Sveiki visi Cinema Bizarre gerbėjai! Jūs užsukote į pirmąjį ir didžiausią Cinema Bizarre gerbėjų forumą visoje Lietuvoje, kuriame galėsite sužinoti viską apie šią grupę bei dalyvauti kitose mūsų diskusijose ir konkursuose. Tad nedelsdami prisijunkite prie mūsų, nes čia esate visada laukiami. :)
Sveiki visi Cinema Bizarre gerbėjai! Jūs užsukote į pirmąjį ir didžiausią Cinema Bizarre gerbėjų forumą visoje Lietuvoje, kuriame galėsite sužinoti viską apie šią grupę bei dalyvauti kitose mūsų diskusijose ir konkursuose. Tad nedelsdami prisijunkite prie mūsų, nes čia esate visada laukiami. :)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

'to change the world, go change yourself.' yu


 

 kai kas čia labai myli Donatą!

Go down 
3 posters
AutoriusPranešimas
DonatosAngeliukas♥
BIZOKU narys
DonatosAngeliukas♥


Prisijungė : 2011-12-06
Pranešimų skaičius : 5

kai kas čia labai myli Donatą! Empty
RašytiTemos pavadinimas: kai kas čia labai myli Donatą!   kai kas čia labai myli Donatą! Icon_minitimeTr. 12 07 2011, 01:03

kai kas čia labai myli Donatą! D95125db6bsmlfyhk349696

Labas, Donata!!

Visus metus, net vasarą skaisčiai šviečiant saulei, aš vis pagalvodavau apie žiemą. Apie sniegą, šaltuką, įraudusias nosytes, Kalėdas, nuoširdumą, kuris Advento laikotarpiu tiesiog tvyro ore.. O daugiausiai - apie savo būsimą globotinį. Kas Jis, sužinojau tik vakar, tačiau kad jį mylėsiu ir branginsiu žinojau jau tada. Svajodavau apie mielą, šiltą žmogutį. Tokį ir gavau! Dėl to esu be galo laiminga.
Žinau, kad esi kūrybingas žmogus. Todėl pradžiai duosiu tau nedidelę užduotėlę - sugalvok man vardą. O galbūt Tu nori mane vadinti tiesiog Angelu? Nuspręsk pati!
Tikiuosi, kad mes puikiai sutarsime, Tu nebijosi man pasipasakoti, kažkuo pasidžiaugti, o galbūt net pasiguosti. Nuo dabar žinok, kad yra Angelas, kuris Tau niekada nepasakys, kad neturi laiko, jog kažko negali ar kad jam neįdomu. Dabar viskas, kas jį domina, ir esi TU!

Šilčiausi apkabinimai,
Tavo Angelas

Atgal į viršų Go down
Donata*
BIZOKU narys
Donata*


Prisijungė : 2010-06-19
Location : Ukmergė, Lithuania
Age : 29
Pranešimų skaičius : 633
Mėgstamiausias CB narys : Strify

kai kas čia labai myli Donatą! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: kai kas čia labai myli Donatą!   kai kas čia labai myli Donatą! Icon_minitimeTr. 12 07 2011, 04:35

Hei, mano angeliuk!
O kai kas čia labai myli savo angelą ^^
Prašei sugalvoti tau vardą. Šį vakarą aš, žmogus, išvargintas rusų namų darbų, bet po geros Hauso dozės manau, kad galėtum vadintis... hm... žinai ką prisiminiau? Šiaurės pašvaistę. Gal norėtum tiesiog būti Pašvaistė? Ar skamba kvailai? Man kažkuo tai gražu. Ką tu manai, angele? :)
Perskaičius tavo laiškelį užplūdo patys šilčiausi jausmai! Labai ačiū, kad visada pasižadėjai būti šalia ^^

Tavo Donata. ^^
Atgal į viršų Go down
http://www.donatospasaulis.blogspot.com
DonatosAngeliukas♥
BIZOKU narys
DonatosAngeliukas♥


Prisijungė : 2011-12-06
Pranešimų skaičius : 5

kai kas čia labai myli Donatą! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: kai kas čia labai myli Donatą!   kai kas čia labai myli Donatą! Icon_minitimeKv. 12 08 2011, 03:02

kai kas čia labai myli Donatą! Tumblr_l6wrcmhYmC1qd6i6bo1_r1_400_large



Labas dar kartelį!

Šiandien visą dieną vaikštinėjau aukštai pakelta galva ir didžiavausi savo globotine, ypatingai dėl to, kad ji man išrinko nuostabų vardą! Man net sunku apibūdinti tą jausmą, kurį jaučiu jį tariant. Šiaurės pašvaistė yra kažkas.. Kažkas tokio ypatingo, jaudinančio, nuostabaus! Galbūt Tu galėtum man padėti suprasti kur yra jos žavesio paslaptis? Eh, tikiuosi mano naujasis vardas pridės daugiau žavesio ir man pačiai.
Papasakok ką nors apie save, Donata. Pasakyk ir tai, kaip Tau šiandien sekėsi, galbūt nutiko kažkas, ką norėtum man papasakoti? Aš taip nekantrauju išgirsti kažką iš Tavo gyvenimo!!
Man įdomu, ar Tavo mokykla toli nuo namų? Važiuoji ten, ar eini pėsčiomis? Neišvengiamai ateis ir didesnis šaltukas, ar nepabijosi jo? Man asmeniškai, laabai malonu vaikščioti tokiu oru, nesvarbu, jog šaltis verčia drebėti ir kalenti dantimis. Tai tik smulkmenos, kai prisimeni žiemos atneštus džiaugsmus! Beje, kalbant apie orą, ar išsipildė mano rytinė pranašystė apie šlapdribą? Tikriausiai vis tik ji jus kiek paerzino, ar ne?
Norėjau paklausti, kokie dalykai Tau primena Kalėdas? Tikriausiai mandarinai, cinamonas, meduoliai, migdoliniai sausainiai, coca-cola, tačiau kas dar? Galbūt yra kažkas ypatingo, reikšmės turintis tik Tau vienai? Pavyzdžiui man, vos atėjus Adventui, atsiranda didžiulis noras megzti. Visus metus to nenoriu, net, sakyčiau, nemėgstu, tačiau kai jau pajaučiu, kad netoliese Kalėdos, iškart griebiu virbalus ir jaučiu didžiulį malonumą megzdama. Taip pat, tik tuo laikotarpiu ypatingai pamėgstu smilkalus. Žinoma, tobuliausi būna cinamono kvapo ^^
Eh, manau, kad per daug užsipliurpiau. Dabar to pačio tikiuosi iš Tavęs, noriu, kad man prirašytum daug, nes aš noriu sužinoti apie Tave tikrai daug.

Gero Tau vakaro, Donata!
Atgal į viršų Go down
Donata*
BIZOKU narys
Donata*


Prisijungė : 2010-06-19
Location : Ukmergė, Lithuania
Age : 29
Pranešimų skaičius : 633
Mėgstamiausias CB narys : Strify

kai kas čia labai myli Donatą! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: kai kas čia labai myli Donatą!   kai kas čia labai myli Donatą! Icon_minitimeŠt. 12 10 2011, 04:39

Sveika, Pašvaiste!

Norėjai, kad papasakočiau apie save... Sunku ;D Gal geriau pasidalinsiu keletu naujienų. Visų pirma, tai mano nuotaiką nuolat pakankamai geroje būsenoje laiko tas faktas, kad po kokių trijų ar netgi daugiau metų pertraukos mano kojos vėl apautos šokių bateliais ir stovi ant parketo! Na, ne ant profesionalų mindomo parketo, bet ant tų, kurie šoka savo malonumui vieną vakarą per savaitę, o penktadieniais dirbu su klasioku, nes ruošiamės gimnazijos šokiui konkursui. Tikriausiai daug kam tai nuskambėtų kvailai, bet man taip gera vėl šokti, kad ir nedaug. Tai toks dalykas, kuris įauga į kraują, kurio nepamiršti, kuris visada būna su tavim. Aš tuo labai džiaugiuosi. ^^ Kita "naujiena" - pagaliau labiau stengiuosi grįžti prie rašymo. Jau nuo "nemiegojimo" vasaros tam buvo mažai laiko, bet dabar aš sau pažadėjau jį susigrąžinti ir vėl užsiimti savo mėgstama veikla. Taigi, kaip matai, esu "rašytoja", buvusi ir pusiau esama šokėja, dar labai myliu keliones ir senovę. Aš pakankamai netipinė paauglė ;D

Mano mokykla - gal kokie geri keturi kilometrai kelio nuo mano namų ir aš kas rytą, kol dar manęs nesustabdė ledas, einu pėsčiomis. Rudenį eidavau su klasioku ir klasioke, dabar su mama, bet man labai patinka eiti ir vienai, kai galiu pasinaudoti savo mp3 paslaugomis ir žiūrėti, kaip keliasi miestas ir gęsta šviesos, o kartais ir kaip lėtai sninga. Mėgstu tuos rytinius pasivaikščiojimus. Alternatyva - autobusas, prikimštas žmonių. Kai bus ledo.

Kalėdos man - tai du dideli raudoni eglutės žaisliukai, amžini ir nepakartojami, nuo mano vaikystės, Kalėdų senelio pėdsakų ieškojimas sniege po balkonu, bėgiojimas laiptais į pirmą aukštą, kur tyliai kraunamos dovanos po močiutes eglute, bandelės "rožytės" su cinamonu, žinoma, mandarinai, lemputės, kalėdinė muzika prekybos centruose ir patys šilčiausi jausmai. Dar Advento kalendorius. Ir sniegas. Šilti ilgi megztiniai ir jaukumas, kai ryte gali sau leisti gulėti lovoje su knyga, apsiklojus trimis pledais, o už lango sninga. Radiatoriai šyla, gatvė nušviesta rytinės saulutės, tolumoje matai namus, debesis, dangų, ir viskas atrodo taip tobula. Och, kaip aš myliu žiemą!

Tiesa, dar ko nepaminėjau apie save - dievinu knyga. Kalėdinių norų sąraše būtų vien jos. Mėgstu istoriją, madą, žymių žmonių biografijas. Atostogų planai - poilsis ir knygos. Ir meetai. ^^ Tiek daug žmonių pasiilgau.

Ir dar labai myliu Hausą. Mano vakarinis kompanionas. :D

Pašvaiste, tu pats geriausias angelas pasaulyje! Ačiū už netikėtą žinutę ir rūpestį, angelėli. :*

Iki kito karto,
Tavo,
Donata.
Atgal į viršų Go down
http://www.donatospasaulis.blogspot.com
DonatosAngeliukas♥
BIZOKU narys
DonatosAngeliukas♥


Prisijungė : 2011-12-06
Pranešimų skaičius : 5

kai kas čia labai myli Donatą! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: kai kas čia labai myli Donatą!   kai kas čia labai myli Donatą! Icon_minitimePir. 12 12 2011, 00:14

kai kas čia labai myli Donatą! 54743433byaleksandra88dm

Mieloji Donata,

Pirmiausia, labai atsiprašau, jog neatrašiau greičiau! Tikiuosi, jog gera nuotaika Tavęs tuo tarpu nebuvo palikusi. Ir norėjau paklausti, kas buvo, kad nešokai tiek daug laiko? Įsivaizduoju, kaip esi išsiilgusi šokių, todėl labai džiaugiuosi už Tave. O šoki, tai tikriausiai sportinius šokius, ar ne? Man taaaip gražu žiūrėti yra gražias sukneles, besisukančias poras!..
Žinau, kad puikiai rašai, išsiduosiu, jog esu skaičiusi ^^ ir man tikrai labai patiko! Tu tikrai labai talentinga asmenybė. Jokiu būdu nepaleisk nei vieno savo pomėgio, skinkis kelią į priekį ir niekada niekada nesustok tikėjusi savo svajonėmis. Tik tikėjimas jomis veda pirmyn. O Tu nueisi labai toli, jaučiu tą savo angeliška širdele. Beje, gal gali išduoti ką ketini rašyti?
Matyti, jog esi kūrybinga, jau vien skaitant Tavo žinutes ir su Tavimi bendraujant. Niekada rimtai nesusimąstei išleisti knygą?
Et, Donata, supratau, jog esi tikra romantikė, svajoklė, teisingai? Galiu ir save pačią priskirti jų tarpui, todėl Tu man, ne vien dėl to, jog esi mano globotinė, esi labai artima sielai.
Apie ką dažniausiai svajoji? Ar dažnai Tavo svajonės pildosi?
Ir dar, jei jau užsiminei apie knygas, galbūt gali kokią nors parekomenduoti ir savo angelui? ^^ mielu noru paskaityčiau ką nors, ką būtum pasiūliusi Tu!


Ši daina man iš visų labiausiai primena Kalėdas, todėl būtent ją Tau palieku šiandien. Klausyk, ir prisimink mane!
Turiu jau bėgti, Donata. Gero Tau vakaro ir sėkmingos dienos rytoj!

Su meile,
Pašvaistė
Atgal į viršų Go down
Donata*
BIZOKU narys
Donata*


Prisijungė : 2010-06-19
Location : Ukmergė, Lithuania
Age : 29
Pranešimų skaičius : 633
Mėgstamiausias CB narys : Strify

kai kas čia labai myli Donatą! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: kai kas čia labai myli Donatą!   kai kas čia labai myli Donatą! Icon_minitimeŠt. 12 17 2011, 04:57

Hei, miela Pašvaiste!
Atsiprašau, kad buvau taip ilgam prapuolusi. Vis kokie reikalai, o dar ir mokytojai pasistengė. Šiandien po šokių, laimė, bėgdami spėjom į autobusą, bet vis vien grįžau namo nuo stotelės vos vilkdama kojas. Laukiu nesulaukiu atostogų ir poilsio. ^^ Kaip begyveni tu? :*
Taip, šoku sportinius šokius, o nešokau dėl... partnerio stokos :D Neturėjau su kuo. Dabar taip gavosi, kad vienu metu savo malonumui šoku su suaugusiais, o penktadieniais su klasioku, nes ruošiamės vienam konkursui gimnazijoje. Bet man šokiai - lyg senas geras draugas, kurį netikėtai susitikus labai apsidžiaugi. Šiandien buvo pasiūlymų kitokių, bet šokiai man vis vien yra šokiai. ^^ O taip, suknelės fantastiškos. Maža netgi norėjau būti siuvėja, kad galėčiau kurti šokėjų kostiumus. Štai kokią įtaką man yra turėję sportiniai šokiai. :)
Ačiū už tokius mielus žodžius! Na, paskutiniu metu aš taip užsiėmusi su mokslais, kad rašymui laiko lieka visai mažai, ir nors turiu idėjų, bet vis kažką pradedu ir užmetu, o paskui man tai jau nebe patinka. Taigi, bus malonaus užsiėmimo žiemos atostogoms. Tik aš, daug arbatos, tikėkimės, sniegas už lango, kalėdines girliandos visuose namuose, mandarinai, gal kas nors skanesnio ir kompas su baltu wordo lapu. Lapais. Tikiuosi, kad pagaliau užsikabinsiu už vienos idėjos ir rutuliosiu toliau istoriją. Vadinu taip savo darbus. Esu tikra, kad joms labiau tiktų koks kitoks pavadinimas, bet man visi tie ilgesni kelių skyrių darbai - istorijos. Mini knygos. Kaip fan fiction darbai. ^^ O knygą išleisti yra viena didžiausių mano svajonių. :)
Taip, aš nepatasoma svajotoja. Kadaise net priklausiau Svajotojų klubui. ^^ Tai toks nuostabių žmonių susibūrimas viename forume. Tie laikai buvo fantastiški, ir to klubo nariai buvo ir dauguma liko pačiais geriausiais žmonėmis, kuriuos tik esu pažinojusi. Dar ir dabar su kai kuriais bendrauju. Apie ką dažniausiai svajoju... Paprastai mano svajones išsidėsto tokiais keistais istorijų siužetais. Sakykim, duosiu įdomų pavyzdį. Žiūriu tokią beviltišką laidą "Šok su manimi", kur šoka, mano manymu, vienas mieliausių, kiečiausių ir įdomiausių žmonių iš man žinomų jaunųjų aktorių - Dominykas Vaitiekūnas ir jo partnerė Justė, kurią žinau dar iš šokių konkursų ir mačiau Ukmergėje su Gyčiu Ivanausku. Visada žavėjausi ir jais abiem. Taigi, žiūriu tą laidą praktiškai vien dėl Domo ir Justės. Jie man atrodo tokie kupini idėjų ir tokie mieli. ^^ Ir šoka puikiai. Ir sakykim, užsisvajojusi mintyse galiu juos nukelti bet kur. Jie tampa lyg veikėjais ir taip kuria mano galvoje siužetą. Man patinka įsivaizduoti kažkokį jų bendravimą, lyg jie būtų atskiri veikėjai. Kitaip sakant, dažniausiai mano svajonėse/fantazijoje veikia kažkokie žinomi man žmones, gal net iš mano aplinkos, bet jie kuria lyg ir savitą, naują siužetą. Na, gal tai daugiau tokios nerealios svajones, fantazijos, svaičiojimai, kai mintys tiesiog plavinėja galvoje, bet taip pas mane dažniausiai ateina istorijų idėjos. O kitos, asmeniškesnės svajonės - daugiausia apie ateitį ir planus. Ką noriu nuveikti, ko man tam reikės, ką galėčiau padaryti ir kaip. Ir kas bus, kai ta ateitis ateis. Yra ir dar kitokių svajonių, kaip ilgom vasaros naktim, kai tik sėdi, žiūriu į dangų ir mąstai, kaip keistai atrodo mėnulis. Spėlioji su kuo nors, ar neužtemimas. Svajoju apie viską. ^^
Norėčiau paklausti, kokios knygos mano angelui labiausiai prie širdies? ^^ Tada mielai parekomenduosiu ar pasakysiu, kokios labiausiai patinka man. :)
Ir tu man davei mano mėgstamiausią kalėdinę dainą. Myliu Last Christmas. :*

Lauksiu žinių iš tavęs, angele.
Tavo,
Donata. ^^
Atgal į viršų Go down
http://www.donatospasaulis.blogspot.com
DonatosAngeliukas♥
BIZOKU narys
DonatosAngeliukas♥


Prisijungė : 2011-12-06
Pranešimų skaičius : 5

kai kas čia labai myli Donatą! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: kai kas čia labai myli Donatą!   kai kas čia labai myli Donatą! Icon_minitimePir. 12 19 2011, 04:17

kai kas čia labai myli Donatą! Bookbookscoldcupfashion

Mieloji Donata,

Tu manęs neatsiprašinėk, nes ir aš pati nesu pavyzdingas angelas.. Tikiuosi, jog labai nepyksti!
Aš gyvenu, kaip ir gyvenusi, vis ruošiuosi Kalėdoms. Kasryt pratraukdama užuolaidas apžiūriu vaizdą už lango, besivildama išvysti bent jau ploną sluoksnį sniego. Bet, deja, vaizdas vis tas pats. Liko vos savaitė iki Kalėdų, o lauke telkšo balos. Neįtikėtina!
Tik savaitė.. Skamba taip beprotiškai. Laukėm taip ilgai, ir štai, liko jau tiek nedaug. Net norisi sau įsignybti, jog patikėčiau.
Tavo angelas yra tinginiukas, kuris viską pasilieka paskutinei minutei. Tik kai suvokiu, jog liko mažai laiko, atsimenu, kiek liko daug nepadarytų darbų. Tada verčiuosi per galvą, vos spėju, o sau atsipūsti leidžiu tik praėjus šventėms. O kaip Tu, ar jau visiems dovanėles parūpinai, ar viską pasiruošei?

Tikiuosi, kad jau greitai Tave aplankys daug puikių idėjų ir pradėsi rašyti. Būtų labai įdomu paskaityti, todėl tikiuosi, jog gausiu tokią progą :)
Oho, yra netgi ir Svajotojų klubas? Jau įsivaizduoju, kokie ten susirenka įdomūs, mieli, kūrybingi žmonės!.. O Tavo, Donata, svajonės tikrai labai įdomios. Labiausiai nustebino tai, kad jomis Tu nesieki vien naudos sau. Nesvajoji vien apie idealų vaikiną ar tobulą gyvenimą, kaip kad daugelis merginų. Esi labai puikus žmogus. Ir beje, Tavo angeliukui taip pat labai patinka Dominykas su Juste!

Man patinka labai įvairios knygos. Tiek fantastinės, tiek tikrais įvykiais paremtos dramos. Bet vis dėl to, kaip ir filmai, taip ir knygos, man labiausiai patinka psichologinės. Tokios, kurias perskaičius vis tiek apie jas galvoju, kurios priverčia giliau pažvelgti į kai kuriuos dalykus. Tikriausiai aš jau visai nupušus filosofė.

Gal yra kas naujo Tavo gyvenime? Jei taip, tai būtinai būtinai papasakok!
O aš jau lekiu!! :)

Šilčiausi apkabinimai,
Pašvaistė


Atgal į viršų Go down
DonatosAngeliukas♥
BIZOKU narys
DonatosAngeliukas♥


Prisijungė : 2011-12-06
Pranešimų skaičius : 5

kai kas čia labai myli Donatą! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: kai kas čia labai myli Donatą!   kai kas čia labai myli Donatą! Icon_minitimeKv. 12 22 2011, 13:30

Labas, mylimoji globotine!

Ar gali patikėti, kad jau poryt sėsime prie Kūčių stalo? Atrodo, kad net gamta jau pradėjo ruoštis, vis dažniau mus pradžiugindama sniegu.



Ši daina man atneša tiek gerų emocijų, klausantis norisi pakilti ir suktis kaip snaigei, plazdančiai vėjyje!
Linkiu Tau puikios nuotaikos, neišblėstančios šypsenos, noriu, kad širdyje Tu visada šoktum kaip snaigė, o jei sustotum, tai tik trumpam. Geros dienos!

Tavo,
Pašvaistė
Atgal į viršų Go down
Donata*
BIZOKU narys
Donata*


Prisijungė : 2010-06-19
Location : Ukmergė, Lithuania
Age : 29
Pranešimų skaičius : 633
Mėgstamiausias CB narys : Strify

kai kas čia labai myli Donatą! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: kai kas čia labai myli Donatą!   kai kas čia labai myli Donatą! Icon_minitimeŠt. 12 24 2011, 22:41

Mano miela Pašvaiste,

man norisi pasivadinti Grinču už tokią ilgą tylą. Bet šiandien Kūčių vakaras, mano namai spindi nuo lempučių everywhere, nuotaika nuostabi ir nemanau, kad kam nors pavyktų ją sugadinti šį vakarą. Linkiu tau nuostabių Kūčių ir sveikinu su šventėmis. Būk laiminga, šypsokis ir pasidžiauk nuostabiausiomis metų šventėmis! :*
Taip, mano visos dovanėlės, perrištos kaspinais, jau guli po egle - neseniai tipenau per šaltą verandą iki pirmo aukšto, kur ir guli visos mūsų šeimos dovanos. ^^ Tikiuosi, kad ir tu spėjai nudirbti visus savo darbus. :)
Kaip malonu, kad tau patinka Domas ir Justė :) Jie nuostabūs. Labai noriu šiandien žiūrėti jų pasirodymą, bet tikriausiai nebus galimybės, taigi, gelbės televizija internete ir Domą su Juste pamatysiu arba jau naktį, arba tik rytoj. Bet kokiu atveju, sirgsiu už juos kaip visad. :)
Taip, Svajotojų klube iš tiesų renkasi nepaprastai geri ir fantastiški žmones. Klubas susikūrė viename forume, man netgi teko garbė būtų Svajotojų įkūrėja. Dabar vėl neseniai aplankiau klubą, viskas ten kiek prisnūdę, bet tik dėl laiko trūkumo. Bet kokiu atveju, Svajotojai visada liks didelė dalimi mano gyvenimo. ^^
Ačiū už dainą ir geras emocijas, kuriomis tiesiog spinduliuoja tavo laiškeliai. :*
Ir dar labai noriu padėkoti, kad taip mielai visada mane globojai ir rūpinaisi. Tu pats geriausias angeliukas pasaulyje!
Skubu nudirbti paskutinius darbus prieš sėdant prie Kūčių stalo. Įdėsiu tau kai ką, kas man labai gražu. Tikiuosi, tavo šventės bus nuostabios.



Apkabinu,
Donata. ^^
Atgal į viršų Go down
http://www.donatospasaulis.blogspot.com
CBizarre
BIZOKU narys
CBizarre


Prisijungė : 2009-05-25
Location : Kaunas
Pranešimų skaičius : 330
Mėgstamiausias CB narys : Visi.

kai kas čia labai myli Donatą! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: kai kas čia labai myli Donatą!   kai kas čia labai myli Donatą! Icon_minitimeSk. 12 25 2011, 20:11

Mes jau išsiaiškinome kas yra kas, tačiau vis tiek ir čia labai noriu Tave dar kartą pasveikinti su šventėmis ir padėkoti už tai, kad buvai nuostabi globotinė! Buvo be proto gera būti Tavo angelu. Myliu!<3
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





kai kas čia labai myli Donatą! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: kai kas čia labai myli Donatą!   kai kas čia labai myli Donatą! Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
kai kas čia labai myli Donatą!
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Donata*

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Archyvas :: Baltais angelų sparnais palytėti-
Pereiti į: