Sveiki visi Cinema Bizarre gerbėjai! Jūs užsukote į pirmąjį ir didžiausią Cinema Bizarre gerbėjų forumą visoje Lietuvoje, kuriame galėsite sužinoti viską apie šią grupę bei dalyvauti kitose mūsų diskusijose ir konkursuose. Tad nedelsdami prisijunkite prie mūsų, nes čia esate visada laukiami. :)
Sveiki visi Cinema Bizarre gerbėjai! Jūs užsukote į pirmąjį ir didžiausią Cinema Bizarre gerbėjų forumą visoje Lietuvoje, kuriame galėsite sužinoti viską apie šią grupę bei dalyvauti kitose mūsų diskusijose ir konkursuose. Tad nedelsdami prisijunkite prie mūsų, nes čia esate visada laukiami. :)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

'to change the world, go change yourself.' yu


 

 Meduolinis Kagremeu Namelis

Go down 
2 posters
AutoriusPranešimas
Kagremeu_Meduoliukas
BIZOKU narys



Prisijungė : 2011-12-07
Pranešimų skaičius : 5

Meduolinis Kagremeu Namelis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Meduolinis Kagremeu Namelis   Meduolinis Kagremeu Namelis Icon_minitimeTr. 12 07 2011, 04:58

Mieloji Kagremeu,

Nepyk, kad taip vėluoju. Tiesiog mano kepėjas buvo labai užsiėmęs, ir visai pamiršo, kad ir mane reik iškept. Bet nesijaudink, dabar aš čia, ir iki pat Kalėdų kiekvieną dieną būsiu su tavimi (nebent suvalgysi mane >.<).

Norėčiau, kad trumpai save pristatytum. O tada ir aš tau papasakosiu apie save šiek tiek daugiau.

Taip pat, jei turi kokių pastebėjimų ar pan., būtinai pasakyk man. Gal turi kokių nors pageidavimų?

Lauksiu tavo atsakymo.

Iki kito karto :)


Meduolinis Kagremeu Namelis Gingerbreadman000015

Aš mergaitė. Šalia manęs mano broliukas :)
Atgal į viršų Go down
kagremeu
BIZOKU narys
kagremeu


Prisijungė : 2009-05-30
Age : 29
Pranešimų skaičius : 189

Meduolinis Kagremeu Namelis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Meduolinis Kagremeu Namelis   Meduolinis Kagremeu Namelis Icon_minitimeTr. 12 07 2011, 05:30

Meduolinis Kagremeu Namelis 35c1pol
Sveikas, Meduoliuk ^^

Nieko tokio, aš mėgstu ilgai vakaroti, o dabar dar ir paspoksoti į savo spalvotas, tai prigęstančias, tai įsižiebiančias lempeles. Nebijok, nesuvalgysiu tavęs iki Kalėdų, turiu vaivorų skonio ledinukų be cukraus ^^ Beje, nepaprastai nustebau ir nudžiugau, kai sulaukiau žinių iš Tavęs vidury lietuvių kalbos pamokos. Ačiū labai ^^ Žinoma, perskaičiau tik per pertrauką, nes visgi sukom galveles ir dvi pamokas iš eilės nagrinėjome K.Donelaičio "Metus", rašausi į sąsiuvinį kiek spėju greituoju būdu. O iš tiesų nepaprastai smagu Tavo dėka pasidarė !

Apie save trumpai !
Esu toks žmogelis, beje, gali į mane kreiptis vardu, dažniausiai mažai kalbantis, taikaus būdo, dievinantis mažus mielus dalykėlius. Gal kartais kiek per vaikiškas savo amžiui, bet dažnai labai rimtas ir atsakingas, kai reikia. Ilgą laiką buvęs kiek liūdnokas, ir atitrūkęs nuo realybės, todėl dabar auginantis optimizmo gėlę po savo pagalve, nes pamanė, kad ten jai tinkamiausia vieta. Kai kas pasakytų, beveik nemiegantis ir mažai ką valgantis. Žingsniuojantis savo keliu ir renkantis pakelėje rastus akmenėlius, gėleles, žvaigždeles ir panašius daiktelius bei kraunantis į pintinę. Tai toks tas aš žmogelis trumpai :)

O dabar Tavęs lauksiu.
Pageidavimą turiu vieną - begalinio dėmesio man reikia ^^

Tavo,
Karina

Atgal į viršų Go down
Kagremeu_Meduoliukas
BIZOKU narys



Prisijungė : 2011-12-07
Pranešimų skaičius : 5

Meduolinis Kagremeu Namelis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Meduolinis Kagremeu Namelis   Meduolinis Kagremeu Namelis Icon_minitimeKv. 12 08 2011, 04:30

Brangioji Karinute,

Kaip laikaisi? Kaip tavo dienelė šiandien ptabėgo? Tikiuosi, kad gerai išsimiegi. Juk taip ilgai vakaroti negerai.

Kitomis dienomis pasistengsiu parašyti Tau anksčiau ir dažniau, kad neliūdėtum laukdama Kalėdų ir kad Tau skirčiau daug daug dėmesio :)

Noriu, kad kiekvieną dieną nusišypsotum bent vienam nepažįstamam žmogui, apkabintum bent vieną draugą ir bent vienam žmogui pasakytum komplimentą. Nebūtinai didelį, gali būt net ir "gerai išnagrinėjai tekstą" ar "gražus piešinys". Juk taip lengva ir gera skleisti džiaugsmą, tiesa?

O rytais ir vakarais pažiūrėtum į veidrodį, nusišypsotum sau, pasakytum kokį mažą komplimentą, pamerktum akį ir pasiųstum sau oro bučinuką :)

Tikiuosi, kad sulig kiekviena diena Tavo širdelė prisipildys vis daugiau džiaugsmo.

Iki rytojaus, mano brangioji Globotine Karina :)


Spoiler:

Maža dovanėlė, kad neliūdėtum, kol manęs nebus ^^

Tavo Meduoliukė
Atgal į viršų Go down
kagremeu
BIZOKU narys
kagremeu


Prisijungė : 2009-05-30
Age : 29
Pranešimų skaičius : 189

Meduolinis Kagremeu Namelis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Meduolinis Kagremeu Namelis   Meduolinis Kagremeu Namelis Icon_minitimeKv. 12 08 2011, 21:36

Meduolinis Kagremeu Namelis A2hzt
Meduoliuk ^^

Labai džiugu vėl Tavęs sulaukti.
Laikausi aš labai gerai. Kaip tik ką tik papietavau. Valgiau blynų ^^ žinok, aš dievinu blynus ! Jie man tokie mmm <3
O dienelė mano jau įpusėjo. Mokykloje vietoj 8 pamokų turėjau 6, tai ankstėliau namo pavyko parvykti. Ir sekėsi, sakyčiau, gana neblogai. Tik galėjau vakar taip nežioplinėti ir geriau parašyti matematikos kontrolinį. Et ! O dar šį vakarą vyksiu sveikinti močiutės su gimimo diena, tai gal ko skanaus valgysiu vėl ^^ smaližė esu! Ir dėkoju tau už dovanėle :) patinko man ji labai ^^
Aš visuomet taip ilgai vakaroju. Nepergyvenk, viskas gerai, aš pripratau jau nuo senų laikų, tai ne naujiena niekam, kad aš vėlai ėjusi miegoti anksti keliuosi. Kartais juk ir pamiegu savaitgaliais.
Keista, kad jau rytoj penktadienis ! Man taip greitai tos dienos bėga. Jau pradedu ruošti kalėdines dovanas ^^ ir vis užklystu prie kalėdinių dainų. Dar šiandien mokykloje eglutę įžiebė, tai visa mokykla skambėjo nuo "All I want for Christmas is you".
O dabar jau keliausiu !

Tavo,
Karina
Atgal į viršų Go down
Kagremeu_Meduoliukas
BIZOKU narys



Prisijungė : 2011-12-07
Pranešimų skaičius : 5

Meduolinis Kagremeu Namelis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Meduolinis Kagremeu Namelis   Meduolinis Kagremeu Namelis Icon_minitimeSk. 12 11 2011, 03:10

Brangioji Karina,

Labai atsiprašau, kad taip ilgai nebuvau. Prašau man atleisti -bows-

Smagu girdėti, kad tokios geros nuotaikos belaukiant Kalėdų. Kaip sekasi džiaugtis ir džiuginti kitus? Gal galėtum dar ką nors apie save papasakoti?

Labai tikiuosi, kad jautiesi gerai. Visada žinok, kad esu šalia, jei norėtum pasispasakoti :)

Lauksiu, Globotine.

Tavo, Meduoliukė.
Atgal į viršų Go down
kagremeu
BIZOKU narys
kagremeu


Prisijungė : 2009-05-30
Age : 29
Pranešimų skaičius : 189

Meduolinis Kagremeu Namelis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Meduolinis Kagremeu Namelis   Meduolinis Kagremeu Namelis Icon_minitimeSk. 12 11 2011, 20:33

Meduolinis Kagremeu Namelis 25
Sveikas, Meduoliuk,

O aš jau ėmiau nerimauti, kur tu dingai.
O dabar ką tik pusryčiavau, nors iš tiesų dabar pietų metas, bet pas mane visada taip su pusryčiais :) Jie tiesiog vėliau nei turėtų būti, bet pusryčiai.
Nelabai man sekasi džiuginti kitus, bet aš stengiuosi. O šį savaitgalį dingo ir Kalėdų laukimas. Ir dar nepavyko kepti imbierinių sausainių, nes trūko vieno ingridiento. Et et. Na, nieko tokio, tikiu, kad pavyks dar ją susigrąžinti kaip nors :) O ir prie kalėdinių dovanų sąrašo vis krypstu.
Apie save? Nemoku aš apie save pasakoti, kas nors kitas gal galėtų daugiau ką papasakoti.
Esu tokio labai ramaus būdo, lyg ir kantrybės daug labai turėjau, tik kartais kartais ir aš jos netenku. Mėgstu viską, kas gražu ir ką galiu padaryti pati- matyt, esu kūrybinga. Per psichologiją testą tokį darėm, tai aukštas tas mano kūrybingumas, tai va taip. Groju gitara, fotografuoju, piešiu, dievinu laiškus rašyti ir gauti pati. Dar labai mėgstu skaityti, bet mėgstamiausia pamoka matematika. Kaip matai, ganėtinai sunkai derantys tie mano pomėgiai. Tai gal apsistosiu ties tokiais faktais. Ak, tiesa, dievinu katinus !

Tai tiek.

Tavo,
Karina
Atgal į viršų Go down
Kagremeu_Meduoliukas
BIZOKU narys



Prisijungė : 2011-12-07
Pranešimų skaičius : 5

Meduolinis Kagremeu Namelis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Meduolinis Kagremeu Namelis   Meduolinis Kagremeu Namelis Icon_minitimeAntr. 12 20 2011, 02:35

Mieloji mano Globotine,

Labai labai atsiprašau, kad taip ilgai buvau dingusi. Prašau man atleisti. Daugiau taip tikrai nebepasikartos, prižadu.

Labai smagu girdėti, kad esi kūrybinga, nes aš ir pati prie meno ^^ Kiek laiko groji gitara? Kokius kūrinius labiausiai patinka grot? Ką pieši? Kokia technika tavo mėgstamiausia? Ir dar, kokius katinus labiausiai myli?

Nepyk, kad taip trumpai. Geriau tu daugiau šnekėk ^^

Su meile ir daug daug sniego,
Meduoliukė ^^
Atgal į viršų Go down
kagremeu
BIZOKU narys
kagremeu


Prisijungė : 2009-05-30
Age : 29
Pranešimų skaičius : 189

Meduolinis Kagremeu Namelis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Meduolinis Kagremeu Namelis   Meduolinis Kagremeu Namelis Icon_minitimeAntr. 12 20 2011, 04:49

Hey hou, Meduoliuk !
Džiugu Tavęs sulaukti ! Iš karto dėkoju už šiltus praėjusių dienų palinkėjimus, nebijok, juos visus gavau. Vienas kaip tik buvo prieš matematikos olimpiadą. Nusišypsojau ^^
Gitara groju du metus :) Na, labiausiai mėgstu lyrines dainas, tai ir grojasi man jos mieliau, nors visi kiti labai mėgsta kokias linksmas ir žinomas. Na, nors ir groju du metus, nesu tokia jau labai gera grojėja, bet svarbu patinka man ir kitiems. Dabar galvoju, kad reikėtų išmokti kokių kalėdinių dainų, bet vis neišsirenku.
Piešimas. Dabar esu truputį nustojusi piešti, gal kad dailės pamokų mokykloje neturiu, o ir dailės mokyklos nelankiau niekada. Tiesiog patinka ir tiek, nesu labai nusimananti dailės srityje. O piešiu aš dabar tą, ką užrašau. Žinau, keistai, bet aš iš pradžių parašau tą, ką nupiešia mano mintys, o paskui tai nupiešiu. Ir piešti man labiausiai patinka su guašu.
O myliu aš labiausiai Meino meškėnus ! Pirmą kartą kai pamačiau, tai ir įsimylėjau iš pirmo žvilgsnio ^^ Mėgstu didelius ir pūkuotus katinus.
Meduolinis Kagremeu Namelis Thumb.large.f5aa01bba615a568817aec732738198d
Ei,Meduolėli, papasakok ir apie save ir pasakyk, kur tu taip dingsti ?^^ Būtų man labai įdomu sužinoti.

Šį vakarą jau keliausiu ir aš, nes turiu krūvą planų.

Tavo,
Karina
Atgal į viršų Go down
Kagremeu_Meduoliukas
BIZOKU narys



Prisijungė : 2011-12-07
Pranešimų skaičius : 5

Meduolinis Kagremeu Namelis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Meduolinis Kagremeu Namelis   Meduolinis Kagremeu Namelis Icon_minitimePen. 12 23 2011, 03:26

Karinute,

Prisipažįstu, esu kalta, kad taip dingstu. Prašau, atleisk man -bows- Tik nepagalvok, kad tave pamirštu ar nemyliu tavęs. Ne! Nenoriu čia visokių pasiteisinimų prirašyti, taigi galiu tik darktą atsiprašyti. Labai labai atsiprašau.

Malonu girdėti, kad mano palinkėjimai privertė tave nusišypsoti ^^

Jei teisingai supratau, tai esi menininkė, tiesa? Pirma parašai, o tik po to nupieši... Ir gitara groji... Man patinka menininkai ^^

Beje, jei kada neparašau čia, tai tu pati parašyk, ką nors - kaip tau sekėsi, ką gero nuveikei, o gal kažkas nepasisekė... Aš noriu viską apie tave žinoti ^^

Šiam kartui tiek.

Su Meile,
Meduoliukė
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Meduolinis Kagremeu Namelis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Meduolinis Kagremeu Namelis   Meduolinis Kagremeu Namelis Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Meduolinis Kagremeu Namelis
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Archyvas :: Baltais angelų sparnais palytėti-
Pereiti į: