
+73
LM.C*IS*LOVE
Helena
MEMORIES
Unendlichkeit
Yumina.
irmantyte
G
april
eiichi
spider2713
ziedune
gedviliukas
Sisley
TheFantastė
akvuteb
Elli
Vi
Melita
skirmante
ex-Duffy
Strifutė.
cherry
_Rubina_
MaNiaaKyTe
britnė
Yazy
mizukis.
Diva
Burbuliukė
adatuke
pauler
Demy
ievele
gailiukas
efi
laurutia57
Emo<3Shin
Evy
Yu's Bitch.
carolina.
BonBonsė
white socks
Utjia
Padraika
donamoda
Geta'sQueen
nr1uranusskyracer
Gillė xD
Vika^^
ex - MaNiaaKyTe
infinity.
paukstylis
FunnyBoo
Giie.
Gretaa
UnderMySkin
Ernesta*
DreamsStar
ateive_is_veneros
Victoria
DeadlyDoll
Aimi
Kane
lauriuxxx
Lala
Love Kiro
lameja
Integra
nykstukas
*InGrY*
nothing
Kei
anngelemi
77 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutoriusPranešimas
skirmante
BIZOKU narys
skirmante


Prisijungė : 2008-09-29
Location : Panevėžys
Age : 30
Pranešimų skaičius : 767
Mėgstamiausias CB narys : Kiro&Yu

Kasdieninis makiažas - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kasdieninis makiažas   Kasdieninis makiažas - Page 5 Icon_minitimeŠt. 08 01 2009, 01:40

Tusas,lupu blizgis,seselei einant i miesta o taip visalaik bunu be makijazo man patinka kai zmogus naturaliai o ne prisideda pudros sluoksniais pas mane galima rasti pudra bet ji itin retai naudojama
Atgal į viršų Go down
Melita
BIZOKU narys
Melita


Prisijungė : 2009-02-21
Age : 28
Pranešimų skaičius : 29
Mėgstamiausias CB narys : Kiro!!!!!!

Kasdieninis makiažas - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kasdieninis makiažas   Kasdieninis makiažas - Page 5 Icon_minitimeAntr. 08 04 2009, 01:37

Kaip paskaiciau tai dauguma laikosi tusu...
Tai jum gerai nes man blakstienas dazyt neimanoma. Mano blakstienos ilgos akys dideles tai jej dar rieciu blakstienas tai kai katuotas batinas is shreko atrodau.
Tai tik akiu piestukas ir blizgis ar vazelinas.
Pritariu Gretai:
Problemas reikia gydyt o ne slept!!!
Tad pudros neverciu maisais ant veido, aplamai as tokios neturiu!
Atgal į viršų Go down
http://one.lt
Vi
BIZOKU narys
Vi


Prisijungė : 2009-07-27
Location : Alytus
Age : 29
Pranešimų skaičius : 344

Kasdieninis makiažas - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kasdieninis makiažas   Kasdieninis makiažas - Page 5 Icon_minitimeAntr. 08 04 2009, 03:35

Paprastai ryte nusiprausiu veidą. Nebenaudoju jokių prausiklių nuo spuogų, nes man jie vis tiek nepadeda, tad nėra prasmės. Kartais nepatingiu ir padažau blakstienas juodu tušu. Niekad nenaudoju akių pieštuko, nes nelabai moku juo pasidažyti. Jau nekalbu apie šešėlius. Tai tikrai ne man.:D Seniau lūpas tepdavau blizgiu, bet jis man nelabai patinka. Geriau vazelinas. Dar būna rytų kai paimu į rankas plaukų šepetį. Bet čia man retas dalykas.
Atgal į viršų Go down
Elli
BIZOKU narys
Elli


Prisijungė : 2009-03-07
Location : Wonderland.
Pranešimų skaičius : 434
Mėgstamiausias CB narys : S h i n .

Kasdieninis makiažas - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kasdieninis makiažas   Kasdieninis makiažas - Page 5 Icon_minitimeAntr. 08 04 2009, 03:37

Retai dažausi.
Nebent jau kaikur einu ( Į mokyklą einant, beveik irgi nesidažau. )
Tik kartais, brūkšteliu akis su tušu kad ryškesnės atrodytų ir vazelinu pasitepu.
O šeip tai, veidą drėkinamuoju kremu pasitepu, kad neišsausėtų.
Atgal į viršų Go down
akvuteb
BIZOKU narys
akvuteb


Prisijungė : 2009-11-18
Location : Pakruojis-Stačiūnai
Age : 28
Pranešimų skaičius : 737

Kasdieninis makiažas - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kasdieninis makiažas   Kasdieninis makiažas - Page 5 Icon_minitimeSk. 11 29 2009, 02:04

Mano manymu merginom nereikia dazytis, jos ir taip grazios (geriau kosmetika kurtu vaikinam (joke'as))... O toms kurios labai jau nori uztektu tuso ir lupu blizgio... Tokia jau mano nuomone Kasdieninis makiažas - Page 5 325692
Atgal į viršų Go down
TheFantastė
BIZOKU narys
TheFantastė


Prisijungė : 2008-09-28
Location : Kaunas
Age : 28
Pranešimų skaičius : 109
Mėgstamiausias CB narys : SHNIN ;D

Kasdieninis makiažas - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kasdieninis makiažas   Kasdieninis makiažas - Page 5 Icon_minitimeSk. 11 29 2009, 03:34

Jeigu kas dienai tai tušas ir lūpų blizgesys...

Bet kai būna mokykloje renginiai.. T.y. šokių koncertai, choro koncertai ar koncertai kai turim groti su klasiokėm gitarom tada dar pudra...
Šiaip viskas... Nemėgstu labai daug makiažo.
Atgal į viršų Go down
http://www.myspace.com/thefantaste
Sisley
loves Kiro 4ever



Prisijungė : 2008-07-25
Age : 28
Pranešimų skaičius : 1902

Kasdieninis makiažas - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kasdieninis makiažas   Kasdieninis makiažas - Page 5 Icon_minitimeSk. 11 29 2009, 21:31

į mokyklą einant nesidažau nie-ka-da. (kalėdiniai ar kitokie karnavalai šūlėj čia nesiskaito xD). Rytais tik išsivalau dantis, susišukuoju, pasitepu lūpas su vazelinu ir viskas :) Ypatingom progom mėgstu pasimaliavot veidą, ir tikrai nesu prieš makiažą kasdien, tik aišku netoleruoju, kai pvz mano bendraamžės eidamos į mokyklą prisikrauna tonas špakliaus ant veido. Juk dar jaunos esam, nėra ko čia slėpti ar ryškinti ar pnš, nebent tuos jaunatviškus spuogus užmaskuot, lūpas su blizgiu pagražint ir gal akis padažyt :) vat tokia mano nuomonė ^^
Atgal į viršų Go down
efi
R O F L M A O
efi


Prisijungė : 2008-10-21
Location : trashland.
Age : 28
Pranešimų skaičius : 1254
Mėgstamiausias CB narys : yu <3

Kasdieninis makiažas - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kasdieninis makiažas   Kasdieninis makiažas - Page 5 Icon_minitimeSk. 11 29 2009, 21:42

Negaliu gyvent be jo.
Man tikrai nusispjaut kas bus vėliau - gyvenu vieną kartą.
Aišku nesidažau ten su oranžinė pudrą ir barbiško rožiniu lūpdažiu.
Naudoju daug juodo akių pieštuko, tiek skysto tiek paprasto.
Lūpų blizgesio nebenaudoju nes mėgstamiausia pamečiau ir naują tyngiu nusipirkt x'D
Veidą patepu su pudra kuri atitinka mano veido 'spalvą' x'D
Akių tūšą begalo myliu <3
Turiu lygtais septynius >_>
Atgal į viršų Go down
Gretaa
BIZOKU narys
Gretaa


Prisijungė : 2008-10-05
Location : tokyo
Age : 29
Pranešimų skaičius : 798

Kasdieninis makiažas - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kasdieninis makiažas   Kasdieninis makiažas - Page 5 Icon_minitimeSk. 11 29 2009, 23:30

Man panašiai kaip lolai. Tiesiog makiažas man pasidarė įprasta rytinė procedūra, aš be jo negaliu. Nekenčiu savo trumpų ir neryškių blakstienų, man akys yra vienas pagrindinių veido akcentų, o man manosios visuomet turi būti ryškios ir išraiškingos, visuomet dažausi daaaug juodo tušo ir juodas pieštukas aplink, man juodai išdažytos akys labai gražu. Dar turiu stiprią maniją lūpdažiam. Žiaurią ir nepagydomą ;D Pas mane jų nuo juodo iki violetinio, nuo permatomo blizgesio iki sodriai traudono lūpdažio. Kad ir kaip keistai beskambėtų (i don't care) bet aš negalėčiau išeiti kažkur be makiažo, nes natūralus mano veidas (tiksliau akys) man nėra priimtina. Makiažas tam ir yra sukurtas, kad jį naudotum. O truputis pudros tai pas mane ne būtinas daiktas, bet jeigu matau, kad oda nekaip atrodo, visuomet pasitepu kažkiek pudros.: ) O šiaip tiesą pasakius dažytis, skoningai puošti savo veidą man yra grynas malonumas.
Atgal į viršų Go down
http://www.shaltis.blogas.lt
carolina.
BIZOKU narys
carolina.


Prisijungė : 2008-10-06
Location : Trakai
Age : 30
Pranešimų skaičius : 524

Kasdieninis makiažas - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kasdieninis makiažas   Kasdieninis makiažas - Page 5 Icon_minitimePir. 12 14 2009, 01:21

Dažausi kasdien, nebent, tarkim, sergu arba sėdėdama uždaryta tarp keturių sienų tingiu. O šiaip kitais atvejais visada. Man kaip Gretai, akys yra pagrindinis akcentas, kurį pabrėžiu daugiausiai juodu pieštuku, nes be jo man negerai. Jo naudoju daug. Taip pat tušas, nes mano blakstienos trumpos, jas ilginu ir tankinu tušu, nors jis ne kasdieną naudojamas. Pudros nesitepu, anksčiau naudojau, bet jau apie dvejus metus gal ne, nors namie jos turiu ir kartais nusiperku:D. O šiaip mažiau makiažo naudoju vasarą, kai būna labai karšta, bet viosiškai nepasidažiusi negaliu išeiti kur nors, nes jei nepasidažau akių, patikėkit, jos atrodo tragiškai. Neišgyvenčiau, jeigu būtų atimtos visos makiažo priemonės.
Atgal į viršų Go down
gedviliukas
BIZOKU narys
gedviliukas


Prisijungė : 2008-12-24
Location : Kaišiadorys
Age : 30
Pranešimų skaičius : 644

Kasdieninis makiažas - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kasdieninis makiažas   Kasdieninis makiažas - Page 5 Icon_minitimePir. 12 14 2009, 02:19

Pripratau prie akių tušo. Be jo jaučiuosi, kaip koks vabzdys xDD
Todėl kiekvieną rytą blakstienas paryškinu tušu, kartais pieštuku paryškinu akis.
Lūpas patepu blizgiu. Kur būna koks nepageidautinas spuogas, užmaskuoju ;>>
Šiaip pudros kažkaip nenaudoju, nebent jau būna kažkokia šventė, ar vakarėlis ;P
Be ko be ko, bet be tušo nei iš vietos xDD
Atgal į viršų Go down
ziedune
BIZOKU narys
ziedune


Prisijungė : 2009-12-04
Location : Staciunai
Pranešimų skaičius : 593
Mėgstamiausias CB narys : Strify, Yu

Kasdieninis makiažas - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kasdieninis makiažas   Kasdieninis makiažas - Page 5 Icon_minitimeSk. 12 20 2009, 04:11

1.Nusiprausiu
2 isivalau dantis
ir viskas as nesidazau nebent lupu vazelinu nuo lubu skilinejimo
Atgal į viršų Go down
spider2713
BIZOKU narys
spider2713


Prisijungė : 2010-01-16
Location : ten kur Kiro
Age : 44
Pranešimų skaičius : 395
Mėgstamiausias CB narys : Kiro

Kasdieninis makiažas - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kasdieninis makiažas   Kasdieninis makiažas - Page 5 Icon_minitimeSk. 01 17 2010, 18:37

Tusas piestukas kremas spuogu neturiu bet retkarciais praplaunu veida Manhattan Clearface gel ,nes tokiam amziuje atsiranda visko ir muila naudoju sveiciu juom kasdien mano sausa oda kur ne kur riebi misri vienu zodziu lupos dienos metu nesidazau tik blizgesiu vakare kur jau einu ryskesne spalva daugiausia sokoladine ruda plaukai issitiesinu arba bent issplaunu galva ir issukuoju gerai, kaukiu nenaudoju.Kvepaliukai daugiausiai is Dubajaus ir nesaldus.
Atgal į viršų Go down
nr1uranusskyracer
BIZOKU narys
nr1uranusskyracer


Prisijungė : 2008-09-26
Location : Kaunas
Pranešimų skaičius : 444
Mėgstamiausias CB narys : Kiro.Strif

Kasdieninis makiažas - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kasdieninis makiažas   Kasdieninis makiažas - Page 5 Icon_minitimePen. 02 19 2010, 23:56

1. Pudra (aišku ne kilogramas x D labai nedaug)
2. Juodas/Raudonas akių pieštukas.
3. Šlapias akių pravedimas (juodas)
4. Šešėliai (auksiniai/rožiniai/rudi/pilki/juodi)
5. Tušas.
6. Lūpų blizgis.

Aišku, prie to pačio kremas, dantu pasta, veido prausiklis and so on ; D
Atgal į viršų Go down
eiichi
BIZOKU narys
eiichi


Prisijungė : 2009-05-30
Age : 28
Pranešimų skaičius : 1520

Kasdieninis makiažas - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kasdieninis makiažas   Kasdieninis makiažas - Page 5 Icon_minitimePir. 06 07 2010, 23:57

Kiekvieną dieną nesidažau, nebent žiemą naudoju vazeliną. Išties man žiauru, kai 13 metėms nuo tušo nebėra blakstienių, arba tik kelios.
Atgal į viršų Go down
april
full time dreamer
april


Prisijungė : 2009-02-10
Location : Panevėžys
Age : 28
Pranešimų skaičius : 1965

Kasdieninis makiažas - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kasdieninis makiažas   Kasdieninis makiažas - Page 5 Icon_minitimeAntr. 06 08 2010, 01:23

Aš nesidažau būtinai kiekvieną dieną, būna, kad kartais tiesiog vazelinas ir lūpų blizgis. : D Jeigu užeina naudoju tik akių tušą ir blizgį, kartais akių pieštuką. Nors vasara dažytis nemėgstu. : )
Atgal į viršų Go down
eiichi
BIZOKU narys
eiichi


Prisijungė : 2009-05-30
Age : 28
Pranešimų skaičius : 1520

Kasdieninis makiažas - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kasdieninis makiažas   Kasdieninis makiažas - Page 5 Icon_minitimeAntr. 06 08 2010, 01:29

O kaip kitos vasarai dažosi? :)
Atgal į viršų Go down
G
BIZOKU narys



Prisijungė : 2010-01-16
Location : Kaunas, Žaliakalnis ;]
Age : 30
Pranešimų skaičius : 746
Mėgstamiausias CB narys : Kiro

Kasdieninis makiažas - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kasdieninis makiažas   Kasdieninis makiažas - Page 5 Icon_minitimeAntr. 06 08 2010, 01:35

lūpų blizgis - geriausias mano draugas. :D
Atgal į viršų Go down
eiichi
BIZOKU narys
eiichi


Prisijungė : 2009-05-30
Age : 28
Pranešimų skaičius : 1520

Kasdieninis makiažas - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kasdieninis makiažas   Kasdieninis makiažas - Page 5 Icon_minitimeAntr. 06 08 2010, 01:38

O tai ką forume nebėra daugiau besidažančių merginų? :,3
Atgal į viršų Go down
adatuke
BIZOKU narys
adatuke


Prisijungė : 2008-11-04
Location : pnvz.
Age : 28
Pranešimų skaičius : 1442
Mėgstamiausias CB narys : Kiro

Kasdieninis makiažas - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kasdieninis makiažas   Kasdieninis makiažas - Page 5 Icon_minitimeAntr. 06 08 2010, 13:46

Susitvarkau veidą, užsisedu šiek tiek blizgio arba tušo ir man užtenka, kartais net visai nesidažau :D Kaip užplaukia :) Paprastai vasarą mėgstu veidą palikti gaivų, nepriteptą nieko :)
Ar esat girdėjusios apie šaldantį vazeliną? Galbūt kas nors naudoja? Kaip manot ar vasara jis praktiškas?
Atgal į viršų Go down
april
full time dreamer
april


Prisijungė : 2009-02-10
Location : Panevėžys
Age : 28
Pranešimų skaičius : 1965

Kasdieninis makiažas - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kasdieninis makiažas   Kasdieninis makiažas - Page 5 Icon_minitimeAntr. 06 08 2010, 17:48

Taip esu, pati nenaudoju, tačiau esu bandžiusi kai pamačiau pas draugę. : D Tiems, kas nemėgsta vasarą daug dažytis ir užkrauti veido, naudoja tik vazeliną, labai patogus ir naudingas dalykas, manyčiau. Ir jausmas lūpoms malonus. : D Kaip kitom?
Atgal į viršų Go down
irmantyte
Some people believe in God. I believe in Music.
irmantyte


Prisijungė : 2008-05-29
Location : Savannah, Georgia, U.S.
Age : 27
Pranešimų skaičius : 1297
Mėgstamiausias CB narys : strify

Kasdieninis makiažas - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kasdieninis makiažas   Kasdieninis makiažas - Page 5 Icon_minitimeAntr. 06 08 2010, 18:00

jau beveik tokio dalyko nebenaudoju ; D
O jei kartais ir užsimanau, nebent paprastas drėkinamasis makiažo pagrindas
Atgal į viršų Go down
https://www.facebook.com
Svečias
Svečias
Anonymous



Kasdieninis makiažas - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kasdieninis makiažas   Kasdieninis makiažas - Page 5 Icon_minitimeAntr. 06 08 2010, 22:49

Pudros sluoksnis ir tušas, ir man daugiau nieko nereikia :D
Atgal į viršų Go down
akvuteb
BIZOKU narys
akvuteb


Prisijungė : 2009-11-18
Location : Pakruojis-Stačiūnai
Age : 28
Pranešimų skaičius : 737

Kasdieninis makiažas - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kasdieninis makiažas   Kasdieninis makiažas - Page 5 Icon_minitimeTr. 06 09 2010, 00:00

išvis nieko nesidažau xD nereikia man...nejaučiu poreikio Kasdieninis makiažas - Page 5 883658
Atgal į viršų Go down
Yumina.
BIZOKU narys
Yumina.


Prisijungė : 2009-09-02
Location : Vilnius, Lithuania
Pranešimų skaičius : 1344

Kasdieninis makiažas - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kasdieninis makiažas   Kasdieninis makiažas - Page 5 Icon_minitimeTr. 06 09 2010, 01:26

Šaldantį naudojau, tik ne vazeliną, o lūpų blizgį. Šiaip geras dalykas, tikrai.
Va pradėjau gadint veidą dabar. Jei tik kur einu - be sutvarkytų akių nė iš vietos.
Atgal į viršų Go down
http://photoslikecocaine.blogspot.com/
Sponsored content





Kasdieninis makiažas - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kasdieninis makiažas   Kasdieninis makiažas - Page 5 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Kasdieninis makiažas
Atgal į viršų 
Puslapis 56Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Off-topic :: Grožis ir mada-
Pereiti į: