Sveiki visi Cinema Bizarre gerbėjai! Jūs užsukote į pirmąjį ir didžiausią Cinema Bizarre gerbėjų forumą visoje Lietuvoje, kuriame galėsite sužinoti viską apie šią grupę bei dalyvauti kitose mūsų diskusijose ir konkursuose. Tad nedelsdami prisijunkite prie mūsų, nes čia esate visada laukiami. :)
Sveiki visi Cinema Bizarre gerbėjai! Jūs užsukote į pirmąjį ir didžiausią Cinema Bizarre gerbėjų forumą visoje Lietuvoje, kuriame galėsite sužinoti viską apie šią grupę bei dalyvauti kitose mūsų diskusijose ir konkursuose. Tad nedelsdami prisijunkite prie mūsų, nes čia esate visada laukiami. :)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

'to change the world, go change yourself.' yu


 

 Merginos mintys ''Kraujo ir vienatvės zona''

Go down 
AutoriusPranešimas
Lelijana
BIZOKU narys
Lelijana


Prisijungė : 2011-10-22
Location : Visų laikų geriausia gerbėja.Niekada manęs nepamiršit:]
Pranešimų skaičius : 140
Mėgstamiausias CB narys : Strify,Yu,

Merginos mintys ''Kraujo ir vienatvės zona'' Empty
RašytiTemos pavadinimas: Merginos mintys ''Kraujo ir vienatvės zona''   Merginos mintys ''Kraujo ir vienatvės zona'' Icon_minitimeŠt. 12 10 2011, 23:28

Ir aš galvojau ištisas dienas ir valandas,žiūrėdama į tolį.Ar gyventi visada taip sunku?Ar man lemta būti kažkuo?Man nusibodo pjaustytis venas iš skausmo,tačiau aš negaliu liautis,nes tik taip galiu nuraminti skausma.Bet kas iš to,tas skausmas pradingsta vieną valnda,o po to grįžta atgal.Aš nežinau,kuriuo keliu eiti,aš pavargau.Įgryso kitų skaudinimai,užgauliojimai.Jų žvilgniai žudo mane viduje.Kodėl,visada taip sunku?Kodėl?Neturiu draugų,beveik nei vieno tik savo deriausia drauge,deja dabar ji toli,o man be jos taip sunku.Niekas išskyrus ja,nesupranta manęs.Ka bedaryčiau viskas visiems blogai.Taip,taip nesu labai geras žmogus,daug klaidų neatleistinų padaryta,bet...Nesu ir blogas žmogus.Kai numirsiu,kas manęs laukia,gal pragaras,o gal rojus.Nežinau.Kiekvieną kartą,stengiuosi būti savimi,nepaklusti kitiems.Žinoma,man gerai sekasi būti savimi.Tačiau aš nerodau,niekam,niekam,savo jausmų,nes vistiek niekam juk neįdomu.Manęs nekenčia už ka?Už tai,kad esu kitokia?Ar už tai,kad esu ''durna''.Man nepatinka kai kiti bando piršti savo kvaila nuomonę.
Vaikinas mane paliko,nes esu jam keista,nes jis paklausė savo ''Išminčių'' draugų,vadinasi aš jam nerūpėjau.Tėvai jie nesikiša į mano gyvenimą,jiems nusibodo,kariauti su manimi.Mano brolis prieš penkis metus žuvo avarijoje,tai buvo labai sunkūs metai,nuo tada pasidariau visiškai uždara,kas nori mane pažinti geriau,aš nuo jų traukiuosi.

Ir kai dabar žiūriu į tolį,į tamsa,mintys išnyksta,vienatvėja,galiu pasijusti laivas,nuo nieko nepriklausoma,niekam nepriklausoma..............
Atgal į viršų Go down
 
Merginos mintys ''Kraujo ir vienatvės zona''
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Mintys.

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Fan fiction :: writer'ių namai-
Pereiti į: