Sveiki visi Cinema Bizarre gerbėjai! Jūs užsukote į pirmąjį ir didžiausią Cinema Bizarre gerbėjų forumą visoje Lietuvoje, kuriame galėsite sužinoti viską apie šią grupę bei dalyvauti kitose mūsų diskusijose ir konkursuose. Tad nedelsdami prisijunkite prie mūsų, nes čia esate visada laukiami. :)
Sveiki visi Cinema Bizarre gerbėjai! Jūs užsukote į pirmąjį ir didžiausią Cinema Bizarre gerbėjų forumą visoje Lietuvoje, kuriame galėsite sužinoti viską apie šią grupę bei dalyvauti kitose mūsų diskusijose ir konkursuose. Tad nedelsdami prisijunkite prie mūsų, nes čia esate visada laukiami. :)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

'to change the world, go change yourself.' yu


 

 Fallen: lietus sugeba paslėpti ašaras

Go down 
4 posters
AutoriusPranešimas
Padraika
bizoku administratorė
Padraika


Prisijungė : 2008-10-27
Pranešimų skaičius : 1518

Fallen: lietus sugeba paslėpti ašaras Empty
RašytiTemos pavadinimas: Fallen: lietus sugeba paslėpti ašaras   Fallen: lietus sugeba paslėpti ašaras Icon_minitimeAntr. 07 26 2011, 02:17

Fallen: lietus sugeba paslėpti ašaras 2naqus0

Padraika - Laura
Fallen - Darija

Laura: Kaip čia nutiko, kad esi lietuvaitė užsienyje?

Darija: Po tėvų skyrybų, mamai buvo per sunku išlaikyti mane su broliu gaunant minimalią algą, tad vos gavusi darbo pasiūlymą Airijoje - sutiko. Iš pradžių tam priešinausi, juk visi mano draugai čia, mokykla ir galiausiai namai.. Bet teko su tuo susitaikyti.

Laura: Kaip sekėsi asimiliuotis? Gal atradai šio gyvenimo gerąją pusę?
Darija: Iš pradžių buvo sunkoka susikalbėti, bet nenorėjau savo paauglystės praleisti namuose, tad teko persilaušti ir labai džiaugiuos kad tai padariau, nes dabar turiu ten draugų ir net gi vaikiną.

Laura: Ar domiesi savo šaknimis?

Darija: Ne per labiausiai, stengiuosi gyventi šią akimirka.

Laura: Kokia yra tavo vardo kilmė?
Darija: Jis kilęs iš graikų ir reiškia turtuolė, turtų valdytoja. O jį gavau turbūt todėl, kad tėvai tikėjosi, kad aš tokia tapsiu. :DD

Laura: Na, o kokie tavo pačios planai? Ketini tapti turtinga? Ar tau svarbi materija?
Darija: Į mano gyvenimo planą įeina šokiai, būtinai siesiu su jais savo ateitį. O nei turtai, nei pinigai man niekad nerūpėjo. Tiesą sakant, nemėgstu lankytis net parduotuvėse, nes savo pinigus reikia skirti tiesiog išgyvenimui, mano atveju - maistui, o laimei susikurti pinigų neprireiks. ;}

Laura: Situacija: yra autobusiukas pilnas įvairiausių žmogaus savybių. Tau reikia vieną išmesti. Kokia savybė tai būtų? Kodėl?

Darija: Rinkčiausi dviveidiškumą arba egoizmą, šių savybių tiesiog nepernešu.

Laura: Gali parašyti Cinema Bizarre grupei naują dainą. Koks tekstas būtų?
Darija: aaa, numirčiau jei turėčiau tokią galimybę. Tada prie dainos tikrai sedėčiau ne dieną ir ne dvi. Reiktų kažko įspūdingo, bet tuo pačiu ir jausmingo, aukso viduriuko. Būtų idealus variantas jei jie grįštų ir dar su mano daina. ;d

Laura: Koks faktorius yra vasaros gadintojas tau?
Darija: Šią vasarą gadina nepastovus orai, bei tai, kad dabar atlieku mamos vaidmenį mažajam broliukui, nes visai vasarai likom dviese.

Laura: Jei turėtum stebuklingą galią, kokia ji būtų?
Darija: Norėčiau sugebėti sustabdyti laiką.

Laura: Tau nepatinka jo tėkmė?
Darija: Para man turi per mažai valandų, nespėju visko, ką suplanuoju atlikti.

Laura: Ką tau reiškia lietus?
Darija: Lietus sugeba paslėpti ašaras, tai pagrindinis jo privalumas.

Laura: Dažnai verki?
Darija: Ankščiau labai emocionaliai viską išgyvendavau, dabar esu kur kas stipresnė.

Laura: Kokio pobūdžio literatūrą dažniausiai skaitai?
Darija.: Gėda net sakyti, bet pastaruoju metu nieko nebeskaitau..

Laura: Ar mėgsti išskirti tam tikrus dalykus: mėgstamiausias dienas, gražiausias spalvas ir kt.?
Darija: Mano manymų, tai gan kvaila. ;}

Laura: Ar mėgsti keliauti? Kokias šalis esi aplankiusi? Kokia šalis tau daro didžiausią įspūdį?
Darija: Keliauti tikrai mėgstu, kaip tik visai neseniai grįžau iš Italijos, Milano. Parsivežiau tikrai puikių įspūdžių, bei gerų medžiagų iš kurių galėsiu sau pasiūti kažką. Esu Aplankiusi Prancūzija, Vokietija, Kroatija, Anglija, Turkija, Ispanija, o dabar jau ir Italija. Labiausiai patiko Londone, tiesiog ten jaučiausi sava.

Laura: Ką manai apie ekologišką madą?
Darija: Ji atrodo ganėtinai keista, bet kadangi aš pati sau kuriu mada, į tai per ne lyg nesigilinau.

Laura: Ką manai apie sveiką gyvenimo būdą?
Darija: Aš savęs nevaržau tokiais dalykais ir man labai nepatinka, kai kiti perša savo nuomonė kad būtina sveikatingai maitintis, sportuoti ir visą kitą. Kažkada su tokiais dalykais jau buvau prisižaidusi, kad teko gulėti valgymo sutrikimų centre.

Laura: Klausaisi grupės Black Veil Brides. Ką jie tau reiškia?
Darija: Ši grupė reikšmės man neturi, tiesiog patinka jų skambesys. Sex Pistols - va čia jau kitas reikalas.

Laura: Palinkėjimas BIZOKU.
Darija: Būtų labai puiku, jei forumas atsigautų. Tad susivienikyme ir tai padarykime. ;}
Atgal į viršų Go down
MaNiaaKyTe
bizoku prezidentė
MaNiaaKyTe


Prisijungė : 2008-02-19
Location : new york
Age : 37
Pranešimų skaičius : 845

Fallen: lietus sugeba paslėpti ašaras Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Fallen: lietus sugeba paslėpti ašaras   Fallen: lietus sugeba paslėpti ašaras Icon_minitimeAntr. 07 26 2011, 02:30

Labai šiltas interviu :) Įdomu kokius žodžius dainoms kuri? :) apie ką dažniausiai?
Atgal į viršų Go down
Fallen.
BIZOKU narys
Fallen.


Prisijungė : 2011-05-28
Pranešimų skaičius : 25

Fallen: lietus sugeba paslėpti ašaras Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Fallen: lietus sugeba paslėpti ašaras   Fallen: lietus sugeba paslėpti ašaras Icon_minitimeAntr. 07 26 2011, 03:42

Kuriu įvairiomis temomis, juk nebūtų idomu, jeigu vis kas būtų vienoda. Galbūt jomis pasidalinsiu ir šiame forume, jei kam idomu. ;}
Atgal į viršų Go down
bizariuke
BIZOKU narys
bizariuke


Prisijungė : 2009-06-29
Pranešimų skaičius : 659
Mėgstamiausias CB narys : Strify

Fallen: lietus sugeba paslėpti ašaras Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Fallen: lietus sugeba paslėpti ašaras   Fallen: lietus sugeba paslėpti ašaras Icon_minitimeTr. 07 27 2011, 03:29

Man labai patiko sis interviu,o apie pasidalinima...is mano puses didelis palaikymas ir noras pamatyt :)
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Fallen: lietus sugeba paslėpti ašaras Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Fallen: lietus sugeba paslėpti ašaras   Fallen: lietus sugeba paslėpti ašaras Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Fallen: lietus sugeba paslėpti ašaras
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: BIZOKU :: Projektas : interviu (2)-
Pereiti į: