Sveiki visi Cinema Bizarre gerbėjai! Jūs užsukote į pirmąjį ir didžiausią Cinema Bizarre gerbėjų forumą visoje Lietuvoje, kuriame galėsite sužinoti viską apie šią grupę bei dalyvauti kitose mūsų diskusijose ir konkursuose. Tad nedelsdami prisijunkite prie mūsų, nes čia esate visada laukiami. :)
Sveiki visi Cinema Bizarre gerbėjai! Jūs užsukote į pirmąjį ir didžiausią Cinema Bizarre gerbėjų forumą visoje Lietuvoje, kuriame galėsite sužinoti viską apie šią grupę bei dalyvauti kitose mūsų diskusijose ir konkursuose. Tad nedelsdami prisijunkite prie mūsų, nes čia esate visada laukiami. :)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

'to change the world, go change yourself.' yu


 

 Stilius

Go down 
+53
Yumina.
Vi
akvuteb
corection
ziedune
Yazy
G
spider2713
Uge;p
Gabi...
mizukis.
h3llo.
skirmante
Jony
Sshina1
Padraika
Demy
ievele
Yu's Bitch.
linka9
ksenijux
Gretaa
Shinobi
Ernesta*
_lonely_angel_
Victoria
ex-Duffy
Giie.
karolyte
DeadlyDoll
Geil^^
cherry
CoMeTa
deimante
Aimi
Samara
s-mile
Strazdaniuke
borrow_13
Dipp
Kryzkele
Kei
Aistyte
Himbeere
KaroleLary
tokiuke
Mingailė
Yune*
RimuTja*
Tyla
Cappy
Dija
InfernalTears
57 posters
Pereiti prie : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriusPranešimas
InfernalTears
BIZOKU narys
InfernalTears


Prisijungė : 2008-02-19
Location : Vilnius
Age : 35
Pranešimų skaičius : 117

Stilius Empty
RašytiTemos pavadinimas: Stilius   Stilius Icon_minitimeTr. 02 20 2008, 03:06

Tiesiog, galime diskutuoti apie ivairius stilius, subkulturas, apibudinti savo stiliu, megiama stiliu ir pan ^ ^
Atgal į viršų Go down
http://www.myspace.com/innominated
Dija
BIZOKU narys
Dija


Prisijungė : 2008-02-20
Age : 34
Pranešimų skaičius : 17

Stilius Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Stilius   Stilius Icon_minitimeTr. 02 20 2008, 08:36

na as nepriklausau jokiai subkulturai (as esu as) taciau bendrauju su tokiais kurie nuo proto yra nusoke , siaip as turiu savo stiliu ir ji rengiuosi tik as
Atgal į viršų Go down
Cappy
BIZOKU narys



Prisijungė : 2008-02-19
Pranešimų skaičius : 443

Stilius Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Stilius   Stilius Icon_minitimeTr. 02 20 2008, 23:51

Nemegstu emo. Nezinau... Nu ka as zn man sitas stilius kazkoks nepriimtinas. Nesuprantu as jo esmes nors uzmuskit ;D Ypac kai mazos mergytes vaiksto pasidabinusios kaspineliais, kaukolytem ir vadina save emo ;DD Juokinga tiesiog.
Atgal į viršų Go down
Dija
BIZOKU narys
Dija


Prisijungė : 2008-02-20
Age : 34
Pranešimų skaičius : 17

Stilius Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Stilius   Stilius Icon_minitimeKv. 02 21 2008, 00:05

as i tai nekreipiu demesio man kazkaip nusispjauti ant tu emo , o siaip as je nemegti subkulturu tai nemgstu forsu ir marozu , nors labiau marozu nei forsu nes turiu kelis druagelius kurie yra forsai tiksliau atrodo kaip forsai taciau labai mieli bei draugiski zmones , o marozu tai taip nemgstu kad ne nesistengiu bendrauti su jais
Atgal į viršų Go down
InfernalTears
BIZOKU narys
InfernalTears


Prisijungė : 2008-02-19
Location : Vilnius
Age : 35
Pranešimų skaičius : 117

Stilius Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Stilius   Stilius Icon_minitimeKv. 02 21 2008, 00:05

Emo dabar tapo kazkokia mada, kuri jau neturi nieko bendro su subkulturos saknim :/
Visi vienodi, tie plaukai, juosteles, kaspineliai, hrr.... O ka jau kalbeti apie verkslenima del niekuciu ^ ^
Atgal į viršų Go down
http://www.myspace.com/innominated
Cappy
BIZOKU narys



Prisijungė : 2008-02-19
Pranešimų skaičius : 443

Stilius Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Stilius   Stilius Icon_minitimeKv. 02 21 2008, 00:11

Man dar labai leksta kai zmones sau prilipina etiketes.. Vat as emo as gotas... Fui nekenciu..
Atgal į viršų Go down
Dija
BIZOKU narys
Dija


Prisijungė : 2008-02-20
Age : 34
Pranešimų skaičius : 17

Stilius Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Stilius   Stilius Icon_minitimeKv. 02 21 2008, 00:13

dundukai man jie as jums vat db papasakosiu apie viena emo (mergina)

tai vat karta nusivede mane drauge i miesta pas kaikuriuos draugus , tai vat atejau , ten bendrauvau ir pamaciau mergina su raudona ranka (rimtai) is tolo man pasirode kad ten raudona pirstine , ir as sakau : - pas ta mergina labai fainas pirstines , o man kitos sako : cia ne pirstine o kraunas , tai vat tos merginos ranka buvo visa kruvina , ir man pasakojo kad ji prie visu akiu pjaustesi venas ir prieina prie kokio (is tos chebros su kuriais as buvau) ir paduoda veili ir sako nuzudyk mane , ir ta mergina buvo emo ir pjaustesi todel kad ja megina paliko (ji biseksuale , tiksliau taip mno kad yra) tai vat tokia istorija , po keliu dienu girdejau kad ja i Parko 11 isveze
Atgal į viršų Go down
Cappy
BIZOKU narys



Prisijungė : 2008-02-19
Pranešimų skaičius : 443

Stilius Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Stilius   Stilius Icon_minitimeKv. 02 21 2008, 00:44

Keistai kazkaip.. Nesuprantu as viso to pjaustimosi ir kitu panasiu nesamoniu esmes.Vienu metu tas pjaustymasis kaip ir mada buvo. Ziauru istikruju.
Atgal į viršų Go down
Tyla
BIZOKU narys



Prisijungė : 2008-02-20
Location : Šiauliai
Age : 30
Pranešimų skaičius : 123

Stilius Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Stilius   Stilius Icon_minitimeKv. 02 21 2008, 01:22

Diev, dėmesio trūksta vaikams. Negaliu, kaip kvaila save darkyt dėl dėmesio. Jei tikrai norėtų ten mirt(kaip kad dažnai ymou 'subkultūros' atstovai išsireiškia) tai padarytų tai greitai, o ne venas pjaustydamiesi, kažin ar taip galą pasidarytų..
Na o jei apskritai apie tuos stilius, tai man taipogi nepatinka tokie kurie rengiasi juodai ir visur tik ir skelbiasi 'aš gotas aš gotas', o klausosi fifticentų visokių(nesakau jog priklausymas kokiai subkultūrai priklauso kokio stiliaus muziką mėgsti).
Atgal į viršų Go down
http://www.myspace.com/curlythings
RimuTja*
BIZOKU narys
RimuTja*


Prisijungė : 2008-02-21
Age : 30
Pranešimų skaičius : 1

Stilius Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Stilius   Stilius Icon_minitimeKv. 02 21 2008, 01:55

Pripažinsiu emo stilius toks visai kartais nk,bet kai jko buna per daug tai nlb gražu žiūrėti taip darko vaizda visa...Nu va gotai tai yra gotai visi stiliai yra saviti stiliai aš nediskrimituoju tu žmonių kurie nori išsiskirti iš minios...Bet paprasčiausiai kartais būna per daug...
Atgal į viršų Go down
Yune*
BIZOKU narys
Yune*


Prisijungė : 2008-02-21
Location : Alytus
Age : 31
Pranešimų skaičius : 785

Stilius Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Stilius   Stilius Icon_minitimeKv. 02 21 2008, 03:25

aj zinot man asmeniskai tai [aj nu nezinau kaip paaiskint xD]
manau, kad fainiausia-
kai zmogus buna pats savimi....
o nepriklauso kokioms nors subkulturoms...
nu nezinau....
tos mados dabar kaip bandos instinktas koks xDDDD
vaiksto puse jaunimo kaip kokie emo...
[siaip as nieko pries juos neturiu,
nors man isvis kazkodel tie fake'ai labiau prie sirdies xDDDD
nu neesme]

o dabar koks paprastas
zmogutis norintis SAVE isreikst apsirengs kaip nors kitaip,
nei visa gauja pilkos mases,
tai tuoj jam prikabins kokia etikete...
ar panasiai ;/

aj nervina mane tie stiliai KARTAIS ;DDD
Atgal į viršų Go down
http://www.myspace.com/magicdomino
Dija
BIZOKU narys
Dija


Prisijungė : 2008-02-20
Age : 34
Pranešimų skaičius : 17

Stilius Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Stilius   Stilius Icon_minitimeKv. 02 21 2008, 03:27

as manau kad priklausimas kokiai nors subkulturai jei puse draugu yra tokie tai yra atidavimas dalele saves
Atgal į viršų Go down
Yune*
BIZOKU narys
Yune*


Prisijungė : 2008-02-21
Location : Alytus
Age : 31
Pranešimų skaičius : 785

Stilius Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Stilius   Stilius Icon_minitimeKv. 02 21 2008, 03:36

is dalies,
bet jeigu juos pazisti nuo sauskelnu amziaus,
nemanau, kad ten bus visai taip kaip tu sakai ;>
Atgal į viršų Go down
http://www.myspace.com/magicdomino
Mingailė
BIZOKU narys
Mingailė


Prisijungė : 2008-02-20
Pranešimų skaičius : 1

Stilius Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Stilius   Stilius Icon_minitimeKv. 02 21 2008, 20:17

Dėl tų emo...
Taip, pas mus pusė Lietuvos vaikšto panašiai beatrodantys. Kaip emo.
Bet tiesiog čia jau tapo kažkokiu įprastu dalyku. Netgi patys/pačios taip apsirengę, nebevadina savęs "emo"
Tieisog Jie prisižiūrėjo "amerikietiškųjų variantų", Jiems gražu, ir Jie taip rengiasi.

Netoleruoju tik tada, kai labai įkyriai demonstruoja tą savo stilių.

O dėl tų verkimų ir pjaustymųsi, tai manau mūsų šalyje tas nėra labai populiaru. Nu nebent kokie išskirtiniai atvejai.
Bet daug dažniau sutiksi besijuokiantį ir besilinksminantį "emo", nei verkiantį ar liūdintį.

Man gražu, kai žmogus rengiasi kaip Jam patinka. Kad ir iš kiekvieno stiliaus po detalę, o savęs nepriskiria jokiai subkultūrai (;
Atgal į viršų Go down
tokiuke
BIZOKU narys
tokiuke


Prisijungė : 2008-02-20
Location : CityInTheCity [kAwnas]
Age : 30
Pranešimų skaičius : 16

Stilius Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Stilius   Stilius Icon_minitimeKv. 02 21 2008, 21:23

pjaustosi nebutinj emo.yra sadomazochistu,kurie kjfuoja save pjawstydami.

asmeniskj as nemegstu forsu, metalistu [lbj jaw idiotiskj ruscios povyzos] ir totaliu fyfu,kuriu galvoje kirminj badawja.
Atgal į viršų Go down
Dija
BIZOKU narys
Dija


Prisijungė : 2008-02-20
Age : 34
Pranešimų skaičius : 17

Stilius Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Stilius   Stilius Icon_minitimePen. 02 22 2008, 21:04

as pamenu kai pries kokius 4 ar 5 metus buvau repere cia is rimto buvau prijaucianti tam stiliui
Atgal į viršų Go down
Cappy
BIZOKU narys



Prisijungė : 2008-02-19
Pranešimų skaičius : 443

Stilius Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Stilius   Stilius Icon_minitimePen. 02 22 2008, 21:06

As kai buvau mazesne norejau buti bangle ;DD
Atgal į viršų Go down
tokiuke
BIZOKU narys
tokiuke


Prisijungė : 2008-02-20
Location : CityInTheCity [kAwnas]
Age : 30
Pranešimų skaičius : 16

Stilius Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Stilius   Stilius Icon_minitimePen. 02 22 2008, 21:06

man patiko banglj...dbr jaw nebe
Atgal į viršų Go down
Dija
BIZOKU narys
Dija


Prisijungė : 2008-02-20
Age : 34
Pranešimų skaičius : 17

Stilius Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Stilius   Stilius Icon_minitimePen. 02 22 2008, 21:46

o as niekada su jais nebendravau
Atgal į viršų Go down
tokiuke
BIZOKU narys
tokiuke


Prisijungė : 2008-02-20
Location : CityInTheCity [kAwnas]
Age : 30
Pranešimų skaičius : 16

Stilius Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Stilius   Stilius Icon_minitimePen. 02 22 2008, 21:49

mano pussesere bangle
Atgal į viršų Go down
Yune*
BIZOKU narys
Yune*


Prisijungė : 2008-02-21
Location : Alytus
Age : 31
Pranešimų skaičius : 785

Stilius Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Stilius   Stilius Icon_minitimePir. 02 25 2008, 00:40

man grazu kai kas nors turi savita stiliu...
nepatinka "bandos instinktas" ;DDDD
Atgal į viršų Go down
http://www.myspace.com/magicdomino
Cappy
BIZOKU narys



Prisijungė : 2008-02-19
Pranešimų skaičius : 443

Stilius Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Stilius   Stilius Icon_minitimeTr. 02 27 2008, 00:17

Vat vat... Jau geriau tureti savo stiliu. ^^
Atgal į viršų Go down
KaroleLary
BIZOKU narys
KaroleLary


Prisijungė : 2008-03-02
Location : Klp
Age : 32
Pranešimų skaičius : 13

Stilius Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Stilius   Stilius Icon_minitimeAntr. 03 04 2008, 16:57

siaip asmeniskai man stilius yra nesvarbu, o vidus zmogaus, nors mane labiau traukia isskirtiniai zmones, nei paprasta pilka mase.... siaip nz, as saves nepriskirciau prie jokio stiliaus, nes savo stiliu kaip pavadinau pati Black&White kuriuosi pati jau nz nuo kokiu laiku, nes vaikysteje mane mama visada rengdavo juodai balta, ir as pratesiau ta tradicija, tik jau pgl savo skoni, ir mane veikia, kai mane vadina emo...nes as net nevedu tokio gyvenimo budo kaip emo...nes apskritai tik mados aukos vadina emo stiliumi ...as, bent jau nete skaiciau, kad esm is vis yra gyvenimo budas, o visu pirma muzikos stilius...su zmonesmi,s kaip jau sakaiu, tik gyvenimo budas ir yra susije, o nes mada ir pan... mane taip pat veikia tos mazos mergaites, kurios auskarus i lupas veriasi, kad kuo daugiau buti panasiomis i kokia nors fake is one.lt
na aisq, kaip ir beveik visiems, mane veikia tie marozai ir forsai...nors irgi turiu kelis pazistamus, ir jie yra visai geri zmones, nepasinere i ta gyvenimo buda, tiesiog isvaizda tokia...o siaip galiu ir su fyfomis, ir su skinais, ir metalistias ir t.t... bendrauti svarbu, kad tik sueitu charakteriai... Stilius 307979 Stilius 159461
Atgal į viršų Go down
Himbeere
BIZOKU narys
Himbeere


Prisijungė : 2008-02-23
Pranešimų skaičius : 11

Stilius Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Stilius   Stilius Icon_minitimePen. 03 07 2008, 03:07

Mane mokslo metų pradžioje klasiokai emo laikė ;DD Juokinga kažkaip... Gal panašumas tik tas buvo, kad plaukai buvo kirpti emo stilium, bet ir tai joks ten ne panašumas... O jei jau siauri džinsai ir visokie džemperiai kaip emo skaitos tj juokinga net Stilius 46280 Šiaip tai ilgą laiką man pačiai asmeniškai žvėriškai patiko emo žmonės, bet visų jų buvo ant tiek daug, kad pastaruoju metu esu labiau linkus net nemėgt tokių... Paprasčiausiai ne dėl to, kad jie man nepatinka, bet visuomenėje suformuotas požiūris, kad jie liūdni, pjaustosi rankas ir pnš ir aplamai tas visas varymas ant emo ir scene net knisa. Dar labiau knisa tai, kad visokie pirmokėliai jau susivarstę veidą auskarais vaikšto ir meta velnias žino ką. ;} Šlykštu... Gal visdėlto ta simpatija liko tik scene stiliaus žmonėms. Šiaip nemėgstu kai panos būna banglės. Gražu tai gražu, bet juk pana, turi pabrėžt savo figūrą, savo grožį, o kai vaikšto kjp pacukai apsmukę su daug sykių didesnėm išmėrom nu ką aš žinau ;DD Pas mus šūlėj yra tokia pana ledova ir iš veido ir šiaip... bet banglė. Ir ji praranda žiauriai daug dėmesio vien dėl to, nes yra banglė ir daug kas sako, kad ji būtų ledinė ir neatsigintų bernų jei būtų tarkim normali fyfutė ;D Ždž... dar žvėriškai knisa kai žmonės neskiria stilių, o bando kažką primest ir kai neksiria stilių ir varo ;D
Atgal į viršų Go down
Yune*
BIZOKU narys
Yune*


Prisijungė : 2008-02-21
Location : Alytus
Age : 31
Pranešimų skaičius : 785

Stilius Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Stilius   Stilius Icon_minitimeSk. 03 09 2008, 22:41

xDDD
aj tas tapatinimas su Emo tai isvis knisa xDDD
apsiausi siaurus dzinsus busi emo ;DDDD
oj tie protai lietuveles xDDDD

Stilius 883145
Atgal į viršų Go down
http://www.myspace.com/magicdomino
Sponsored content





Stilius Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Stilius   Stilius Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Stilius
Atgal į viršų 
Puslapis 15Pereiti prie : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Off-topic :: Grožis ir mada-
Pereiti į: