Sveiki visi Cinema Bizarre gerbėjai! Jūs užsukote į pirmąjį ir didžiausią Cinema Bizarre gerbėjų forumą visoje Lietuvoje, kuriame galėsite sužinoti viską apie šią grupę bei dalyvauti kitose mūsų diskusijose ir konkursuose. Tad nedelsdami prisijunkite prie mūsų, nes čia esate visada laukiami. :)
Sveiki visi Cinema Bizarre gerbėjai! Jūs užsukote į pirmąjį ir didžiausią Cinema Bizarre gerbėjų forumą visoje Lietuvoje, kuriame galėsite sužinoti viską apie šią grupę bei dalyvauti kitose mūsų diskusijose ir konkursuose. Tad nedelsdami prisijunkite prie mūsų, nes čia esate visada laukiami. :)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

'to change the world, go change yourself.' yu


 

 Minkštas CBizarre debesėlis.^^

Go down 
3 posters
AutoriusPranešimas
DaliosSidabriniaiSparnai
BIZOKU narys
DaliosSidabriniaiSparnai


Prisijungė : 2011-12-06
Pranešimų skaičius : 9

Minkštas CBizarre debesėlis.^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Minkštas CBizarre debesėlis.^^   Minkštas CBizarre debesėlis.^^ Icon_minitimeTr. 12 07 2011, 00:34

Sveika, Mano Nuostabioji Globotine,

Minkštas CBizarre debesėlis.^^ Danbo_sfallen_large

Dalia,
Esu aš angelėlis vardu Sidabriniai Sparneliai. Gal ir keistas vardas, tačiau išgirsk šitą: mano augintinės cukraus vatos avytės vardas Cukriukė! Ha... Gyvenam mes abi pūkinio debesėlio karalystėje. Nors mūsų pilis nėra didelė, bet mums jos užtenka. Būtinai turėsi mus aplankyti! Žinai, kiekvieną vakarą sėdžiu ant debesies krašto ir žiūriu į Žemę. Ir anksčiau Tave matydavau, tačiau dabar būtina stipriai pamojuosiu ir šiltai nusišypsosiu.
Be proto džiaugiuosi turėdama Tave. Viliuosi, kad puikiai sutarsime šį mėnesį, nepaliksime viena kitos, nuoširdžiai bendrausime. Esu aš Tavo, ir tik Tavo angelas. Besišypsantis, draugiškas, linksmas, mielas, nuoširdus, šiltas, išklausantis ir dar visoks visoks! Į mane gali kreiptis vėjuotą ar saulėtą dieną, žvarbų rytą ar ramų vakarą, pliaupiant lietui (taip pat tikėtina šlapdriba) ar šviečiant saulei... Visada visada! Ne, Tavęs aš neprašysiu pasakoti dienų smulkmenų, aš prašyte prašysiu. Ne, man nereikia žinoti įdomių faktų apie Tave. Man jų būtina. Taip, AŠ NORIU ŽINOTI APIE TAVE VISKĄ. Net ir sedėdama ant savo pūkinio debesėlio nematau tiek kiek norėčiau.



Iki greito susirašymo,
Sidabriniai Sparneliai.
Atgal į viršų Go down
CBizarre
BIZOKU narys
CBizarre


Prisijungė : 2009-05-25
Location : Kaunas
Pranešimų skaičius : 330
Mėgstamiausias CB narys : Visi.

Minkštas CBizarre debesėlis.^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Minkštas CBizarre debesėlis.^^   Minkštas CBizarre debesėlis.^^ Icon_minitimeTr. 12 07 2011, 04:42

Kaip gera sulaukti savo angeliuko!! Pūkinio debesėlio karalystė.. Labai jau viliojančiai skamba, tikrai norėčiau kada nors Tave ir Tavo avytę ten aplankyti. Matosi, kad esat be galo mieli padarėliai! :p
Mes tikrai gerai sutarsime, pamatysi. Man jau dabar Tu labai labai patinki, ir laukiu nesulaukiu kada vėl išvysiu, jog šioje temoje yra naujas pranešimas! Patikėk, iš karto širdelė suspurda iš laimės.
Dabar žinosiu į ką galėsiu kreiptis bet kuriuo gyvenimo atveju :) visų smulkmenų pripasakoti tikriausiai neišeis, tačiau stengsiuosi kuo labiau patenkinti tavo smalsumą. :)
Ačiū, Sidabriniai Sparneliai, už šį pirmąjį laiškelį!

Iki pasimatymo, siunčiu stiprų apkabinimą,
Dalia.
Atgal į viršų Go down
DaliosSidabriniaiSparnai
BIZOKU narys
DaliosSidabriniaiSparnai


Prisijungė : 2011-12-06
Pranešimų skaičius : 9

Minkštas CBizarre debesėlis.^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Minkštas CBizarre debesėlis.^^   Minkštas CBizarre debesėlis.^^ Icon_minitimeTr. 12 07 2011, 23:19

Minkštas CBizarre debesėlis.^^ Tumblr_ldsfzzpOQO1qa13gio1_500_large


Šiltas ir pilnas meilės LABAS!

Tai taip nuostabu girdėti, kad aš Tau jau patinku…

Šiandien anksti ryte, kai žmonės dar visi visi miegojo, kepiau aš imbierinius sausainius. O kokių formų tik buvo! Ir elniukai, ir varpeliai, ir dovanėlės, ir besmegeniai, ir žvaigždelės, ir snaigutės... Kvapas pasklidęs kambaryje man priminė vieną labai svarbų dalyką – KALĖDAS. Kol vėso sausainiai, patikrinau ar tvirtai užrištas Cukriukės dovanos kaspinas. Žinoma, po truputį jau ruošiuosi Kalėdoms, o Tu? Ar jau sumastei super duper puikią dovaną šeimai, o gal ji jau laukė dienos, kai bus padovanota? Kaip dar ruošiesi Kalėdoms? Taip pat svarbus klausimas – ar tiki Kalėdų Dvasia?
Tavo Angeliukei būtų be proto smagu sužinoti apie Tave kuo daugiau. Papasakok apie save.^^


Minkštas CBizarre debesėlis.^^ Tumblr_lv9pv3sTj21qmclblo1_500_large

Ramaus vakaro ir skanių sausainių,
Tavo Sidabriniai Sparneliai.
Atgal į viršų Go down
CBizarre
BIZOKU narys
CBizarre


Prisijungė : 2009-05-25
Location : Kaunas
Pranešimų skaičius : 330
Mėgstamiausias CB narys : Visi.

Minkštas CBizarre debesėlis.^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Minkštas CBizarre debesėlis.^^   Minkštas CBizarre debesėlis.^^ Icon_minitimePen. 12 09 2011, 01:33

Labas, Sidabriniai Sparneliai!

Oho, kiek daug darbų turi. Nuo pat tokio ankstyvo ryto jau kepi sausainius! Tikras darbštuolis mano angeliukas:)
Aš taip pat jau ruošiuosi Kalėdoms. Šiandien iš rūsio jau parsinešėm eglutę, galbūt jau rytoj reikės pasipuošti. Namuose pasidaro daug jaukiau, kai atsiranda visokios kalėdinės atributikos. O dovanėlėmis taip pat jau rūpinuosi. Tėtį su broliu pasveikinome jau iš anksto, kadangi į Lietuvą atvyko jo mylima jaunystės grupė, nupirkome bilietus į koncertą. :) mamai tikriausiai dovanosime poros žurnalų prenumeratą. Visos dovanos pirktos, visai neįdomu. Tačiau manyje šiuo klausimu kūrybingumo yra didžiulis apskritas nulis, nesugalvoju nieko įdomaus, unikalaus. O draugams šiemet nutariau dovanoti nebent po kokią smulkmeną ir didelių dovanų neruošti.. Nesugalvočiau ką kiekvienam padovanoti, o ir jų kažkaip išskirti nesinori, paruošiant skirtingas, nevienodos vertės dovanas. Na, bet dar pagalvosiu :) vis dėl to manau, kad ne dovanose slypi Kalėdų grožis.
Be abejo tikiu Kalėdų dvasia! Kaip įmanoma netikėti, kai ji taip stipriai jaučiama? Ji yra kiekviename tų, kurie tiki, svajoja, ją netgi galima justi ore!
O ką mano angeliukas norėtų apie mane sužinoti? Nemoku pasakoti apie save, davei laaabai sunkią užduotį ;s būūūk draugas, padėk man, pasakyk ką konkrečiai nori žinoti ir man bus lengviau:)

Iki, mano mylimi Sidabriniai Sparneliai!
Atgal į viršų Go down
DaliosSidabriniaiSparnai
BIZOKU narys
DaliosSidabriniaiSparnai


Prisijungė : 2011-12-06
Pranešimų skaičius : 9

Minkštas CBizarre debesėlis.^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Minkštas CBizarre debesėlis.^^   Minkštas CBizarre debesėlis.^^ Icon_minitimePen. 12 09 2011, 03:53

MYLIU!!!
Man labai patiko Tavo šis sakinys: "vis dėl to manau, kad ne dovanose slypi Kalėdų grožis.". Vis dėl to yra nuostabu girdėti tokią nuomonę. Televizijoje, prekybos centruose ir visur kitur sureikšminamos dovanos, spindintys burbulai ir plastmasinės eglutės. Viskas taip komerciška... Visiškai pamiršta, kad Kalėdos yra šeimos šventė, kurioje dovanos užima tik simbolinę padėtį. Džiugu bent tai, kad dauguma šeimų tai stengiasi išsaugoti.
O noriu apie Tave sužinoti daaaug. Kokį šokoladą mėgsti, kiek cukraus dediesi į arbatą, kokius filmus mėgsti, kokią paskutinę knygą perskaitei, kuo žaviesi, ko tikiesi ateityje ir ką ten plaunuoji.;)))
Na, gyvenat kalėdiška nuotaika, palieku Tau šią dainą. Man ji tikrai patinka, o tau?

Saldžių sapnelių.;****
Atgal į viršų Go down
CBizarre
BIZOKU narys
CBizarre


Prisijungė : 2009-05-25
Location : Kaunas
Pranešimų skaičius : 330
Mėgstamiausias CB narys : Visi.

Minkštas CBizarre debesėlis.^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Minkštas CBizarre debesėlis.^^   Minkštas CBizarre debesėlis.^^ Icon_minitimeŠt. 12 10 2011, 22:01

Sidabriniai Sparneliai, sveikučiai!

Taip, tikra tiesa, jog daugeliui tokios šventės yra puiki proga pasipelnyti. Tačiau tikriausiai šeimose vis tiek išlieka nemažai ir su idealistiniais dalykais nesusijusių dalykų, o tai yra puiku :)
Mėgstu nesaldžią arbatą, deduosi nepilną šaukštelį cukraus arba jo nededu išvis :D šokoladus mėgstu visus, išskyrus tuos su visokiomis uogomis bei tuos, kurie yra su migdolais. Būdama visai maža susapnavau sapną, kuriame mano dėdė suvalgęs migdolų išprotėjo, ir jų nevalgau iki šiol. :D
Ateityje tikiuosi nugyventi įdomų gyvenimą. Nesvarbu kokiu keliu pasuksiu, ką gyvenime veiksiu, ką turėsiu, noriu, kad tiesiog būčiau patenkinta ir laiminga. Nenoriu gyvendama liūdėti ir nuobodžiauti. :) o filmus mėgstu įvairius. Galiu žiūrėti ir komedijas, ir veiksmo, nuotykių, romantinius filmus. Na, bet didžiausią malonumą suteikia psichologiniai, mistiniai filmai. Man patinka pažiūrėjus filmą dar kartą jį mintimis peržvelgti, suprasti, ką juo buvo norima pasakyti. Dažnai mintyse filosofuoju, svajoju, mąstau. :)
Laaabai patinka man ši daina, viena geriausių kalėdinių :) ačiū Tau, angeliuk! ♥

Su geriausiais linkėjimais,
Tavo globotinė
Atgal į viršų Go down
DaliosSidabriniaiSparnai
BIZOKU narys
DaliosSidabriniaiSparnai


Prisijungė : 2011-12-06
Pranešimų skaičius : 9

Minkštas CBizarre debesėlis.^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Minkštas CBizarre debesėlis.^^   Minkštas CBizarre debesėlis.^^ Icon_minitimeSk. 12 11 2011, 21:12

Labas, Hello, Hola, Hei, Salut!

Minkštas CBizarre debesėlis.^^ Tumblr_lw0m3jVscZ1qdl0pso1_500_large

Kiekvieną kart skaitant Tavo laiškelius mane aplanko šypsena. Rodos, kad esi be galo įdomus žmogus.

Labai atsiprašau, kad po tokio gana ilgo laiko tik dabar atrašau. Kartais angelėliai turi labai rimtų užduočių ir labai mažai laiko. Dar kartą labai atsiprašau. Net ir nesulaukus pranešimo čia ar dar kur kitur, žinok, kad visad esu su Tavimi.

Pažvelgus pro langą mane užplūsta ne kokia nuotaika. Dangus nykus ir pilkas, tušti medžiai, apsisukę šiltais šalikais skubantys žmonės, tamsi, bet vis dar žalia žolė. O kur sniegas??? Žinau, kad prieš kelias dienas turėjai šio džiaugsmo. Kokia buvo Tavo pirmoji mintelė išvydus tą grožybę? Ar bėgai su geriausia drauge juo pasidžiaugti?
Šiandien, deja, aš trumpai.

Minkštas CBizarre debesėlis.^^ Ee5da3d2002685494ede3a72_large
Šiltas bučkis iš pūkinio debesėlio karalystės!
Iki greito.
Atgal į viršų Go down
DaliosSidabriniaiSparnai
BIZOKU narys
DaliosSidabriniaiSparnai


Prisijungė : 2011-12-06
Pranešimų skaičius : 9

Minkštas CBizarre debesėlis.^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Minkštas CBizarre debesėlis.^^   Minkštas CBizarre debesėlis.^^ Icon_minitimePen. 12 16 2011, 22:01

Sveika, mano miela globotine!

Minkštas CBizarre debesėlis.^^ Unspoken-fairytales-winters-christmas-lights-colors-snowfall+%25252829%252529_large

Noriu pasiteirauti kaip Tau sekasi? Ar greit prabėgo savaitė? Kaip sekasi mokslai? Papasakok viską.:)
O dabar šitą papasakosiu apie save. Puuuikiai žinau kiek dienų liko iki Kalėdų! Angelai, o taip pat ir aš, advento metu pildo didžiulį kalendorių. Jo kiekvienoje dienoje aprašo padarytus gerus darbus. Taip pat ne vienoje dienelėje esu paminėjusiu Tave.. O kaip Tu skaičiuoji dienas? Tiesiog žvilgteli į telefono kalendorių ar turi kokį įmantrų būdą?


Tavo besišypsantis,
Sidabriniai Sparneliai.
Atgal į viršų Go down
CBizarre
BIZOKU narys
CBizarre


Prisijungė : 2009-05-25
Location : Kaunas
Pranešimų skaičius : 330
Mėgstamiausias CB narys : Visi.

Minkštas CBizarre debesėlis.^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Minkštas CBizarre debesėlis.^^   Minkštas CBizarre debesėlis.^^ Icon_minitimeSk. 12 18 2011, 04:30

Ouu, turbūt esu blogiausias globotinis, koks tik gali būti ;s tiek dienelių neatrašiau, labai atsiprašau, angele.
Šios dienos praėjo labai gerai ir linksmai :) mokslai šiaip sau, tikrai galėtų būti ir geriau. Pagrindinė problema, aišku, yra tinginystė. To atsikračius, būtų viskas labai puiku. ;p
Vis apima keistas jausmas, suvokus, kad jau vos po savaitės bus taip ilgai lauktos Kalėdos.. O iki jų dieneles skaičiuoju labai paprastai, tiesiog pasižiūrėjusi į kalendorių. Šiais metais nepirkau net ir Advento kalendoriaus, dėl to net ir man pačiai keista :D tačiau ir be jo manyje vyrauja šventinės nuotaikos. Iki pilnos laimės trūksta tik sniego lauke, tikiuosi, kad bent jau per Kalėdas ar Naujuosius jo bus!
Na ką, antradienį važiuosiu apsipirkti, ir jau būsiu pilnai pasiruošusi šventėms :) o Tu, angeliuk, ar jau pasiruošei?

Labai Tavęs pasiilgau ir myliu,
Dalia
Atgal į viršų Go down
DaliosSidabriniaiSparnai
BIZOKU narys
DaliosSidabriniaiSparnai


Prisijungė : 2011-12-06
Pranešimų skaičius : 9

Minkštas CBizarre debesėlis.^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Minkštas CBizarre debesėlis.^^   Minkštas CBizarre debesėlis.^^ Icon_minitimeSk. 12 18 2011, 21:11

Mieloji Dalia,

Tikrai nemanyk šitaip! Esi puiki globotinė. Na ir kas, kad kelias dienas neparašei. Džiaugiuosi turėdama Tave.;*
Taip pat džiaugiuosi, kad Tau sekasi, bet tinginystę reikėtų po mažu naikint. Mokslai yra mūsų ateitis. Beje, apie kokią profesiją svajoji?
Mano širdelė puikiai jaučia, kad ne už ilgo ateis Kalėdos, tačiau šie Tavo žodžiai man tai dar labiau priminė! Ak, kaip aš nekantrauju! Nors ir nėra sniego, tačiau taip gera girdėti šventinių varpelių skambesį, uosti cinamono ir imbiero kvapą, regėti šiltas žmonių šypsenas...
Na, su Cukre jau pasipuošėm Eglutę, pakabinom daug spindinčių žvaigždžių, ant sienos kabo raudonos kojinės, pintinaitėse guli mandarinai ir sausainiai, o dovanėlės supakuotos ryškiausiais kaspinais... Mūsų pilis atrodo nuostabiai.
Žinai, turiu Tau užduotį. Taip, Tau! Manau, kad giliai širdelėje turi meninkės gyslele ir ja pasinaudosi. Nupiešk mus. Mane ir Cukre. Kaip tu tik įsivaizduoji! Galbūt sėdinčias ant minkšto debesies, galbūt geriančia kakavą virtuvėlėje, o gal dar kaip nors...

Galbūt ne visai tobulas, bet Tavo,
Angelėlis
Atgal į viršų Go down
CBizarre
BIZOKU narys
CBizarre


Prisijungė : 2009-05-25
Location : Kaunas
Pranešimų skaičius : 330
Mėgstamiausias CB narys : Visi.

Minkštas CBizarre debesėlis.^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Minkštas CBizarre debesėlis.^^   Minkštas CBizarre debesėlis.^^ Icon_minitimeAntr. 12 20 2011, 05:41

Labas, mano supratingasis Angelėli!

Labai džiaugiuosi, kad nepaisant visko manai, jog esu puiki globotinė. Tai taip miela!
Žinauuu, žinauuu, ir vis stengiuosi naikinti tą tinginį ;s bet tikriausiai žinai, kad ne visada taip gerai pavyksta. Ateitį labiausiai norėčiau sieti su žurnalistika, bet kas čia žino, galbūt norai dar keisis. Bet tikiuosi, jog vis dėl to pavyks tai įgyvendinti ir neapsigalvosiu, nes jau gan ilgą laiko tarpą tvirtai mąstau apie žurnalistiką.
Oi, angeliuk, jei būtum žinojęs kaip aš baisiai piešiu, tu tikrai nebūtum davęs man tokios užduoties. Bet aš pabandysiu. Tik, žinok, jog nieko neprižadu! :D šį trimestrą iš dailės man grėsė penketas, bet paskutinę minutę nupiešiau krūvą piešinių ir mokytoja sutiko pakelti pažymį iki septinių. Tad, mano dailės gabumai yra daugiau nei apgailėtini :D
Savo mintyse jau turiu susikūrusi vaizdą, kaip atrodai tu, Cukrė ir jūsų pilis! Tačiau laabai sunku tai perteikti žodžiais, nes mano fantazijoje tai kažkas stebuklingo, nuostabaus, ko, atrodo net negali būti realybėje. Štai taip gražiai aš jus matau, mielosios mano.
O dabar skubu, lekiu ruošti pamokųųų!!

Stipriai apkabinu ir bučiuoju,
Dalia
Atgal į viršų Go down
DaliosSidabriniaiSparnai
BIZOKU narys
DaliosSidabriniaiSparnai


Prisijungė : 2011-12-06
Pranešimų skaičius : 9

Minkštas CBizarre debesėlis.^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Minkštas CBizarre debesėlis.^^   Minkštas CBizarre debesėlis.^^ Icon_minitimeKv. 12 22 2011, 03:14

Labas, Dalia.

Minkštas CBizarre debesėlis.^^ Tumblr_lvs957xdV31qe0nioo1_500_large

Linkiu, kad Tavo puikūs norai apie žurnalistiką išsipildytų.;))
Vat tikrai ne! Aš žinau ką Tu sugebi, todėl ir daviau tokią užduotį. Na, gal ir nepavyks nupiešti tobulo paveikslo, tačiau to ir neprašau. Kartais netiesios linijos, nerealus veidai ar išsiliejusios spalvos pasako daugiau nei įmanoma įsivaizduoti.

Žinai kiek liko dienelių iki tos nuostabios dienos? TAI JAU ŠĮ SAVAITGALĮ. Tai taip greit, tiek dar darbų reik padaryt.. Aš taip nekantrauju. Bet ateis ir dar viena šventė - Naujieji... Nauji metai, nauji lūkesčiai, nauji nuotykiai.. Kaip prabėgo šiti Tavo metai ir ko tikiesi iš kitų?

Su šilčiausiais linkėjimais,
Sidabriniai sparneliai.
Atgal į viršų Go down
CBizarre
BIZOKU narys
CBizarre


Prisijungė : 2009-05-25
Location : Kaunas
Pranešimų skaičius : 330
Mėgstamiausias CB narys : Visi.

Minkštas CBizarre debesėlis.^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Minkštas CBizarre debesėlis.^^   Minkštas CBizarre debesėlis.^^ Icon_minitimeKv. 12 22 2011, 05:05

Sveeeikas, mano angelėli!!

Ačiūū, labai tikiuosi, kad angeliški palinkėjimai išsipildo!
Angelėli, turbūt Tave kažkas klaidingai informavo dėl mano piešimo sugebėjimų, bet pasikartosiu, kad aš pabandysiu ;p
Na, įdomiai šie metai prabėgo.. Per juos daugiau nuotykių patyriau turbūt nei per visą gyvenimą. Tik, aišku, jų buvo tiek gerų, tiek blogų, nors tai, mano manymu, kaip tik gerai, įgavau daug gyvenimo patirties. Iš kitų metų tikiuosi to pačio. Noriu, kad jie mane išmokytų kažko naujo, leistų patirti kuo daugiau malonumų ir kuo įmanoma mažiau nesėkmių, neleistų liūdėti mano mylimiems žmonėms. Tikriausiai tiek :) man patinka nesitikėti ir tada sulaukti ko netikėto. Galbūt ir ateinančiais metais taip bus.

Bučkis,
Dalia
Atgal į viršų Go down
DaliosSidabriniaiSparnai
BIZOKU narys
DaliosSidabriniaiSparnai


Prisijungė : 2011-12-06
Pranešimų skaičius : 9

Minkštas CBizarre debesėlis.^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Minkštas CBizarre debesėlis.^^   Minkštas CBizarre debesėlis.^^ Icon_minitimeŠt. 12 24 2011, 03:50

Labas, Dalia.

Minkštas CBizarre debesėlis.^^ 19865596

Šitaip greitai bėga laikas! Jau tuoj išauš Kalėdų rytas ir man teks nusimesti angelo sparnus. Net kai ir nebebūsiu Tavuoju angelu, žinok, kad visad galėsi į mane kreiptis. Aš Tave globosiu, užtarsiu šiltu žodžiu, nepamiršiu pasiteirauti kaip sekasi, padrąsinamai nusišypsosiu. Tai gi, nepaliksiu Tavęs ir dar stipriau mylėsiu!
Dalia, šiandien ilgai masčiau vienu klausimu, tačiau vieno atsakymo niekaip neradau. Manau, kad man padėsi. Kas yra tobula šeima? Taip, iš kart kyla mintis, kad nieko tobulo nebūna, tačiau vis gi tokia sąvoka yra. Papasakok man ką apie tai manai ir taip pat apie savo šeimą.;)


Su beproto didele meile,
Sidabriniai Sparneliai.
Atgal į viršų Go down
DaliosSidabriniaiSparnai
BIZOKU narys
DaliosSidabriniaiSparnai


Prisijungė : 2011-12-06
Pranešimų skaičius : 9

Minkštas CBizarre debesėlis.^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Minkštas CBizarre debesėlis.^^   Minkštas CBizarre debesėlis.^^ Icon_minitimeSk. 12 25 2011, 00:20

Tenorėjau palinkėti ramaus ir šilto Kūčių vakaro.;)*
Atgal į viršų Go down
CBizarre
BIZOKU narys
CBizarre


Prisijungė : 2009-05-25
Location : Kaunas
Pranešimų skaičius : 330
Mėgstamiausias CB narys : Visi.

Minkštas CBizarre debesėlis.^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Minkštas CBizarre debesėlis.^^   Minkštas CBizarre debesėlis.^^ Icon_minitimeSk. 12 25 2011, 03:37

Ačiū,Angele, labai gera žinoti, kad ir po švenčių manęs nepaliksi.
Atsiprašau, jog nebuvau labai gera ir aktyvi globotinė, o Tau noriu padėkoti už rūpestį, domėjimasį, neužmiršimą. Tu tikrai labai padėjai Kalėdų sulaukti daug greičiau ir linksmiau.
Tobula šeima? Tai tikrai priklauso nuo pačių žmonių, jų prioritetų. Tačiau norint pasiekti geriausio rezultato, reikia tikrai nedaug. Tereikia mokėti kalbėti, ir mokėti klausytis. Išgirsti mokame visi, o klausytis, suprasti kas mums sakoma, reikia pasistengti. O norint, kad kitas galėtų klausytis, reikia kalbėti. Nebijoti pasakyti ką jaučiame, ką galvojame, nebijoti būti nuoširdiems ir atviriems. Tokia mano nuomonė.
Ačiū Tau dar kartą! Gerų švenčių!!


Atgal į viršų Go down
Ricci~
BIZOKU narys
Ricci~


Prisijungė : 2009-12-22
Location : Kaunas ;D
Age : 27
Pranešimų skaičius : 297
Mėgstamiausias CB narys : All ;p

Minkštas CBizarre debesėlis.^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Minkštas CBizarre debesėlis.^^   Minkštas CBizarre debesėlis.^^ Icon_minitimeSk. 12 25 2011, 18:18

Sveika, Dalia.

Na štai ir aš čia, tavo Sidabriniai Sparneliai.
Atsiprašau, jei ką dariau ne taip, kad nebuvau tokia aktyvi, kaip tikėjaisi, tačiau šį mėnesį turėjau tiek darbų. Net man pačiai keista kaip per tokį trumpą laiką sugebėjau juos visus padaryti ir užbaigti.
Pameni mūsų pokalbius prieš angelavimą? Kaip matai, dalis jų išsipildė. Man patiko būti angelu būtent Tau. Dabar, pripažink tai, bemaž nebendraujame. Šis angelavimas mus ir vėl sujungė. Jauti tai? Bizarrai, Bizoku yra tai kas mus jungia. Juk ir tada, nuo kelių cb dainų viskas prasidėjo... Pasiilgau Tavęs. Labai.

Su šventėm.;*

Tavo, ir tik Tavo,
Gabrielė.
Atgal į viršų Go down
CBizarre
BIZOKU narys
CBizarre


Prisijungė : 2009-05-25
Location : Kaunas
Pranešimų skaičius : 330
Mėgstamiausias CB narys : Visi.

Minkštas CBizarre debesėlis.^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Minkštas CBizarre debesėlis.^^   Minkštas CBizarre debesėlis.^^ Icon_minitimeSk. 12 25 2011, 20:17

Tau nėra ko atsiprašinėti! Buvai pats geriausias angelas kokį tik esu turėjusi. Labai dėkoju už visą šį laiką, kol buvai kartu ir džiuginai mane savo nuostabiais laiškeliais.
Taip, Cinema Bizarre mus visuomet sujungia, sugrąžina, jei būname nutolusios. Tai nuostabu :) labai nepatogu man čia rašyti, nes prisijungiu telefonu, tai aš jau lėksiu :p susirašysime sms!
Su šventėmis dar kartą. Myliu, ir taip pat esu labai pasiilgusi.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Minkštas CBizarre debesėlis.^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Minkštas CBizarre debesėlis.^^   Minkštas CBizarre debesėlis.^^ Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Minkštas CBizarre debesėlis.^^
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Baby, it's cold outside (CBizarre kampelis)

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Archyvas :: Baltais angelų sparnais palytėti-
Pereiti į: