Sveiki visi Cinema Bizarre gerbėjai! Jūs užsukote į pirmąjį ir didžiausią Cinema Bizarre gerbėjų forumą visoje Lietuvoje, kuriame galėsite sužinoti viską apie šią grupę bei dalyvauti kitose mūsų diskusijose ir konkursuose. Tad nedelsdami prisijunkite prie mūsų, nes čia esate visada laukiami. :)
Sveiki visi Cinema Bizarre gerbėjai! Jūs užsukote į pirmąjį ir didžiausią Cinema Bizarre gerbėjų forumą visoje Lietuvoje, kuriame galėsite sužinoti viską apie šią grupę bei dalyvauti kitose mūsų diskusijose ir konkursuose. Tad nedelsdami prisijunkite prie mūsų, nes čia esate visada laukiami. :)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

'to change the world, go change yourself.' yu


 

 Stilius

Go down 
+53
Yumina.
Vi
akvuteb
corection
ziedune
Yazy
G
spider2713
Uge;p
Gabi...
mizukis.
h3llo.
skirmante
Jony
Sshina1
Padraika
Demy
ievele
Yu's Bitch.
linka9
ksenijux
Gretaa
Shinobi
Ernesta*
_lonely_angel_
Victoria
ex-Duffy
Giie.
karolyte
DeadlyDoll
Geil^^
cherry
CoMeTa
deimante
Aimi
Samara
s-mile
Strazdaniuke
borrow_13
Dipp
Kryzkele
Kei
Aistyte
Himbeere
KaroleLary
tokiuke
Mingailė
Yune*
RimuTja*
Tyla
Cappy
Dija
InfernalTears
57 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriusPranešimas
Himbeere
BIZOKU narys
Himbeere


Prisijungė : 2008-02-23
Pranešimų skaičius : 11

Stilius - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Stilius   Stilius - Page 2 Icon_minitimeAntr. 03 25 2008, 04:43

Mano draugė vaidina emo ;DD Verčiasi per galvą, kad primestų tokią, rūbus perka, plaukus irgi pasidarė kažkokius tipo emo, bet nesigauna jai nifiga būt emo ;DD visi tik dergias iš jos už akių, ne sjinai tokia flegmikė ir susikūprenus dar kjp sena boba. ;l Ir dar per one kuria feikų anketas ;DDDD Įsimeta kokios emo foto ir vaidina... Gaila man jos ištikrųjų, akd šitaip drąskosi, o niekaip taip ir nepasiekia to "Tu emo" ;x
Atgal į viršų Go down
Tyla
BIZOKU narys



Prisijungė : 2008-02-20
Location : Šiauliai
Age : 30
Pranešimų skaičius : 123

Stilius - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Stilius   Stilius - Page 2 Icon_minitimeAntr. 03 25 2008, 20:19

..bet ne visus miela matyt ;D

Ai bet, ar mum teist čia, patinka tai lai taip ir rengias ;D
Atgal į viršų Go down
http://www.myspace.com/curlythings
Aistyte
BIZOKU narys
Aistyte


Prisijungė : 2008-03-25
Age : 31
Pranešimų skaičius : 16
Mėgstamiausias CB narys : Strify

Stilius - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Stilius   Stilius - Page 2 Icon_minitimeSk. 03 30 2008, 19:23

Kas čia kalbėjot apie emo.Mano galva emo jau nebe stilius nes pakanka tik nusikirpt plaukus ir Tu jau emo.O kad žmogus turi tai pajausti ir dvasiskai niekam nebeateina i galva.Emo dabar jau tapo kažkokia paauglių mada kuria reikia vaikytis.Aš pati nepriklausau jokiam stiliui konkrečiai.Esu Aistiška.Baltiška.Kaip noriu taip atrodau.Galbūt ateis laikas kai pasirinksiu viena variantą ir jam priklausysiu.Tačiau dabar sakau kategoriškai ne
Atgal į viršų Go down
Kei
BIZOKU narys
Kei


Prisijungė : 2008-06-29
Location : Berlin
Age : 30
Pranešimų skaičius : 241
Mėgstamiausias CB narys : Shin

Stilius - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Stilius   Stilius - Page 2 Icon_minitimePir. 06 30 2008, 06:04

Galbūt po kiek laiko sutiksime jį ir Lietuvos gatvėse.
Žiauriai prajuokino. Koks absurdas. Pamatysim Visual Kei šalininką,o po keliu minučių ta patį į reanimaciją veš.
Jei Lietuvoj tokių asilų netoleruojančių stiliaus yra,tai niekada nesulauksim kažko originalaus ir naujo.
Atgal į viršų Go down
Kryzkele
BIZOKU narys
Kryzkele


Prisijungė : 2008-07-01
Location : vilnius
Pranešimų skaičius : 176

Stilius - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Stilius   Stilius - Page 2 Icon_minitimePen. 07 11 2008, 00:00

mano stilius tai "keturspalvis zebras" pati sugalvojau ;DD ne daugiau kaip keturios spalvos, nors ir taip aisku xDD tai va.... em.... mano sukis "zvenk mylek, kaifuok!' nu, bet cia neesme.... mano pussesere EMO!! Stilius - Page 2 914155 pjaustos, zliumbia, negaliu pakest....
Atgal į viršų Go down
Yune*
BIZOKU narys
Yune*


Prisijungė : 2008-02-21
Location : Alytus
Age : 31
Pranešimų skaičius : 785

Stilius - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Stilius   Stilius - Page 2 Icon_minitimePen. 07 11 2008, 00:04

diev, diev ;DDDD
jau kai pjuastosi tai isvis ;D
kame tikslas? ;D
Atgal į viršų Go down
http://www.myspace.com/magicdomino
Kryzkele
BIZOKU narys
Kryzkele


Prisijungė : 2008-07-01
Location : vilnius
Pranešimų skaičius : 176

Stilius - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Stilius   Stilius - Page 2 Icon_minitimePen. 07 11 2008, 00:11

tikslas, kad jai gera xDDDD gal ji kieta rauna xDDD 'omfg, as pjaustaus....' ;DD dobile ji, istume pusbroli i ezera nuo tilto ... anksciau tokia faina buvo, o db tokia... em.... ;DD
Atgal į viršų Go down
Yune*
BIZOKU narys
Yune*


Prisijungė : 2008-02-21
Location : Alytus
Age : 31
Pranešimų skaičius : 785

Stilius - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Stilius   Stilius - Page 2 Icon_minitimePen. 07 11 2008, 00:42

as tik stebiuos, kad pjaustosi ir del to jauciasi kieti.
man tai apgailetina.
o del isvaizdos, man giliai dalampacki kaip jie ten atrodo.
del manes ir nuogi vaiksciot gali ;D
Atgal į viršų Go down
http://www.myspace.com/magicdomino
Kryzkele
BIZOKU narys
Kryzkele


Prisijungė : 2008-07-01
Location : vilnius
Pranešimų skaičius : 176

Stilius - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Stilius   Stilius - Page 2 Icon_minitimePir. 07 14 2008, 23:58

Yune, nebent grazus zmogai, nes jei kokie nelb grazus tai...ehem... Stilius - Page 2 375772
Atgal į viršų Go down
Yune*
BIZOKU narys
Yune*


Prisijungė : 2008-02-21
Location : Alytus
Age : 31
Pranešimų skaičius : 785

Stilius - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Stilius   Stilius - Page 2 Icon_minitimeAntr. 07 15 2008, 00:10

Kryzkele, ;DDD
aj, kiekvienas grozi supranta savaip ;D Stilius - Page 2 241864
Atgal į viršų Go down
http://www.myspace.com/magicdomino
Dipp
BIZOKU narys
Dipp


Prisijungė : 2008-07-16
Location : LT
Age : 31
Pranešimų skaičius : 35
Mėgstamiausias CB narys : Shin

Stilius - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Stilius   Stilius - Page 2 Icon_minitimeTr. 07 23 2008, 16:38

dbr kaip ziuriu vos ne kiekvienam frm snekama apie emo..dah... :456456456:
Atgal į viršų Go down
Kryzkele
BIZOKU narys
Kryzkele


Prisijungė : 2008-07-01
Location : vilnius
Pranešimų skaičius : 176

Stilius - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Stilius   Stilius - Page 2 Icon_minitimeTr. 07 23 2008, 19:37

"Emo" atrodo visai graziai as manau... Bet as manau kaip stiliui tai per daug yra save zalot. Jau geriau tie "emo" kurie pjaustos geriau savo krauja ligoninen. Ten kazkam reikia kraujo manyciau, o jei pjaustos tai tas kraujas per niek. Bet tiek to, ne mano kiskis ne man ir kistis... Stilius - Page 2 471941
Atgal į viršų Go down
borrow_13
BIZOKU narys



Prisijungė : 2008-07-08
Pranešimų skaičius : 72

Stilius - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Stilius   Stilius - Page 2 Icon_minitimeTr. 07 23 2008, 19:46

Dieve, žmonės tie Lietuvos EMO net turbūt nežino kas yra EMO. Stilius - Page 2 560147
Man tie visi fakai Ymoul iki gyvo šiknos kaulo užkniso... Stilius gražus, bet tai nėra kažkokia paprasta mada. [jei jau esi EMO tai gal tą stilių puosėlėk ir nekeisk, kai ateis kita mada?] Stilius - Page 2 130821
Tikras EMO turėtų būt vegetaras, nerūkyti propaguoti sveiką gyvenseną ir pan. Stilius - Page 2 326173
Bet panašu, kad dabartiniai Ymoul'ai labiau gilinasi į rožines plaukų sruogas ir rūbus. Stilius - Page 2 43984
Dieve, mano žodžiai skamba kaip EMO stiliaus puoselėtojos. >.< .
Stilius - Page 2 621796
Atgal į viršų Go down
Strazdaniuke
BIZOKU narys
Strazdaniuke


Prisijungė : 2008-06-15
Location : Wilniukas ;P
Pranešimų skaičius : 108
Mėgstamiausias CB narys : Shin ^^ ( my lolipop *.* )

Stilius - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Stilius   Stilius - Page 2 Icon_minitimeTr. 07 23 2008, 19:56

Šiaip man labai patinka Emo subkultūra. Ir stilius ir pasaulėžiūra.
Bet emo, manyčiau, nėra vien išvaizda ( nagučiai, plaukučiai, drabužėliai ), tos kurios taip mano nėra tikros emo. Man asmeniškai atrodo jog emo yra pasaulėžiūra, gyvenimo būdas o ne rožinė ir juoda spalvos. Turi jos ir trūkumų, žinoma. Manau jog esant emo galima ir juoktis ir renktis ... pvz oranžine spalva Stilius - Page 2 883658 .
Atgal į viršų Go down
s-mile
BIZOKU narys



Prisijungė : 2008-07-28
Age : 29
Pranešimų skaičius : 20

Stilius - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Stilius   Stilius - Page 2 Icon_minitimePir. 07 28 2008, 23:21

as tai i emo nekreipiu demesio . man labiau patinka gotai, pankai...
Atgal į viršų Go down
Cappy
BIZOKU narys



Prisijungė : 2008-02-19
Pranešimų skaičius : 443

Stilius - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Stilius   Stilius - Page 2 Icon_minitimeAntr. 07 29 2008, 01:41

Visual kei

Be komentarų. Turbūt tai geriausia.
Atgal į viršų Go down
Samara
BIZOKU narys
Samara


Prisijungė : 2008-07-29
Location : Vilnius
Age : 29
Pranešimų skaičius : 49
Mėgstamiausias CB narys : Kiro&Strify ;D

Stilius - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Stilius   Stilius - Page 2 Icon_minitimeTr. 07 30 2008, 21:23

Emo man nekliūna, nors in LT tikrų nelabai yra. O va visos fake emo mažvaikytės su kreiva grifka, klykiančios "aš ymou aš ymou aš ymou" tai kelia gailestį Stilius - Page 2 159461 Man labiausiai patinka gotai, romantinis gotų stilius- visos tos ilgos nerealiai gražiai atrodančios suknelės ir baltas veidas... Stilius - Page 2 932900 Pati nepriklausau jokiai subkultūrai, bet krypstu į kažką gotiško-pankiško (kaip S-Mile) Stilius - Page 2 701921
Atgal į viršų Go down
http://a-video.xxi.lt
Aimi
BIZOKU narys
Aimi


Prisijungė : 2008-07-18
Pranešimų skaičius : 215
Mėgstamiausias CB narys : em...

Stilius - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Stilius   Stilius - Page 2 Icon_minitimeTr. 07 30 2008, 22:18

A jus matet LT emo kuris besipjausto? Stilius - Page 2 82348
Toks pats mitas kaip ir Gotai kad tik kapinese sedi ir t.t.

Isvis nemegstu zmoniu kurie tik bando uzsidet kazkokias kaukes, siandien noriu but gotas tai davai apsirengiu ir as jau gotas >.< Ir tas begalinis mados vaikymasis... >.>
Atgal į viršų Go down
deimante
BIZOKU narys
deimante


Prisijungė : 2008-06-10
Location : vilnius
Age : 30
Pranešimų skaičius : 539
Mėgstamiausias CB narys : Kiro

Stilius - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Stilius   Stilius - Page 2 Icon_minitimeTr. 07 30 2008, 22:41

gotas tai ne vien apranga bet ir cfharakterio bruozas jeigu tu apsirengsi juodai tai tu dar nebusi gotas as pazystu daug zmoniu kurie bando buti gotais bet man is ju juokas tik kyla nes visiskai nesupranta kas yra gotika
Atgal į viršų Go down
Samara
BIZOKU narys
Samara


Prisijungė : 2008-07-29
Location : Vilnius
Age : 29
Pranešimų skaičius : 49
Mėgstamiausias CB narys : Kiro&Strify ;D

Stilius - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Stilius   Stilius - Page 2 Icon_minitimeKv. 07 31 2008, 15:18

Žmonės (dažniausiai vaikai), kurie apsirengia juodai ir džiaugiasi "tapę gotais", yra pisgočiai Stilius - Page 2 375772 Dabar visos subkultūros daugiau ar mažiau yra mada Stilius - Page 2 215590 Retas kas gilinasi į daugiau ką nei apranga. O juk iš tiesų apranga sudaro tik nedidelę dalį visoje subkultūroje.
Atgal į viršų Go down
http://a-video.xxi.lt
Svečias
Svečias
Anonymous



Stilius - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Stilius   Stilius - Page 2 Icon_minitimeTr. 08 06 2008, 21:08

Mano stilius kaip ir vidus~laisvas,tai reiškia kad aš nepriklausau jokiai rūšiai ir galiu daryti tai ko negali daryti gotai,pvz:jie negali ryškiai rengtis,o aš galiu ir t.t... tai vat ;>>>>.
Atgal į viršų Go down
CoMeTa
BIZOKU narys



Prisijungė : 2008-07-24
Age : 30
Pranešimų skaičius : 60

Stilius - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Stilius   Stilius - Page 2 Icon_minitimeKv. 08 07 2008, 19:07

As tai rengiuosi kaip as noriu kiekvienas gali vadinti mano stiliu kaip nori, pfff... galima pagalvot man rupi!
Atgal į viršų Go down
deimante
BIZOKU narys
deimante


Prisijungė : 2008-06-10
Location : vilnius
Age : 30
Pranešimų skaičius : 539
Mėgstamiausias CB narys : Kiro

Stilius - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Stilius   Stilius - Page 2 Icon_minitimeŠt. 08 09 2008, 00:44

as tai rengiuosi kaip sauna i galva. Viskas priklauso nuo nuotaikos
Atgal į viršų Go down
Kryzkele
BIZOKU narys
Kryzkele


Prisijungė : 2008-07-01
Location : vilnius
Pranešimų skaičius : 176

Stilius - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Stilius   Stilius - Page 2 Icon_minitimeŠt. 08 09 2008, 01:17

as gote. as rengiuosi juodai. xDDDD . nusisnekejau. blah.... Mane prie upes blondines apvadino 'ymo' . Buvau gote , o dabar ymou. jeee. mano stilius keicias kas 5 minutes. stai dabar as forse. xDD. Mano stilius yra Mano stilius. Rengiuos ka isiemu is spintos.
Atgal į viršų Go down
cherry
BIZOKU narys
cherry


Prisijungė : 2008-03-26
Pranešimų skaičius : 327

Stilius - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Stilius   Stilius - Page 2 Icon_minitimeŠt. 08 09 2008, 04:33

Siaip tai noreciau uzvesti kalba apie visokias lolitas ir pan. ;DD
Pvz.: Visual Kei,Oshare Kei...
Siaip man patinka,kad tuose "Kei" gali atrasti savo stiliu...
O pagal mane gotai "pisa prota",kad jie tipo nori zudytis ir pan.
Nu kam cia tos reklamos?Esi gotas,matom,butina reikstis?
Gyvenime nebusiu jokia gote pote ar emo temo,tos subkulturos jau visiem nusibodo ir dabar gali pamatyti vis maziau gotu gatvese....
Griztu prie temos.Pagalvojau...Jei dabar apsirengciau kaip koks Lumis...
Iseiciau i gatve ir forsai uzdauzytu. Stilius - Page 2 621796
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Stilius - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Stilius   Stilius - Page 2 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Stilius
Atgal į viršų 
Puslapis 25Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Off-topic :: Grožis ir mada-
Pereiti į: