Sveiki visi Cinema Bizarre gerbėjai! Jūs užsukote į pirmąjį ir didžiausią Cinema Bizarre gerbėjų forumą visoje Lietuvoje, kuriame galėsite sužinoti viską apie šią grupę bei dalyvauti kitose mūsų diskusijose ir konkursuose. Tad nedelsdami prisijunkite prie mūsų, nes čia esate visada laukiami. :)
Sveiki visi Cinema Bizarre gerbėjai! Jūs užsukote į pirmąjį ir didžiausią Cinema Bizarre gerbėjų forumą visoje Lietuvoje, kuriame galėsite sužinoti viską apie šią grupę bei dalyvauti kitose mūsų diskusijose ir konkursuose. Tad nedelsdami prisijunkite prie mūsų, nes čia esate visada laukiami. :)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

'to change the world, go change yourself.' yu


 

 Ricci~ angeliuko debesėlis

Go down 
3 posters
AutoriusPranešimas
Ricci~ angeliukas <3
BIZOKU narys
Ricci~ angeliukas <3


Prisijungė : 2011-12-12
Pranešimų skaičius : 7

Ricci~ angeliuko debesėlis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Ricci~ angeliuko debesėlis   Ricci~ angeliuko debesėlis Icon_minitimePir. 12 12 2011, 01:19

Sveika, miela Gabriele!
Mes jau pažįstami, aš tavo angelas. Šis vakaras beprotiškai gražus. Plonytis sniego sluoksnis dengia žemę, pučia lengvutis vėsus vėjelis, dangus giedras. Man svarbiausia - kad dangus giedras. Aš dievinu užversti galvą ir stebėti dangų. Ryškus, šviesus pilnatis apšviečia kiemą, žiba šimtai mažų žvaigždučių. Ar kadanors esi stebėjusi naktinį dangų? Ar matei tą nuostabų grožį? Viliuosi, kad taip. :)
Džiugu tave pažinoti, tave džiuginti ir globoti. Noriu, kad jaustumeis laiminga šiuo stebuklingu laikotarpiu - nuostabiausių metų švenčių laukimo laikotarpiu.

Visada mylintis,
Tavo angelas.
<3


Ricci~ angeliuko debesėlis Fy24wn
Atgal į viršų Go down
Ricci~
BIZOKU narys
Ricci~


Prisijungė : 2009-12-22
Location : Kaunas ;D
Age : 27
Pranešimų skaičius : 297
Mėgstamiausias CB narys : All ;p

Ricci~ angeliuko debesėlis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ricci~ angeliuko debesėlis   Ricci~ angeliuko debesėlis Icon_minitimePir. 12 12 2011, 02:57

Labas, angelėli.

Be proto džiugu gauti iš Tavęs laiškelį. Laaabai apsidžiaugiau gavusi žinutes pačiu netikėčiausiu momentu. Ačiū.;)
O taip! Tokį dangų dievinu, myliu ir mėgstu. Gulėdama lovoje dažnai atsitraukiu roletus ir valandų valandas skaičiuoju žvagždeles. Net ir debesuotą naktį galiu žvelgti į žvaigždes. Trys mano kambario sienos ištapetuotos žvaigždėtais tapetais. Ilgiau palaikius įjungtą šviesą, o vėliau ją išjungus, žvaigždelės spindi tamsoje.:)))

Gabrielė.
Atgal į viršų Go down
Ricci~ angeliukas <3
BIZOKU narys
Ricci~ angeliukas <3


Prisijungė : 2011-12-12
Pranešimų skaičius : 7

Ricci~ angeliuko debesėlis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ricci~ angeliuko debesėlis   Ricci~ angeliuko debesėlis Icon_minitimeAntr. 12 13 2011, 04:10

Sveikutė.
Labai malonu, kad ir tau patinka stebėti žvaigždeles. :)
Jau minėjai, kad kalėdų labai lauki. Visai kaip ir aš. Pati šventė - kalėdos - taip ateina ir išskrenda į orą - taip staigiai baigiasi. Bet tas kalėdų laukimas - mano mėgstamiausias laikotarpis. Tiesiog širdis džiaugiasi.
Tačiau šiuo momentu širdelė liūdi. Nes prisiminiau Cinema Bizarre. Groju My Obsession. Dievinu tą melodiją. Atrodo, kad tą dainą aš įkvėpiu, ir manyje ji pažadina visus prisiminimus. Pasiilgau tų asmenybių. Ėch, dar turiu kibirkštėlę vilties, jog dar sykį juos pamatysiu :))))
Bet, juk kalėdos jau arti. Negaliu patikėti kad jos taip arti. Labai smagu. Bet kartu ir liūdna, nes kai jos ateis, jos baigsis, su jomis ir visas laukimas. Mėgstu sakyti: neliūdėk kad tai baigėsi, džiaukis kad tai iš viso įvyko. Ir tai yra nuostabu. :)))
Na, o ko tu paprašei kalėdų senelio?

Gero tau vakaro/gražaus antradienio :))


https://www.youtube.com/watch?v=1PUaoAZv2B8&ob=av3n
Atgal į viršų Go down
Ricci~
BIZOKU narys
Ricci~


Prisijungė : 2009-12-22
Location : Kaunas ;D
Age : 27
Pranešimų skaičius : 297
Mėgstamiausias CB narys : All ;p

Ricci~ angeliuko debesėlis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ricci~ angeliuko debesėlis   Ricci~ angeliuko debesėlis Icon_minitimeKv. 12 15 2011, 01:08

Laba.
Ši daina pati nuostabiausia, gražiausia, geriausia, melodiškiausia ir dar visokia -iausia! Dievinu ją. Kiekviena cb dainą man kažką svarbaus reiškia ir primena, tačiau būtent ši daina man reiškia kur kas daugiau nei kitos. Ją galiu klausyti kai man liūdnai ar linksma, kai esu pavargus po dienos ar labai anksti iš ryto, kai žvaigždės dar spindi danguje ir nežada trauktis. Visada jaučiu tą jausmą, kurio negaliu nupasakoti tiesiog vienu paprastu žodžiu. Ačiū už nuorodą ir suteiktą galimybę pajusti tą jausmą dar kartą.;))
Kolkas dar nieko neprašiau, bet prašysiu didelio šokolado. Rimtai.;DD Tikrai labai noriu Ipad2, bet ir prieš tai be jo puikiai gyvenau, buvau laiminga. Kalėdos - tai šventė, kai, mano nuomone, nėra svarbiausios dovanos. Svarbiausia artimų žmonių šiluma, jų rūpestis. Mane tikrai labiau nustebintų atvirutė su šiltais ir reikšmingais žodžiais.;)))

Gabrielė.
Atgal į viršų Go down
Ricci~ angeliukas <3
BIZOKU narys
Ricci~ angeliukas <3


Prisijungė : 2011-12-12
Pranešimų skaičius : 7

Ricci~ angeliuko debesėlis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ricci~ angeliuko debesėlis   Ricci~ angeliuko debesėlis Icon_minitimeKv. 12 15 2011, 01:28

Skaitau, ir stebiuosi. Taip atrodo, jog tavo žinutės rašytos mano pačios. Mes turime tiek daug panašumų :)))
Atgal į viršų Go down
Ricci~
BIZOKU narys
Ricci~


Prisijungė : 2009-12-22
Location : Kaunas ;D
Age : 27
Pranešimų skaičius : 297
Mėgstamiausias CB narys : All ;p

Ricci~ angeliuko debesėlis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ricci~ angeliuko debesėlis   Ricci~ angeliuko debesėlis Icon_minitimeKv. 12 15 2011, 03:22

Tai malonu man girdėti. Dėl to tikrai sutarsim ir draugausim dar ilgai ilgai.;)))

Gabrielė.
Atgal į viršų Go down
Ricci~ angeliukas <3
BIZOKU narys
Ricci~ angeliukas <3


Prisijungė : 2011-12-12
Pranešimų skaičius : 7

Ricci~ angeliuko debesėlis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ricci~ angeliuko debesėlis   Ricci~ angeliuko debesėlis Icon_minitimeSk. 12 18 2011, 05:44

Sveikutė. Kaip gyveni?
Aš truputėlį liūdžiu,nes tuoj kalėdos, ir nes nėra nė trupinėlio sniego....

Ricci~ angeliuko debesėlis Christmas-Candles-04wallpapers-478400
Atgal į viršų Go down
Ricci~
BIZOKU narys
Ricci~


Prisijungė : 2009-12-22
Location : Kaunas ;D
Age : 27
Pranešimų skaičius : 297
Mėgstamiausias CB narys : All ;p

Ricci~ angeliuko debesėlis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ricci~ angeliuko debesėlis   Ricci~ angeliuko debesėlis Icon_minitimeSk. 12 18 2011, 19:55

Labas, angele.
O gyvenu labai įdomiai. Viena diena džiaugiuos, kitą liūdžiu. Tad negaliu pasakyti, kad gyvenu gerai. Normaliai. O kaip tu?;*
Taip, pažvelgus už lango vaizdas nedžiugina ir tikrai neprimena Kalėdų. Bet gal taip turi būti? Gal vos prabudus Kūčių rytą, už lango snaigės šoks šokius? Būtų taip gražu...
Namie skamba kalėdinės dainos, kątik su tėčiu papuošėm eglę, o mama kepa obuolių pyragą. Argi ne nuostabu? Mano širdis pilna šventinės nuotaikos.;))

Gabrielė.
Atgal į viršų Go down
Ricci~ angeliukas <3
BIZOKU narys
Ricci~ angeliukas <3


Prisijungė : 2011-12-12
Pranešimų skaičius : 7

Ricci~ angeliuko debesėlis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ricci~ angeliuko debesėlis   Ricci~ angeliuko debesėlis Icon_minitimeTr. 12 21 2011, 05:02

Sveikutė.
Galiu pasakyti, kad tas nepastovumas labai normalus dalykas. Vieną dieną aš jaučiuosi puikiai, būnu savimi, o kitą man niekas nesiseka, nuotaikos nėra. Visada pasakau sau: rytoj bus geriau. :)))
Sniegučio vis nėra. O laikas velniškai greitai bėga. Užuodi kalėdas? Aš tai tikrai taip:P
Dabar papasakok man. Apie muziką tarkim. :)P kokios muzikos klausai? ar pati muzikuoji? norėčiau išgirsti šiuo metu tavo mėgstamiausią/klausomiausią dainą. :PP

Bučkis, iki.

Ricci~ angeliuko debesėlis Christmas-tree-ornaments-550x440
Atgal į viršų Go down
Ricci~
BIZOKU narys
Ricci~


Prisijungė : 2009-12-22
Location : Kaunas ;D
Age : 27
Pranešimų skaičius : 297
Mėgstamiausias CB narys : All ;p

Ricci~ angeliuko debesėlis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ricci~ angeliuko debesėlis   Ricci~ angeliuko debesėlis Icon_minitimePen. 12 23 2011, 02:33

Sveikas, mano angelėli!

Žinoma, kad jaučiu! Jos jau taip arti... Ši savaitė man ypač kvepia kalėdomis. Kiekvieną pertrauką su klasioke dainuojam kalėdines dainas, kai kurie(o taip pat ir aš) priderino prie uniformos kalėdinę atributiką ir taip pasipuošia vaikšto, o ryt su klase pasveikinsim auklėtoją ir turėsim šiokią tokią vakaronę.
O klausau muziką visokią. Ji tikrai priklauso nuo mano nuotaikos. Deja, niekuo negroju, na, nebent nervai irgi muzikos instrumentas. Kokia šiuo metu mėgstamiausia/klausomiausia? Na, mėgiamų turiu daug, tačiau klausomiausios šiuo metu - kalėdinės dainos. T.y dainuojamiausios. Kaip skaitei pastraipoje aukščiau, būtent jas dainuoju pertraukų metu.;D

Gabrielė.
Atgal į viršų Go down
Ricci~ angeliukas <3
BIZOKU narys
Ricci~ angeliukas <3


Prisijungė : 2011-12-12
Pranešimų skaičius : 7

Ricci~ angeliuko debesėlis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ricci~ angeliuko debesėlis   Ricci~ angeliuko debesėlis Icon_minitimePen. 12 23 2011, 03:29

Kaip smagu, jog tave aplankiusi kalėdų dvasia. Kaip matau su klase sutari neblogai. Kelintokė tu? :)P
Jeigu kalėdinė daina - tai man iš karto galvoje skamba daina ''snow is falling''. Gaila, jog dabar turiu dainuoti ''snow isn't falling''... :D Pas mus pasnigalioja po dvi minutes smulkiomis snaigėmis, tuo ir pasibaigia. Berods praneša lietų per kalėdas... Bet dar turiu vilties, jog kalėdų senelis atnešdamas dovanų prigriebs ir ''slovikiuką'' sniego. :))
Gero tau vakaro :)

Atgal į viršų Go down
Ricci~
BIZOKU narys
Ricci~


Prisijungė : 2009-12-22
Location : Kaunas ;D
Age : 27
Pranešimų skaičius : 297
Mėgstamiausias CB narys : All ;p

Ricci~ angeliuko debesėlis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ricci~ angeliuko debesėlis   Ricci~ angeliuko debesėlis Icon_minitimePen. 12 23 2011, 03:42

Esu aš pirmokė, o tiksliau devintokė.;D
O sniego aš taaaip laukiu! Tikiuosi, kad per kalėdas, ar bent naujuosius, ant žemes gulės ne vieną gniūžtė sniego.
Na, gal kalėdų senelis ir atneš sniego, bet man dovanų neatneš. Mama gruodžio pradžioj pasakė, kad aš nebūsiu princesė, todėl su ja susipykau. Neseniai mama peržiūrėjo pažymius.Žinoma, aprėkė, nupasakojo kaip manim nusivylė. Taip pat sakė, kad buvau bloga šiais metais ir negausiu dovanų. Tai va, gyvenu linksmai.;///

Gabrielė.
Atgal į viršų Go down
Ricci~ angeliukas <3
BIZOKU narys
Ricci~ angeliukas <3


Prisijungė : 2011-12-12
Pranešimų skaičius : 7

Ricci~ angeliuko debesėlis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ricci~ angeliuko debesėlis   Ricci~ angeliuko debesėlis Icon_minitimePen. 12 23 2011, 05:16

Na kaip čia dabar :/// Tikiuos nuo gruodžio pradžios pasitaisei pažymius? Nemanau, kad tėvai visai nepasveikins tavęs. Na aišku ir pačiai reikia stengtis :)
Atgal į viršų Go down
Ricci~
BIZOKU narys
Ricci~


Prisijungė : 2009-12-22
Location : Kaunas ;D
Age : 27
Pranešimų skaičius : 297
Mėgstamiausias CB narys : All ;p

Ricci~ angeliuko debesėlis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ricci~ angeliuko debesėlis   Ricci~ angeliuko debesėlis Icon_minitimeŠt. 12 24 2011, 04:22

Na, kiek netingėjau, tiek pasitaisiau. Pažymiai nėra blizgantys, bet tiek kiek turiu, tiek užtenka.;))
Žinoma, pasveikins, kur jie dings. Čia buvo vienas iš tų atvejų, kai mama kalba be reikalo.;D
Atgal į viršų Go down
paradise
bizoku padėjėja
paradise


Prisijungė : 2011-07-11
Pranešimų skaičius : 109

Ricci~ angeliuko debesėlis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ricci~ angeliuko debesėlis   Ricci~ angeliuko debesėlis Icon_minitimeSk. 12 25 2011, 15:50

Na tai su šv. Kalėdom, mieloji! Aš buvau tavo angeliukas. Atleisk jei kas buvo netaip, ačiū už kompaniją. :)

Linksmų švečių!

Ricci~ angeliuko debesėlis Avfsih
photo by me
Atgal į viršų Go down
Ricci~
BIZOKU narys
Ricci~


Prisijungė : 2009-12-22
Location : Kaunas ;D
Age : 27
Pranešimų skaičius : 297
Mėgstamiausias CB narys : All ;p

Ricci~ angeliuko debesėlis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ricci~ angeliuko debesėlis   Ricci~ angeliuko debesėlis Icon_minitimeSk. 12 25 2011, 18:07

Sveika, Kamile.

Ačiū Tau už kartu praleistą laiką. Tikrai man padėjai kur kas greičiau sulaukti švenčių. Buvai puikus angelas, tikiuosi sutarsime dar ilgai.

AČIŪ.;*

Gabrielė.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Ricci~ angeliuko debesėlis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ricci~ angeliuko debesėlis   Ricci~ angeliuko debesėlis Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Ricci~ angeliuko debesėlis
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Archyvas :: Baltais angelų sparnais palytėti-
Pereiti į: