Sveiki visi Cinema Bizarre gerbėjai! Jūs užsukote į pirmąjį ir didžiausią Cinema Bizarre gerbėjų forumą visoje Lietuvoje, kuriame galėsite sužinoti viską apie šią grupę bei dalyvauti kitose mūsų diskusijose ir konkursuose. Tad nedelsdami prisijunkite prie mūsų, nes čia esate visada laukiami. :)
Sveiki visi Cinema Bizarre gerbėjai! Jūs užsukote į pirmąjį ir didžiausią Cinema Bizarre gerbėjų forumą visoje Lietuvoje, kuriame galėsite sužinoti viską apie šią grupę bei dalyvauti kitose mūsų diskusijose ir konkursuose. Tad nedelsdami prisijunkite prie mūsų, nes čia esate visada laukiami. :)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

'to change the world, go change yourself.' yu


 

 snaigių puokštė for FreakyJingles ^^

Go down 
3 posters
AutoriusPranešimas
FreakyJingles! angeliukas
BIZOKU narys
FreakyJingles! angeliukas


Prisijungė : 2011-12-07
Pranešimų skaičius : 6

snaigių puokštė for FreakyJingles ^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: snaigių puokštė for FreakyJingles ^^   snaigių puokštė for FreakyJingles ^^ Icon_minitimeTr. 12 07 2011, 04:24

snaigių puokštė for FreakyJingles ^^ 2137233-1687-rec_large

Sveika, mieloji FreakyJingles!
Visų pirma man, kaip smalsiam angelui, labai rūpi sužinoti, kaip dar galėčiau į tave kreiptis. Niekur nieko neaptikau (o gal tai ir mano aplaidus ieškojimas), tad labai prašau prisistatyti savo smalsiajam angeliukui! :)
Noriu labai pasidžiaugti, kad visą šį gražų laiką iki pat nuostabiausių metų švenčių globosiu būtent tave! Kiekvienas žmogutis yra ypatingas, ir aš nekantrauju pabendrauti su tavimi, išklausyti tavo bėdas ir rūpesčius ir padėti viską įveikti bei džiaugtis kiekviena džiaugsminga tavo diena. ^^ Tavo angelas visada visada tavo paslaugoms, taip ir žinok, kad gali man pasakoti viską.
Angelai turėtų būti tobuli, bet turiu vieną (tiksliau, netgi ne vieną) nekokį bruožą - kartais prirašau tikrai per daug. Nenoriu išūžti tavo galvelės jau su pirmąja mano tau siunčiama snaige - tiesiog noriu pasirodyti, išskleisti savo baltus angeliškus sparnus ir pasakyti, kad visą šį laiką dovanosiu tau mažas snaiges, šiuos laiškelius, kurie, tikiuosi, tau patiks ir padės greičiau sulaukti Kalėdų. :)

Ir, žinoma, sniego! Linkiu, kad kuo greičiau ryte prabudus juo būtų užversti visi keliai, kiemai ir gatvės, o pro langą matytum krentančias snaiges! Tavo angelui nėra nuostabesnio vaizdo. ^^

Tiek šį kartą, skubu atlikti savo angeliškų pareigų, paskleisti apačioje gražius sapnus ir atsisveikinu su tavimi iki labai greito susirašymo.

Su šilčiausiais apkabinimais ir tikra snaigių puokšte,
Tavo angelėlis ^^
Atgal į viršų Go down
FreakyJingles
BIZOKU narys



Prisijungė : 2011-12-01
Pranešimų skaičius : 4

snaigių puokštė for FreakyJingles ^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: snaigių puokštė for FreakyJingles ^^   snaigių puokštė for FreakyJingles ^^ Icon_minitimeTr. 12 07 2011, 04:30

Sveikas, mano mielasis Angelėli ^^

Labai tavęs laukiau.
Gali mane vadinti Rima. Labai tikiuosi, kad neapleisi manęs iki pat Kalėdų.
Gali drąsiai rašyti labai daug, man patinka skaityti ^^


Atgal į viršų Go down
FreakyJingles! angeliukas
BIZOKU narys
FreakyJingles! angeliukas


Prisijungė : 2011-12-07
Pranešimų skaičius : 6

snaigių puokštė for FreakyJingles ^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: snaigių puokštė for FreakyJingles ^^   snaigių puokštė for FreakyJingles ^^ Icon_minitimeKv. 12 08 2011, 04:00

Sveika sveika sveika, miela Rima!

Kaip tavo trečiadienis? Ar aplink jau viskas baltuoja nuo sniego? Ar į tavo miestą jau pasibeldė žiema? Ir ar mano globotinės veidą puošia šypsena ir širdelėje geros emocijos? ^^
Tavo angelas, nusikalęs po visų dienos darbų, turi dar vieną įdomų bruožą. Labai noriu parodyti tau kas kart ką nors, ką prisimintum ir kas galbūt padėtų nuotaikos nukritus. Tavo angeliukui šiandien tikras minčių lietus! Tiesiog noriu pasakyti, kaip svarbu visada mylėti save ir tikėti savimi. Nes svajonės yra linkusios pildytis, ir su trupučiu pasitikėjimo viskas yra įmanoma. O aš trokštu, kad mano globotinė svajotų ir kasdien pildytų savo svajones. :)
http://data.whicdn.com/images/17579828/hey-you_174489992_large.jpg

Nukrypau nuo gėrio, vardu Kalėdos. Ką jos tau reiškia? Kas tau svarbiausia šių švenčių ir jų laukimo metu? Tiek daug norėčiau apie sužinoti! Kokius saldumynus mėgsti, koks tavo kambarys, kur tau jaukiausia vieta Žemėje, kokią arbatą geri, kokia daina skamba tavo galvoje šią minutę, kokį animacinį filmą paskutinį kartą žiūrėjai, ar kasdien apkabina būrį draugų, ar vieną, bet tikrą ir nepaprastą draugą, ar mėgsti voliotis pusnyse, ar turi augintinių, kuriuos lepini kasdien ir ko labiausiai norėtum šioms Kalėdoms. Tavo angelas labai smalsus. ^^

Lauksiu pasakojimo, kaip mano mylimiausia globotinė gyvena. :*

Su dideliu puodeliu karšto šokolado dovanų,
Tavo angelėlis

snaigių puokštė for FreakyJingles ^^ 308653_298326910202190_224388840929331_1051310_1175606901_n_large_large
Atgal į viršų Go down
FreakyJingles
BIZOKU narys



Prisijungė : 2011-12-01
Pranešimų skaičius : 4

snaigių puokštė for FreakyJingles ^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: snaigių puokštė for FreakyJingles ^^   snaigių puokštė for FreakyJingles ^^ Icon_minitimeKv. 12 08 2011, 04:51

O, mano mielas Angelėli! -hug-

Net neįsivaizduoji, kaip man pakėlei nuotaiką! Visą dieną jaučiausi labai prastai ir daug verkiau, nieko nebenorėjau matyti ir jausti, bet va, prisiverčiau ateiti čia, ir taip gera pasidarė... Ačiū tau :)

Sniego čia dar nėra, bet turbūt tai gerai, tiesa? Nemėgstu, kai sušlampa batai ir slidinėju eidama į mokyklą ir iš jos. Man tai nepatinka >.<

Ech, Kalėdos... Pati nemėgstamiausia metų šventė po gimtadienio. Visiems Kalėdos yra dovanų metas. O aš noriu, kad per Kalėdas kas nors stipriai apkabintų, galbūt pavaišintų karšta kakava ir tiesiog būtų šalia. Nereikia man jokių dovanų. Juk ne tai svarbiausia, tiesa?

Na, o dabar turbūt pats laikas atsakyt į tuos klausimus apie save. Tai va:
1. Mano mėgstamiausi saldumynai yra saldainiai "Kregždutė", guminiai meškiukai ir avižiniai sausainiai. Dievinu juos!
2. Mano kambarys nedidelis, jame daug knygų, mano kompiuteris, mėlynai geltona sofa, daug pliušinių žaislų, spinta, langas. Na, nieko ypatingo :)
3. Mano jaukiausia vieta Žemėje turbūt yra mano kambarys. Ir miškas.
4. Arbatų nelabai mėgstu, bet jei geriu, tai tik mėtinę arba vaisinę.
5. Dabar mano galvoje skamba Miyavi - Freedom Fighters.
6. Paskutinį kartą žiūrėjau Hetalia (anime) 33 seriją. Nerealus anime!
7. Kasdien apkabinu savo tikrą, geriausią, nuoširdžiausią, nuostabiausią pasaulyje, į nieką neišmainomą draugę.
8. Nemėgstu voliotis pusnyse. Darydavau tą maža mergaitė būdama, bet vėliau praradau draugus, su kuriais galėčiau tai daryti, ir man net sniegas nebepatinka.
9. Taip, turiu katiną, vardu Niurna. Mano nebylusis draugas :)
10. Jau pasakiau, ko norėčiau Kalėdoms, bet jei galėčiau pabūti truputį savanaudė, tuomet norėčiau materialios dovanos - bosinės gitaros.

Dar kartą ačiū tau, Angelėli.

Iki kito karto ^^

P.S. Ar tu pats padarei tą nuotrauką?
Atgal į viršų Go down
FreakyJingles! angeliukas
BIZOKU narys
FreakyJingles! angeliukas


Prisijungė : 2011-12-07
Pranešimų skaičius : 6

snaigių puokštė for FreakyJingles ^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: snaigių puokštė for FreakyJingles ^^   snaigių puokštė for FreakyJingles ^^ Icon_minitimeŠt. 12 10 2011, 04:20

Miela mano globotine,

atsiprašau, kad nepasirodžiau čia vakar. Tikiuosi, tu laikaisi gerai. Aš labai sunerimau perskaičiusi, kad verkei ir jauteisi prastai, bet viliuosi, bloga nuotaika praėjo? Neleisk niekam gadinti tau nuotaikos, mano globotine. Ypač tokiu gražiu laiku kaip Adventas ir Kalėdos. Net jeigu laikai tai komercine švente, vis vien ji tebeturi ir tą nuoširdžiąją pusę. Manau, tai ir yra Kalėdų magija. Vieni tik perka dovanas ir krauna ant stalų maistą bei gėrimus, nė nespėdami pajusti tos aplink sklandančios Kalėdų auros, o kiti susitelkia į nuoširdesnius, jiems svarbesnius dalykus. Nepasiduok, vertink ir brangink tai, kas tau atrodo teisinga. Et, aš irgi labai norėčiau, kad per Kalėdas pas nors būtų šalia ir apkabintų. Bet apsidairykim abi kartu - aplink tiek daug žmonių! Šeima, artimiausi draugai. Manau, kad susikursi sau tokias Kalėdas, apie kurias svajoji. O jeigu kas, tavo angelas visada čia, kad tau pasiųstų ne vieną hug'ą! ^^

Beje, ta nuotrauka - ne mano darbas, nes vis dar laukiu tikrojo sniego už lango. :)

Kai šiandien plasnojau iš mokyklos su dar vienu angelu, taip gražiai snigo. Nesvarbu, kad vėjas pūtė į veidus ir nešė snaiges į akis, bet pagaliau iš tikrųjų snigo! O paskui kavinėje gerti arbatą buvo taip jauku. Už lango sninga, viduje jauku, šviesu ir šilta. Mano gyvenimas šiuo metu nepaprastai pilnas įvykių - tiek gerų, tiek šiek tiek nuviliančių. Nors šiandien nuotaika svyruoja kaip ant svarstyklių, bet yra dalykų, kurie verčia šypsotis kuo plačiausiai. O kas vyksta tavo gyvenime? Papasakok dar apie save. Kiek tau metų, iš kur tu, kaip atrodo tavo diena? Išklausysiu viską!

Šiandien linkiu tau patiems jaukiausio vakaro!
snaigių puokštė for FreakyJingles ^^ Tumblr_lvd994NGet1qe49wpo1_500_large
Beje, kokią muzika mėgsti? :)

Su šiluma,
Tavo angelėlis ^^
Atgal į viršų Go down
FreakyJingles! angeliukas
BIZOKU narys
FreakyJingles! angeliukas


Prisijungė : 2011-12-07
Pranešimų skaičius : 6

snaigių puokštė for FreakyJingles ^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: snaigių puokštė for FreakyJingles ^^   snaigių puokštė for FreakyJingles ^^ Icon_minitimeSk. 12 11 2011, 17:03

Miela Rima,

gero sekmadienio tau linki tavo angelėlis! ^^

Atgal į viršų Go down
FreakyJingles
BIZOKU narys



Prisijungė : 2011-12-01
Pranešimų skaičius : 4

snaigių puokštė for FreakyJingles ^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: snaigių puokštė for FreakyJingles ^^   snaigių puokštė for FreakyJingles ^^ Icon_minitimeSk. 12 11 2011, 20:19

Sveikas, Angelėli.

Nieko gero mano gyvenime nevyksta xD Man tik 15, o jau 11 klasėj, ir tiek daug svarbių sprendimų reik padaryt, kad kartais net atsijungt norisi >.< Dažniausiai mano diena atrodo taip: atsikeliu, einu į mokyklą, grįžtu namo, tada į muzikos mokyklą, ir miegot. Ir vėl tas pats. Na, kartai nereik eit į muzikalkę, tai tada grįžus po pamokų einu miegot xD Beje aš iš Kauno ^^

Man patinka sunki muzika. Labiausiai J-Rock. And I'm an anime freak xD Deja, neturiu tokių draugų kuriem patiktų anime T.T

Tai va. Labai ačiū už tą dainą, tikrai pakėlė nuotaiką ^^

Tavo,
Rima
Atgal į viršų Go down
FreakyJingles! angeliukas
BIZOKU narys
FreakyJingles! angeliukas


Prisijungė : 2011-12-07
Pranešimų skaičius : 6

snaigių puokštė for FreakyJingles ^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: snaigių puokštė for FreakyJingles ^^   snaigių puokštė for FreakyJingles ^^ Icon_minitimePen. 12 16 2011, 22:05

Sveika, mieloji Rima,

tegaliu labai labai atsiprašyti už tai, kad tokiam ilgam laikui tave apleidau. Tikiuosi, gavai bent jau mano žinutes, nes nors taip galėjau palinkėti tau gerų dienų. :)
Kaip prabėgo savaitė? Šiandien jau penktadienis, kaip nuotaikos, kokie planai? Žinai, nors pas mane dauguma turi tradiciją penktadieniais nesėdėti namie, bet taip gera, kaip dabar, tiesiog pailsėti ir patinginiauti. Mes to nusipelnom po ilgos ir varginančios savaitės, nemanai? ^^
Tau 15 ir tu jau vienuoliktokė? Oho, kaip čia šitaip? Sudomino. Ar esi vaikštantis genijus, ar tiesiog taip su metais gavosi? :) Papasakok. Na, aš neišduosiu, kurioje klasėje mokausi, bet galiu pasakyti, kad ši savaitė man buvo keistai sunki, nors lyg ir nieko svarbaus nerašiau. Bet vis kokie reikalai vakarais užpuldavo.
Hei, kokie anime tau patinka? Gal turi mėgstamiausią?
Beje, gal jau turi ir sniego? Pas mane vis pasninga ir ištirpsta. Jau ima erzinti, net ir angelus :D Tikiuosi, per Kalėdas už langų stovės pusnys. ^^

Papasakok, kaip pragyvenai šią savaitėlę ir pasidalink naujienomis ir nuotaikomis su savo angelėliu ^^ Ir dar vienas klausimėlis. Man įdomu, kodėl susikūrei būtent tokį nick'ą. Būtų įdomu išgirsti :)

O čia ką aš klausau - gal patiks, nors ir nelabai sunki ;)
https://www.youtube.com/watch?v=yxQJP86rhyc

Šiltas apkabinimas skrenda pas tave į Kauną,
Tavo angelėlis.


snaigių puokštė for FreakyJingles ^^ X_1328c4f6_large
Atgal į viršų Go down
FreakyJingles! angeliukas
BIZOKU narys
FreakyJingles! angeliukas


Prisijungė : 2011-12-07
Pranešimų skaičius : 6

snaigių puokštė for FreakyJingles ^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: snaigių puokštė for FreakyJingles ^^   snaigių puokštė for FreakyJingles ^^ Icon_minitimeŠt. 12 24 2011, 22:47

Mano mylima globotine,

gražaus ir magiško tau Kūčių vakaro! :*

Atgal į viršų Go down
Donata*
BIZOKU narys
Donata*


Prisijungė : 2010-06-19
Location : Ukmergė, Lithuania
Age : 29
Pranešimų skaičius : 633
Mėgstamiausias CB narys : Strify

snaigių puokštė for FreakyJingles ^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: snaigių puokštė for FreakyJingles ^^   snaigių puokštė for FreakyJingles ^^ Icon_minitimeSk. 12 25 2011, 18:58

Sveika, miela Rima ^^
Štai ir aš, tavo angelėlis, pagaliau pasirodau savo tikruoju pavidalu :) Tikiuosi, nepyksi, jei kartais pradingdavau ilgesniam laikui, bet aš labai džiaugiuosi, kad gavau globoti tave, visai nepažįstamą man žmogų ir turėjau progą su tavimi bent šiek tiek susipažinti ^^ Taigi, linksmų tau Kalėdų! :*

snaigių puokštė for FreakyJingles ^^ 1180137-9-1324765655807_large
Atgal į viršų Go down
http://www.donatospasaulis.blogspot.com
Sponsored content





snaigių puokštė for FreakyJingles ^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: snaigių puokštė for FreakyJingles ^^   snaigių puokštė for FreakyJingles ^^ Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
snaigių puokštė for FreakyJingles ^^
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Archyvas :: Baltais angelų sparnais palytėti-
Pereiti į: