Sveiki visi Cinema Bizarre gerbėjai! Jūs užsukote į pirmąjį ir didžiausią Cinema Bizarre gerbėjų forumą visoje Lietuvoje, kuriame galėsite sužinoti viską apie šią grupę bei dalyvauti kitose mūsų diskusijose ir konkursuose. Tad nedelsdami prisijunkite prie mūsų, nes čia esate visada laukiami. :)
Sveiki visi Cinema Bizarre gerbėjai! Jūs užsukote į pirmąjį ir didžiausią Cinema Bizarre gerbėjų forumą visoje Lietuvoje, kuriame galėsite sužinoti viską apie šią grupę bei dalyvauti kitose mūsų diskusijose ir konkursuose. Tad nedelsdami prisijunkite prie mūsų, nes čia esate visada laukiami. :)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

'to change the world, go change yourself.' yu


 

 Olya Atari: privalome gyventi realų gyvenimą

Go down 
4 posters
AutoriusPranešimas
Padraika
bizoku administratorė
Padraika


Prisijungė : 2008-10-27
Pranešimų skaičius : 1518

Olya Atari: privalome gyventi realų gyvenimą Empty
RašytiTemos pavadinimas: Olya Atari: privalome gyventi realų gyvenimą   Olya Atari: privalome gyventi realų gyvenimą Icon_minitimePir. 09 26 2011, 00:18

taigi, pirmasis tarptautinio interviu projekto interviu jau čia. pristatau jums olya atari - oficialaus rusijos jack strify support'o savininkę (https://www.facebook.com/pages/Off-Russian-Jack-Strify-Support-Int/274602524199). nors pašnekovė nebuvo labai kalbi, rankų nenuleidžiame ir tikimės, kad kitas gerbėjų klubas bus kalbesnis.

Laura: Kada ir kaip atradai Cinema Bizarre?

Olya: Pamačiau jų "Lovesongs" (They kill me) video klipą per televizorių. Man tikrai patiko jų muzika ir išvaida. Internete radau kitų jų dainų ir įsimylėjau.

Laura: Ką manai apie Strify, Shin, Kiro, Yu, Luminor ir Romeo?

Olya: Strify yra labai gražus, talentingas ir protingas vaikinas. Jis turi labai gražias akis!
Shin laba juokingas!
Kiro labai mielas ir gražus vaikinas.
Luminor - paslaptingas vyras.
Nieko negaliu pasakyti apie Romeo. Nieko apie jį nežinau.

Laura: Kokia daina yra tavo mėgstamiausia? Kodėl?

Olya: Manau, kad tai "Forever or never". Ji saugo mane nuo liūdesio.

Laura: Ką manai apie fan fictions? Skaitai rašai juos?

Olya: Per gyvenimą esu parašiusi tik vieną vienintelį fan fiction. Nemėgstu jų. Mes privalome gyventi realų gyvenimą.

Laura: Kodėl tiki, kad Cinema Bizarre grįš?

Olya: Netikiu tuo.

Laura: Tai kokia tavo support'o reikšmė?

Olya: Mano support'as yra linija tarp Jack Strify ir jo gerbėjų.

Laura: Ar Strify yra tavo mėgstamiausias grupės narys? Kodėl? Esi kalbėjusi su juo realybėje?

Olya: Taip. Mūsų panašūs charakteriai. Jis man kaip brolis. Deja, nesame kalbėję realybėje.

Laura: Papasakok apie save: tavo amžius, hobis, veikla ir kita.

Olya: Nemėgstu kalbėti apie savo amžių. Aš labai mėgstu piešti. Norėčiau išmokti groti gitara. Nemėgstu sporto, tačiau kartais vakare važinėju dviračiu.

Laura: Kokių muzikos grupių be Cinema Bizarre dar klausaisi?

Olya: Tik "Brainstorm".

Laura: Mėgsti skaityti? Kokia knyga tavo mėgstamiausia?

Olya: Taip. Mėgstamiausios knygos iš Potteriados.

Laura: Ar žinai Lietuvą?

Olya: Taip.

Laura: Paskutinis dalykas - palinkėjimas mūsų Cinema Bizarre gerbėjų klubui - BIZOKU.

Olya: Linkiu jums sėkmės! Tikiuosi, kad jūsų gerbėjų klube bus daug lankytojų!
Atgal į viršų Go down
Miss_Ugne
BIZOKU narys



Prisijungė : 2011-04-30
Pranešimų skaičius : 946

Olya Atari: privalome gyventi realų gyvenimą Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Olya Atari: privalome gyventi realų gyvenimą   Olya Atari: privalome gyventi realų gyvenimą Icon_minitimePir. 09 26 2011, 00:44

Labai jau keisto charakterio man ji pasirodė,tokios mintys,žinoma,nekalbi dėl to,kad visdėlto,jeigu interviu ėmėte anglų kalba,sunku negimtąją kažką plačiai apsakyti,o šiaip man labai patiko,padirbėta su šia antrąja mūsų projekto dalimi,lauksiu kitų interviu :)
Atgal į viršų Go down
ielė
moderatorė
ielė


Prisijungė : 2009-06-14
Age : 27
Pranešimų skaičius : 1600
Mėgstamiausias CB narys : strify!

Olya Atari: privalome gyventi realų gyvenimą Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Olya Atari: privalome gyventi realų gyvenimą   Olya Atari: privalome gyventi realų gyvenimą Icon_minitimePir. 09 26 2011, 01:17

tiesa pasakius, keistas žmogus. skaitai ir nesuprasi - ar jai jau viskas per gerklę lenda, ar jai jau nusibodę cinema bizarre, ar ji tiesiog nenori su mumis kalbėtis. kaip bebūtų, labai smagu skaityti interviu ne tik iš lietuvos : ) sėkmės! (aną kartą pražiopsojau kada galima buvo siųsti klausimus (jei išvis galima) ._.)
Atgal į viršų Go down
http://aviukaimekena.blogspot.com/
Helena
BIZOKU narys
Helena


Prisijungė : 2010-06-25
Location : Battery City, Zone 6, California
Age : 29
Pranešimų skaičius : 425
Mėgstamiausias CB narys : Strify

Olya Atari: privalome gyventi realų gyvenimą Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Olya Atari: privalome gyventi realų gyvenimą   Olya Atari: privalome gyventi realų gyvenimą Icon_minitimePir. 09 26 2011, 03:11

Padraika rašo:


Laura: Kodėl tiki, kad Cinema Bizarre grįš?

Olya: Netikiu tuo.


enough said.
Atgal į viršų Go down
http://www.itskilljoything.tumblr.com
Sponsored content





Olya Atari: privalome gyventi realų gyvenimą Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Olya Atari: privalome gyventi realų gyvenimą   Olya Atari: privalome gyventi realų gyvenimą Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Olya Atari: privalome gyventi realų gyvenimą
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: BIZOKU :: Projektas : interviu (2)-
Pereiti į: