Sveiki visi Cinema Bizarre gerbėjai! Jūs užsukote į pirmąjį ir didžiausią Cinema Bizarre gerbėjų forumą visoje Lietuvoje, kuriame galėsite sužinoti viską apie šią grupę bei dalyvauti kitose mūsų diskusijose ir konkursuose. Tad nedelsdami prisijunkite prie mūsų, nes čia esate visada laukiami. :)
Sveiki visi Cinema Bizarre gerbėjai! Jūs užsukote į pirmąjį ir didžiausią Cinema Bizarre gerbėjų forumą visoje Lietuvoje, kuriame galėsite sužinoti viską apie šią grupę bei dalyvauti kitose mūsų diskusijose ir konkursuose. Tad nedelsdami prisijunkite prie mūsų, nes čia esate visada laukiami. :)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

'to change the world, go change yourself.' yu


 

 unendlichkeit'ės gėrio sklidina buveinė

Go down 
3 posters
AutoriusPranešimas
ievuko šiūper eindžel
BIZOKU narys
ievuko šiūper eindžel


Prisijungė : 2010-12-11
Pranešimų skaičius : 5

unendlichkeit'ės gėrio sklidina buveinė Empty
RašytiTemos pavadinimas: unendlichkeit'ės gėrio sklidina buveinė   unendlichkeit'ės gėrio sklidina buveinė Icon_minitimeŠt. 12 11 2010, 03:31

labutis, ievuk!

pagaliau galiu ir aš su tavimi kaip dera pasisveikinti ir iškart pasižadėti lankyti tave kaip įmanoma dažniau (gal net porą kartų per dieną, jei tu nepalaikysi to angelišku flūdu).
kadangi nei aš tavęs, nei tu manęs nepažįsti, reikia prisistatyti.
aš esu angelas (turbūt sunku tą nuspėti). vadinuosi vėjyje besiblaškančia snaige (mūsų vardų sistemos primena indėnų, žinai? ten būna kokie nors lyjantys lietūs ir pan. ). žinau, kad žemėje tradisiškai apibdūinant žmogų reikia pasakyti ir jo nugyventą laiką. taigi, aš gyvenu.. hm, regis, tik keletą šimtų metelių. esu dar visiškai jaunutis angelas, kuris gavo garbės, būti angelu žmogaus (ne bet kokio, o stebuklingo).
ką gi dar galėčiau pasakyti? gal norėtumei manęs ko nors paklausti?
štai aš labai norėčiau sužinoti, ką tu mėgsti? ką veiki laisvalaikiu? ar esi svajoklė? ar mėgsti švęsti kalėdas?
pasakok, pasakok, pasakok viską!
esu didelė plepė, o tu? taigi, noriu atsigriebti už visas praėjusęs dienas ir sužinoti kuo daugiau!

su angeliška meile,

unendlichkeit'ės gėrio sklidina buveinė Smailikai_com_13_varpelis

vėjyje besiblaškanti snaigė.
Atgal į viršų Go down
Unendlichkeit
BIZOKU narys
Unendlichkeit


Prisijungė : 2010-06-25
Age : 29
Pranešimų skaičius : 534
Mėgstamiausias CB narys : Kiro

unendlichkeit'ės gėrio sklidina buveinė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: unendlichkeit'ės gėrio sklidina buveinė   unendlichkeit'ės gėrio sklidina buveinė Icon_minitimeSk. 12 12 2010, 01:49

Labas!
Smagu, kad ir aš pagaliau sulaukiau savo angelo :). Būtų puiku, jei ir tu papasakotum apie save, noriu kuo daugiau sužinoti,kad per likusias iki Kalėdų dienas spėčiau nors kiek tave pažinti.
O aš mėgstu skaityti knygas, būti su draugais, žiūrėti filmus, miegoti, plepėti, apsipirkinėti, klausytis muzikos.
Na, dažniausiai mano dienos eina taip:5 dienas mokykla, namų darbai bei galvos skausmas :D
O savaitgalį leidžiu su draugais. Dažniausiai su geriausia drauge važiuojam kažkur, ar šiaip susitinkam paplepėti.
O šiandien kaip tik su ja pirkau Kalėdines dovanas sesei ir mamai. :)
Klausei, ar esu svajoklė. Ir galiu atsakyti - TIKRAI TAIP! Mėgstu svajoti ir manau be svajojimo gyvenimas prarastų daug žavesio.
Kalėdas švęsti turbūt mėgsta visi, tačiau pastaraisiais metais pradedu kitaip suvokti šios šventės reikšmę.
Manau, svarbiausia pabūti su šeima, ir pasjuti širdyje tą jausmą.. Šilumą, džiaugsmą.
Kadangi abi esam didelės plepės, tai, manau tikrai sutarsim ir laiko veltui neleisim : D


Nuoširdus apkabinimas angelui.

Unendlichkeit. ;*
Atgal į viršų Go down
ievuko šiūper eindžel
BIZOKU narys
ievuko šiūper eindžel


Prisijungė : 2010-12-11
Pranešimų skaičius : 5

unendlichkeit'ės gėrio sklidina buveinė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: unendlichkeit'ės gėrio sklidina buveinė   unendlichkeit'ės gėrio sklidina buveinė Icon_minitimePir. 12 13 2010, 03:26

sveika, mieloji ieva,

džiaugiuosi galimybe, kad vėl galėjau priplasnoti prie šios temelės ir atsakyti į tavo mažą laiškutį.
norėčiau, kad mane pažintum ne iš paprasto prisistatymo: labas, mano vardas vardytis, o pavardė pavardytis, bet iš to, ką aš tau rašysiu laiškuose. juk taip smagiau, be to, ir interpretuoti įdomiau, negi ne? taigi, let's go!
skaityti mėgstu ir aš! apie knygas galėčiau kalbėti bilijonus metų. ką gi dabar skaitai? apskritai, kokio žanro knygos tau patinka labiausiai? mėgsti poeziją? turi mylimiausią rašytoją ar kūrinį? ką manai apie filmus, kurie pastatyti pagal knygas? gal gali papeikti ar/ir ką nors konkretaus?
tavo dienos skamba labai rutiniškai! nesistebiu, kad kamuoja migrena! deja, negaliu pasigirti tuo, kad mokykla nesuryja didžiosios dalies mano laiko. lieka savaitgaliai, kuriuos norėtųsi pramiegoti, bet ir tai nevisada pavyksta dėl tam tikrų faktorių, kurie iš esmės teikia džiaugsmo, bet kartu ir neleidžia atsigauti organizmui. apskritai, gaunasi, kad miegas yra dar vienas bendras mūsų pomėgis! : )
šokinėju per temas ir dabar noriu užkabinti dar keletą žodžių, kuriuos minėjai prieš tai: pirkai dovanas mamai ir sesei. gal galėtum papasakoti ką? arba apskritai pakalbėti apie savo dovanų idėjas. apie kalėdas galvoju jau nuo lapkričio, bet tik dabar imu susigriebti, kad jau g r e i t a i kalėdos, o aš dar nenupirkau nė vienos dovanos! idėjų kaip ir yra, bet vis kažkas trukdo. vis dėlto, norėčiau, kad pasidalintume ir pasikeistume apie tai mintimis, nes juk kalėdos ir šiaip yra tema, kuri mus suvedė, ar ne? : )
pastaruoju metu vis dažniau išgirstu, kad žmonės net per kalėdas nepuošia eglučių, nes jiems gaila jas kirsti arba tai pernelyg materialu. ką tu manai apie tokį drąstišką jų sprendimą?
tęsiant kalbą apie šventes - labiausiai mėgstu kūčias. tuomet būna labai jauku ir gera visai šeimai prie stalo. dargi, kalėdų pusryčiai.. vėliau ima rinktis svečiai, giminės arba mes važiuojame jų aplankyti ir visa idilė ima po truputį byrėti. nežinau, ar tai aš nemėgstu savo giminių, ar kokia nors kita problema, bet taip jau yra..
et, dar norėčiau su tavimi paplepėti apie svajones ir filmus, ir tas pačias kalėdas, nes klausimų ant liežuvio galiuko begalybė, bet man labai norisi sulaukti iš tavęs ilgo ir išsamaus atsakymo knygų tema, tad šiam kartui nebevaginsiu tavęs ir neatiminėsiu laiko ilgais laiškais, o tik palinkėsiu geros savaitės pradžios!

dėkoju už tokį šiltą apkabinimą,

tavo sniegutis.
Atgal į viršų Go down
Unendlichkeit
BIZOKU narys
Unendlichkeit


Prisijungė : 2010-06-25
Age : 29
Pranešimų skaičius : 534
Mėgstamiausias CB narys : Kiro

unendlichkeit'ės gėrio sklidina buveinė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: unendlichkeit'ės gėrio sklidina buveinė   unendlichkeit'ės gėrio sklidina buveinė Icon_minitimeKv. 12 16 2010, 22:01

Labas!
Aš taip pat manau, jog susipažinsime geriau bendraujant^^
Taigi, dabar skaitau B. Sruogos "Dievų mišką". Labiausiai patinka romantinės ir istorinės turbūt, o poezijos nelabai skaitau. O tu, angeliuk, ar mėgsti poeziją?
Mėgstamiausio rašytojo neturiu, o mėgstamiausią knygą taip at būtų sunku išrinkti - per daug gerų esu skaičiusi :)
Kadangi kaip tik skaitau "Dievų mišką", tai galiu pasakyti, jog mačiau ir filmą, pastatytą, pagal knygą. Filmas išties paliko gana neblogą įspūdį, tačia, manau knyga vis tiek geresnė.

Šią savaitę mano rutinos neliko, nes ruošiuosi Kalėdoms, o be to ir namų darbų nelabai ir užduoda. :) Taigi, galima sakyti, puikiai leidžiu laiką ir laukiu švenčių. :)
Šiais metais dėl dovanų turėjau išties nemažai idėjų, tačiau dėl bankroto ne visas pavyko įgyvendinti :D
Mamai nupirkau rankų kremą, vonios aliejų ir rankų darbo auskarus. O sesei- pirštines, vonios druską ir taip pat auskarus, tik jau kitokius. Šiais metais pirkau praktiškus dalykėlius, kurie tikrai bus panaudoti^
Kiekvienais metais aš būna ta, kuri ankščiausiai pradeda pirkti dovanas, tačiau šiais metais ne taip anksti mane apėmė kalėdinė nuotaika.
Apskritai, labiausiai laukiu švenčių dėl to, kad atostogoms grįš mano draugė , kuri gyvena Norvegijoje.
Jai sugalvojau padaryti nuotraukų albumą, kad visada prisimintų savo draugus, esančius čia. :)

Visiškai pritariu žmonies, kurie nepuošia gyvų eglučių.
Aš savo kambaryje tiesiog turiu eglės šakelę ir esu patenkinta.
Jei galėčiau, tai kogero pirkčiau tik dirbtinę eglę. :)

Man taip pat patinka kūčios, tačiau prieš jas mes dažniausiai 100 kartų susipykstam šeimoje. : D
O per Kalėdas jau tapo tradicija, kad kažkas man sugadina nuotaiką, netgi to nenorėdmas.
Tikiuosi šie metai bus kitokie :)
















Ieva.


unendlichkeit'ės gėrio sklidina buveinė 999161
Atgal į viršų Go down
ievuko šiūper eindžel
BIZOKU narys
ievuko šiūper eindžel


Prisijungė : 2010-12-11
Pranešimų skaičius : 5

unendlichkeit'ės gėrio sklidina buveinė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: unendlichkeit'ės gėrio sklidina buveinė   unendlichkeit'ės gėrio sklidina buveinė Icon_minitimeTr. 12 22 2010, 04:35

sveikutė, ieva,

atsiprašau, kad taip ilgai buvau pradingusi. buvo šiokių tokių bėdelių, kurias velniai mėgsta kišti angelams. tikiuosi per tą laiką tu neliūdėjai ir per daug nenuobodžiavai.
kaip tau patinka b. sruogos "dievų miškas"? man ta knyga buvo dieviška. aš mėgstu ironiją ir istorijas apie karo ypatumus. tai sukrečia, gąsdina, tačiau kartu ir pamoko. galbūt ne tuos, kuriuos reikia, bet vis dėlto. taip pat, labai mėgstu e. m. remarką. jis irgi rašė karo, pokario tematika. jo knygos tokios įtraukiančios, tokios tikros, bauginančios ir prisunktos žmogiškųjų syvų, kad skaitydamas tiesiog negali liautis drebėti ir aikčioti. prisipažinsiu - kartą taip išsigandau, kad vos nemečiau šalin visos knygos.
poezijos aš nemėgstu. na, nebent ji turi gilią potekstę arba yra kokia nors labai įžūli. na, kaip p. širvio. nemėgstu tokių eilėraščių, kokius rašė s. neris, maironis, h. radauskas. nemėgstu eilėraščių, kur gėlytės, gamta arba tik meilė. banalu ir nuobodu.
pamiršau paklausti apie balio sruogos muziejų. gal esi jame buvusi? man labai kraupiai atrodė jo "pižama". ta lagerio uniforma. ji kabėjo ten tokia vieniša, tiek daug mačiusi ir patyrusi. išsigandau jos, dievaži. na, o filmas man patiko, bet kaip tu ir sakei, knyga geresnė. dar niekada joks filmas nepralenkė knygos.
mes irgi per kūčias susipykstame daugiau nei įprastą dieną. o kalėdų rytą aš apskritai neskubu keltis ir kai pabundu visi jau būna pasidalinę dovanas arba specialiai laukia manęs, o sesė tada niurzga ir visiems gadina nuotaikas. apskritai kažkodėl per dovanų gavimą aš visada būnu niūri ir rūškana. keista.
gali patikėti, kad jau gavau pirmąją kalėdinę dovaną? gaila, kad sugalvojau, jog galėjau ją pasilaikyti iki kalėdų jau po to, kai pažiūrėjau, kas viduje. iš tiesų, ta dovana buvo rankų darbo, beprotiškai graži ir sužavėjo visus namiškius. dabar man bus gėda dovanoti tam žmogui savo dovaną. xDDD
kalbant apie visą praėjusią savaitę, nieko doro nenuveikiau. netgi dovanų nenupirkau. teturiu vienintelę dovaną, kurią rytoj dovanosiu klasiokei per dovanėlių mainus. bet ir ši dar nesupakuota. ir baigiau gaminti tą dovanėlę, apie kurią kalbėjau per skype, tačiau ir ją liko iki galo supakuoti. tikriausiai visas dovanas nupirksiu ketvirtadienį ir penktadienį jas pakuosiu.
norėčiau daugiau sužinoti apie tavo mokyklą, kad ir kokia nemiela ši tema yra. rėžk viską, kas tik šauna į galvą išgirdus žodžius "tavo mokykla".
beje, jūs rengėte kalėdinį karnavalą?
atsiprašau, kad taip trumpai šį kartelį. pažadu, kad per atostogas, kad ir ne be daug laiko bus likę, pakalbėsime daugiau!

apkabinu,

tavo angelas
Atgal į viršų Go down
ievuko šiūper eindžel
BIZOKU narys
ievuko šiūper eindžel


Prisijungė : 2010-12-11
Pranešimų skaičius : 5

unendlichkeit'ės gėrio sklidina buveinė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: unendlichkeit'ės gėrio sklidina buveinė   unendlichkeit'ės gėrio sklidina buveinė Icon_minitimeKv. 12 23 2010, 20:35

labutis, ieva!

kadangi tu neatsakei į mano paskutinįjį laišką, o laikas grėsmingai tirpsta, noriu tieisog priminti, kad yra žmogelis, kuriam labai rūpi, kaip laikaisi!
šiandien nerašysi ilgutėliausio laiško, kad neužverščiau tekstais, tik įdėsiu dainelę, kad pajaukinčiau atmosferą. : )

su meile,

sniegutis

p. s. gerų atostogų!