Sveiki visi Cinema Bizarre gerbėjai! Jūs užsukote į pirmąjį ir didžiausią Cinema Bizarre gerbėjų forumą visoje Lietuvoje, kuriame galėsite sužinoti viską apie šią grupę bei dalyvauti kitose mūsų diskusijose ir konkursuose. Tad nedelsdami prisijunkite prie mūsų, nes čia esate visada laukiami. :)
Sveiki visi Cinema Bizarre gerbėjai! Jūs užsukote į pirmąjį ir didžiausią Cinema Bizarre gerbėjų forumą visoje Lietuvoje, kuriame galėsite sužinoti viską apie šią grupę bei dalyvauti kitose mūsų diskusijose ir konkursuose. Tad nedelsdami prisijunkite prie mūsų, nes čia esate visada laukiami. :)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

'to change the world, go change yourself.' yu


 

 PASLAPTIS

Go down 
+11
sausainiukas
migle*
kagremeu
Juode.
Padraika
Donata*
LM.C*IS*LOVE
bizariuke
Yumina.
ielė
MaNiaaKyTe
15 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3
AutoriusPranešimas
Yumina.
BIZOKU narys
Yumina.


Prisijungė : 2009-09-02
Location : Vilnius, Lithuania
Pranešimų skaičius : 1344

PASLAPTIS - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: PASLAPTIS   PASLAPTIS - Page 3 Icon_minitimeAntr. 12 28 2010, 20:30

Būtų neblogai panašiu laiku, kaip šiandien, ir tikrai ne vakare, nes galvos nebeveikia.
Atgal į viršų Go down
http://photoslikecocaine.blogspot.com/
MaNiaaKyTe
bizoku prezidentė
MaNiaaKyTe


Prisijungė : 2008-02-19
Location : new york
Age : 37
Pranešimų skaičius : 845

PASLAPTIS - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: PASLAPTIS   PASLAPTIS - Page 3 Icon_minitimeTr. 12 29 2010, 03:23

jau visi video BIZOKU bloge. galite balsuot.
Atgal į viršų Go down
MaNiaaKyTe
bizoku prezidentė
MaNiaaKyTe


Prisijungė : 2008-02-19
Location : new york
Age : 37
Pranešimų skaičius : 845

PASLAPTIS - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: PASLAPTIS   PASLAPTIS - Page 3 Icon_minitimeTr. 12 29 2010, 04:10

sveikos, likusios keturios komandos. neblogai padirbėjote šiandien, a?
kaip jau žinome, šiandien jūs kūrėte video keturiomis skirtingomis temomis :
1. Įsimintiniausi žmonės BIZOKU istorijoje
2. Ką aš padaryčiau, kad grįžtų Cinema Bizarre?
3. Kaip aš matau BIZOKU savo akimis?
4. Kaip aš pristatyčiau Cinema Bizarre nieko nežinančiam?

video vertinau ne aš, nes mano nuomonė gali būti subjektyvi. savp pagalbą pasiūlė vizualiojo meno studentė - integra.

I oji vieta ir 150 taškų į bendrą sąskaitą MĖLYNŲJŲ komandai už video tema ,,Ką aš padaryčiau, kad Cinema Bizarre grįžtų?''
IIoji vieta atiteko komandai į savo sąskaitą įsidėjusiai 145 taškus. tai ŽALIŲJŲ komanda. jų video pavadinimu ,,kaip aš matau BIZOKU savo akimis?''.
IIIoji vieta atiteko 115 taškų surinkusioms JUODOSIOMS merginoms. jų darbas tema ,,kaip aš pristatyčiau cinema bizarre nieko nežinančiam'' iškovojo joms teisę būti finale.
IVoji vieta su 85 taškais deja atiteko RAUSVŲJŲ komandai. jos neteko galimybės ryt varžytis finale. jų video tema ,,įsimintiniausi žmonės BIZOKU istorijoje''.
video galite rasti : http://bizokubizarreblog.blogspot.com/

RYTOJ 12 VALANDĄ RYTO STARTUOJA FINALINIS TURAS !
Atgal į viršų Go down
kagremeu
BIZOKU narys
kagremeu


Prisijungė : 2009-05-30
Age : 29
Pranešimų skaičius : 189

PASLAPTIS - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: PASLAPTIS   PASLAPTIS - Page 3 Icon_minitimeTr. 12 29 2010, 22:37

Viskas prasidėjo dviejų draugių dėka, ir tęsiasi ligi šiol, tik su šiek tiek pakitusia komanda.

Forumo tikrosios pradininkės buvo net dvi: Cappy ir Gret. Jos buvo nepaprastos! Tose jų galvelėse knibždėte knibždėjo minčių. Kaip kokios skruzdėlytės jos tipeno mažytėmis kojytėmis ir norėjo ištrūkti į laisvę. Dar jas vienijo meilė. Kam? Žinoma, muzikai. Jas ypatingai žavėjo Cinema Bizarre kuriama muzika. Jos skambėjimas, melodija, žodžiai, įsiskverbiantys iki sielos gelmių. Ir patys muzikos kūrėjai buvo išskirtiniai ir unikalūs.
O vieną du tūkstančiai aštuntųjų žiemos dieną galiausiai toms „skruzdėlytėms“ ėmė trūkti vietos – juk galvelės ne begalinės erdvės. Taip gimė idėja ! Forumas, kur būtų galima dalintis šiuo gėriu ir su kitais, plėsti bendraminčių ratą. Tačiau jos neapsiribojo vien tik forumo idėja. Jos nenorėjo sukurti paprasto forumo, kuris būtų viena iš virtualiosios erdvės nuobodžiųjų dalių. Jos siekė sukurti daug daugiau negu tai. Mąstė, kad čia turėtų būti gera visiems, kad visi būtų kaip viena didelė šeima. Taip atsirado pavadinimas Bizoku.
Kai forume savo temose vietas atrado grupės nariai ir gimė dar įvairiausių temų ir temelių, o Bizoku valdžia išliejo devintą prakaitą, kol viską sukūrė, betrūko tik vieno dalyko. Gyvybės ! Po truputėlį į forumą pradėjo plūsti nauji žmogeliukai. Jų skaičius vis augo, augo, augo, … Žinoma, vieni buvo labai aktyvūs – tik čiauškėjo, klegėjo, kiti netyčia užklydę - visai nerodė savo egzistavimo šioje erdvėje. Bet aktyvuoliai nesnaudė ir vėjų atnešė įvairiausių! Temos vis pilnėjo, net akyse raibo, tik spėk skaityti. Kad sutvarkytų visus „neklaužadas“ valdžia turėjo imtis priemonių – nukreipti jų energiją kitur. Konkursai, akcijos, projektai – visą savo kūrybingumą, atsakomybę, geranoriškumą buvo galima parodyti juose.

Po Cinema Bizarre išsiskyrimo keitėsi valdžia. Cappy paliko savo įpėdinę Digmą, kuri šiandien labai atsakingai atlieka pareigas ir su didele meile ir globa rūpinasi juo. Ir iki dabar forumą vis užklysta naujų sielų, kurios atranda vietą šoje didelėje šeimoje.

Beje, forumas taip plėtėsi, kad netgi pasiekė myspace‘o, blogg‘o, facebook‘o ir youtube‘o plačiuosius vandenis :)


O pabaigai paliekam Jums šviežią, kai kam gerų prisiminimų sukelsiantį pačios Cappy laišką. ♥

Vieną gražų vasario 18 tos dienos vakarą dvi draugelės prisėdo prie kompiuterių ekranų ir sugalvojo sukurti forumą, grupės, apie kurią tuo metu žinių buvo labai maža ir kuri užvaldė mūsų širdis. Iš forumo nesitikėjom nieko gero, tiesiog dėjom į jį viską apie mūsų mylimą grupę, domėjomės naujienomis, dievinom jų muziką.. Dieną naktį rymojom prie forumo su tais pačiais nuliukais.. Žmonių vis nedaugėjo. Tačiau, mes nenuleidom rankų, stengėmės, kovojom, platinom forumą kur tik netingėjom, mes gyvenom ir kvėpavom juo, kad tik užaugtų, kad tik išsiskleistų ir nenuvystų. Ir pagaliau.. Mums pavyko! Susidomėję Cinema Bizarre pagaliau ėmė jungtis prie mūsų ir registruotis į forumą. Tada.. Mus paliko Gret. Ji, su kuria mes kartu įgyvendinom šitą idėją ir įkūrėm forumą. Buvo neapsakomai gaila, tačiau judėjau toliau, nenuleidau rankų, puoselėjau viltį, kad viskas bus gerai. Giliai pasąmonėje aš tai žinojau. Taigi, likau viena tvarkytis forume. Kūriau jam stilių, verčiau interviu, kapsčiausi po naujienas, siekiau oficialumo myspace... Buvo sunku, užpuldavo visokie nervų priepuoliai jeigu kas nors nepasisekdavo, tačiau žinojau, kad darau tai dėl JŲ, todėl prisiversdavau judėti pirmyn. Tada prie manęs prisijungė Renn, Yunė, Integra, Digma, Britnė.. Na, ką aš galiu pasakyti, tai jau buvo gan seniai, ir mano atmintis nebe tokia gera (:D), tačiau tai buvo pati geriausia mano komanda, su kuria mes pasiekėm pačią populiarumo viršūnę ir įgyvendinom visas svajones. Per kančias į žvaigždes kaip sakoma. :) Labai džiaugiuosi forumo valdymą perdavusi Digmutei. Ji turi tiek genealių idėjų ir forumą valdo idealiai. Tikiu, jog visas sunkus darbas ir bemiegės naktys nenueis per niek ir Jūs visos dar daug ką forume nuveiksit, taigi linkiu didžiausios sėkmės ir niekada nenuleisti rankų, nes viskas atsiperka dvigubai. Aš tik svajojau, svajojau ir nenuleidau rankų, siekdama savo svajonės. Ir štai, nuotrauka su JAIS vis dar ant mano sienos. :)

Stay Bizarre,
Mėlynųjų komanda

Atgal į viršų Go down
ielė
moderatorė
ielė


Prisijungė : 2009-06-14
Age : 27
Pranešimų skaičius : 1600
Mėgstamiausias CB narys : strify!

PASLAPTIS - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: PASLAPTIS   PASLAPTIS - Page 3 Icon_minitimeKv. 12 30 2010, 00:23

žalieji savo patalpino bloge.
Atgal į viršų Go down
http://aviukaimekena.blogspot.com/
LM.C*IS*LOVE
BIZOKU narys
LM.C*IS*LOVE


Prisijungė : 2010-11-22
Location : Japonija, Tokijas, Shinjuku-ku raj.
Age : 27
Pranešimų skaičius : 341
Mėgstamiausias CB narys : Shin/Yu

PASLAPTIS - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: PASLAPTIS   PASLAPTIS - Page 3 Icon_minitimeKv. 12 30 2010, 01:08

Aš pasitraukiu iš komandos.
Melynuju lieka du
.
Atgal į viršų Go down
MaNiaaKyTe
bizoku prezidentė
MaNiaaKyTe


Prisijungė : 2008-02-19
Location : new york
Age : 37
Pranešimų skaičius : 845

PASLAPTIS - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: PASLAPTIS   PASLAPTIS - Page 3 Icon_minitimeKv. 12 30 2010, 15:37

KONKURSĄ LAIMĖJO :
325 taškus bendroje sumoje turintys JUODIEJI !
antroje vietoje liko 305 taškus turintys ŽALIEJI !
na, o tretieji su 258 taškais MĖLYNIEJI !

dabar galite išsakyti pastabas, pasiūlymus nusiskundimus apie projektą.
Atgal į viršų Go down
sausainiukas
BIZOKU narys
sausainiukas


Prisijungė : 2010-11-07
Location : sengai
Age : 28
Pranešimų skaičius : 127

PASLAPTIS - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: PASLAPTIS   PASLAPTIS - Page 3 Icon_minitimeKv. 12 30 2010, 18:51

sveikinimai laimėjusiems!
projektas buvo išties geras. net neturiu nusiskundimų. :)
Atgal į viršų Go down
kagremeu
BIZOKU narys
kagremeu


Prisijungė : 2009-05-30
Age : 29
Pranešimų skaičius : 189

PASLAPTIS - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: PASLAPTIS   PASLAPTIS - Page 3 Icon_minitimeKv. 12 30 2010, 20:50

Aš irgi sveikinu laimėjusias ! ^^
Galiu pasakyti, kad man labai patiko ir buvo įdomu dalyvauti šiame projekte :) Užduotys tikrai įdomios. Be to, galima susipažinti su dar nepažįstamais nariais, bendradarbiauti su jais ;D
Ačiū!
Atgal į viršų Go down
ex - MaNiaaKyTe
bizoku administratorė
ex - MaNiaaKyTe


Prisijungė : 2008-10-17
Location : Kaunas
Age : 37
Pranešimų skaičius : 577
Mėgstamiausias CB narys : Strify

PASLAPTIS - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: PASLAPTIS   PASLAPTIS - Page 3 Icon_minitimePen. 12 31 2010, 21:25

Ačiū už sveikinimus :*
Buvo labai smagu dalyvauti šiame iššūkyje su jumis :) Buvo ir panikos ir net ašarų (shame on me) :D Bet vis vien labai fainai, kai dalyvaujam visi kartu.
Taip pat ačiū mano komandos narėms Juodei ir Padraikai :*
O už vis didžiausias ačiū Digmai už šį projektą ir kad stengiasi dėl forumo :*
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





PASLAPTIS - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: PASLAPTIS   PASLAPTIS - Page 3 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
PASLAPTIS
Atgal į viršų 
Puslapis 33Pereiti prie : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Archyvas :: BIZOKU christmas-
Pereiti į: