Sveiki visi Cinema Bizarre gerbėjai! Jūs užsukote į pirmąjį ir didžiausią Cinema Bizarre gerbėjų forumą visoje Lietuvoje, kuriame galėsite sužinoti viską apie šią grupę bei dalyvauti kitose mūsų diskusijose ir konkursuose. Tad nedelsdami prisijunkite prie mūsų, nes čia esate visada laukiami. :)
Sveiki visi Cinema Bizarre gerbėjai! Jūs užsukote į pirmąjį ir didžiausią Cinema Bizarre gerbėjų forumą visoje Lietuvoje, kuriame galėsite sužinoti viską apie šią grupę bei dalyvauti kitose mūsų diskusijose ir konkursuose. Tad nedelsdami prisijunkite prie mūsų, nes čia esate visada laukiami. :)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

'to change the world, go change yourself.' yu


 

 Helena: dažnai susilaukiu rimtų žvilgsnių

Go down 
5 posters
AutoriusPranešimas
Padraika
bizoku administratorė
Padraika


Prisijungė : 2008-10-27
Pranešimų skaičius : 1518

Helena: dažnai susilaukiu rimtų žvilgsnių Empty
RašytiTemos pavadinimas: Helena: dažnai susilaukiu rimtų žvilgsnių   Helena: dažnai susilaukiu rimtų žvilgsnių Icon_minitimePir. 08 08 2011, 01:41

Helena: dažnai susilaukiu rimtų žvilgsnių 1p9wd0

Padraika - Laura
Helena - Agnė

Laura: Kaip manai, kas atsirado pirmiau: višta ar kiaušinis? Kodėl?

Agnė: višta. Per kažkokią laidą sakė, kad višta evoliucijonavosi iš kito paukščio.

Laura: Ar domiesi kinu? Koks yra įsimintiniausias tavo matytas filmas, geriausias aktorius bei režisierius?

Agnė: Taip, domiuosi. Žiūriu filmus kai tik randu laisvą valandą, tačiau kino teatre buvau gal prieš kokius 4 metus. :D Dažniausiai žiūriu svetainėse. Įsimintiniausias filmas būtų Requiem For A Dream, kuriame vaidino mano mylimiausias aktorius Jared'as Leto. O režisieriaus mėgstamo neturiu. Filmui prasidedant niekada neatkreipiu dėmesio kas filmą režisavo.

Laura: Ar dažnai klysti? Ką manai apie klaidas? Ar klaidų gailėtis verta?

Agnė: Be abejo, kaip ir kiekvienas žmogus. Manau, klysti žmogiška, kad ir ką bedarytum vistiek kažką padarysi ne taip. Iš klaidų mokomės, kaip sakoma. O gailėtis tikrai neverta. Nereikia švaistyti gyvenimo mąstant ir pergalvojant ką galėjai padaryti kitaip.

Laura: Ar dažnai atsiprašinėji? Ką tau reiškia žodis „Atsiprašau“?

Agnė: Taip. Nesigėdiju to žodžio. Kai reikia, tikrai atsiprašau. O ką jis reiškia... Hmm... Manau, kad pagarbą.

Laura: Ar esi linkusi greitai atleisti?

Agnė: Ne. Jei supykstu, metu didelį ir riebų ignorą. Atsileidžiu tik tada, kai žmogus pats prieina ir pripažysta ką padarė ne taip ir nori tęsti draugystę ar panašiai.

Laura: Ar pati sunkiai pripažįsti savo klaidas?

Agnė: Ne. Priimu jas ir, manau, gerai pasimokau.

Laura: Minėjai pokyčius. Kokie jie ir kas tai įtakojo?

Agnė: Viskas prasidėjo nuo to, kad išvažiavau pailsėti į Ignaliną pas šeimos draugus, nes namiškiai jau buvo atsibodę ir įgrisę iki kaulų smegenų. Nekalbėdavau su jais, visada sedėdavau prie kompiuterio su ausinėmis. Kai grįžau po dviejų savaičių - atsigavau. Buvau net pasiilgus visų. Kiek pralinksmėjau. Susitvarkiau savo mitybą. Na, ir galų gale nusidažiau plaukus raudonai. Tai buvo mano svajonė jau kokius metus. Visi buvo prieš, tačiau per kančias ir vargus pavyko mamą įkalbėti, kad nudažytų (kur tau ištversi zyzimą kiekvieną dieną apie tą patį). Vos pamatę, tie, kurie buvo prieš mano plaukų dažymą, akimirksniu pakeitė nuomonę ir sakė, kad man tinka. Dar nežinau kaip bus su tėčiu. Jis nežino. Neišdrįsau pasakyti, nes jam nepatinka ką aš darau su savimi. Kaip nors susitaikys. :D

Laura: Ką tau reiškia stereotipai? Kokį juokingiausią žinai?

Agnė: Kvailiausias dalykas pasaulyje. Juokingiausio nežinau, bet labiausiai mane siutinantis yra moters/merginos stereotipas sukurtas visuomenės.

Laura: Kokio filmo, knygos ar muzikos grupės nare norėtum būti?

Agnė: *Galvoja. Ilgai galvoja* muzikos grupės My Chemical Romance ko gero. :D Labai juos myliu ir norėčiau būti visada šalia jų, bet jokiu instrumentu nemoku groti, tai tik galėčiau morališkai juos palaikyt. :D

Laura: Jei galėtum pasirinkti su kuo norėtum pusryčiauti, pietauti, vakarieniauti ir pašėlti gerame vakarėlyje, kokie žmonės tai būtų? Kodėl?

Agnė: Mano 2 geriausios draugės. Tik su jomis aš galiu būti savimi ir nesijausti kvaila.

Laura: Kodėl manai, kad su kitais žmonėmis nebegalėtum būti pati savimi?

Agnė: Jie stebi mano beveik kiekvieną žingsnį ir taip susidaro apie mane pirminę nuomonę bei, deja, bet jos ir laikosi, tad su kitais žmonėmis turiu būti kiek santūresnė... Aš dažniai elgiuosi keistai, išsiskiriu iš minios, juokiuosi beveik iš nieko, kvailioju ir taip toliau. Atrodau kvailai, todėl dažnai susilaukiu rimtų žvilgsnių nukreiptų į mane.

Laura: Kaip manai, kas yra didžiausias žmogaus priešas?

Agnė: Jis pats. Kaip apie save galvosi, taip kitiem save ir pristatysi.

Laura: Ką manai apie vaikino ir merginos draugystę? Ar tai įmanoma? O gal viskas iškart pasmerkta meilei?

Agnė: Gražu ir įmanoma, bet, manau, kad bent jau 50% tokių draugysčių pasmerkta meilei. :D

Laura: Ką apskritai manai apie meilę?

Angė: Tai jausmas, kurį jaučia kiekvienas skirtingai. Beje, manau, kad gyvenime tikrai ir nuoširdžiai širdis sugeba mylėti tik vieną kartą.

Laura: Tiki meile iš pirmo žvilgsnio?

Agnė: Ne. Tai gali būti tik susižavėjimas ar net akimirkai užplūdusi aistra.

Laura: Palinkėjimas BIZOKU.

Agnė: Ilgo gyvavimo, tikėjimo, stiprybės, aktyvumo, draugiškumo ir viso ko geriausio!


Paskutinį kartą redagavo Padraika, Pir. 08 08 2011, 02:01. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
bizariuke
BIZOKU narys
bizariuke


Prisijungė : 2009-06-29
Pranešimų skaičius : 659
Mėgstamiausias CB narys : Strify

Helena: dažnai susilaukiu rimtų žvilgsnių Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Helena: dažnai susilaukiu rimtų žvilgsnių   Helena: dažnai susilaukiu rimtų žvilgsnių Icon_minitimePir. 08 08 2011, 01:55

"Stovyklų vengia kaip maro" ;D kodėl?Pati neesu buvus nei vienoje stovykloje,bet man įdomu kodėl tavo tokia nuomonė apie jas :)
O atsakyme i klausimą "Kodėl manai, kad su kitais žmonėmis nebegalėtum būti pati savimi?" konkrečiai pamačiau save.Aš lygiai taip pat manau,elgiuos bei jaučiuos :)
Atgal į viršų Go down
Helena
BIZOKU narys
Helena


Prisijungė : 2010-06-25
Location : Battery City, Zone 6, California
Age : 29
Pranešimų skaičius : 425
Mėgstamiausias CB narys : Strify

Helena: dažnai susilaukiu rimtų žvilgsnių Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Helena: dažnai susilaukiu rimtų žvilgsnių   Helena: dažnai susilaukiu rimtų žvilgsnių Icon_minitimePir. 08 08 2011, 02:06

bizariuke rašo:
"Stovyklų vengia kaip maro" ;D kodėl?Pati neesu buvus nei vienoje stovykloje,bet man įdomu kodėl tavo tokia nuomonė apie jas :)
<...>

Aš sunkiai adaptuojuos. Dar patekau į stovyklą kur visi susidraugavę ir ten jau buvę po n kartų. Siūliausi ką nors padėti - nepriėmė niekur. Jaučiausi kaip dvidešimt penktą koja. Tad po mažiau nei dviejų valandų praleistų ten, išvažiavau ir visiškai nesigailėjau.
Atgal į viršų Go down
http://www.itskilljoything.tumblr.com
bizariuke
BIZOKU narys
bizariuke


Prisijungė : 2009-06-29
Pranešimų skaičius : 659
Mėgstamiausias CB narys : Strify

Helena: dažnai susilaukiu rimtų žvilgsnių Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Helena: dažnai susilaukiu rimtų žvilgsnių   Helena: dažnai susilaukiu rimtų žvilgsnių Icon_minitimePir. 08 08 2011, 02:12

Oj...nekokie prisiminimai žiūriu...Aš irgi dažnai sunkiai adaptuojuos...Į stovyklą ateity planuoju nuvykt,bet tik ne viena...Va tokių situacijų labiausiai bijau...;/
Atgal į viršų Go down
paradise
bizoku padėjėja
paradise


Prisijungė : 2011-07-11
Pranešimų skaičius : 109

Helena: dažnai susilaukiu rimtų žvilgsnių Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Helena: dažnai susilaukiu rimtų žvilgsnių   Helena: dažnai susilaukiu rimtų žvilgsnių Icon_minitimePir. 08 08 2011, 02:21

vėl gi, kaip ir kiekvieno interviu atsakymuose, randu dalelę savęs. įdomus žmogus esi. :] dėl stovyklų, pasimk savo dvi geriausias drauges, ir varykit. nežinau kur tu papuolei, kad su niekuo nesusidraugavai... na per dvi val tikrai neįmanoma spėti visus pažinti. ;)
Atgal į viršų Go down
Miss_Ugne
BIZOKU narys



Prisijungė : 2011-04-30
Pranešimų skaičius : 946

Helena: dažnai susilaukiu rimtų žvilgsnių Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Helena: dažnai susilaukiu rimtų žvilgsnių   Helena: dažnai susilaukiu rimtų žvilgsnių Icon_minitimePir. 08 08 2011, 15:30

Agne,jau ne pirmą kartą sakau,kad esi fainas žmogus,daug kur sutampa nuomonės,toks lengvas interviu,perskaičiusi,net atsidusau,kuo toliau,tuo tavo mintys mane vis labiau žavi :D




P.s.

Citata :
Aš dažniai elgiuosi keistai, išsiskiriu iš minios, juokiuosi beveik iš nieko, kvailioju ir taip toliau. Atrodau kvailai, todėl dažnai susilaukiu rimtų žvilgsnių nukreiptų į mane.

Galvojau,kad aš viena tokia ^^

Atgal į viršų Go down
Helena
BIZOKU narys
Helena


Prisijungė : 2010-06-25
Location : Battery City, Zone 6, California
Age : 29
Pranešimų skaičius : 425
Mėgstamiausias CB narys : Strify

Helena: dažnai susilaukiu rimtų žvilgsnių Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Helena: dažnai susilaukiu rimtų žvilgsnių   Helena: dažnai susilaukiu rimtų žvilgsnių Icon_minitimePir. 08 08 2011, 21:21

Miss_Ugne rašo:
Agne,jau ne pirmą kartą sakau,kad esi fainas žmogus,daug kur sutampa nuomonės,toks lengvas interviu,perskaičiusi,net atsidusau,kuo toliau,tuo tavo mintys mane vis labiau žavi :D


awwww... ;3 ačiū Helena: dažnai susilaukiu rimtų žvilgsnių 920550
Atgal į viršų Go down
http://www.itskilljoything.tumblr.com
Sponsored content





Helena: dažnai susilaukiu rimtų žvilgsnių Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Helena: dažnai susilaukiu rimtų žvilgsnių   Helena: dažnai susilaukiu rimtų žvilgsnių Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Helena: dažnai susilaukiu rimtų žvilgsnių
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: BIZOKU :: Projektas : interviu (2)-
Pereiti į: