Sveiki visi Cinema Bizarre gerbėjai! Jūs užsukote į pirmąjį ir didžiausią Cinema Bizarre gerbėjų forumą visoje Lietuvoje, kuriame galėsite sužinoti viską apie šią grupę bei dalyvauti kitose mūsų diskusijose ir konkursuose. Tad nedelsdami prisijunkite prie mūsų, nes čia esate visada laukiami. :)
Sveiki visi Cinema Bizarre gerbėjai! Jūs užsukote į pirmąjį ir didžiausią Cinema Bizarre gerbėjų forumą visoje Lietuvoje, kuriame galėsite sužinoti viską apie šią grupę bei dalyvauti kitose mūsų diskusijose ir konkursuose. Tad nedelsdami prisijunkite prie mūsų, nes čia esate visada laukiami. :)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

'to change the world, go change yourself.' yu


 

 baltais angelų sparnais palytėti

Go down 
+7
Ricci~
paradise
CBizarre
ielė
Lelijana
kagremeu
Padraika
11 posters
AutoriusPranešimas
Padraika
bizoku administratorė
Padraika


Prisijungė : 2008-10-27
Pranešimų skaičius : 1518

baltais angelų sparnais palytėti Empty
RašytiTemos pavadinimas: baltais angelų sparnais palytėti   baltais angelų sparnais palytėti Icon_minitimePen. 11 25 2011, 01:04

jei šalia tavęs jau guli mandarinai, groja kalėdinė muzika, tu visas apkaišytas senelės mezginiais kvėpuoji karštos kvapnios arbatos garais, nes pirštukai primina ledinukus, tu užėjai ten, kur ir reikėjo!

baltais angelų sparnais palytėti Smile-christmas049

jau keletą eilių metu po bizoku žiemos metu skraido angelai, globodami po vieną ypatingą žmogų. šie metai ne išimtis. angelai slepiasi po nauju pavadinimu, tačiau nekeičia senų įpročių: myli, saugo ir džiugina savo ypatinguosius globotinius.

kas/kaip/kur/kada

dėl visų gerovės yra keletas taisyklių bei patarimų:

x registracija prasideda jau dabar. kiekvienas norintis dalyvauti kalėdiniame bizoku žaidime privalo parašyti šioje temoje. tai padaryti turi suspėti iki gruodžio 5 dienos 18 valandos. tą patį vakarą bus paskelbtos detalesnės instrukcijos ir išdalinti globotinių vardai.

x užsiregistravęs žmogus man į pm turi atsiųsti savo kontaktus, kurie bus patikėti jūsų angelui. taip pat, labai lauksiu jūsų mobiliojo numerio, kuris, jums nesutikus, nebus patikėtas niekam kitam. numeris prašomas dėl to, kad angelų atminties neužpultų kiti reikalai.

x kaip ir praėjusiais metais, sužinojus savo globotinio vardą, kiekvienas angelas turės susikurti naują slapyvardį. pavyzdžiui, mano angelas turėtų vadintis padraikos_angelas ar pan. pažadinkit savo vaizduotę!

x kiekvienas angelas šioje kategorijoje turės sukurti temą savo globotiniui, kad turėtų kur talpinti dovanėles.

x angelo pareigas eiti tikrai nėra sunku! svarbiausia nepamiršti, jog yra žmogus, kuris kasdien laukia jūsų dėmesio, kurį perteikti galite rašydami, fografuodami, piešdami - darydami viską, ką tik sugalvojate!

x išvykdami ir neturėdami laiko naudotis internetu ilgiau nei viena diena, privalote apie tai pranešti man į pm. taip pat būtų gerai, jei praneštumėte ir savo globotiniams, kad jie neimtų nerimauti.

x būsimi globotiniai, nepamirškite, kad turite žmogų, kuris jus lanko, tad ir jūs bent kartais atsakykite jam.

x iškilus klausimams, rašykite į šią temą ir jums bus atsakyta. pradėjus angelauti ir susidūrus su bėdomis galėsite kreiptis asmeniškai per pm ar bet kuria kita telekomunikacijos priemone.

daug daug prikalbėjusi pradedu laukti angelų registracijos!
baltais angelų sparnais palytėti Smile-christmas018


Paskutinį kartą redagavo Padraika, Tr. 12 07 2011, 04:21. Redaguota 8 kartus(ų)
Atgal į viršų Go down
kagremeu
BIZOKU narys
kagremeu


Prisijungė : 2009-05-30
Age : 29
Pranešimų skaičius : 189

baltais angelų sparnais palytėti Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: baltais angelų sparnais palytėti   baltais angelų sparnais palytėti Icon_minitimePen. 11 25 2011, 01:30

Aš noriu ^^
Atgal į viršų Go down
Lelijana
BIZOKU narys
Lelijana


Prisijungė : 2011-10-22
Location : Visų laikų geriausia gerbėja.Niekada manęs nepamiršit:]
Pranešimų skaičius : 140
Mėgstamiausias CB narys : Strify,Yu,

baltais angelų sparnais palytėti Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: baltais angelų sparnais palytėti   baltais angelų sparnais palytėti Icon_minitimePen. 11 25 2011, 02:12

Aš noriu:)
Atgal į viršų Go down
ielė
moderatorė
ielė


Prisijungė : 2009-06-14
Age : 27
Pranešimų skaičius : 1600
Mėgstamiausias CB narys : strify!

baltais angelų sparnais palytėti Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: baltais angelų sparnais palytėti   baltais angelų sparnais palytėti Icon_minitimePen. 11 25 2011, 02:57

aš labai labai labai noriu : )
Atgal į viršų Go down
http://aviukaimekena.blogspot.com/
CBizarre
BIZOKU narys
CBizarre


Prisijungė : 2009-05-25
Location : Kaunas
Pranešimų skaičius : 330
Mėgstamiausias CB narys : Visi.

baltais angelų sparnais palytėti Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: baltais angelų sparnais palytėti   baltais angelų sparnais palytėti Icon_minitimePen. 11 25 2011, 03:13

aš taip pat. :>
Atgal į viršų Go down
paradise
bizoku padėjėja
paradise


Prisijungė : 2011-07-11
Pranešimų skaičius : 109

baltais angelų sparnais palytėti Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: baltais angelų sparnais palytėti   baltais angelų sparnais palytėti Icon_minitimePen. 11 25 2011, 13:02

I'm iiiiin :)
Atgal į viršų Go down
Ricci~
BIZOKU narys
Ricci~


Prisijungė : 2009-12-22
Location : Kaunas ;D
Age : 27
Pranešimų skaičius : 297
Mėgstamiausias CB narys : All ;p

baltais angelų sparnais palytėti Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: baltais angelų sparnais palytėti   baltais angelų sparnais palytėti Icon_minitimePen. 11 25 2011, 23:00

Dalyvauju.;)))
Atgal į viršų Go down
Donata*
BIZOKU narys
Donata*


Prisijungė : 2010-06-19
Location : Ukmergė, Lithuania
Age : 29
Pranešimų skaičius : 633
Mėgstamiausias CB narys : Strify

baltais angelų sparnais palytėti Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: baltais angelų sparnais palytėti   baltais angelų sparnais palytėti Icon_minitimeŠt. 11 26 2011, 04:59

Aš irgi. ^^
Atgal į viršų Go down
http://www.donatospasaulis.blogspot.com
akuyukai-chan
BIZOKU narys



Prisijungė : 2011-11-28
Pranešimų skaičius : 24

baltais angelų sparnais palytėti Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: baltais angelų sparnais palytėti   baltais angelų sparnais palytėti Icon_minitimePir. 11 28 2011, 03:27

norėčiau
Atgal į viršų Go down
FreakyJingles
BIZOKU narys



Prisijungė : 2011-12-01
Pranešimų skaičius : 4

baltais angelų sparnais palytėti Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: baltais angelų sparnais palytėti   baltais angelų sparnais palytėti Icon_minitimeKv. 12 01 2011, 14:20

O man galima? Jei taip, tai labai norėčiau ir aš Angelauti ^^
Atgal į viršų Go down
ielė
moderatorė
ielė


Prisijungė : 2009-06-14
Age : 27
Pranešimų skaičius : 1600
Mėgstamiausias CB narys : strify!

baltais angelų sparnais palytėti Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: baltais angelų sparnais palytėti   baltais angelų sparnais palytėti Icon_minitimeAntr. 12 06 2011, 03:10

FreakyJingles rašo:
O man galima? Jei taip, tai labai norėčiau ir aš Angelauti ^^

žinoma, visiems galima :)
Atgal į viršų Go down
http://aviukaimekena.blogspot.com/
Ricci~
BIZOKU narys
Ricci~


Prisijungė : 2009-12-22
Location : Kaunas ;D
Age : 27
Pranešimų skaičius : 297
Mėgstamiausias CB narys : All ;p

baltais angelų sparnais palytėti Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: baltais angelų sparnais palytėti   baltais angelų sparnais palytėti Icon_minitimeAntr. 12 06 2011, 03:28

Kaip ir jau turėjo būti paskelbti angelai ir globotiniai... Ko mes laukiame?^^
Atgal į viršų Go down
Padraika
bizoku administratorė
Padraika


Prisijungė : 2008-10-27
Pranešimų skaičius : 1518

baltais angelų sparnais palytėti Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: baltais angelų sparnais palytėti   baltais angelų sparnais palytėti Icon_minitimeAntr. 12 06 2011, 05:00

sveikos, mergaitės!

atsiprašau, nebuvau namuose, tačiau jau po kelių minučių bus visoms išsiuntinėti jūsų globotinių vardai!
Atgal į viršų Go down
Padraika
bizoku administratorė
Padraika


Prisijungė : 2008-10-27
Pranešimų skaičius : 1518

baltais angelų sparnais palytėti Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: baltais angelų sparnais palytėti   baltais angelų sparnais palytėti Icon_minitimeAntr. 12 06 2011, 06:27

taigi taigi, ką tik baigiau stebuklingas angelų ir globotinių dalybas, kiekvienam padovanojau sparnus, kuriais turite daryti gerus darbus! džiaugiuosi ir didžiuojuosi jumis, kad nusprendėte savo laiku ir šiluma pasidalinti su kitais!

na, o dabar dar kartelį apie taisykles:

x sužinojus savo globotinio vardą, kiekvienas angelas turės susikurti naują slapyvardį. pavyzdžiui, mano angelas turėtų vadintis padraikos_angelas ar pan. pažadinkit savo vaizduotę!

x atskleisti paslaptį, kas kieno angelu buvo galėsite tik kalėdų rytą, tad iki tol džiuginkite savo globotinį neišsiduodami savo tikrojo ir prisijungimo vardų!

x kiekvienas angelas šioje kategorijoje turės sukurti temą savo globotiniui, kad turėtų kur talpinti dovanėles.

x angelo pareigas eiti tikrai nėra sunku! svarbiausia nepamiršti, jog yra žmogus, kuris kasdien laukia jūsų dėmesio, kurį perteikti galite rašydami, fografuodami, piešdami - darydami viską, ką tik sugalvojate!

x išvykdami ir neturėdami laiko naudotis internetu ilgiau nei viena diena, privalote apie tai pranešti man į pm. taip pat būtų gerai, jei praneštumėte ir savo globotiniams, kad jie neimtų nerimauti.

x būsimi globotiniai, nepamirškite, kad turite žmogų, kuris jus lanko, tad ir jūs bent kartais atsakykite jam.

x iškilus klausimams, rašykite į šią temą ir jums bus atsakyta. pradėjus angelauti ir susidūrus su bėdomis galėsite kreiptis asmeniškai per pm ar bet kuria kita telekomunikacijos priemone.

sėkmės, mielieji!
Atgal į viršų Go down
Padraika
bizoku administratorė
Padraika


Prisijungė : 2008-10-27
Pranešimų skaičius : 1518

baltais angelų sparnais palytėti Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: baltais angelų sparnais palytėti   baltais angelų sparnais palytėti Icon_minitimeKv. 12 08 2011, 03:07

sveiki, mano mielieji angelai!

smagu, kad jau pildosi temos, yra rašomi pranešimai, dalinamasi savo rūpestingumu ir brangiu laiku.

noriu pranešti, kad sutvarkyti nesklandumai dėl nuorodų kėlimo. dabar nebereikia laukti 7 dienų, kad galėtumėte kelti nuorodą!

linkėjimai,

p
Atgal į viršų Go down
Hiroko
BIZOKU narys
Hiroko


Prisijungė : 2011-10-01
Location : Klp
Age : 27
Pranešimų skaičius : 210
Mėgstamiausias CB narys : Shin

baltais angelų sparnais palytėti Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: baltais angelų sparnais palytėti   baltais angelų sparnais palytėti Icon_minitimePen. 12 23 2011, 22:58

shit, pavėlavau ; DDD
Atgal į viršų Go down
http://www.festvainqueur.com/
Sponsored content





baltais angelų sparnais palytėti Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: baltais angelų sparnais palytėti   baltais angelų sparnais palytėti Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
baltais angelų sparnais palytėti
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Archyvas :: Baltais angelų sparnais palytėti-
Pereiti į: