Sveiki visi Cinema Bizarre gerbėjai! Jūs užsukote į pirmąjį ir didžiausią Cinema Bizarre gerbėjų forumą visoje Lietuvoje, kuriame galėsite sužinoti viską apie šią grupę bei dalyvauti kitose mūsų diskusijose ir konkursuose. Tad nedelsdami prisijunkite prie mūsų, nes čia esate visada laukiami. :)
Sveiki visi Cinema Bizarre gerbėjai! Jūs užsukote į pirmąjį ir didžiausią Cinema Bizarre gerbėjų forumą visoje Lietuvoje, kuriame galėsite sužinoti viską apie šią grupę bei dalyvauti kitose mūsų diskusijose ir konkursuose. Tad nedelsdami prisijunkite prie mūsų, nes čia esate visada laukiami. :)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

'to change the world, go change yourself.' yu


 

 Padraika: neturėti valios yra tas pats, kas valgyti karamelinį ledą su per mažai karamelės

Go down 
4 posters
AutoriusPranešimas
Yumina.
BIZOKU narys
Yumina.


Prisijungė : 2009-09-02
Location : Vilnius, Lithuania
Pranešimų skaičius : 1344

Padraika: neturėti valios yra tas pats, kas valgyti karamelinį ledą su per mažai karamelės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Padraika: neturėti valios yra tas pats, kas valgyti karamelinį ledą su per mažai karamelės   Padraika: neturėti valios yra tas pats, kas valgyti karamelinį ledą su per mažai karamelės Icon_minitimePen. 07 01 2011, 23:33

Padraika: neturėti valios yra tas pats, kas valgyti karamelinį ledą su per mažai karamelės 2q2iip1

Rasa: Kaip ir praėjusiais, taip ir šiais metais surinkai daugiausiai balsų. Kaip jautiesi žinodama, kad esi įdomi tiek daug žmonių?
Laura: Įdomi? Koks žavingas išsireiškimas. Niekada nebūčiau savęs tokia palaikiusi. Manau, kad tie balsai buvo surinkti dėl to, kad esu senbuvė, administracijos narė (kas daro mane pastebimesnę) ir mano postų yra pakankamai nemažai, kad būčiau matoma savo raudonu nick'u.

Rasa: Nelaikai savęs įdomia? Kodėl?
Laura: Gal nelaikau tiek, kiek man pasirodė, kad esu iš tavo žodžių.

Rasa: Kaip keitėsi Tavo simpatija Cinema Bizarre per šiuos metus, praleistus BIZOKU šeimoje?
Laura: Jei pieščiau kreivę - ji būtų kilusi ir kilusi iki grupės išsiskyrimo. Tas laikotarpis buvo juodžiausias per šiuos 3 metus. Negalėjau į juos žiūrėti, negalėjau jų klausytis, tačiau išbridusi iš tos krizės vėl auginuosi priklausomybę.

Rasa: Kokie du Tavo laisvalaikio užsiėmimai yra Tau artimiausi?
Laura: Savanorystė ir rašymas. Tiesa, pastarasis kiek nutolo, bet vis tiek išliko prioritetu.

Rasa: Kada ir kaip gimė pirmoji mintis savanoriauti?
Laura: Turbūt pirmoji sutapo su pačiu realizavimu. Jei neklystu, praeitais metais vos tik sužinojusi apie tai, kad įstojau į naują mokyklą buvau velniškai laiminga, tad nusprendžiau pasivaikščioti. Tada nuėjau pati nežinau kur, kai prieš akis išdygo stendas su savanorystės skelbimų svetaine. Grįžusi namo užėjau į jį ir pasinaudojau bene pimuoju skelbimu.

Rasa: Kur vyko pirmoji Tavo savanorystė?
Laura: Marijampolės vaikų globos namuose. Buvo nuostabu.

Rasa: Ar užsibrėžei tikslų vasarai? Jei taip, kokių?
Laura: Vienintelis mano tikslas ir planas buvo viskam sakyti TAIP. Tai ir darau dabar.

Rasa: Ar gyvenime turi daug ambicijų? Kokios jos?
Laura: Tikriausiai, pakankamai. Jos, kaip ir visų. Daug pasiekti, kažką pakeisti, kažką praspjauti, kažkuo pasižymėti. Gaila, kad šalia ambicingumo negavau pakankamai valingumo. Tai tas pats, kas valgyti karamelinį ledą su per mažai karamelės.

Rasa: Ko niekada neišdrįstum padaryti?
Laura: Kokių 30289 dalykų. Negalėčiau įvardinti nieko konkretaus, nes, jei atvirai, kai apie tai pagalvoju, suprantu, kad tam tikromis aplinkybėmis galėčiau daug ką.

Rasa: Kaip reaguoji į kritiką?
Laura: Priklauso nuo kritikos ir kritiko. Štai dabar mane kritikuoja kokia pusė Lietuvos krepšinio gerbėjų ir, nors tai nėra malonu ir daugeliui turėčiau ką atsakyti, tai nėra taip svarbu. Būtent dėl šio aspekto - matau savo klaidas pati. Labiausiai vertinu argumentuotą kritiką iš rimtų ir protingų žmonių. Nepakenčiu tokios, kuri yra subjektyvi, neargumentuota arba konservatyvi.

Rasa: Kas yra Tavo gyvenimo varikliukas?
Laura: Kol kas visame kame man padeda noras keisti, kažkam kažką įrodyti ir padaryti kažką dėl tėvų.

Rasa: Kaip apibūdintum laimę?
Laura: Draugė. Iš tikrųjų apie ją aš negalvoju. Manau, kad kiekvienas turime jos pakankamai, kad būtume laimingi. Mes sveiki, jauni, turintys tėvus, draugus. Yra žmonių, kurie to neturi. Tie, kurie nėra susipažinę su tuo kitu tarpu, kur žmonės kažko neturi, yra kažko netekę, turbūt nesupras. Na, o visa kita, kas verčia mus būti nepatenkintais - detalės, kurias sutvarkyti turime patys.

Rasa: Su kuo Tau asocijuojasi 4 milimetrai?
Laura: Su kažkuo nepavykusiu. Nežinau kodėl. Man atrodo, kad tiek per mažai, bet gali būti ir per daug. Neįtinka ir tiek.

Rasa: Tavo gyvenime daugiau saulės ar žvaigždžių?
Laura: Žvaigždžių. Saulei šviečiant aš miegu. Žvaigždės - naktis, kažkas svajinga, nepasiekiama, bet trokštama, tai vienatvė, didybė, stebuklai. Pasaka.

Rasa: Kas Tau yra skaitymas?
Laura: Laisvalaikis, kelionės, mokymasis. Tai yra vienintelis dalykas, kurio atlikimui man nereikia prievartos. Turbūt mirčiau apakusi. Negalėčiau skaityti. Nors ir yra brailio raštas, kiek man žinoma - juo parašytų knygų nėra daug.

Rasa: Kaip manai, ko trūksta BIZOKU?
Laura: Aktyvumo iš narių, o paskutiniu metu ir truputį dėmesio iš kai kurių administracijos narių. Tai panašu į akmenis savo darže, bet taip jau yra.

Rasa: Tradiciškai, Tavo palinkėjimai BIZOKU šeimai.
Laura: Bizoku linkiu dar daugybės gyvavimo metų, sulaukti, kol mūsų misės grįš į sceną, Lietuvą užpildys daugybė broliškų Cinema Bizarre FC, paskui visi pasens, aš sulauksiu 136 arba net 139, kada turbūt bus laikas mirti, arba, kol ir visi kiti pasens. Na, ir, žinoma, ištikimų ne tik Cinema Bizarre gerbėjų, bet ir Bizoku lankytojų. O, jei jie dar bus draugiški - bus super.

Atgal į viršų Go down
http://photoslikecocaine.blogspot.com/
Yumina.
BIZOKU narys
Yumina.


Prisijungė : 2009-09-02
Location : Vilnius, Lithuania
Pranešimų skaičius : 1344

Padraika: neturėti valios yra tas pats, kas valgyti karamelinį ledą su per mažai karamelės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Padraika: neturėti valios yra tas pats, kas valgyti karamelinį ledą su per mažai karamelės   Padraika: neturėti valios yra tas pats, kas valgyti karamelinį ledą su per mažai karamelės Icon_minitimeŠt. 07 02 2011, 01:07

Beje, Laura pamiršo paminėti, jog prieš keletą dienų dalyvavo atrankoje į "Žalgirio radiją", kur buvo vienintelė mergina, patekusi į antrąjį etapą. Vyksta finaliniai rinkimai. Norėdami balsuoti, spauskite ČIA. Apklausa dešinėje pusėje.
Atgal į viršų Go down
http://photoslikecocaine.blogspot.com/
ielė
moderatorė
ielė


Prisijungė : 2009-06-14
Age : 27
Pranešimų skaičius : 1600
Mėgstamiausias CB narys : strify!

Padraika: neturėti valios yra tas pats, kas valgyti karamelinį ledą su per mažai karamelės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Padraika: neturėti valios yra tas pats, kas valgyti karamelinį ledą su per mažai karamelės   Padraika: neturėti valios yra tas pats, kas valgyti karamelinį ledą su per mažai karamelės Icon_minitimeKv. 07 07 2011, 23:41

pažinodama Laurą šitiek laiko, tegaliu pasakyti, kad tokių žmonių, kaip ji reta. vienu metu ji linksma, kitu pikta, kitu vėl juokiasi kaip penkiametis vaikas, o kitą burba kaip seniausia močiutė. su ja visada gerai, nes ji toks žmogus, kuriam nesvarbus tavo amžius, akių spalva. nes ji vienas įvairiausių žmonių sugebantis dalintis juokingiausiomis mintimis ir būti nerimta, tačiau kartu rūpestinga, įdomi, atkakli. turbūt šimtu procentu jos nesugebėsiu suprasti, net per visą gyvenimą, nes ji kaip vanduo - nemoka būti vienoda, o tai - retas dalykas. Lu, siek savo svajonių^^
Atgal į viršų Go down
http://aviukaimekena.blogspot.com/
bizariuke
BIZOKU narys
bizariuke


Prisijungė : 2009-06-29
Pranešimų skaičius : 659
Mėgstamiausias CB narys : Strify

Padraika: neturėti valios yra tas pats, kas valgyti karamelinį ledą su per mažai karamelės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Padraika: neturėti valios yra tas pats, kas valgyti karamelinį ledą su per mažai karamelės   Padraika: neturėti valios yra tas pats, kas valgyti karamelinį ledą su per mažai karamelės Icon_minitimeKv. 07 14 2011, 01:49

Man pasirodė labai mielas ir šiltas interviu :)
Savanorystė...šis užsiėmimas,veikla,nežinau kaip galima būtų tai pavadint...man tai atrodo labai miela,gražu,savotiškai kilnu ir drąsu.Pati pamačius savanoriaujantį žmogų labai nudžiungu,net nežinau kodėl :) Iš tolo man toks žmogus pasirodo labai šiltas,mielas,globėjiškas ir visokeriopai geras :)
Man įdomumą sukėlė tavo tikslas ir planas viskam sakyti taip...ir kaip gi tau tai sekas?Kam konkrečiai sakai taip?Iš kur kilo šis sumanymas?:)
Atgal į viršų Go down
Padraika
bizoku administratorė
Padraika


Prisijungė : 2008-10-27
Pranešimų skaičius : 1518

Padraika: neturėti valios yra tas pats, kas valgyti karamelinį ledą su per mažai karamelės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Padraika: neturėti valios yra tas pats, kas valgyti karamelinį ledą su per mažai karamelės   Padraika: neturėti valios yra tas pats, kas valgyti karamelinį ledą su per mažai karamelės Icon_minitimePen. 07 15 2011, 04:40

kas liečia savanorystę, siūlau pabandyti. niekada nieko neprarasi.
na, o "taip" atsirado atsitiktinai. prasidėjus vasarai perskaičiau milijoną blogerių pranešimų su jų tikslais, pažadais ir viltimis, ką nuveikti, padaryti ir gauti šią vasarą. banaloka. taigi, kodėl gi ne didžiausiu nuotykiu pasirinkti tiesiog iššūkių priėmimą? aišku, "taip" apsiribotų su drastiškais pasiūlymais, kurie pakenktų sveikatai, kitiems žmonėms ar prieštarautų mano nusistatymams.
vienas didžiausių mano taip buvo dalyvavimas "žalgirio radijo" laidos vedėjo paieškose. ką galiu pasakyti, nuėjau pakankamai toli, patyriau tiek emocijų, išgyvenau daugybę abejonių, prisimąsčiau ir dar bala žino ką nuveikiau per keletą savaičių. tai neįkainojama patirtis.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Padraika: neturėti valios yra tas pats, kas valgyti karamelinį ledą su per mažai karamelės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Padraika: neturėti valios yra tas pats, kas valgyti karamelinį ledą su per mažai karamelės   Padraika: neturėti valios yra tas pats, kas valgyti karamelinį ledą su per mažai karamelės Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Padraika: neturėti valios yra tas pats, kas valgyti karamelinį ledą su per mažai karamelės
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» pasidaryk pats!

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: BIZOKU :: Projektas : interviu (2)-
Pereiti į: