Sveiki visi Cinema Bizarre gerbėjai! Jūs užsukote į pirmąjį ir didžiausią Cinema Bizarre gerbėjų forumą visoje Lietuvoje, kuriame galėsite sužinoti viską apie šią grupę bei dalyvauti kitose mūsų diskusijose ir konkursuose. Tad nedelsdami prisijunkite prie mūsų, nes čia esate visada laukiami. :)
Sveiki visi Cinema Bizarre gerbėjai! Jūs užsukote į pirmąjį ir didžiausią Cinema Bizarre gerbėjų forumą visoje Lietuvoje, kuriame galėsite sužinoti viską apie šią grupę bei dalyvauti kitose mūsų diskusijose ir konkursuose. Tad nedelsdami prisijunkite prie mūsų, nes čia esate visada laukiami. :)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

'to change the world, go change yourself.' yu


 

 Tatuiruotės

Go down 
+75
Unendlichkeit
ŽaliaArbata~
adatuke
G
eiichi
akvuteb
irmantyte
Yumina.
Uge;p
ex - MaNiaaKyTe
skirmante
Br!
cioliuke
Elli
mizukis.
Vi
efi
Sshina1
Gabi...
Yazy
Demy
pauler
IndreDD
ievele
Emo<3Shin
gailiukas
nykstukas
gedviliukas
_Rubina_
Evy
strifie
h3llo.
britnė
cherry
Sisley
MaNiaaKyTe
donamoda
BonBonsė
Padraika
Gretaa
Vika369
cipole
klastote
*InGrY*
justea***
lince
Ernesta*
Lamia Moonlight
Strifutė.
kammy
infinity.
Utjia
Kane
dovile16
loraine
liaima~<3
DeadlyDoll
deimante
Cappy
Samara
Giie.
vanilee
CoMeTa
Domino
lameja
Kei
dream dance
PaTrI:)*
ex-Duffy
Yune*
~*fuckTHEsystem*~
Dipp
sima
Kryzkele
Strazdaniuke
79 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriusPranešimas
Kei
BIZOKU narys
Kei


Prisijungė : 2008-06-29
Location : Berlin
Age : 30
Pranešimų skaičius : 241
Mėgstamiausias CB narys : Shin

Tatuiruotės - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tatuiruotės   Tatuiruotės - Page 4 Icon_minitimeŠt. 03 28 2009, 22:31

Free Image Hosting at <a href=www.ImageShack.us" />

QuickPost Quickpost this image to Myspace, Digg, Facebook, and others!

Pirmoji :)
Veliau(na po geru meteliu) dar zadu prasitest iki menties ir uzsitusuot kelias,nes cia visas padare tusciavidures @@

bet siaip nesigailiu (aisku dar tik antroji diena su ja) ,bet labai tikiuos,kad ir nesigailesiu Tatuiruotės - Page 4 664582
Atgal į viršų Go down
Yazy
BIZOKU narys
Yazy


Prisijungė : 2009-02-27
Pranešimų skaičius : 87

Tatuiruotės - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tatuiruotės   Tatuiruotės - Page 4 Icon_minitimePen. 04 24 2009, 02:10

Visai butu nieko, ant kojos juodas dreziukas.
Atgal į viršų Go down
Strifutė.
BIZOKU narys
Strifutė.


Prisijungė : 2008-09-16
Location : Skuodas
Age : 30
Pranešimų skaičius : 486
Mėgstamiausias CB narys : St, Ki

Tatuiruotės - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tatuiruotės   Tatuiruotės - Page 4 Icon_minitimeAntr. 06 30 2009, 02:54

galbūt kadanors....
nesu dėl šito tikra Tatuiruotės - Page 4 82202
na, bet jeigu kada užsinorėsiu ir bus iš ko ją pasidaryti, tikrai nedvejosiu, mano manymu reikia viską gyvenime išbandyti, jeigu tik yra tokia galimybė ir aišku jeigu yra begalinis noras. aišku prieš tai reikia gerai apsvarstyti, gi ji lieka visam gyvenimui.
Atgal į viršų Go down
Gabi...
BIZOKU narys
Gabi...


Prisijungė : 2009-05-11
Location : Kėdainiai
Age : 29
Pranešimų skaičius : 352
Mėgstamiausias CB narys : Kiro

Tatuiruotės - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tatuiruotės   Tatuiruotės - Page 4 Icon_minitimeKv. 07 16 2009, 21:48

labai noreciau ant kaklo.... kokius japoniskus heroglifus xD
Atgal į viršų Go down
Sshina1
BIZOKU narys
Sshina1


Prisijungė : 2009-07-16
Pranešimų skaičius : 151

Tatuiruotės - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tatuiruotės   Tatuiruotės - Page 4 Icon_minitimeSk. 07 19 2009, 22:35

Noreciau isitaiuruot 382 ant pirstu ..kaip myv turi.. Oj saldutis saldutis.. Ups! per daug isijauciau XD
Atgal į viršų Go down
efi
R O F L M A O
efi


Prisijungė : 2008-10-21
Location : trashland.
Age : 28
Pranešimų skaičius : 1254
Mėgstamiausias CB narys : yu <3

Tatuiruotės - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tatuiruotės   Tatuiruotės - Page 4 Icon_minitimeSk. 07 19 2009, 22:54

Noriu išsitaturuoti kaklą (grynai visą) noriu natos ant kairio riešo (iš vidaus pusės) ir noriu tikriausiai gyvatės su spygliais ir rožę kurį prasidede nuo riešo,apsiveja mano vidurinį pirštą ir gryžta atgal iki riešo. (:
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Tatuiruotės - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tatuiruotės   Tatuiruotės - Page 4 Icon_minitimeSk. 07 26 2009, 14:55

Kažkada, gal prieš gerus metus, norėjau. Net labai.
Dabar net laikinos nesidaryčiau. Manau, norai išaugami ;D
O jei kada ir šautų pasidaryt - pirmiau tik laikiną, kad
nebūtų - "Ai, nebepatinka"..
Atgal į viršų Go down
Gretaa
BIZOKU narys
Gretaa


Prisijungė : 2008-10-05
Location : tokyo
Age : 29
Pranešimų skaičius : 798

Tatuiruotės - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tatuiruotės   Tatuiruotės - Page 4 Icon_minitimeSk. 07 26 2009, 17:04

Pas mane irgi toks nepastovumas yra. Norėt tai kaip norėjau, taip noriu iki šiol, bet vis tattoo vizija keičiasi : kur darytis, kokią ir pan. Bet šiaip ties vienu variantu apsistojusi esu, tai gal per 16 gimtadienį leis kokią mažą pasidaryt.
Atgal į viršų Go down
http://www.shaltis.blogas.lt
Vi
BIZOKU narys
Vi


Prisijungė : 2009-07-27
Location : Alytus
Age : 29
Pranešimų skaičius : 344

Tatuiruotės - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tatuiruotės   Tatuiruotės - Page 4 Icon_minitimePir. 08 17 2009, 23:47

Man tai gražu. Ypač ant kaklo. Man visai patiktų koks užrašas ant piršto. Bet ne taip kaip tarkim Yu, o ant piršto šono. Labai gražiai Kei žvaigždutės atrodo. Gal net pati tokios tatuiruotės norėčiau. Bet nebent ateityje. Dabar dėl šio dalyko esu nepastovi. Noriu tai vienoj vietoj tai kitoj. O darytis kur šovė į galvą per daug rizikinga. Prieš darantis tatuiruotę reikia labai pagalvot, nes galima padaryt klaidą. Štai du pavyzdžiai: Tatuiruotės - Page 4 Bepavadinimot.th Tatuiruotės - Page 4 Bepavadinimo2w.th Gal tiems vaikinams tai atrodo gražu ir kieta, bet man siaubinga. Juk tai visam gyvenimui. Neįsivaizduoju kaip labai reikia būt pamišus dėl grupės, kad išsitatuiruotum jos logotipą ant visos nugaros ir net ant galvos. Žiauru.
Atgal į viršų Go down
mizukis.
yu is all mine.xp
mizukis.


Prisijungė : 2009-02-13
Age : 35
Pranešimų skaičius : 2263

Tatuiruotės - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tatuiruotės   Tatuiruotės - Page 4 Icon_minitimeKv. 08 20 2009, 13:27

palaikau Vi :D
kas pardaug- tas nesveika. o ten jau tikrai nebesveika.

pati norėčiau tatiuruotės, na gal ne dabar, bet vėliau.
bet jaučiu, kad vistiek jos niekada negausiu (mm)
Atgal į viršų Go down
britnė
BIZOKU narys
britnė


Prisijungė : 2008-04-02
Location : telšiai
Age : 29
Pranešimų skaičius : 673

Tatuiruotės - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tatuiruotės   Tatuiruotės - Page 4 Icon_minitimePen. 08 21 2009, 21:36

o aš norėčiau išsitatuituoti kada nors ateityje žodžius iš vienos prancūzų grupės dainos. kur nors ant rankos galbūt net ant plaštakos. be to, be galo gražu kai viena mergina buvo išsitatuiravus ant piršto širdį su labai smulkiai išrašinėtu žodžiu. be galo kokybiškai ir gražiai buvo padaryta, tai puikiai atrodo.
Atgal į viršų Go down
http://www.myspace.com/yeahthatsbree
Elli
BIZOKU narys
Elli


Prisijungė : 2009-03-07
Location : Wonderland.
Pranešimų skaičius : 434
Mėgstamiausias CB narys : S h i n .

Tatuiruotės - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tatuiruotės   Tatuiruotės - Page 4 Icon_minitimePen. 08 21 2009, 22:05

Norėčiau mažos širdutės ant riešo (iš vidaus pusės) . Paprastos tokios, kad nekristų labai į akis,
Atgal į viršų Go down
efi
R O F L M A O
efi


Prisijungė : 2008-10-21
Location : trashland.
Age : 28
Pranešimų skaičius : 1254
Mėgstamiausias CB narys : yu <3

Tatuiruotės - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tatuiruotės   Tatuiruotės - Page 4 Icon_minitimePen. 08 21 2009, 22:09

Lola rašo:
Noriu išsitaturuoti kaklą (grynai visą) noriu natos ant kairio riešo (iš vidaus pusės) ir noriu tikriausiai gyvatės su spygliais ir rožę kurį prasidede nuo riešo,apsiveja mano vidurinį pirštą ir gryžta atgal iki riešo. (:


Dabar sumąščiau visiškai kitaip xD Natą ant kairio riešo vidaus ir taikos ženklo and nykščio vidinės pusės taipogi ant kairės rankos.
Atgal į viršų Go down
cioliuke
BIZOKU narys
cioliuke


Prisijungė : 2008-10-04
Age : 31
Pranešimų skaičius : 353
Mėgstamiausias CB narys : strify

Tatuiruotės - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tatuiruotės   Tatuiruotės - Page 4 Icon_minitimePen. 08 21 2009, 22:54

Sulaukus aštoniolikos gavau leidimą pasidaryti tatu. Senei žinojau ir dar tebežinau , kad arba ant kaklo mažytę raidžių kombinaciją arba ant pečio žvaigždę .
Atgal į viršų Go down
Lamia Moonlight
BIZOKU narys
Lamia Moonlight


Prisijungė : 2008-10-10
Location : Somewhere with vampires
Age : 29
Pranešimų skaičius : 75
Mėgstamiausias CB narys : Romeo

Tatuiruotės - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tatuiruotės   Tatuiruotės - Page 4 Icon_minitimeTr. 08 26 2009, 21:34

As labai noriu didelio drakono per visa nugara, rozes ant desines rankos, kardo ant kaires rankos, dar vienos rozes su spygliais ant kojos ir vis dar galvoju kokiu dar noriu tatuiruociu. Mama dar nezino ko as noriu, bet kai pasakysiu, apkaltinsiu Yu, nes jis labai fainai atrodo su visomis tatoo.
Atgal į viršų Go down
http://www.vampirefreaks.com/lamia-moonlight
Br!
BIZOKU narys
Br!


Prisijungė : 2008-08-31
Location : Joniskis :D
Age : 27
Pranešimų skaičius : 149
Mėgstamiausias CB narys : Xexexexe :

Tatuiruotės - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tatuiruotės   Tatuiruotės - Page 4 Icon_minitimeŠt. 08 29 2009, 17:26

Aš tai noriu tatto ant riešo. Kažką panašaus į žvaigždutę, bet vakar su mama apie tai diskutavom, tai neleido ;/
Atgal į viršų Go down
skirmante
BIZOKU narys
skirmante


Prisijungė : 2008-09-29
Location : Panevėžys
Age : 30
Pranešimų skaičius : 767
Mėgstamiausias CB narys : Kiro&Yu

Tatuiruotės - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tatuiruotės   Tatuiruotės - Page 4 Icon_minitimeSk. 09 13 2009, 01:22

aš noriu mažos tatto su japoniškais ženklais
ir žvaigždutes ant kaklo
Atgal į viršų Go down
h3llo.
konkurso laimėtojas
h3llo.


Prisijungė : 2008-11-03
Location : kažkur Čia
Age : 30
Pranešimų skaičius : 972

Tatuiruotės - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tatuiruotės   Tatuiruotės - Page 4 Icon_minitimeAntr. 09 15 2009, 23:43

aš vis galvoju apie tattoo ant riešo vidinės pusės. kokį reikšmingą užrašą, bet ir hieroglifais arba šiaip ką, neapsisprendžiau dar. ir mama leidžia ^^
Atgal į viršų Go down
britnė
BIZOKU narys
britnė


Prisijungė : 2008-04-02
Location : telšiai
Age : 29
Pranešimų skaičius : 673

Tatuiruotės - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tatuiruotės   Tatuiruotės - Page 4 Icon_minitimeAntr. 09 15 2009, 23:59

h3llo. rašo:
aš vis galvoju apie tattoo ant riešo vidinės pusės. kokį reikšmingą užrašą, bet ir hieroglifais arba šiaip ką, neapsisprendžiau dar. ir mama leidžia ^^
kaip pasisekė, kad pavydas jau ima (blush) aš vis labiau artėju prie tos minties, kad labai noriu angelo sparnų ant nugaros, bet nu taip save visam gyvenimui darkyt.. tai ir išgaruoja tokios mintys iš galvos.
Atgal į viršų Go down
http://www.myspace.com/yeahthatsbree
h3llo.
konkurso laimėtojas
h3llo.


Prisijungė : 2008-11-03
Location : kažkur Čia
Age : 30
Pranešimų skaičius : 972

Tatuiruotės - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tatuiruotės   Tatuiruotės - Page 4 Icon_minitimeKv. 09 17 2009, 02:34

nebent laikiną darytis.
arba paskui pasinaikint.
bet man asmeniškai didelės nepatinka. mažai kam tinka.
Atgal į viršų Go down
britnė
BIZOKU narys
britnė


Prisijungė : 2008-04-02
Location : telšiai
Age : 29
Pranešimų skaičius : 673

Tatuiruotės - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tatuiruotės   Tatuiruotės - Page 4 Icon_minitimeKv. 09 17 2009, 23:11

aš apie laikinas bijau pagalvot, nes kai paskaičiau, kad mažam berniukui randas visam gyvenimui paliko nuo tokios.. jau geriau nusipiešt su flomasteriais : D
Atgal į viršų Go down
http://www.myspace.com/yeahthatsbree
h3llo.
konkurso laimėtojas
h3llo.


Prisijungė : 2008-11-03
Location : kažkur Čia
Age : 30
Pranešimų skaičius : 972

Tatuiruotės - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tatuiruotės   Tatuiruotės - Page 4 Icon_minitimeKv. 09 17 2009, 23:41

jo, aš ir girdėjau dėl randų.
ai, tos tattoo toks įdomus dalykas. ;D
Atgal į viršų Go down
ex - MaNiaaKyTe
bizoku administratorė
ex - MaNiaaKyTe


Prisijungė : 2008-10-17
Location : Kaunas
Age : 37
Pranešimų skaičius : 577
Mėgstamiausias CB narys : Strify

Tatuiruotės - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tatuiruotės   Tatuiruotės - Page 4 Icon_minitimePen. 11 06 2009, 02:22

Tatuiruotės - Page 4 10335124821323920910457

Na va ir aš pasiryžau ir subrandinau tattoo :D Buvo daug vargo, kol nusprendžiau ko noriu, bet rezultatu patenkinta :)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Tatuiruotės - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tatuiruotės   Tatuiruotės - Page 4 Icon_minitimePen. 11 06 2009, 04:04

Labai,labai,labai gražu,Gabija :D
Pati tatiruotės gal ir nenorėčiau,bet man labai gražūs yra tokie ženklai kaip pas Gabiją,ir visokie sukti ornamentai. Nors,gal kai būsiu vyresnė sugalvosiu kokią nedidelę,labai į akis nekrintančią tattoo pasidaryt :D
Atgal į viršų Go down
Uge;p
BIZOKU narys
Uge;p


Prisijungė : 2009-11-11
Location : Kaunas.
Age : 28
Pranešimų skaičius : 359
Mėgstamiausias CB narys : Kiro.

Tatuiruotės - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tatuiruotės   Tatuiruotės - Page 4 Icon_minitimeŠt. 11 14 2009, 03:57

Noriu brūkšninio kodo ant dešiinės kojos. ;D
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Tatuiruotės - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tatuiruotės   Tatuiruotės - Page 4 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Tatuiruotės
Atgal į viršų 
Puslapis 45Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Off-topic :: Grožis ir mada-
Pereiti į: