Sveiki visi Cinema Bizarre gerbėjai! Jūs užsukote į pirmąjį ir didžiausią Cinema Bizarre gerbėjų forumą visoje Lietuvoje, kuriame galėsite sužinoti viską apie šią grupę bei dalyvauti kitose mūsų diskusijose ir konkursuose. Tad nedelsdami prisijunkite prie mūsų, nes čia esate visada laukiami. :)
Sveiki visi Cinema Bizarre gerbėjai! Jūs užsukote į pirmąjį ir didžiausią Cinema Bizarre gerbėjų forumą visoje Lietuvoje, kuriame galėsite sužinoti viską apie šią grupę bei dalyvauti kitose mūsų diskusijose ir konkursuose. Tad nedelsdami prisijunkite prie mūsų, nes čia esate visada laukiami. :)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

'to change the world, go change yourself.' yu


 

 štai ir aš, su didžiausia meile - Kamilei!^^

Go down 
3 posters
AutoriusPranešimas
paradise elfas!
BIZOKU narys
paradise elfas!


Prisijungė : 2011-12-07
Pranešimų skaičius : 3

štai ir aš, su didžiausia meile - Kamilei!^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: štai ir aš, su didžiausia meile - Kamilei!^^   štai ir aš, su didžiausia meile - Kamilei!^^ Icon_minitimeKv. 12 08 2011, 02:36

štai čia aš -
tavo naminis elfas dobis!
aš pasiruošęs tave saugoti,
mylėti,
linksminti,
išklausyti,
užjausti,
pagelbėti visą šį laiką,
kai taip elegantiškai už lango lėtai lėtai leidžiasi snaigės.
man jos tokios nuostabios!
stebuklingos!
šiandien gerą valandą stovėjau prie lango priglaudęs nosį,
nubraukdamas aprasojusį stiklą,
per kurį negalėdavau pamatyti tų gražų angelų sparnais nukirptų plunksnų.
mano draugas vilis buvo netgi atidaręs langą!
tuomet šaltas oras ir baltų snaigių gūsis užpylė mane,
o aš savo mažomis rankomis gaudžiau jas,
o jos tik tirpo, tirpo..
jos kaip svajonės,
kuo ilgiau eini link jų, tuo mažiau jų lieka.
na bet..
papasakok geriau man apie save!
papasakok kaip tu ruošiesi šioms šventėms?
ar jau nusipirkai šiugždančių vokų?
dovanų popieriaus?
galų gale pačių dovanėlių?
man viskas be proto įdomu.
papasakok man, kaip tau sekasi mokykloje.

čia aš,
visada tavo - dobis


Atgal į viršų Go down
paradise elfas!
BIZOKU narys
paradise elfas!


Prisijungė : 2011-12-07
Pranešimų skaičius : 3

štai ir aš, su didžiausia meile - Kamilei!^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: štai ir aš, su didžiausia meile - Kamilei!^^   štai ir aš, su didžiausia meile - Kamilei!^^ Icon_minitimeSk. 12 11 2011, 02:54

Kamile,

na, kaipgi tu gyveni? ar tavo liūdesiai nebeima į savo ilgas rankas tavęs? ar visos tavo bėdos po truputį sklaidosi kaip garuoja karšta cinamono pilna arbata? tikiuosi, kad taip, nes aš taip labai labai labai labai pergyvenu dėl tavęs. niekas neturi teisės jaustis dabar vienas, o dar be to liūdnas. juk dabar, pats gražiausias metų laikas! aplinkui viskas po truputį baltuoja, visas miestas šviečia, žmonės šypsosi ir nešioja šilčiausius megztinius, kuriuose puikuojasi gražiausi kalėdiniai raštai, elniukai, snaigutės! namai kvepia sausainiais, kūčiukai visada kišenėje, mandarinai kvepia kambaryje. tuomet niekam nekeista kodėl tu geras, kodėl šypsaisi, kodėl nori visus apkabinti.
Šiandien pas mane beprotiškai snigo. tos snaigės krito dideliais kąsniais ir leidosi lėtai žemyn, dar prieš tai ore apsisukusios milijoną kartų. aš vaikščiojau tyliomis gatvėmis sau vienui vienas, stebėdamas žmones, kurie ruošiasi kalėdoms. basomis kojomis myniau purų sniegą, kuris tik lengvai klojo miesto gatves. tuomet man pasidarė liūdna, kad pas tave greičiausiai nėra sniego, kad greičiausiai už tavo lango dideliais kąsniais nesninga.
kaip bebūtų, papasakok, kaip gyveni!

dobis
Atgal į viršų Go down
paradise
bizoku padėjėja
paradise


Prisijungė : 2011-07-11
Pranešimų skaičius : 109

štai ir aš, su didžiausia meile - Kamilei!^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: štai ir aš, su didžiausia meile - Kamilei!^^   štai ir aš, su didžiausia meile - Kamilei!^^ Icon_minitimeSk. 12 11 2011, 16:26

Sveikas. Gyvenu neblogai, tačiau beveik neturiu laiko nueiti nuo knygų. Pusmečiui baigiantis mokykloje daugybė namų darbų ir kontrolinių. Vakar buvau išvažiavusi į Vilnių, ir nors ten nėra sniego, ten toookia gera kalėdinė atmosfera :) Vienu žodžiu, nėra ko liūdėti, liko dvi savaitės iki atostogų ir pačių gražiausių metų švenčių. Atsipūsiu, viskas bus okei :)
Šiaip, pas mane sniego daug :) Man tai ir patinka, ir ne. Patinka, nes sniegas man primena kalėdas, padeda užmiršti bėdas. Bet nelabai patinka klampoti per jį, šalta, ir panašiai :D
Dėkui už rūpestį. :))
Atgal į viršų Go down
paradise elfas!
BIZOKU narys
paradise elfas!


Prisijungė : 2011-12-07
Pranešimų skaičius : 3

štai ir aš, su didžiausia meile - Kamilei!^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: štai ir aš, su didžiausia meile - Kamilei!^^   štai ir aš, su didžiausia meile - Kamilei!^^ Icon_minitimeTr. 12 21 2011, 03:43

mano mylima ir miela Kamile,

aš suprasiu tave, jei kartais manai, kad tave užmiršau, tačiau galiu tave nuraminti - taip tikrai nėra. aš visada prisimenu tave, kas rytą pagalvoju ar tau viskas gerai, ar neperšalai, ar nenuvargai nuo sunkų (tikriausiai) ir per gerklę belendančių mokslų, ar nepaslydai eidama į mokyklą, ar matai tokį patį dangų, kokį ir aš matau per savo palėpę, ar dar pastebi skraidančius paukščius prie langų, ar matai katinus laukiančius prie durų, ar taip pat ilgiesi sniego. aš galvoju kaip tu gyveni, nes man tai įdomu, tik aš ne visada randu laiko su tavimi susisiekti. juk žinai, mintis yra kur kas greitesnė už veiksmą, pagalvoji, o kol padarai ateina n minčių ir tu jau imi ir užmiršti kai tų darbų begalybė.
taip jau būna visiems - prieš kalėdas įsisuki į tokį begalinį ratą, kad vien bėgi bėgi bėgi bėgi ir galo nematai. kaip kokia karuselė sukasi sukasi ir nesustoja. kepi sausainius ne lėkštutėm, o krūvomis, atidarius spintą iš lentynos dovanos pačios byra, nes juk kalėdos ant nosies!

labanakt,
dobis


p.s.
o čia tau

Atgal į viršų Go down
paradise
bizoku padėjėja
paradise


Prisijungė : 2011-07-11
Pranešimų skaičius : 109

štai ir aš, su didžiausia meile - Kamilei!^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: štai ir aš, su didžiausia meile - Kamilei!^^   štai ir aš, su didžiausia meile - Kamilei!^^ Icon_minitimeTr. 12 21 2011, 04:49

labas, viską suprantu :) dėkui kad prisimeni.
gyvuoju aš, gyvuoju, laikas taip beprotiškai bėga, žiū, jau kalėdos čia pat.... jausmas geeeeras :)
Atgal į viršų Go down
ielė
moderatorė
ielė


Prisijungė : 2009-06-14
Age : 27
Pranešimų skaičius : 1600
Mėgstamiausias CB narys : strify!

štai ir aš, su didžiausia meile - Kamilei!^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: štai ir aš, su didžiausia meile - Kamilei!^^   štai ir aš, su didžiausia meile - Kamilei!^^ Icon_minitimeSk. 12 25 2011, 20:16

pačių jaukiausių tau kalėdų, širdele :****


Atgal į viršų Go down
http://aviukaimekena.blogspot.com/
Sponsored content





štai ir aš, su didžiausia meile - Kamilei!^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: štai ir aš, su didžiausia meile - Kamilei!^^   štai ir aš, su didžiausia meile - Kamilei!^^ Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
štai ir aš, su didžiausia meile - Kamilei!^^
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Archyvas :: Baltais angelų sparnais palytėti-
Pereiti į: