Sveiki visi Cinema Bizarre gerbėjai! Jūs užsukote į pirmąjį ir didžiausią Cinema Bizarre gerbėjų forumą visoje Lietuvoje, kuriame galėsite sužinoti viską apie šią grupę bei dalyvauti kitose mūsų diskusijose ir konkursuose. Tad nedelsdami prisijunkite prie mūsų, nes čia esate visada laukiami. :)
Sveiki visi Cinema Bizarre gerbėjai! Jūs užsukote į pirmąjį ir didžiausią Cinema Bizarre gerbėjų forumą visoje Lietuvoje, kuriame galėsite sužinoti viską apie šią grupę bei dalyvauti kitose mūsų diskusijose ir konkursuose. Tad nedelsdami prisijunkite prie mūsų, nes čia esate visada laukiami. :)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

'to change the world, go change yourself.' yu


 

 Juodės stebuklėlis ;)*

Go down 
3 posters
AutoriusPranešimas
Stebuklėlis Juodei :)
BIZOKU narys
Stebuklėlis Juodei :)


Prisijungė : 2010-12-05
Pranešimų skaičius : 2

Juodės stebuklėlis ;)* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Juodės stebuklėlis ;)*   Juodės stebuklėlis ;)* Icon_minitimeSk. 12 05 2010, 19:01

SVEIKA JUODE!


Nieko nebūna geriau, kai baltą pasaulį uždengia naktis
Moja žvakutė šviesi ir tampa jaukus nejaukus kambarys
Stebuklinga naktis...

Sapnas ateis nelauktai
Regis, kad elniai jau skrenda danguj
Bėgu prie lango, bet štai atsninga kalėdos...
Ar tu jas matai?


Juodės stebuklėlis ;)* Xmas_angel1

Taip. Kalėdos jau visai čia pat. Ir aš kas naktį vis ryškiau ir ryškiau matau jas atskrendant :) Todėl nešu tau mažą stebuklėlį, mažą kalėdų džiaugsmelį, kuris tau suteiktų šilumos ir gėrio. Nuo dabar lankysiu tave vis dažniau! Lauk manęs atnešančios laukimo džiaugsmą ;)*

Labai noriu tavęs daug ko paklausti. Labiausiai man rūpi kiek tavo širdelėje vietos užima kalėdos. Ar jos tau svarbios, kaip sekasi joms ruošti ir ar jau jauti gerumą sklandantį ore :) Papasakok man apie tai.

Šilti, spindintys linkėjimai nuo Stebuklėlio (hug)
Atgal į viršų Go down
Juode.
BIZOKU narys
Juode.


Prisijungė : 2008-08-09
Location : Vilnius
Age : 29
Pranešimų skaičius : 546

Juodės stebuklėlis ;)* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Juodės stebuklėlis ;)*   Juodės stebuklėlis ;)* Icon_minitimeSk. 12 05 2010, 22:16

Oi mano stebuklėli! Sveikužiuks!

Kalėdos kasmet užima vis kitokią dalį mano širdutėj.
Kartais visai nedidukę kartais labai didelę.
Gal tai priklauso ir nuo to kas man tos Kalėdos.
Ar tik Dovanos ar Šeima ;)
Nors man jau keli metai kaip šeima daug svarbiau vistiek ruošiu dovanėles.
Jos būna dvejopos,pačios darytos + kažkas nupirkto
arba tiesiog pirktos :)
aišku žymiai mieliau kai dovanėlės rankomis darytos,bet deja nevisada tam užtenka laiko.
Va šiandieną jau truputį pasipuošim kambarius.
Ir vėl deja tik truputį nes laiko daug neturiu ;p
Man geriausia kalėdų dovana yra sniegas,kadangi jo jau yra taigi ir kalėdos jau mano širdyje ;)

O tu papasakosi,Stebuklėli, apie save ir savo Kalėdų mėnesį?:)


Saldžių dienų ;*
P.s.Mielas angeliukas ir eilės! Ačiū!

Atgal į viršų Go down
Stebuklėlis Juodei :)
BIZOKU narys
Stebuklėlis Juodei :)


Prisijungė : 2010-12-05
Pranešimų skaičius : 2

Juodės stebuklėlis ;)* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Juodės stebuklėlis ;)*   Juodės stebuklėlis ;)* Icon_minitimeSk. 12 12 2010, 00:32

Laba vakarėli mieloji Agne :)

Juodės stebuklėlis ;)* Christmas-Snoopy-Woodstock-wreath

Tavo stebuklėlis labai atsiprašo, kad ilgokai tau neatrašė. Tiesiog šiuo metu visiems stebuklėliams tiek darbų, tiek veiklos, kad kartais trūksta laiko net išsimiegoti. Aš bėgu ir bėgu ištįsas dienas :D Turiu tiek daug visko nuveikti, pradedant žmonių džiuginimu ir baigiant voliojimusi sniege :D O juk be to aš dar lankau ir mokykla :D Tai štai toks tas mano kalėdų mėnuo. Stengiuosi džiuginti kuo daugiau žmonių :) Juk gerumas tai yra tai, ko ir reikia kalėdoms. Taip pat, jau pradėjau puošti namus, jie nuolatos kvepia arbata ir sausainiai! Labai laukiu kada pagaliau pasistatysime eglutę. Statome ją gyvą, tokia tradicija. Ji man vienas svarbiausių kalėdu atributų, kaip ir šeima, draugai, dovanos, gerumas, šiluma, gražiausių ir švelniausių žodžių vienas kitam pasakymas, paslapčių atskleidimas :) Tai štai.

O šiandien ir norėčiau tavęs paprašyti papasakoti apie stebuklus vykusius ar vykstančius tavo gyvenime ^^ Juk kalėdos - tai vienas didelis stebuklas. Tikiu, kad tokių būta ir daugiau ir turėsi man daug ką pasakyti. Labai noriu tave kuo geriau pažinti! Be to, ar kada nors esi pasakiusi kokiam nors žmogui, kad labai jį myli nesitikėdama, kad jis atsakys tuo pačiu, o tiesiog dėl to, kad myli? Pasikalbėkime apie tai :)