Sveiki visi Cinema Bizarre gerbėjai! Jūs užsukote į pirmąjį ir didžiausią Cinema Bizarre gerbėjų forumą visoje Lietuvoje, kuriame galėsite sužinoti viską apie šią grupę bei dalyvauti kitose mūsų diskusijose ir konkursuose. Tad nedelsdami prisijunkite prie mūsų, nes čia esate visada laukiami. :)
Sveiki visi Cinema Bizarre gerbėjai! Jūs užsukote į pirmąjį ir didžiausią Cinema Bizarre gerbėjų forumą visoje Lietuvoje, kuriame galėsite sužinoti viską apie šią grupę bei dalyvauti kitose mūsų diskusijose ir konkursuose. Tad nedelsdami prisijunkite prie mūsų, nes čia esate visada laukiami. :)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

'to change the world, go change yourself.' yu


 

 Kalėdų belaukiant - žvaigždžių lietus Irmantytei

Go down 
2 posters
AutoriusPranešimas
irmantytės žvaigždutė!
BIZOKU narys



Prisijungė : 2010-12-08
Pranešimų skaičius : 1

Kalėdų belaukiant - žvaigždžių lietus Irmantytei Empty
RašytiTemos pavadinimas: Kalėdų belaukiant - žvaigždžių lietus Irmantytei   Kalėdų belaukiant - žvaigždžių lietus Irmantytei Icon_minitimeSk. 12 12 2010, 21:07

Miela mano globotine,


skriste atskridau pas tave, nors ir pavėlavau - bet juk dalintis Kalėdų džiaugsmu niekada nevėlu! Na, nebent po Trijų Karalių :)

Taigi, susipažinkime. Aš vardu Žvaigždė Kalėdų belaukiant - žvaigždžių lietus Irmantytei Christmashat

Esu Kalėdų nykštukų padermės atstovė. Kalėdų nykštukai - padarėliai, kurie atėjus Adventui, pasklinda po pasaulį ir dalina žmonėms kalėdinį džiaugsmą. Mūsų - ir mano - pareiga yra džiuginti žmones iki pat didžiųjų švenčių, pripildyti širdis džiaugsmo, kad atėjus šventėms jis visas imtų lietis pro kraštus, o žmonės juo dalintųsi su kitais. Aš, kaip byloja mano vardas, atnešu tau kalėdinių žvaigždžių lietų - dalinkis jomis su visais, kurie tau brangūs!



Kalėdų belaukiant - žvaigždžių lietus Irmantytei Stariconl Kalėdų belaukiant - žvaigždžių lietus Irmantytei Stariconl
Kalėdų belaukiant - žvaigždžių lietus Irmantytei Stariconl Kalėdų belaukiant - žvaigždžių lietus Irmantytei Stariconl Kalėdų belaukiant - žvaigždžių lietus Irmantytei Stariconl
Kalėdų belaukiant - žvaigždžių lietus Irmantytei Stariconl Kalėdų belaukiant - žvaigždžių lietus Irmantytei Stariconl


Atgal į viršų Go down
irmantyte
Some people believe in God. I believe in Music.
irmantyte


Prisijungė : 2008-05-29
Location : Savannah, Georgia, U.S.
Age : 28
Pranešimų skaičius : 1297
Mėgstamiausias CB narys : strify

Kalėdų belaukiant - žvaigždžių lietus Irmantytei Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kalėdų belaukiant - žvaigždžių lietus Irmantytei   Kalėdų belaukiant - žvaigždžių lietus Irmantytei Icon_minitimePir. 12 13 2010, 00:10

Savo globėjo laukiau labiau už Kalėdas!
Ir taip apsidžiaugiau sulaukusi!
Sveika žvaigždute, aš Inesa. (:

Šios žvaigždutės vienos mieliausios, kurias kada nors buvau gavusi ^^

Ačiū, kad aplankei mane!
Atgal į viršų Go down
https://www.facebook.com
 
Kalėdų belaukiant - žvaigždžių lietus Irmantytei
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Archyvas :: Slapto draugo beieškant-
Pereiti į: